Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

11742

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    Biorę udział w MS, ale nie gram złotem i go nie kupuję. W poprzednich zrobiłam ponad 2 mln PR bez złota, da się, dużą rolę gra widłak rozbudowany na max i zgromadzone wcześniej wodorosty czy nasiona specjalne + pomoc sojuszników w postaci koniczynek czy szczotek.
    Zgadzam się całkowicie. Dodałabym jeszcze oczywiście wzmocnienia (indywidualne i sojusznicze), możliwości czasowe oraz szczęście. Jak misja i konkurencja w niej podpasuje, to ładne punkty można wyciągnąć :)
  • Bardzo Was przepraszam ale kompletnie nie rozumiem takiego podejścia! Jak  to nie liczy się wydawanie złota?Właśnie ten moment jest najważniejszy!!!Jeśli nie wydamy złota to po co je kupować?Ludzie kochani,pomyślcie po co są przyśpieszenia budowy,produkcji,po kiego grzyba karmy,nawozy za złoto,dekoracje dostęne praktycznie tylko za złoto itd.Wszystko to po to aby wydawać.Jak kupie np.6000 szt a nie znajde dla niego zastosowania to będe miał je przez miesiące i nie dokonam kolejnego zakupu ale gdy nagle pojawi się powiedzmy rabat na fajną dekorke lub super nagroda w wydarzeniu to złoto znika z mego konta i czas na zakup nowego.Im więcej złota jest wydawane tym większa pewność ggs że np;nagrody za top w MS są na tyle atrakcyjne że gracze wydają dziesiątki tysięcy by je zdobyć,podkreślam wydają.To właśnie nie wydanie złota jest zapowiedzią zmniejszonego zakupu,nikt bowiem nie kupuje skoro nie wydaje.
                                                            Pozdrawiam Was serdecznie!
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Najwazniejsze zebysmy tego złota nie kupowali i nie dali im zarobic. MS jest pretekstem do niekupowania dla wielu co graja. Jesli ktos gra bez złota i go teraz nie kupi jak najbardziej popieram bo tak odczuja róznice :)
    Zeby mnie nikt nie zrozumiał zle ,ale nie zabraniam nikomu misji , chodzi mi tylko o ten fakt zakupu złota który zazwyczaj jest powodowany misjami i jakze ,, wspaniałymi '' ofertami GGS. 
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Logicznie myśląc sam bojkot ms GGS ma w nosie delikatnie ujmując-a dlaczego, a no może dlatego ,że przyczyna jest bardzo prosta-ich kieszeni to nawet nie dotknie-więc osobiście złota kupować nie będę, ale bojkotować ms tez nie, bo to nie ma najmniejszego wpływu na wpływy gotówki do firmy.Po drugie już nie raz coś takiego było przerabiane jak bojkot ms i cokolwiek to zmieniło a no nic nie zmieniło, i jak tak nad tym pomyśleć to gracze sami najwięcej na tym stracili.Po trzecie nie zapominajcie,że GGS to nie malutka firma tylko wielka korporacja działająca na skale światową, a Nasz serwer to taki malutki dodatek.

    Może nasz serwer jest malutki,ale tym razem akcja jest na wielu o ile nie na wszystkich serwerach.Proszę oto wiadomość z Brazyli
    https://zapodaj.net/b06f3d79b9efe.png.html
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    edytowano 19.08.2017
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    A ja napisałam baaardzo kulturalnie do Supportu w dziale Straty  ,że w związku z wprowadzeniem nowej aktualizacji poniosłam ogromne straty. Prosząc o zwrot poniesionych kosztów na rozbudowe Stoczni.
    A wiecie co mi odpisali ;; ",że zajmą sie moim problemem jak najszybciej  i proszą o screnny, no to wysłałam im screny z targu  :):):)

    ps. wiem ,wiem , że nie mam na co liczycz ale trochę mi ulzyło jak sie wyładowałam.
    Ale zaskoczenie support pracuje w weekend ,kilka minut temu dostalam odpowiedz z support w sprawie straty związanej z rybkami,nie spodziewałam sie tak szybkiej odpowiedzi , choć nie wolno zamieszczać korespondencji
     jednak ja to ucznie ,  bo strasznie mnie rozśmieszyła ,szczególnie ostatnie zdanie ;;
    dziękujemy za wiadomość.

    "Cenimy sobie szczęście i zadowolenie naszych graczy, dlatego Twoja sugestia jest dla nas bardzo ważna. Właśnie dzięki pomysłom takim jak Twój, możemy rozwijać dalej grę. Przekażę Twoją opinię do odpowiedniego działu i ocenimy, czy możemy coś zmienić.

    Niestety nie możemy wprowadzać zmian na podstawie opinii każdego gracza, jednak są one zawsze przekazywane i brane pod uwagę przez twórców gry. Wszelkie zmiany, jakie zachodzą w grze są ogłaszane na naszym forum w dziale „oficjalne ogłoszenia” (https://community.goodgamestudios.com/empire/pl)
    , gdzie również możesz podzielić się swoją opinią.

    W razie pytań lub wątpliwości związanych z grą zapraszam do kontaktu.

    Mamy nadzieję, że nie przestaniesz grać i czerpać przyjemności z Empire!

     

    Życzę miłego dnia.

    Ja grzecznie prosiłam o zwrot poniesionych kosztów na stocznie

    Witaj Janinko :)

    I ja wysłałam do supportu swój sprzeciw w sprawie ryb.
    Dostałam dzisiaj IDENTYCZNĄ odpowiedź więc zastosowano metodę kopiuj - wklej.
    Najlepszy tekst jest na końcu -
    Mamy nadzieję, że nie przestaniesz grać i czerpać przyjemności z Empire

    Jeżeli oni dostają wiadomości od Graczy z Big Farm a piszą o Empire i nie rozróżniają tych gier to ja już nie wiem - to już nawet nie jest zabawne a przerażające.
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    Stare powiedzenie mówi "grosz do grosza a będzie kokosza" liczy się KAŻDA farma. :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    martaola1 (PL1) powiedział(a):
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    A ja napisałam baaardzo kulturalnie do Supportu w dziale Straty  ,że w związku z wprowadzeniem nowej aktualizacji poniosłam ogromne straty. Prosząc o zwrot poniesionych kosztów na rozbudowe Stoczni.
    A wiecie co mi odpisali ;; ",że zajmą sie moim problemem jak najszybciej  i proszą o screnny, no to wysłałam im screny z targu  :):):)

    ps. wiem ,wiem , że nie mam na co liczycz ale trochę mi ulzyło jak sie wyładowałam.
    Ale zaskoczenie support pracuje w weekend ,kilka minut temu dostalam odpowiedz z support w sprawie straty związanej z rybkami,nie spodziewałam sie tak szybkiej odpowiedzi , choć nie wolno zamieszczać korespondencji
     jednak ja to ucznie ,  bo strasznie mnie rozśmieszyła ,szczególnie ostatnie zdanie ;;
    dziękujemy za wiadomość.

    "Cenimy sobie szczęście i zadowolenie naszych graczy, dlatego Twoja sugestia jest dla nas bardzo ważna. Właśnie dzięki pomysłom takim jak Twój, możemy rozwijać dalej grę. Przekażę Twoją opinię do odpowiedniego działu i ocenimy, czy możemy coś zmienić.

    Niestety nie możemy wprowadzać zmian na podstawie opinii każdego gracza, jednak są one zawsze przekazywane i brane pod uwagę przez twórców gry. Wszelkie zmiany, jakie zachodzą w grze są ogłaszane na naszym forum w dziale „oficjalne ogłoszenia” (https://community.goodgamestudios.com/empire/pl)
    , gdzie również możesz podzielić się swoją opinią.

    W razie pytań lub wątpliwości związanych z grą zapraszam do kontaktu.

    Mamy nadzieję, że nie przestaniesz grać i czerpać przyjemności z Empire!

     

    Życzę miłego dnia.

    Ja grzecznie prosiłam o zwrot poniesionych kosztów na stocznie

    Witaj Janinko :)

    I ja wysłałam do supportu swój sprzeciw w sprawie ryb.
    Dostałam dzisiaj IDENTYCZNĄ odpowiedź więc zastosowano metodę kopiuj - wklej.
    Najlepszy tekst jest na końcu -
    Mamy nadzieję, że nie przestaniesz grać i czerpać przyjemności z Empire

    Jeżeli oni dostają wiadomości od Graczy z Big Farm a piszą o Empire i nie rozróżniają tych gier to ja już nie wiem - to już nawet nie jest zabawne a przerażające.
    Jeżeli piszecie o Big farm a odpowiadają wam tekstem do Empire to już są to przygłupy do kwadratu:)
    Czy tam ktoś jeszcze myśli co robi?
  • Chyba się im coś "zacięło" z miecznikami. Bo rzeczywiście nie ma ich trzecią dobę. :smiley:
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Jeżeli piszecie o Big farm a odpowiadają wam tekstem do Empire to już są to przygłupy do kwadratu:)
    Czy tam ktoś jeszcze myśli co robi?
    Czy ktoś czytał nasz Helpshift BigFarm? :D

    https://goodgamestudios.helpshift.com/a/bigfarm/?s=fair-play&f=i-want-to-share-trade-sell-my-account-is-that-allowed&l=pl

    a dokładnie ten fragment:
    Pamiętaj też, że żaden wysoko urodzony władca zamku nie wygrał nigdy wszystkich swoich bitew, a przegrywanie z silniejszymi lub lepiej przygotowanymi przeciwnikami także jest częścią gry.
    Wysoko urodzony władca zamku? :D Mam zamek? :p
    To już od dawno im się myli ....
    Nie tak dawno Rafał (Candy90) pisał o tym, że brakuje już tylko czołgów i wojska i wprowadzenia możliwości atakowania farm Graczy i ich odbudowy za złoto.
    Może to już pierwsze przymiarki do tego ?
    Mamy masę pracowników na farmach, dosiądą prosiaczki, krówki i na oklep z widłami heja kłusem na farmy przeciwników szarżą hahaha :)
    Czwarta farma ma być podobno wulkaniczna i widziałam jakąś Godzillę wklejoną na forum.
    Może te potworki będziemy dosiadać i atakować farmy innych Graczy ;)
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    martaola1 (PL1) powiedział(a):
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Jeżeli piszecie o Big farm a odpowiadają wam tekstem do Empire to już są to przygłupy do kwadratu:)
    Czy tam ktoś jeszcze myśli co robi?
    Czy ktoś czytał nasz Helpshift BigFarm? :D

    https://goodgamestudios.helpshift.com/a/bigfarm/?s=fair-play&f=i-want-to-share-trade-sell-my-account-is-that-allowed&l=pl

    a dokładnie ten fragment:
    Pamiętaj też, że żaden wysoko urodzony władca zamku nie wygrał nigdy wszystkich swoich bitew, a przegrywanie z silniejszymi lub lepiej przygotowanymi przeciwnikami także jest częścią gry.
    Wysoko urodzony władca zamku? :D Mam zamek? :p
    To już od dawno im się myli ....
    Nie tak dawno Rafał (Candy90) pisał o tym, że brakuje już tylko czołgów i wojska i wprowadzenia możliwości atakowania farm Graczy i ich odbudowy za złoto.
    Może to już pierwsze przymiarki do tego ?
    Mamy masę pracowników na farmach, dosiądą prosiaczki, krówki i na oklep z widłami heja kłusem na farmy przeciwników szarżą hahaha :)
    Czwarta farma ma być podobno wulkaniczna i widziałam jakąś Godzillę wklejoną na forum.
    Może te potworki będziemy dosiadać i atakować farmy innych Graczy ;)
    Nawet nie podsuwajcie takich pomysłów bo kto to wie jaka Godzille nam GGS zafunduje. :) A na kurach latac raczej sie nie da zeby nalot z powietrza robic :)
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    jjjjjj (PL1) powiedział(a):
      A na kurach latac raczej sie nie da zeby nalot z powietrza robic :)
    Eee tam nie da he he ;)
    Śledzie na polach sadzimy to i na kurach latać będziemy z tym, że kury będą wolniejsze- na kaczkach będzie szybciej i jajkami z góry zrzut na farmę wraz z ....;)


  • karolka321 (PL1) powiedział(a):
    Witam serdecznie , z własnego doświadczenia napiszę Wam ze strajki sie udaja , nie wiem czy sa tu gracze którzy mieli okazje grac w godgame empire , ale tam zarabialismy pieniadze na tzw wiezach i pewnego piekne dnia nam zabrano znaczną część dochodów , - zastrajkowaliśmy , ale nie dość że całym serwerem , ale takze serwer niemiecki i brytyjski , jesli ktos ma konto na innym niz Polski moze sprawdzic jak tam wyglada forum , ale sadze ze podbnie jak u nas . Strajk był rodzaju Wloskiego , czyli normalnie graliśmy , ale nikt nie zasilał konta przez kilka dni w rubiny tutaj złoto , nie kupował skrzynek itp , tego co wymagało wtdania złota czyli tam rubinó , i coz po kilku dniach wygralismy , wiec w jednosci siła , ale musi to byc na uczciwej zasadzie nie zasilam konta w złoto , nie kupuje złota w postaci skrzynek , pozdrawiam R.

     To ma sens. MS wiąże się jakby nie patrzeć z wydawaniem złota, nikt mi nie wmówi, ze robi 4 mln. pkt w 5 godzin bez sztabki złota. Nikt mi nie wmówi, że jak wydaje się złoto to za chwile go nie kupi. Poza tym gra przeglądarkowa działa na zasadzie klient serwer i wydając w tej chwili złoto serwer ma sygnał o atrakcyjności wydarzenia, a to co wpłynie na konto będą mogli przeanalizować za paręnaście dni


    candy90 (PL1) powiedział(a):
    ....wyżej pisałem że bojkoty nie mają sensu bo zawsze znajdą się czarne owce.
    Pisałem i prosiłem żeby każdy wyraził swoje zdanie na forum co do zmian , to uważam że ma sens ...

    zdanie na forum wyraziło setki graczy z różnych serwerów i odpowiedz GGS wszyscy czytali, więc czy to ma sens wątpię. I można by się teraz zastanawiać kto jest tą czarna owca...MS bojkotuje nie tylko polski serwer.
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 19.08.2017
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):


    karolka321 (PL1) powiedział(a):
    Witam serdecznie , z własnego doświadczenia napiszę Wam ze strajki sie udaja , nie wiem czy sa tu gracze którzy mieli okazje grac w godgame empire , ale tam zarabialismy pieniadze na tzw wiezach i pewnego piekne dnia nam zabrano znaczną część dochodów , - zastrajkowaliśmy , ale nie dość że całym serwerem , ale takze serwer niemiecki i brytyjski , jesli ktos ma konto na innym niz Polski moze sprawdzic jak tam wyglada forum , ale sadze ze podbnie jak u nas . Strajk był rodzaju Wloskiego , czyli normalnie graliśmy , ale nikt nie zasilał konta przez kilka dni w rubiny tutaj złoto , nie kupował skrzynek itp , tego co wymagało wtdania złota czyli tam rubinó , i coz po kilku dniach wygralismy , wiec w jednosci siła , ale musi to byc na uczciwej zasadzie nie zasilam konta w złoto , nie kupuje złota w postaci skrzynek , pozdrawiam R.

     To ma sens. MS wiąże się jakby nie patrzeć z wydawaniem złota, nikt mi nie wmówi, ze robi 4 mln. pkt w 5 godzin bez sztabki złota. Nikt mi nie wmówi, że jak wydaje się złoto to za chwile go nie kupi. Poza tym gra przeglądarkowa działa na zasadzie klient serwer i wydając w tej chwili złoto serwer ma sygnał o atrakcyjności wydarzenia, a to co wpłynie na konto będą mogli przeanalizować za paręnaście dni


    candy90 (PL1) powiedział(a):
    ....wyżej pisałem że bojkoty nie mają sensu bo zawsze znajdą się czarne owce.
    Pisałem i prosiłem żeby każdy wyraził swoje zdanie na forum co do zmian , to uważam że ma sens ...

    zdanie na forum wyraziło setki graczy z różnych serwerów i odpowiedz GGS wszyscy czytali, więc czy to ma sens wątpię. I można by się teraz zastanawiać kto jest tą czarna owca...MS bojkotuje nie tylko polski serwer.
    Nie kupiłem już złota od ponad 1 miesiąca... i na pewno prędko nie kupie..
    gram za to co posiadam na koncie.

    Jest gdzieś na grze możliwosc sprawdzenia obrotów ? Chętnie bym zrobił zdjęci i wstawił 
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Pojawiło się u mnie łowisko z homarami. Otwieram szampana.
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    U mnie dzisiaj dwa krewetkami dwa homary i dwa sledzie

    Czy wy umiecie wejśc na gre ?? Bo mnie wyrzuca 
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Nie kupiłem już złota od ponad 1 miesiąca... i na pewno prędko nie kupie..
    gram za to co posiadam na koncie.
    I oby jak najwięcej osób tak postąpiło :smiley:
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Mam ten sam problem, a byłam w trakcie misji.... i kto mi to zrekompensuje? na pewno nie GGS
  • Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    U mnie dzisiaj dwa krewetkami dwa homary i dwa sledzie

    Czy wy umiecie wejśc na gre ?? Bo mnie wyrzuca 
    Tez  mnie wyrzuca z gry, a próbowałam na kilku przeglądarkach
  • WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    MS wiąże się jakby nie patrzeć z wydawaniem złota
    Rozumiem, że w złotej lidze tak jest - bo mój sojusz gra od dawna w srebrnej (w złotej nigdy nie byłam) i nie ma ciśnienia na wydawanie złota w takiej ilości, by kupować.

    Jak ktoś mądrze gospodaruje tym, co dostaje od systemu to da radę grać bez kupowania.

    Pomiędzy mistrzostwami łapię się na licencje z ŚPC czyli na czysto zarabiam 2 lub 4 tysiące złotych monet (w zależności jakie to SPC). Na mistrzostwa wydaję ok. 200-300 monet. W tej edycji zamierzam zrobić coś blisko miliona punktów.

    Moim zdaniem bojkot mistrzostw jako taki nie ma sensu. Sens ma niekupowanie złota.

    Ja kupiłam złoto raz - jako bardzo niedoświadczony gracz. Szybko się rozeszło i uznałam że się wstrzymam miesiąc-dwa. Potem rozbiłam sobie głowę o stertę bugów i uznałam, że dopóki każda aktualizacja będzie niosła nowe bugi to wydawca nie powącha mojej karty kredytowej.

    Piszę to z pozycji gracza na poziomie 97.

  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    U mnie dzisiaj dwa krewetkami dwa homary i dwa sledzie

    Czy wy umiecie wejśc na gre ?? Bo mnie wyrzuca 
    Również nie mogę wejść.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    martaola1 (PL1) powiedział(a):
    jjjjjj (PL1) powiedział(a):
      A na kurach latac raczej sie nie da zeby nalot z powietrza robic :)
    Eee tam nie da he he ;)
    Śledzie na polach sadzimy to i na kurach latać będziemy z tym, że kury będą wolniejsze- na kaczkach będzie szybciej i jajkami z góry zrzut na farmę wraz z ....;)
    poza tym można wprowadzić katapultę i kury będą latać (wystrzelone), a ze strachu jajkami ostrzeliwać farmy przeciwników
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 19.08.2017
    Serwer padł? Ale jaja, Bóg złota się obraził? :)
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Czyli spie....li sprawę, serwery nie wytrzymały a oni mają weekend.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Cześć Farmerzy,

    Jak już pewnie zauważyliście mamy problem z połączeniem się z serwerami. 
    Sytuacja została zgłoszona Zespołowi. Wszystko powinno wrócić do normy w okolicach 10 minut.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 19.08.2017
    Dzięki Havao  :smiley::D 

    Havao a wiesz coś odnosnie tego nowego wydarzenia ??
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Dzieki Havao za info :)
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    całe szczęście, bo już myślałam, że twórcy zakończyli grę, bo nie mogli znieść krytyki :)

  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Havao powiedział(a):
    Cześć Farmerzy,

    Jak już pewnie zauważyliście mamy problem z połączeniem się z serwerami. 
    Sytuacja została zgłoszona Zespołowi. Wszystko powinno wrócić do normy w okolicach 10 minut.

    Pozdrawiam,
    Havao
     cóz za pośpiech :))  to zespół pracuje w weekend  ? Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Serwer padł? Ale jaja, Bóg złota się obraził? :)

    juz chciałam napisać ze  - no i dobrze , i oby nie powstał do końca MS  to nawet tego zdobycznego złota nikt nie zdąży wydać 
    a tu niestety alarm sie odezwał .....bardzo głosno wyje skoro zespół gry obudził......

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik