Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

11042

Komentarz

• Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 17.08.2017
    Mam koleżankę na włoskim serwerze.Napisała mi,że w sojuszach pozostają szefowie i te osoby,które są na urlopach.Reszta masowo wychodzi.Włosi postawili ultimatum nie będzie ryb to nie będzie mistrzostw.
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Joy1 (PL1) powiedział(a):
    Mam koleżankę na włoskim serwerze.Napisała mi,że w sojuszach pozostają szefowie i te osoby,które są na urlopach.Reszta masowo wychodzi.Włosi postawili ultimatum nie będzie ryb to nie będzie mistrzostw.
    Mój sojusz zostaje razem i zgodnie tez MS nie robimy. Bez zadnej misji, ale to i tak nic nie da bo nie my sie tu liczymy tylko kasa.
  • czas zamknac pogawedke niech sie napchaja...dobranoc
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    jjjjjj (PL1) powiedział(a):
    Joy1 (PL1) powiedział(a):
    Mój sojusz zostaje razem i zgodnie tez MS nie robimy. Bez zadnej misji, ale to i tak nic nie da bo nie my sie tu liczymy tylko kasa.
    To ma ogromne znaczenie:)) Jeśłi po tej aktualizacji odczują spadek sprzedaży złota to lepiej to do nich przemówi,niż miliony naszych postów,których i tak nie czytają
  • Wiadomo,że chodzi o kasę. przestano kupować dolce za złoto u Bena czy jak mu tam, a złoto trzeba kupić za złotówki. Jaki dureń da 22 tys. złota za 2 mln dolców - to sie skończyło z chwilą wprowadzenia łowiska. I piepszenie, że wprowadzono targ rybny dla poprawy satysfakcji graczy można między bajki wsadzić. Dla GGS liczy tylko KASA, tylko KASA i jeszcze raz KASA. To cała prawda o zmianach. Za 12 zanęt z homara, dawniej wartych ponad 1 mln dolców dają szczotkę i grabki - oto satysfakcja dla gracza. 
  • jakośtak (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):

Ja również nie jestem zadowolony z takiej zmiany, ale niestety jak sami mówicie - taka zmiana była do przewidzenia, gdyż po prostu opcja nie była wpasowana w tryb gry, a dolarów przybywało zbyt dużo.

Hej, Havao! Cóż to za wypowiedź? "Oj, ja wcale nie taki zły. Oni są gorsi." ?. Mówiliśmy, że zmiana jest do przewidzenia, ale nie dlatego, że widzieliśmy sens w takiej zmianie, a dlatego, że macie w zwyczaju psuć nam przyjemność ze strachu przed utratą własnych zysków ze sprzedaży złota. Mówiliśmy tak, bo w tej grze nie chodzi o to, żeby ludzie się relaksowali a o to, żeby walili kasę na złoto a co za tym idzie, dla was.
    Przepraszam Havao za to co napisałam. Nadal tak myślę, ale nie powinnam kierować takich słów do moderatora, który nie ma wpływu na kształt gry.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Havao powiedział(a):
    w dłuższej perspektywie zniszczyłoby to założenie długoterminowych wyzwań jakie stawia gra. 

Uważam że nie zniszczyłoby moich żadnych założeń, gram w gierkę ponad 4 lata, gram na miarę swoich możliwości, z założeń Waszych, bo nie moich wy stawiacie zasady, moich dzieci wnuki dopiero zbudują Laboratorium, czy skrytkę Lestera itp. Taka prawda, nie oszukujmy się. GGS jednak nie wybrnęło z tej sytuacji.
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 17.08.2017
    emilia puchacz (PL1) powiedział(a):
    JuŻ zaczynam pisać wskazówki dla córki,co ma rozbudować na farmie bo ja nie dożyję. "córko rozbuduj  Akademię Matyldy,ale najpierw uzbieraj kasę.Mnie niestety się nie udało."
    chyba żartujesz?? skazała byś swoje dzieci na takie szaleństwo? już wystarczy, ze my się uzależniliśmy od gry i nikomu bym jej nie polecił po ostatnim przekręcie

i chyba sobie nad łóżkiem powieszę bo to jest kwintesencja podejścia GGS!

" łowienie w poprzedniej odsłonie przyniosło by Graczom więcej szkód, niż dobrych rzeczy. "

może GGS zredukuje sobie wypłaty o 90% bo chyba dotychczasowe dochody przyniosły im więcej szkody niż pożytku bo to wygląda na jakieś zatrucie wodą sodową albo nie wiem czym?

czy GGS nie widzi, ze gracze przestali rozbudowywać skrytki Lestera, Laboratoria i szkółki Matyldy? że na wyspy stać nielicznych a wizyty architekta przewaznie zerują konta dolarowe? ja gram kilka lat i jeszcze mam sklep oraz piekarnię nie rozbudowaną, czy chcecie żebym grał w to kilkaset lat bo kilkadziesiąt nie wystarczy??

aaa przecież chodzi Wam tylko o jedno... Z Ł O T O i wszystko w temacie
    Post edited by Karolineczka7 (PL1) on
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    teraz widze ze dopiero teraz  ta gra stracila sens.ta gra to istny wyscig szczorow,ciagly ewent za ewentem,jeszcze ewent w ewencie potrafia dac,a gdzie tu w tym momencie jest nasza satysfakcja,czy tylko Wasza sie liczy ze od nas kase zedrzecie i bedziecie dalej robili swoje,bo opinia graczy najwyrazniej nic dla Was nie znaczy?Gdzie zadowoleni gracza czy to nei byloby dobra reklama dla tej gry.,no ale my jetesmy tylko krowa ktora trzeba wydoic z kasy,bo tu tylko kasa sie lczy nic wiecej.O jakim sensie gry mowa?toc ta gra dopiero go stracila,ze wrocilismy do okresu kamienia lupanego ze tak sie wyraze,bo to co zrobiliscie z lowieskiem to inaczej nie mozna nazwac.Mowicie ze nieby ona straci sens bo za szybko gra skonczy,ale ze ograniczacie nas z ulepszeniami na farmie,ja juz stracilam chec do grania,bo jesli nas traktoje sie jak kogos co tylko ma kase inwestowac no to ja sie wypisuje,rezygnuje,jesli nas sie ma za nic,to dlaczego ja mam byc mila dla Was?Nauczcie sie najpierw szanowac graczy,ze dzieki nam ta gra funkcjonuje dzieki naszej kasie!!!I Nie zapominajcie o tym,
  • Merrin (PL1)Merrin (PL1) PL1 Posty: 51
    Odzyskałbym do GGS odrobinę szacunku, gdyby choć jeden jedyny raz, szczególnie w sytuacji takiego bajzlu, jaki narobili, przyznali, że po prostu chodzi im o złoto. Tymczasem brną w te swoje absurdalne i niedorzeczne tłumaczenia, że niby ktoś będzie robił za szybko postęp i mu się gra znudzi, że się jakaś ekonomia w grze wysypie... WTF?! Serio? W sytuacji, w której każdy od zawsze może sobie grać w dowolnym tempie używając złota? To ma być argumentacja dla ludzi dorosłych, czy dla przedszkolaków?
    Przy okazji nie wierzę w żadne bzdury, jakoby targ rybny był od początku w planach, tylko prace nad nim się przedłużyły. Kolejne bzdurne tłumaczenie, bo przecież nie jest możliwym, żeby ktoś nie przewidział, że to wywoła taką PR-ową katastrofę. Zwyczajnie kasa na koncie przestała się zgadzać i dopiero wówczas zaczęto kombinować w jaki sposób ograniczyć graczom "dobrobyt". Inna sprawa, że przecież było mnóstwo mniej inwazyjnych rozwiązań, które byłyby mniej szkodliwe w zaistniałej sytuacji - chociażby ograniczenie częstości pojawiania się łowisk lub liczebności ryb w nich, redukcja cen ryb, zwiększenie czasu połowu...
    Drogie Koleżanki i Koledzy, nie dajcie się proszę nabrać na te naiwne wyjaśnienia GGS, tylko domagajmy się wspólnie uczciwości, strajkując, wycofując się z rybołówstwa, z mistrzostw, a przede wszystkim nie kupując złota. Ja ze swojej strony obiecuję, że nie kupię ani jednej sztuki. Pamiętajcie, że jak dzisiaj ustąpimy z rybołówstwem, to w przyszłości pozwolimy im na wszystko.
  • emilia puchacz (PL1) powiedział(a):
    JuŻ zaczynam pisać wskazówki dla córki,co ma rozbudować na farmie bo ja nie dożyję. "córko rozbuduj  Akademię Matyldy,ale najpierw uzbieraj kasę.Mnie niestety się nie udało."
    Rozumiem żart, jest przedni ale na poważnie:

Akademia Matyldy to rzecz do rozbudowy na poziomach powyżej 200 gdy już zostało 10-15% pól do kupienia. .
    Nie opłaca się lecieć z levelami. Trudność zadań jest przydzielana pod kątem poziomu gracza a nie tego, co faktycznie ma na farmie. Jeżeli będziesz szybciej zaliczać kolejne poziomy to zostaniesz z wysokim poziomem, wysoką trudnością zadań ale niską rozbudową.

Ja wprost przeciwnie. Za zrobienie zadania typu "ulepsz młyn do poziomu X" nie biorę nagrody, niech sobie wisi. Rozbudowuję na maksa, co się tylko da, na co mnie stać i robię zadania tematyczne szybciej niżbym miała kilkanaście leveli wyżej. Teraz, gdy mam je do wyboru to już nie ale przedtem tam robiłam. Dzięki temu nauczyłam się na spokojnie planować rozbudowę farmy.

No i mam większe szanse na wygraną misję.
  • dydona (PL1)dydona (PL1) PL1 Posty: 18
    edytowano 18.08.2017
    mam kilka tysi co sprzedałam po rybach i wcale nie chcę ich ładować w targ rybny dla mnie to teraz wysłanie kutra na łowisko to straty....Człowiek sprzedał ryby- i dobrze- a teraz ładujemy te sprzedane na głupi targ rybny...zamiast se działki kupić. Zobaczcie ile forsy wyposar na łódź kosztuje....Zjadzcz kasy jaką mamy ......kolejny
  • Jak dla mnie śmieszne jest ich oficjalne ogłoszenie naprawdę trzeba przestać kupować złoto i grać na tych durnych farmach  miesięcznych i przede wszystkim nic na targu rybnym nie wymieniać. NIech sobie te rybki będą w magazynie jesc nie wołają :)Jeżeli tak zrobimy to pójdą po rozum do głowy bo już im się nie powiem gdzie poprzewracało. Powiedzcie wszystkim z sojuszu żeby tak robic i zobaczycie jak zobaczą że już tyle ludzi się nie loguje i nie wydaje kasy na rozbudowy to naprawdę się zmieni. Albo oni albo my.

• Mtuszek (PL1)Mtuszek (PL1) Posty: 487
    edytowano 18.08.2017
    Odpowiedź jest zwyczajną próbą złagodzenia sytuacji i kompletnym brakiem zrozumienia graczy. Pieniądze zdobywane przez ryby w KOŃCU pozwalały na korzystanie z farm tymczasowych, rozbudowanie labolatorium, Matyldy i skrytki. No i samych farm bo one też są drogie, szczególnie kwiatowa.

Możliwe, ze strajk i niekupowanie złota oraz nierobienie MS pomogłoby. Pytanie czy topowe sojusze stać by to zrobić, bo pamietam, że w przeszłości były piękne słowa, a skończyło się na wykorzystaniu sytuacji. @candy90 (PL1)  czy zamierzacie ostrajkować MS ? Stać Was na to?

@Havao jeszcze jedna kwestia, do której nie odniosłeś się bezpośrednio. Czy wiesz co się stało z łowiskami z miecznikami? Wszystkie kontrakty jakie dostaje, mam z rybami z łowiska z miecznikami, a od aktualizacji, mimo, że zbieram wszystkimi kutrami nie pojawiło mi się ani jedno łowisko z miecznikami.
  • Ja mam pytanie do zespoły GGS : o czym wy piszecie to jakiś stek bzdur i nieprawdy , jest masa graczy która ma wszystko zrobione na max i nie potrzebuje dolarów  dawno by mogli odejść z tej gry  a są i grają bardzo aktywnie ,więc pytam się o jaki balans wam chodzi ,o jaki brak chęci do gry .
    przy waszych cięciach dolarowych farmy powstałe niedawno będzie się budować przez dziesiątki lat jak nie dłużej ,wasze kalkulacje i obliczenia są błędne i bez podstaw 
    Napiszcie po prostu że spadła wam sprzedaż złota ponieważ u Omara nikt nie wymieniał złota na pare centów które proponujecie
    A wracając do targu rybnego : propozycje które dajecie są nie do przyjęcia tony ryb za szczotkę i grabie których gracz nie może wykorzystać dla siebie tylko w prezencie dla innej osoby ,To dopiero sprowadza gracza do niechęci do grania
  • Żebyście mieli jeszcze o czym dyskutować, to tutaj macie screen od angielskiego moderatora z przykładowymi kontraktami na 99 poziomie :).

Moze za kilka, kilkanaście lat będę takie mieć :D.

• demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    zgadzam sie z Toba Krzysztof...szczotka i grabie...ewentualnie punkty karmy w ilosci 4-5 sztuk to juz cios ponizej pasa..
    dla nas te nagrody sa bezwartosciowe bo niemozemy ich wykorzystac na własnych farmach...a po co mamy łozyc gruba kase na cos co musi byc podarowane komus innemu...jakie zyski ma z tego farma!!!!!
    ta zmiana to beznadzieja...POŁOWY NA GŁEBOKICH MORZACH SA TERAZ KOMPLETNIE NIEOPŁACALNE I SZKODA INWESTOWAC !!!
    W TEN SPOSÓB RYBY NIEZAROBIA NA UTRZYMANIE I WYPOSAZENIE ŁODZI I TRZEBA BDZIE DOKŁADAC !!!
  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    i jeszcze odnosnie łowisk...równiez dostaje kontrakty na ryby które niemam mozliwosci złowic bo niema łowisk z takim gatunkiem!!!
    ŻENADA!!!
  • judka87 (PL1)judka87 (PL1) PL1 Posty: 25
    Nadszedl nowy ranek, zmienily sie lowiska, czy bedzie dla kogos zaskoczeniem ze sledzie zamienily sie w sledzie? Nie sadze.
    Rozumiem ze to jest ten jakze glosno okrzyczany balans? Kontrakty na dorsze/mieszczniki/homary a w lowiskach sledzie, ktorych w zaden inny sposob sprzedac nie moge.
    Flota stoi albo plywa sobie pusta w te i z powrotem, ot tak, dla zabicia czasu (i sledzi). Zal tylko tych 10 kutrow na 6 poziomie ktore pochlonely ogrom dolarow i czasu, niejednokrotnie kosztem farmy.
    Chyle czola GGS, aktualizacja poziom mistrz.
    Wczoraj stwierdzilam ze przeczekam a dzis sie zastanawiam czy jest na co czekac.
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    U mnie to samo, łowiska ze śledziami zamieniły się na łowiska ze............ śledziami.
  • xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Żebyście mieli jeszcze o czym dyskutować, to tutaj macie screen od angielskiego moderatora z przykładowymi kontraktami na 99 poziomie :).

Moze za kilka, kilkanaście lat będę takie mieć :D.

Witaj (*_*)
    Ja już takie mam.
    Życzę powodzenia. 
  • osa1 (PL1)osa1 (PL1) PL1 Posty: 3
    Havao powiedział(a):
    Witam,

Niestety Zespół nie chce zdradzić jakie będą ceny na targu w stosunku do obecnych.
    Wszystko okaże się jutro, gdy aktualizacja zostanie wprowadzona.

Ja również nie jestem zadowolony z takiej zmiany, ale niestety jak sami mówicie - taka zmiana była do przewidzenia, gdyż po prostu opcja nie była wpasowana w tryb gry, a dolarów przybywało zbyt dużo.

PS. W OO podaliśmy, że westernowa zagroda dla kaczek będzie nakładką na zagrodę sojuszniczą (dostępną z Mistrzostw Sojuszniczych). Dowiedzieliśmy się, że nakładkę będzie można założyć na zwykłą zagrodę dla kaczek - co zostało poprawione w ogłoszeniu.

Życzę Wszystkim miłego popołudnia,
    Havao
    z
  • osa1 (PL1)osa1 (PL1) PL1 Posty: 3
    ja tylko chciałem  zauważyc że na rybach naprawdę sie dobrze zarabisło dzieki temu rozbudowałem debilny pomysł z tym targiem sprzedawac cos za marne tysiace jak warte pare milionow powino byc to osobno sam sprzedaje i sam na targ daje   pozdrawiam

• Mtuszek (PL1) powiedział(a):

Możliwe, ze strajk i niekupowanie złota oraz nierobienie MS pomogłoby. Pytanie czy topowe sojusze stać by to zrobić, bo pamietam, że w przeszłości były piękne słowa, a skończyło się na wykorzystaniu sytuacji. @candy90 (PL1)  czy zamierzacie ostrajkować MS ? Stać Was na to?

Sam nie biorę udziału w te MS i większość mojego sojuszu, ale patrząc jak to u Nas wyglądało wątpię czy Graczy stać na taki gest, zawsze znajda się "ambitni".Tu nie chodzi nawet czy zwrócą te rybki, bo na to nie ma co liczyć, ale skoro GGS tłumaczy, ze to naruszyło by balans gry, to czy kupowanie pkt. w wszelkiego rodzaju ofertach go nie narusza? czy to jest w porządku jak ktoś w 5 minut niszczy czyjeś miesięczne starania? I tak wszystkie produkcje można przyspieszać złotem, ale to ma jakieś ograniczenia chociaż w czasie.
  • U mnie łowisko z Miecznikami już jest .
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Szczerze mówiąc ja już straciłem nadzieje że dla GGSu będzie liczyło się nasze zdanie a nie ich zysku lub chociaż po środku.
    w moim odczuciu wygląda to tak
    "jak Ci nie pasuje to spadaj dla nas liczy się tylko i wyłącznie zysk "

Chodź osobiście uważam że każdy któremu zmiany się nie podobają mógłby dodać chodź dwa zdania na forum... gdyby stron było nie 10 a 110 ? to może ??
    przecież nas na to stać... zacznijmy od takiego strajku - wyrażenie swojego zdania na forum ... namówcie znajomych by każdy napisał słowo na temat co mu się podoba a co nie /... jawna ankieta :)

Pozdrawiam.
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    To wyraze swoje zdanie. Nic mi sie nie podoba od ostatniej aktualizacji. Zabrali dochód chwiejacy balansem niby. Kupowanie PR juz niby jest ok według nich, co jak mi sie wydaje nie ma nic wspólnego ze zdrowa rywalizacja podczas MS których i tak jest za duzo nawet jak na złota lige. 
    Jesli ktos z GGS wkoncu to przeczyta to mam prośbe zeby zaczeli szanowac wszystkich graczy a nie tylko tych co miliony na gre wydaja.
    Pozdrawiam Justyna

• grekos (PL1)grekos (PL1) PL1 Posty: 18
    im dłużej gram tym więcej rzeczy mi się nie podoba, też nie biorę udziału w tych MS, szczerze to się zastanawiam czy dalej grać, bo zanim ja to wszystko rozbuduje to minie 100 lat.....
    nie zamierzam kupować złota!!!! 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik