Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

24.05.2017 | Stocznia, połów na głębokim morzu i więcej!

110

Komentarz

• makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Co mi po nagrodzie, jak nie zalicza mi zadania "Stwórz Flotę". Trzy razy burzone i budowane od nowa i nic, a moja reklamacja leży odłogiem. I jak tu grać?
  • W silosie zdobyłam łódź Norfolk , ale nie dane jest mi z niej korzystać. Kiedy chcę ją "zwodować" szara łapka  informuje, że jest niedostępna. Motorówka , którą wcześniej zdobyłam zbudowałam bez problemu.
    Czy u kogoś wystąpiła taka sytuacja ?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    może masz za mały poziom stoczni?
  • edytowano 25.06.2017
    tesaa (PL1) powiedział(a):
    W silosie zdobyłam łódź Norfolk , ale nie dane jest mi z niej korzystać. Kiedy chcę ją "zwodować" szara łapka  informuje, że jest niedostępna. Motorówka , którą wcześniej zdobyłam zbudowałam bez problemu.
    Czy u kogoś wystąpiła taka sytuacja ?

Witam. Nie możesz jej zbudować, gdyż masz komplet łodzi. Maksimum to 14 łodzi w stoczni i tyle już posiadasz.
  • Bardzo dziękuję Arkadiuszu za odpowiedź......podejrzewałam, że to może być przyczyną ale chciałam się upewnić :-)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Dlaczego zamieniono zadanie - posiadaj motorówki poziom 1 - 4 sztuki , na kutry poziom 6 - 4 sztuki????
    Czy mam błąd????????? 

• jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    też tak mam :)
  • kaki0021 (PL1)kaki0021 (PL1) PL1 Posty: 137
    Co by nie mówić to połowy pełnomorskie należą do najlepszych pomysłów od dłuższego czasu. Jestem bardzo zawolona z tej opcji. Na początku trzeba trochę zinwestować ale potem dolarki same lecą:-) Nie siedzę na grze za dużo, ze dwa razy dziennie wymieniam flotę i postanowiłam sobie sprawdzić ile na tym zarabiam. Za ostatni tydzień...ponad 55mln dolców czystego zysku. Dla mnie bomba! Gratki Ekopa za pomysł, nareszcie coś opłacalnego, co nie wymaga siedzenia nocami i wypruwania sobie żył:-)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    kaki0021 (PL1) powiedział(a):
    Co by nie mówić to połowy pełnomorskie należą do najlepszych pomysłów od dłuższego czasu. Jestem bardzo zawolona z tej opcji. Na początku trzeba trochę zinwestować ale potem dolarki same lecą:-) Nie siedzę na grze za dużo, ze dwa razy dziennie wymieniam flotę i postanowiłam sobie sprawdzić ile na tym zarabiam. Za ostatni tydzień...ponad 55mln dolców czystego zysku. Dla mnie bomba! Gratki Ekopa za pomysł, nareszcie coś opłacalnego, co nie wymaga siedzenia nocami i wypruwania sobie żył:-)
    W pełni popieram, chociaż na początku trochę psów na tym tez wieszałem, za błędy. Ale teraz to była jedna z najszybciej zdobytych licencji:) 
    Zastrzeżenie mam tylko do nagród- np za miejsce 6-50 wśród najlepszej  50 jest jacht. Pytam się jaka muszę mieć motywację żeby się o niego bić, skoro jest mi on niepotrzebny  i nawet nie mogę go użyć do łowienia, albowiem mam kutry... Może zamienić tę nagrodę na jakąś bardziej uniwersalną przydatną dla wszystkich, tak samo niektóre nagrody z tych 30 są do wykorzystania ze statkami których nie mam:(
  • kaki0021 (PL1) powiedział(a):
    Witam  :) Też jestem zachwycony zyskami z połowów pomimo błędów(wiem  :( troche w tym obłudy ale tylko z takich rzeczy mogę się cieszyć) Co do rybnego święta pracy i nagród to wydaje mi się że sukces w leju jest uzależniony od strategi no i szczęścia tăk jak w zwykłym leju i nic tego raczej nie zmieni.Operując różnymi rodzajami jednostek a zwłaszcza ich czasem łowienia można "stosunkowo" łatwo zdobyć licencje a przy sporej dozie szczęścia dobrą lokate. Nagrody na pewno  nie mogą być celowane tylko  w najlepsze jednostki,wszak sam tryb ulepszania stoczni wymaga od nas zakupu różnych jednostek.Wszelki osprzęt dla różnych jednostek bardzo się przydał już wielokrotnie a nagrody w postaci norfolka i jachtu są wielką pomocy szczególnie dla tych co zaczynają i będą zaczynać przygode ze stocznią.Jeśli chodzi o mnie właśnie różnorodność jednostek daje szanse na sukces w święcie pracy.(oczywiście chodzi mi o gre bez przyśpieszania złotem)W mojej flocie będą jednostki wszystkich typów więc nagrody są dla mnie całkiem,całkiem...oczywiście jak będzie ich więcej to się nie pogniewam  :Do:):D Kończąc;całkiem udany event i trzymam kciuki za tych co mają obecnie kłopoty z miejscem połowów-powodzenia panie i panowie bo jak już ruszycie to zyski zrekompensują troche obecne problemy  :)
                                                                        Pozdrawiam Wszystkich serdecznie  :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

Ja też jestem "zachwycona" że można zarobić...czy raczej odrobić WSZYSTKIE STRATY jakie zafundowali nam twórcy od zeszłego roku...100 poziome obiekty, niewidoczne podwyżki, wioska itd. itd. ...już się naprawdę nie chce tego samego pisać w każdym nowym temacie.

• olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    I ja jestem na tak za ten pomysł/Ale coby nam nie było za łatwo ,lekko i przyjemnie juz podnieśli  do 38 lvl w lejku.Co prawda, mozna uzyskac az dwie licencje na złoto więc summa sumarum warto chyba inwestować  :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Jeśli już temat zaczęty to jeśli miałam za zadanie kupić 4 motorówki i tak zrobiłam, zaliczone. To będę miała jeszcze zadanie z kutrami i koniec zadań?
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Jeśli już temat zaczęty to jeśli miałam za zadanie kupić 4 motorówki i tak zrobiłam, zaliczone. To będę miała jeszcze zadanie z kutrami i koniec zadań?
    Nie, jak zaliczyłaś motorówki to więcej zadań już nie będzie.
    Po jakiejś aktualce zamienili to zadanie z 4 motorówkami na 4 kutry, więc Ci którzy wcześniej ukończyli mieli dużo łatwiej.
    I uważam , że to nie jest do końca fair, bo 4 kutry na 6 poziomie buduje się znacznie dłużej niż 4 motorówki i zrobili pod górkę w większości Graczom z niższym poziomem :-1:
    Był błąd z motorówkami, bo wielu osobom nie zaliczało zadania, choć posiadali odpowiednią ilość motorówek, to zamiast naprawić ten błąd, to zmienili motorówki na kutry...  :/
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Ciekawe czy to jeszcze lepsze nagrody mają za ukończenie tego zadania jeśli więcej czasu to zajmuję. Rzeczywiście trochę nie fair, ale zdążyłam się przyzwyczaić.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    olimpia43 (PL1) powiedział(a):
    I ja jestem na tak za ten pomysł/Ale coby nam nie było za łatwo ,lekko i przyjemnie juz podnieśli  do 38 lvl w lejku.Co prawda, mozna uzyskac az dwie licencje na złoto więc summa sumarum warto chyba inwestować  :)
    Podnieśli ilość nagród, ale ilość punktów potrzebna do ich zdobycia pozostała bez zmian, więc w gruncie rzeczy nic się nie zmieniło.
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Podnieśli ilość nagród, ale ilość punktów potrzebna do ich zdobycia pozostała bez zmian, więc w gruncie rzeczy nic się nie zmieniło.
    Silos od zawsze był podzielony wg poziomów, czy to zwykły, czy rybny.
    Fakt ilość pkt za nagrody jest taka sama w każdym przedziale, choć nagrody różnią się.
    Ale różnica polega na tym, że np będąc w niższym poziomie, aby wbić 8 pkt na sek potrzebnych jest np 20 ryb, a na wyższym 100 ryb. i tak samo jest w zwykłym silosie też, więc wg mnie nagrody są adekwatne do wniesionego wysiłku ;) 
  • Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    W jaki sposób aż dwie licencje? Aż sprawdziłam i widzę bez zmian... Jedna tylko za wysiłek... Na pewno mowa to o rybnym lejku? Czy ja czegoś nie widzę?
    Najwidoczniej jesteś jeszcze nie w tym przedziale, bo w najwyższym można otrzymać dwie licencje :).
  • Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    cudo <3  A czy ktoś byłby tak dobry i miał możliwość opublikowania przedziałów? o:)
    15-25
    26-35
    36-45
    46-55
    56-999

Bardzo proszę, oczywiście to są przedziały wędkarskiego poziomu :).

• olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    W jaki sposób aż dwie licencje? Aż sprawdziłam i widzę bez zmian... Jedna tylko za wysiłek... Na pewno mowa to o rybnym lejku? Czy ja czegoś nie widzę?
    Ja mam licencje na złoto x dwa...i chodzi mi oczywiscie o lejek  rybny
  • W każdej klasyfikacji są inne nagrody.59 - 999 są dwie licencje a w 46 - 55 jedna licencja.
    edytowano 19.07.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego zamieniono zadanie - posiadaj motorówki poziom 1 - 4 sztuki , na kutry poziom 6 - 4 sztuki????
    Czy mam błąd????????? 

@Yalenka widzę , że jesteś na Forum :) więc zapytam Ciebie / pisałam w tej sprawie do Havao, ale Go nie ma :( a Gracze dopytują się o ten aspekt.

"możesz mi coś wyjaśnić w OO pisałeś:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3571734/#Comment_3571734
    - Zadanie z czterema statkami powinno być prawidłowo zaliczane

Możesz mi wyjaśnić jakie zadanie???

Wcześniej w zadaniu należało posiadać 4 łódki na 1 poziomie, po aktualizacji zamieniono to zadanie na 4 kutry poziomu 6

Pytałam na forum, czy to błąd, ale nikt się nie wypowiedział....

Więc o jakie statki chodziło w OO?"

Nie wiem dlaczego zamieniono te zadania, 4 łódki każdy mógł postawić bez problemu, Kutry dostępne są od 145 poziomu, więc wielu Graczy z niższymi poziomami nie ma szans dokończyć zadań w stoczni tak szybko, jak inne osoby, którym się udało zaliczyć zadanie z łodkami i przez to nie otrzymują zadań dziennych.

Yalenka proszę dopytaj w tej sprawie. :)

• YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Czy mam błąd????????? 

@Yalenka widzę , że jesteś na Forum :) więc zapytam Ciebie / pisałam w tej sprawie do Havao, ale Go nie ma :( a Gracze dopytują się o ten aspekt.

"możesz mi coś wyjaśnić w OO pisałeś:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3571734/#Comment_3571734
    - Zadanie z czterema statkami powinno być prawidłowo zaliczane

Możesz mi wyjaśnić jakie zadanie???

Wcześniej w zadaniu należało posiadać 4 łódki na 1 poziomie, po aktualizacji zamieniono to zadanie na 4 kutry poziomu 6

Pytałam na forum, czy to błąd, ale nikt się nie wypowiedział....

Więc o jakie statki chodziło w OO?"

Nie wiem dlaczego zamieniono te zadania, 4 łódki każdy mógł postawić bez problemu, Kutry dostępne są od 145 poziomu, więc wielu Graczy z niższymi poziomami nie ma szans dokończyć zadań w stoczni tak szybko, jak inne osoby, którym się udało zaliczyć zadanie z łodkami i przez to nie otrzymują zadań dziennych.

Yalenka proszę dopytaj w tej sprawie. :)

Witaj Zaczarowana28

Zadanie to zostało faktycznie zmienione po aktualizacji i nie jest to błąd, a myślę że zamierzone działanie twórców gry. Jeszcze raz dopytamy Zespól i jeśli otrzymamy dodatkowe informacje w tej sprawie, powiadomimy Was na forum.

Pozdrawiam

Yalenka
    Yalenka powiedział(a):
    Witaj Zaczarowana28

Zadanie to zostało faktycznie zmienione po aktualizacji i nie jest to błąd, a myślę że zamierzone działanie twórców gry. Jeszcze raz dopytamy Zespól i jeśli otrzymamy dodatkowe informacje w tej sprawie, powiadomimy Was na forum.

Pozdrawiam

Yalenka
    Dzięki Yalenka za zajęcie się sprawą :)
    To przy okazji zwróć im uwagę na to,  iż każdy powinien mieć takie same zadania w grze, a nie że jedni mają łatwiej inni trudniej, nawet nagrody za to zadanie nie zmienili.
    Więc mam nadzieję, że jakoś racjonalnie to rozwiążą, aby Gracze z niższymi poziomami, albo Ci co zaczęli stocznię trochę później, nie byli poszkodowani :)
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

Przesłaliśmy to zagadnienie Zespołowi, jednak Zespół twierdzi, że zmienił jedynie transkrypcję z "4 łodzie" na "4 kutry", aby łatwiej było wiadomo o jakie łodzie dokładnie chodzi w tym zadaniu. Natomiast nic nie wspomniał o całkowitej zmianie zadania.

Spróbuję dopytać o to CM Asię i gdy ustalimy coś konkretnego - dam znać.

Pozdrawiam,
    Havao

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik