Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

24.05.2017 | Stocznia, połów na głębokim morzu i więcej!

Witajcie Farmerzy!

Czytaliście już ogłoszenie o nowościach w grze jakie zostaną wprowadzone wraz z jutrzejszą aktualizacją?
Jeśli nie, całość możecie znaleźć pod  >> TYM << linkiem.
Zachęcamy do wyrażenia opinii na temat nowości, w tym wątku.

Pozdrawiam serdecznie,
Havao

«1311

Komentarz

• malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Fantastycznie że flota wojenna ;) przypłynie...mam nadzieję że w związku z tym, rybki przestaną wisieć na wędce  w akwarium...będzie się prawidłowo wyświetlać wiadro i skrzynka, czyli błędy rybkowe wraz z aktualką zostaną usunięte  bo czas już najwyższy :D:p
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    ee ja jestem rulnik sam w dolinie...

nie będę się przebranżawiać na stoczniowca....  :/ chyba, że mi się to opłaci  :p hehe
    no wrzucą do gry to ocenię.

Obawiam się zmian w Święto Ciężkiej Pracy - czy oprócz rybnej wersji ta stara także będzie jeszcze funkcjonować w grze?

Mam to samo pytanie co Kasia :D

czy od jutra będziemy mieć dwa lejki w grze ? zwykły i rybny ?

edytowano 23.05.2017
    No właśnie, bo jak ktoś nie chce być rybakiem . stocznowicem , tylko rolnikiem do chusteczki :)
    To czy dla takich osób zostanie stary silos?
    Szczerze.. to mi się nie chce budować, ulepszać , jakiś łodzi.. obawiam się, że doby zabraknie, aby ogarnąć wszystko na farmie, a coraz więcej i więcej  elementów się dorzuca - tylko po co???
    Nie można ulepszać tego co już jest?

• HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witajcie,

Jeśli chodzi o nową wersję leja: W tym tygodniu będzie wersja z rybami, a za dwa tygodnie wersja standardowa. Póki co plan Zespołu jest taki, żeby obydwie wersje przeplatały się ze sobą.

Dostaliśmy także informację od Zespołu, że wraz z tą aktualizacją pojawi się wyczekiwana przez wielu funkcja wyświetlania na czacie nicku Gracza który rzucił wyzwanie w wioskowej lidze. 

Pozdrawiam,
    Havao
    Havao...proszę przekaż zespołowi, że dla dobra sojuszu...wszystkie działania powinny być widoczne na czacie.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 23.05.2017
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Havao...proszę przekaż zespołowi, że dla dobra sojuszu...wszystkie działania powinny być widoczne na czacie.
    Taka propozycja padła dzisiaj już w rozmowie z Zespołem. Zaproponowałem logi na czacie które informowałyby o tym kto wykupił boostery podczas MS, kto przyjął nowego członka sojuszu.
    Na ten moment jednak Zespół nic w tej kwestii nie obiecuje, ale też niczemu nie zaprzecza.
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    Święto Ciężkiej Pracy - Edycja "Połów na głębokich wodach"

Wraz z tą aktualizacją zaimplementujemy do gry nową wersję tego wydarzenia z nagrodami i wymaganiami związanymi z nową zawartością "Połów na głębokich wodach". Wydarzenie rozpocznie się już dziś o północy (środa, 23:59).

Dziś o północy (23:59 ) to bedzie jeszcze Wtorek, więc kiedy wystaruje ten lejek ? dziś czy w środe ?

Oczywiście chodzi o jutro :) Już poprawiam.

~Havao
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    edytowano 23.05.2017
    Havao mam w związku z nową aktualizacją dwa pytania:

1. Czy łódź z nowej stoczni będzie można wynajmować a co za tym idzie wypływać nią w czasie treningu Olega (WPD) ?
    Do tej pory jak Oleg trenował nie można było automatycznie wysyłać go na ryby - tylko ręcznie łowić.
    Czy to teraz będzie działało niezależnie od treningu (WPD) ?

2. W opisie aktualizacji jest zapowiedź łowienia np. ostrygi, małże, krewetki, śledzie, tuńczyki i homary
    Czy pojawią się nowe przepisy w Zatoce Syrenek, w których będziemy mogli z w/w produkować nowe potrawy/dania czy też można będzie złowione rzeczy sprzedawać bezpośrednio bez przerabiania ich na dania ?

Z góry dzięki za odpowiedź
    edytowano 23.05.2017
    Ja mam nadzieję, choć przy nadziei nie jestem ;) że budowanie floty wojennej nie zaburzy nam wykorzystania telewizorka, bo czekamy z pożądaniem na zdziercę architekta i on jest najważniejszy !!!...żeby potem nie było że budowanie stoczni czy w stoczni w tym przeszkodzi !!! 
  • Sorry za post pod postem, ale mam jeszcze jedno, ważne, dosyć pilne pytanie , a chcę by było wyraźnie widoczne - jutro dziś kończy się event azjatycki, co oznacza że jutro rano zaczyna się następny. W związku z tym dwa pytania:
    1. Moglibyśmy z wyprzedzeniem - przynajmniej powiedzmy  paru godzin - znać mniej więcej dokładną (+/- pół godziny) godzinę wgrywania aktualizacji i czas trwania tego procesu?
    2. Czy nie zaburzy to (np. nie anuluje, czy coś)  jutrzejszego eventu?
  • jesli tylko Kapitan zmieni godziny cumowania łodzi "do pierwszej i do 13tej" to reszta mnie nie obchodzi na razie bo się to okaże "w praniu i już mi się aktualizacja podoba :D
  • O Jezu!! i po co tak udziwniac gre, lepiej zeby architekt pojawial sie czesciej tak jak nam obiecywano po wprowadzeniu dodatkowych poziomow i zeby wrocil tryb planowania
    edytowano 24.05.2017
    Aktualizacja na mój serwer już została wgrana i od samego początku wielki minus
    Nie mogę kupić łodzi, bo buduję oborę dla krów :-1:
    Więc okien rozbudowy nie rozdzielili.. szkoda słów :/
    a Te łodzie to w zasadzie oddzielna farma, więc może to ta  zapowiadana czwarta stała farma.. ?
  • A u mnie dopiero serwer wyłączyli :(
    Ciekawe jak długo to potrwa?
    Wie może ktoś?
    edytowano 24.05.2017
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    A u mnie dopiero serwer wyłączyli :(
    Ciekawe jak długo to potrwa?
    Wie może ktoś?
    u nas trwało z 15 minut ;)
    Post edited by Demona on
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    edytowano 24.05.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a Te łodzie to w zasadzie oddzielna farma, więc może to ta  zapowiadana czwarta stała farma.. ?
    Super... jedno okienko budowy na 5 farm..... zaje....fajnie 
    Dlaczego napisałam 5? Bo:
    1.Główna
    2. Kacza
    3. Kwiatowa
    4. Wyspa
    5. No i te łódki teraz

aaaaa i jeszcze 6!! stadnina, bo też mam tam stajnie do ulepszania i tory.
    ------------------------
    edit,
    wiem że mogę sobie wykupić magiczne okienko za jedyne 60 TYSIĘCY złotych, okrągłych, brzęczących krążków. ALE NIE, nie będę im nabijała kieszenie czymś co powinno być bezpłatne....! 

• Carnivor89 (PL1)Carnivor89 (PL1) Posty: 180
    edytowano 24.05.2017
    Hmm a ja nie mogę nic zrobić z tą stocznią.  Mam 24 poziom wędkarstwa. 
    EDIT: Już wiem, trzeba było zadanie wykonać.

Post edited by Demona on
  • no właśnie też mam jakąś budowę więc rozbudowa stoczni poczeka, a pewnie jeszcze w weekend będzie architekt wiec stocznia sobie długo poczeka...

oczywiście jest łatwe wyjście z tej sytuacji - ZŁOTO!!
  • co jest z magazynem? nic nie mogę zbierać,  bo pisze, że jest pełny, nawet gdy jest pusty?
  • Carnivor89 (PL1)Carnivor89 (PL1) Posty: 180
    edytowano 24.05.2017
    Czy to że ten  "event" ze zniżką podków i czasu trenowania koni się skończył, to błąd spowodowany tą aktualizacją?
  • chyba już wróciło do normy. nie wiem co to było:(
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 24.05.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    To może dobrze, że ulepszasz teraz oborę. Ja kupiłam łódź, teraz ulepszam stocznię. I nie mogę zebrać nic z kwiatowej i smakosza :(
    Jest inf, że mam za mały magazyn. Mogę zbierać tylko z głównej.
    Pozdrawiam

Jak zebrałam coś z głównej, wszystko wróciło do normy. Mogę już zbierać na smakoszu i kwiatowej.
  • czyli tradycyjnie kupa błędów... rozbudowa stoczni uniemożliwia zakup łodzi i przesyła do zakończenia budowy za złoto może tak miało być?
  • Nie kumam nic tego "Miejsca Połowów" jak to nazwano na mapie świata B.F. :(
    Wchodzę i podają mi że mogę tam działać od 20 poziomu, a ja mam 63 poziom w grze,
    więc coś tu nie gra :(  Może chodzi o poziom łowienia, tylko i jego nigdzie nie widać,
    a jeśli chodziło o  Wędkarskie Doświadczenie Olega to ma on je na 23 poziomie,
    więc dlaczego nie może tam łowić?
  • A u mnie nic ani dgrnie , nawet łowić za pomocą wedki nie mogę  :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik