Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Połączenie z grą ??

Witam,
Od dziś mam problem z logowaniem się do gry. W trakcie otwierania się gry pojawia się komunikat/wskazówka "Połączenie zostało przerwane. Spróbuj ponownie" . Niestety to nie działa. Nadal pojawia się ten sam komunikat. Czy Wy też tak macie i nie możecie wejśc do gry ?
Pozdrawiam

Komentarz

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    niunia6111 (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Od dziś mam problem z logowaniem się do gry. W trakcie otwierania się gry pojawia się komunikat/wskazówka "Połączenie zostało przerwane. Spróbuj ponownie" . Niestety to nie działa. Nadal pojawia się ten sam komunikat. Czy Wy też tak macie i nie możecie wejśc do gry ?
    Pozdrawiam
    U mnie działa poprawnie to chyba problem z netem.

    Magda
  • Też mam ten sam problem a zaistniał w momencie, kiedy chciałam zalogować się na Test server. Od tego momentu nie mogę wejść ponownie do gry :/ 
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 03.12.2016
    Miraa89 (PL1) powiedział(a):
    Też mam ten sam problem a zaistniał w momencie, kiedy chciałam zalogować się na Test server. Od tego momentu nie mogę wejść ponownie do gry :/ 
    Kurczaki ;) Osły, barany, tudzież inne pelikany :p Bo tu nie wolno przeklinać ;) Ale se narobiłam :(

    Chciałam Wam napisać, żebyście se dali spokój z test serwerem, bo go wyłączyli na jakiś czas.
    A że jestem dowciapna, to chciałam sprawdzić czy tak się da, jak piszecie, więc zmieniłam wybór na test serwer, wyskoczyło rzeczywiście "Połączenie z grą zostało przerwane. Spróbuj połączyć się ponownie." I... po wyczyszczeniu wszystkiego co się dało, ponownym włączeniu przeglądarki, odświeżeniu strony... dalej NIC i NIC i ZERO. Dalej to samo!
    Więc nie tykajcie przycisku "Test sever" bo potem nie idzie przełączyć wyboru z powrotem ;)
    Sama nie wierzę w to co piszę, ale nie mam innego pomysłu, jak rozwiązać ten problem, poza zmianą przeglądarki. Jeśli na innej nie uczyniliście tej samej "głupoty" wejść do gry można.
    Ale ja chcę na Edge z powrotem!!!
    Ma ktoś pomysła jak to zrobić... hę?
  • Ja wyczyściłam historię przeglądarki  i działa! :-) Więc u mnie to pomogło, może komuś innemu również pomoże! 
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 05.12.2016
    A gdzie ja napisałam, że zalogowałam się na serwer testowy... hę?
    Napisałam, że próbowałam to zrobić, aby sprawdzić, czy to co piszą inni jest autentycznie możliwe. I jest możliwe, ponieważ po wyczyszczeniu przeglądarki (gram na Edge), nie mogę ponownie zalogować się do gry, ani zmienić serwera z tej prostej przyczyny, że ekran logowania się nie pojawia WCALE, tylko wciąż to:



    Podejrzewam, że to nie jest wina przeglądarki tylko gry, gdy ktoś bezsensownie wpadnie na pomysł, aby się spróbować zalogować na nie działający serwer testowy. Wtedy od razu wskakuje ekran jak powyżej i nie można się zalogować, bo nie wyskakuje ekran logowania.
    Spróbuję jeszcze czyszczenia wtyczki Flash Playera, jak to nie pomoże, to ja już nie wiem jak wrócić na ulubioną Edge i chyba do póki tego błędu nie naprawią, będę musiała grać na Mozilli.

    P.S. Pomogło dopiero wyczyszczenie wtyczki Flash Playera, można to zrobić na tej stronie:
    http://www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager07.html
    Sytuacja jest więc trochę nienormalna. Bo po próbie zrobienia tego samego co ja i inni, gra powinna wyrzucać ponownie ekran logowania automatycznie, właśnie dlatego, że nie można się zalogować na testowy. Tym czasem zwykłe czyszczenie przeglądarki nie wystarczy, trzeba wyczyścić jeszcze Flash Playera. Bez sensu :/

    Post edited by Demona on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Zaryzykowałam i się próbowałam zalogować na testowy he i się zepsuło  >:)

    ale standardowe czyszczenie przeglądarki pomogło (może zależy od przeglądarki , gram w chrome :)

    po czyszczeniu powróciło więc do ekranu startowego z logowaniem  :)

    może trzeba w tym czyszczeniu przeglądarki zaznaczyć, aby usunęło wszystkie hasła itp.... czyli wszystko wszystko wyczyścić.... ale tak czy siak powinni to  naprawić  ;)


  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 03.12.2016
    Hejka Zaczarowana ;)


    Może rzeczywiście to zależy od przeglądarki, ale na Edge, wyczyściłam wszystko, wszystko i dosłownie wszystko, wraz z aktywnymi logowaniami i hasłami. Dla jasności po kilka razy.

    Niestety nie pomogło, a zaskoczyło dopiero po wyczyszczeniu pamięci Flash Playera.


    Nie gram od dziś i nie latam na forum z każdą duperelą, wiecie też, że nie piszę niesprawdzonych głupot ;) Czyszczenie przeglądarki nie jest mi obce i faktycznie nawet się wkurzyłam, że po czyszczeniu ekran logowania się nie pojawił. Ciekawa przygoda, muszę przyznać, a chciałam tylko sprawdzić czy to co piszą, to prawda ;)

    Hahahaha Skutecznie mnie to zniechęciło do dalszych zbędnych eksperymentów z farmą :p
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Taka gra... nikt za nią nie trafi niestety, więc tak jak piszesz, lepiej nie tykać tam gdzie nie trzeba.. :) Ja już nie napiszę co ja sobie czyściłam, kiedy farma smakosza padła :) i nic nie pomagało :) na szczęście GGS-y naprawiły, bo by już chyba tylko wrzucenie kompa do pralki pozostało :)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A wracając do tematu, to GGS rozsyła majle z zachętą do powrotu - logowania na testowy. Dostałem takowy w sobotę, 3 grudnia - a więc kilka dni po wyłączeniu testera. Damen und heren w Hamburgu - przestańcie palić... 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Nic nowego...za każdym razem gdy wyłączają tester przychodzą emaile z zaproszeniem do powrotu.

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Tylko po cholerę do czegoś, do czego się wrócić nie da...
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 05.12.2016
    Witajcie,

    dziękuję za opis tego błędu, przekazałam go już Zespołowi Big Farm i mam nadzieję, że wkrótce przy próbie zalogowania na wyłączony obecnie serwer testowy, zacznie wyskakiwać ponownie ekran logowania, aby móc zmienić serwer.
    Na razie aby uniknąć problemów, zalecam abyście nie próbowali logować się na serwer testowy.
    O ponownym włączeniu serwera testowego zostaniecie poinformowani w OO.

    Pozdrawiam,
    Demona

    P.S. Co do e-maili dotyczących serwera testowego, już wcześniej wyjaśnialiśmy, że są wysyłane z automatu przez system. Prawdopodobnie po podjęciu decyzji o wyłączeniu serwera testowego, nie anulowano automatycznej  wysyłki e-maili.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    To niech anulują !!!
  • niunia6111 (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Od dziś mam problem z logowaniem się do gry. W trakcie otwierania się gry pojawia się komunikat/wskazówka "Połączenie zostało przerwane. Spróbuj ponownie" . Niestety to nie działa. Nadal pojawia się ten sam komunikat. Czy Wy też tak macie i nie możecie wejśc do gry ?
    Pozdrawiam

  • moja znajoma ma też problem zalogowaniem  a dodatkowo na poczte o zmiane hasla też nie dostaje  ma dwie możliwosci tam gdzie ma konta nie moze sie zalogowac a przelaczy na drugi napis tam czasem

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik