Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

mistrzostwa -zmiana nagród

2

Komentarz

 • Wiesia27 (PL1)Wiesia27 (PL1) PL1 Posty: 31
  MS ..porażka .
  Nikt nie chce brać udziału bo nie ma o co walczyć .
  Nagrody za wysiłek nie zachęcają.
  Nie takich zmian oczekiwaliśmy ..nasionka kto robi wyspy to każdy ma a ci co nie robią to dla nich zbędne.
  Zachętą były złotniczki i licencja .
  Katalizatory ?? po co nam jeśli i tak nie możemy i długo nie będziemy z nich korzystać ..nawozy i humus sami sobie robimy a wodorosty które można zdobyć to ilość znikoma .
  Nie takich zmian oczekiwaliśmy .
  Pozdrawiam  :'(
 • fran12 (PL1)fran12 (PL1) PL1 Posty: 9
  Już przed zmianami te nagrody w stosunku do włożonego wysiłku by je zdobyć były żenujące..a teraz nam wmawiają że 10 fioletowej karmy ma wiekszą wartość d licencji...bryyy wstyd
 • Jestem za!! Bez sensu grać, ja rozumiem że  BF  musi zarabiać, ale jakim kosztem. Na pewno wielu ludzi skończy grać w mistrzostwa, bo to stracony czas, a już na pewno nie za takie nagrody.

  Pozdrawiam Graczy
 •  Nasza decyzja o odpuszczeniu tego wielkieeego wydarzenia była trafna. Po przejrzeniu nagród mnie zemdliło! Tyle wszelakich nasion, nawozów, dolców, poświęcenia, czasu i pracy i TAKIE OCHŁAPY????? Wstyd ggs. To nie jedyna, gra w którą gram i nigdzie nie widziałam takiego skąpstwa jeśli chodzi o nagrody, które, bądźmy szczerzy, nic nie kosztują sponsora, bo są ...wirtualne !!! Wstyd i hańba!!!!!!
    
   
 • Brawo brawo, tylko bić brawa za to co daliście w tych mistrzostwach ggs. Jeżeli chodziło wam o to aby mniej graczy grało to Gratulację, udało wam się!
 • fran12 (PL1)fran12 (PL1) PL1 Posty: 9
  od dawna noszę się z decyzja o zakończeniu tej gry....oni mi to ułatwiają z każdą następną zmianą (na lepsze)
   
 • ZBOJKOTUJMY TE ZAŁOSNE MS. CHYBA SIĘ IM COŚ W GŁOWIE POPRZEWRACAŁO Z NAGRODAMI. ZABRALI ZŁOTO BO MYSLA ZE KAZDY BEDZIE WYSYLAC GLUPIE SMSY NA ZLOTO ALE MOJA PROPOZYCJA ZERO KUPOWANIA PRZEZ LUDZI ZLOTA I NIE BRANIE UDZIAŁU W MS. WTEDY ONI ZMADRZEJA....
 • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
  Krol_Jarek (PL1) powiedział(a):
  ZBOJKOTUJMY TE ZAŁOSNE MS. CHYBA SIĘ IM COŚ W GŁOWIE POPRZEWRACAŁO Z NAGRODAMI. ZABRALI ZŁOTO BO MYSLA ZE KAZDY BEDZIE WYSYLAC GLUPIE SMSY NA ZLOTO ALE MOJA PROPOZYCJA ZERO KUPOWANIA PRZEZ LUDZI ZLOTA I NIE BRANIE UDZIAŁU W MS. WTEDY ONI ZMADRZEJA....
  Nawet nie ma co bojkotować, ludzie którzy się szanują myślę, że potrafią dojść do właściwych wniosków i wyciągnąć konsekwencje z tego jak z każdej strony jesteśmy kopani przez Twórców.
  A kto tam  nawet za kupkę gnoju będzie się  zabijał , to się niech potem nie dziwi, że nagrody coraz gorsze..
 • Zamiast drzewka końcową dekoracja powinien być kominek,moglibyśmy w nim spalić te żałosne skrzyneczki,chociaż nie wiem czy te 7500 dolców,jakie są w środku  starczyłoby na rozpałkę.....
 • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
  Nagrody nie powalają, w wręcz przeciwnie, zniechęcają do gry.
  Nie ma o co walczyć, więc tak sobie poklikam, bez spinki....
  A jak jeszcze wprowadzą wędkowanie to... kupujcie złoto, kupujcie, kupujcie.....
  Czas zacząć rozglądać się za nową grą....
 • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,623
  Nagrody są wspaniałe. Twórcy gry skutecznie potrafią do niej zniechęcić. Tak trzymać ... Tylko kto Was utrzyma?
 • Silvestro22 (PL1)Silvestro22 (PL1) PL1 Posty: 585
  Licencja i złotniczki były genialną motywacją do walki... no ale przecież WY tego nie widzieliście więc daliście nam wodorosty :D

  BRAWOOOOOOO!!!!!

  Udało się Wam zabić w nas ducha walki w czasie mistrzostw.
  Po raz kolejny pokazaliście, że nie liczycie się z opinią graczy.
  To Wasz kolejny sukces... gratuluję...


 • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
  brakuje słów by wyrazic to co sie czuje na widok tych cudownych bezwartosciowych nagród zamiast złotniczków i licencji na złoto:(((
  coraz czesciej odczuwam brak satysfakcji z gry która na samym poczatku...zanim zwiekszono koszty i zaczeto ulepszac...dawała mi wielka frajde:(
  chyba czas rozejrzec sie za czyms nowym...
 • edytowano 27.10.2016
  Fajne podejście .... zero odpowiedzi ze strony twórców gry :)

  nagrody aktualne są żenująco słabe ... w porównaniu do ostatnich mistrzostw w których mogliśmy mieć na rozwój farmy złociszki i licencje


  Post edited by Demona on
 • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
  u nas też  :D
 • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
  edytowano 17.10.2016
  To może w ramach tych Mistrzostw, sami sobie zrobimy konkurs: "Który Sojusz spadnie niżej (i opuści aktualną Ligę)"?
 • DemonaDemona Posty: 2,160
  edytowano 17.10.2016
  PatrykMaslak (PL1) powiedział(a):
  Fajne podejście .... zero odpowiedzi ze strony twórców gry :)

  Witaj,

  licencje i nasiona złotniczka zastąpiono innymi nagrodami, o wartości większej niż stare nagrody. Podaję link do wiadomości na ten temat zamieszczonej w OO:
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/135808/informacja-o-zmianach-w-najblizszych-mistrzostwach-sojuszy
  Nie ma innej odpowiedzi na to pytanie, która być może bardziej by Was zadowoliła.

  Pozdrawiam,
  Demona

  Post edited by Demona on
 • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,623
  Demona powiedział(a):
  PatrykMaslak (PL1) powiedział(a):
  Fajne podejście .... zero odpowiedzi ze strony twórców gry :)

  Witaj,

  licencje i nasiona złotniczka zastąpiono innymi nagrodami, o wartości większej niż stare nagrody. Podaję link do wiadomości na ten temat zamieszczonej w OO:
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/135808/informacja-o-zmianach-w-najblizszych-mistrzostwach-sojuszy
  Nie ma innej odpowiedzi na to pytanie, która być może bardziej by Was zadowoliła.

  Pozdrawiam,
  Demona

  Niby tak, ale złota mogę użyć do WSZYSTKIEGO, a tego co dano nam w zamian nie

 • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
  ja moze sie bede powtarzac ale złota w tej grze nieda sie NICZYM zastapic...bo bez wodorostów i cudownych dekoracji da sie grac a bez złota to juz niebardzo!!! takie czasy.
 • Tositosiek (PL1)Tositosiek (PL1) Posty: 43
  edytowano 18.10.2016
  Wiadomo, wszyscy czekamy żeby pracowitością- a nie grubym portfelem- zdobywać złoto. Wydaje mi się że to zrobione jest specjalnie, żeby wydawać pieniędze "sms-owe". Jest to żenada, bo przecież większość tu gra non stop, a te nagrody są po prostu....żenujące/ nieprzydatne/ mało atrakcyjne. Mam nadzieje że to ostatni raz siedzę przed komputerem w misjach 30-min żeby dołożyć swoją aktywność w sojuszu. Oby to się zmieniło, bo jak dla mnie te "Mistrzostwa sojusznicze" nie są już atrakcyjne(tak jak wiecznie te same eventy)
 • Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
  Jestem dumna z naszego sojuszu, dzielnie walczymy, cały czas nie odpuszczamy. Przypadła nam bardzo ważna rola, nie możemy się poddać, musimy wytrwać do końca! I gdy patrzę na moich sojuszników, którzy tak dzielnie stawiają czoła wyzwaniu, duma mnie rozpiera.

  Jesteśmy pierwsi w swojej dywizji, cały czas nie pozwalamy, żeby ktoś nas wyprzedził, w końcu bycie liderem ostatniej pozycji i zamykanie szeregów dywizji, to wielka sztuka, odpowiedzialność i poświęcenie... ;)

  Szanowny GGS-ie, serdecznie Ci dziękuję, zjednoczyłeś nas w wysiłkach jak nigdy dotąd. No po prostu... BRAWO MY! >:)

  P.S. Aż sobie screena zrobiłam na pamiątkę, tak się wzruszyłam ;) hahaha

  Brawo WY !! :D
 • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
  My robimy wszystko żeby zająć 4 miejcie od końca lub trzecie i spadek do ligi srebrnej mamy gwarantowany,
  Współpraca w sojuszu przynosi efekty ::::))))) 
 • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
  Rzadko wyrażam swoje niezadowolenie na forum gry bo to i nie moja natura ciągle na wszystko narzekać.  Lecz tym razem milczenie nie daje mi spokoju. ;)
  To bardzo przykre ( choć przeze mnie spodziewane ) że twórcy gry zabierają z Mistrzostw Sojuszniczych to, co najcenniejsze od czasu reorganizacji tego wydarzenia. To, co z resztą sami dali. A mnie bardzo wnerwiają takie sytuacje, gdy ktoś najpierw coś daje a potem odbiera. Po co ??  Dlaczego ??  Czy aż tyle otrzymywaliśmy tego złota że wszyscy, którzy kupowali przestali kupować ??
  Zgadzam się z przedmówcami w tym że ...  np.  karmą czy nawozem z wodorostów nie zbadam rekrutacji w sojuszu by móc go wreszcie powiększać bez zbierania złota na ten cel laaataaamiii.... bądź płacenia za to  realną kasą.
  Jeżeli idziemy tym torem to należałoby polikwidować licencje na złoto do zdobycia w silosie, w konkursach konnych, jako nagrody w wyspach czasowych  itp. I wtedy z całą pewnością taki stan rzeczy odpowiednio zachęci graczy do ciężkiej pracy w wydarzeniach.
  Powiem otwarcie: ja grałem i gram złotem w tej grze. Jednak jeżeli mam na coś wydawać złoto, to i chciałbym aby ono w jakiejś choćby małej części mi się zwróciło ( bo czy to w silosie, czy MS zazwyczaj i tak wydaje się dużo większe ilości złota aby utrzymać się w czołówce niż jest ono oferowane w nagrodzie ). Natomiast w aktualnych  mistrzostwach mam na to  zerową szansę. Ale OK.
  Skoro tak,  to i ja tym razem wydam na ten  cel  okrągłe zero złota. Baaa..,  nawet nie odpalam już swoich prywatnych wzmocnień za dolary a co dopiero za złoto. Skoro tak chcą twórcy..,  OK. Misję wykonuję standardowo jak w każdy dzień poza  MS  i tyle. Phheehh...  ale mi problem.  Chyba nadszedł właściwy czas aby na MS  czy w silosie faktycznie zarabiać nagrody ( wodorosty,  skrzynie itp. ) całkowicie za darmo. Bo gdyby tak przeliczyć ile mógłbym zakupić takich wodorostów za wydawane złoto w takich wydarzeniach..  to  lepiej nie pisać.
  Nawet gdyby człowiek chciał zakupić złoto,  to albo nie ma ciekawych ofert, a jak są to tylko w weekend albo w nocy. Albo są w pakietach  szokująco drogich jako zakup jednorazowy. Coś się pokopało...  niestety.  Kiedyś oferty prime były  dużo bardziej zróżnicowane, częściej  i za niższe ceny.
  Ale spoko.  Ja licencji  i złotniczków mam sporo.  Więc nadszedł chyba czas  aby zacząć  tylko z nich  korzystać.

  To tyle....  --  aaa ,  jeszcze jedno:  ktoś gdzieś w innym wątku ..,  chyba niejaki  PatrykMaślak zadał pytanie moderatorom:
  DLACZEGO TWÓRCY GRY  zabrali licencję na złoto  i złotniczki zamieniając je na  inne nagrody. A wszyscy otrzymaliśmy w odpowiedzi link  od DEMONY informujący o takim stanie rzeczy. Raczej  ja osobiście spodziewałem się odpowiedzi:

  Zespół BigFarm zdecydował się na wymianę tych nagród na inne  bo:  (  podać  powód ).

  To tyle.  Pozdrawiam .....  - Smrodzio..  B)

 • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
  edytowano 18.10.2016
  Smrodek (PL1) powiedział(a):
  Rzadko wyrażam swoje niezadowolenie na forum gry bo to i nie moja natura ciągle na wszystko narzekać.  Lecz tym razem milczenie nie daje mi spokoju. ;)
  To bardzo przykre ( choć przeze mnie spodziewane ) że twórcy gry zabierają z Mistrzostw Sojuszniczych to, co najcenniejsze od czasu reorganizacji tego wydarzenia. To, co z resztą sami dali. A mnie bardzo wnerwiają takie sytuacje, gdy ktoś najpierw coś daje a potem odbiera. Po co ??  Dlaczego ??  Czy aż tyle otrzymywaliśmy tego złota że wszyscy, którzy kupowali przestali kupować ??
  Zgadzam się z przedmówcami w tym że ...  np.  karmą czy nawozem z wodorostów nie zbadam rekrutacji w sojuszu by móc go wreszcie powiększać bez zbierania złota na ten cel laaataaamiii.... bądź płacenia za to  realną kasą.
  Jeżeli idziemy tym torem to należałoby polikwidować licencje na złoto do zdobycia w silosie, w konkursach konnych, jako nagrody w wyspach czasowych  itp. I wtedy z całą pewnością taki stan rzeczy odpowiednio zachęci graczy do ciężkiej pracy w wydarzeniach.
  Powiem otwarcie: ja grałem i gram złotem w tej grze. Jednak jeżeli mam na coś wydawać złoto, to i chciałbym aby ono w jakiejś choćby małej części mi się zwróciło ( bo czy to w silosie, czy MS zazwyczaj i tak wydaje się dużo większe ilości złota aby utrzymać się w czołówce niż jest ono oferowane w nagrodzie ). Natomiast w aktualnych  mistrzostwach mam na to  zerową szansę. Ale OK.
  Skoro tak,  to i ja tym razem wydam na ten  cel  okrągłe zero złota. Baaa..,  nawet nie odpalam już swoich prywatnych wzmocnień za dolary a co dopiero za złoto. Skoro tak chcą twórcy..,  OK. Misję wykonuję standardowo jak w każdy dzień poza  MS  i tyle. Phheehh...  ale mi problem.  Chyba nadszedł właściwy czas aby na MS  czy w silosie faktycznie zarabiać nagrody ( wodorosty,  skrzynie itp. ) całkowicie za darmo. Bo gdyby tak przeliczyć ile mógłbym zakupić takich wodorostów za wydawane złoto w takich wydarzeniach..  to  lepiej nie pisać.
  Nawet gdyby człowiek chciał zakupić złoto,  to albo nie ma ciekawych ofert, a jak są to tylko w weekend albo w nocy. Albo są w pakietach  szokująco drogich jako zakup jednorazowy. Coś się pokopało...  niestety.  Kiedyś oferty prime były  dużo bardziej zróżnicowane, częściej  i za niższe ceny.
  Ale spoko.  Ja licencji  i złotniczków mam sporo.  Więc nadszedł chyba czas  aby zacząć  tylko z nich  korzystać.

  To tyle....  --  aaa ,  jeszcze jedno:  ktoś gdzieś w innym wątku ..,  chyba niejaki  PatrykMaślak zadał pytanie moderatorom:
  DLACZEGO TWÓRCY GRY  zabrali licencję na złoto  i złotniczki zamieniając je na  inne nagrody. A wszyscy otrzymaliśmy w odpowiedzi link  od DEMONY informujący o takim stanie rzeczy. Raczej  ja osobiście spodziewałem się odpowiedzi:

  Zespół BigFarm zdecydował się na wymianę tych nagród na inne  bo:  (  podać  powód ).

  To tyle.  Pozdrawiam .....  - Smrodzio..  B)

  Napisałeś dokładnie to co ja myślę. Oczywiście , że też gram złotem ale mam tyle licencji i złotników,że czas ich użyć .Co do ofert to są śmieszne teraz pokazała się u mnie jakaś oferta 20 żetonów i coś jeszcze możesz skorzystać jeden raz.
  Powiem tak ta oferta mnie bawi mogę kupić złoto, ale nagrody ze skrzynki dostanę raz no to jest już chytrość nie z tej ziemi.

  Miłej zabawy życzę Magda :)

  PS. dziękuję GGS, że dbasz o moje konto w banku  o:) 
 • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
  edytowano 19.10.2016

  Nie zadawajcie takich pytań, bo NIKT Wam nie odpowie. Bo nigdy nikt nie odpowiedział. Choć nie, dwie odpowiedzi przeczytałam: jedna taka, że nie było i nie ma zgody GGS na nasze pomysły, druga, że to działania celowe zgodne z planem rozwoju gry.

  A ja się cieszę że GGS wbił sobie - tak myślę - ostatni gwóźdź do swojej trumny bo następne wydarzenie, jakim są od zawsze niesprawiedliwe mistrzostwa, mam z głowy :D nie muszę już brać udziału w walce "złotych graczy" niech się tłuką nadal, ja spokojnie będę piła kawę czytając ciekawą książkę. Przyjdę, popatrzę i pójdę. Jeśli właśnie o to chodziło GGS, by Graczowi zohydzić grę, to udało się to znakomicie.


 • stokrotka787 (PL1)stokrotka787 (PL1) PL1 Posty: 17
  edytowano 27.10.2016
  wojteek1 (PL1) powiedział(a):
  DOBRA ZMIANA NA GORSZĄ
  z niedowierzaniem przeczytałem i informacje o zmianach w nagrodach mistrzostw  o zabraniu licencji na złoto i nasion złotniczka
  -żadne super humusy i karmy  nawet było ich milion nie dadzą ogólnego zadowolenia jakim jest zdobycie/ złota/
  -złoto od tysięcy lat ma bardzo dużą wartość, a wraz z rozwojem cywilizacji doceniono jego użyteczność  jest znane i używane przez rzemieślników co najmniej od chakolitu.
  -tu na farmie jest więc największym pożądanym dobrem w celu uzyskania maksymalnej satysfakcji z gry.
  -dlatego nam farmerom brak możliwości zdobycia nagrody głównej licencji czy złotniczka spowoduje mniejsze zainteresowanie mistrzostwami a nawet  zrezygnowanie z ich udziału
  -dlatego bardzo proszę o interwencję  i wnoszę pozostawienie tych nagród
  komitet obrony złotniczka


  Może załóżmy właśnie taki komitet .....

  malwina-m (PL1) powiedział(a):
  GGS-ie firmo niesamowita p ...po nocach marzyłam o takim szczęściu, jakiego doświadczam w obecnych MS...widząc co od ciebie dostaje - dekoracje pagoda i lampiony......perfidne szyderstwo z Graczy, bo żadnym błędem w grze nikt się już nie zasłoni. 

  zgadzam się ,wszyscy sa zawiedzeni chyba tymi mistrzostwami

  Post edited by Demona on
 • Demona powiedział(a):
  PatrykMaslak (PL1) powiedział(a):
  Fajne podejście .... zero odpowiedzi ze strony twórców gry :)

  Witaj,

  licencje i nasiona złotniczka zastąpiono innymi nagrodami, o wartości większej niż stare nagrody. Podaję link do wiadomości na ten temat zamieszczonej w OO:
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/135808/informacja-o-zmianach-w-najblizszych-mistrzostwach-sojuszy
  Nie ma innej odpowiedzi na to pytanie, która być może bardziej by Was zadowoliła.

  Pozdrawiam,
  Demona

  Wiesz Demona, że słowo WITAJ to w j. polskim tryb rozkazujący ? :)

  * - cześć, jak się masz, hej, dzień dobry, dobry wieczór .... ostatecznie witam .... ale pisząc Witaj jak widzisz używasz na początku rozmowy trybu rozkazującego ... co jest anormalne :)

  poza tym nie sądzisz, że to uczestnicy gry decydują co jest dla nich BARDZIEJ atrakcyjne ?

  także zwrot o WARTOŚCI WIĘKSZEJ niż stare nagrody nie jest zgodny z prawdą ... w moim przypadku na pewno :)

 • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
  Już starożytni mówili że ludziom potrzeba chleba i mistrzostw !! Mamy mistrzostwa które rozczarowują, bo jak nasz Sojusz przeszedł do wyższej ligi  to okazało się że nie ma w nagrodach Nasion Złotniczka  ani Licencji na złoto, to starsi gracze założyli małe-nowe farmy i wstąpili do brązowej ligi  aby dostać te nagrody, Lecz większość z nas gra na jednej farmie i co awansować, to po co? Może wreszcie GGS by coś odpowiedziało ?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik