Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Bez pracy nie ma kołaczy - wielka ściema

Witam,
Jak w temacie chcę nawiązać do wydarzenia Bez pracy nie ma kołaczy. Otóż wczoraj na 3 godziny przed zakończeniem w maszynie miałem jęczmień. Chciałem osiągnąć poziom 350000 by zdobyć podkowy. Przeliczyłem sobie zwykłe mnożenie 3h* 60=180 minut 180 minut* 60 s = 10800 s, 10800 * 4 pkt ( które akurat wtedy miałem) = 43200 pkt. Tyle miałem zdobyć. Do osiągnięcia poziomy potrzebowałem ok 35000. Czyli miałem zdecydowany zapas, wiec stwierdziłem, że nie muszę zajmować się już jęczmieniem, skoro maszyna pokazywała ponad 4 godziny do opróżnienia leja.
Jakież było moje zdziwienie rano, gdy okazało się, że do osiągnięcia poziomu zabrakło mi 1500pkt!!!
Pytam się jakim cudem to mozliwe?. Znając praktyki GGS można się spodziewać, ale taki jawne kpienie sobie z ludzi to już szczyt wszystkiego. A może pracownicy GGS nie znają podstawowych zasad matematyki. Proszę o rzetelną i konkretną odpowiedź jak to było możliwe, bo odpowiedzi tutaj stosowane typu "pitu pitu" mnie nie zadowolą.
«1

Komentarz

• Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Nie wiem jak to możliwe, ale tak naprawdę to ani w ząb nie rozumiem jak wyliczane są te czasy i proporcje. Mam wrażenie, że ilekroć poziom punktów z leja jest wyższy tyle razy czas jest skracany. Co więcej najdłuższe są czasy na tych produktach, których możemy zebrać mniej i przez to punkty na sekundę lecą nam wolniej. Cieszę się ze zdobytych nagród, ale nie mam złudzeń co do tego, że kiedyś dotrę dalej niż właśnie do tych nieszczęsnych podków. Mnie się udało, ale o skrzyneczkach, które są za nimi mogę sobie jedynie pomarzyć.
  • To może łaskawie wreszcie ktoś z GGS zechce nam te problemy z naliczaniem wyjaśnić. Tu nie chodzi nawet o nagrody ( bo i tak są skromne ), ale o zaplanowanie sobie gry. Skoro przeliczam, planuję coś...to oczekuję, że to zostanie wykonane, a nie nagle zaskoczenie :smile: 
  • A nie zebrałeś później przypadkiem jęczmienia ? bo to mogło znacząco skrócić czas do opróżnienia leja...
  • Selmak (PL1) powiedział(a):
    A nie zebrałeś później przypadkiem jęczmienia ? bo to mogło znacząco skrócić czas do opróżnienia leja...
    Nie, najzwyczajniej wyszedłem z farmy i zająłem się domowymi sprawami. Dopiero rano wszedłem.
  • I dlaczego mnie to nie dziwi ???? 
  • farmermac (PL1)farmermac (PL1) PL1 Posty: 68
    MIałem tak z jabłkami, po przeliczeniu wyszlo mi że spokojnie powinno mi wystarczyc do słonecznikow.
    Rano, zonk. Szlag mnie trafił. To jest po prostu jawna kpina z ludzi. A na jakakolwiek odpowiedź , nie ma nawet co liczyć
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 05.01.2016
    Wystartował dzisiaj tytułowy event.
    I pojawił się błąd, mianowicie:
    - po najechaniu kursorem na maszynę George'a (nie klikając na nią), nie pokazuje się informacja o przekazywanych aktualnie produktach
    oraz
    - czasu, jaki pozostał do końca przekazywania produktów.

Aktualnie przekazuję mleko:

Pozdrawiam
    club
    Post edited by club (PL1) on
  • farmermac (PL1)farmermac (PL1) PL1 Posty: 68
    I po raz drugi zostałem najzwyczajniej w świecie oszukany. Na 2h50 min do końca eventu leciała kapucha o wartości  7 pkt / s . Brakowało mi do 1.200.000 ok 25.000 pkt.
    Spokojnie powinno wystarczyć. Wyszedłem z gry, wchodzę teraz i okazuje się, że skończyłem event z liczbą 1.189.000.
    W związku z powyższym żądam wyjaśnień. Dlaczego nie otrzymałem 2 licencji.
    Wnoszę również, aby była możliwość wyłączania tych eventów przez gracza, jeśli jest taka jego wola, gdyż migające strzałki doprowadzają mnie do szału.
    Tym bardziej, że teraz już na pewno nie odpalę Georg'a.
    Mam również nadzieję, że znajdzie się jakiś łaskawca i odpowie na ten wątek.
    W końcu wypadałoby !!!
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 08.01.2016
    Witam,
    od razu uprzedzam, że nikt z supportu nie odpowie tobie tu na forum.
    Jedynie CM Asia07 może przekazać do Zespołu Wsparcia Technicznego opisany przez ciebie problem.
    Ja ze swojej strony mogę tylko poradzić Ci napisać z problemem nieprawidłowego naliczania sekundowego bezpośrednio do supportu. :wink:
    W ten sposób szybciej otrzymasz odpowiedź i być może otrzymasz również zadośćuczynienie.

Pozdrawiam
    club
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 09.01.2016
    farmermac (PL1) powiedział(a):
    I po raz drugi zostałem najzwyczajniej w świecie oszukany. Na 2h50 min do końca eventu leciała kapucha o wartości  7 pkt / s . Brakowało mi do 1.200.000 ok 25.000 pkt.
    Spokojnie powinno wystarczyć. Wyszedłem z gry, wchodzę teraz i okazuje się, że skończyłem event z liczbą 1.189.000.
    W związku z powyższym żądam wyjaśnień. Dlaczego nie otrzymałem 2 licencji.
    Wnoszę również, aby była możliwość wyłączania tych eventów przez gracza, jeśli jest taka jego wola, gdyż migające strzałki doprowadzają mnie do szału.
    Tym bardziej, że teraz już na pewno nie odpalę Georg'a.
    Mam również nadzieję, że znajdzie się jakiś łaskawca i odpowie na ten wątek.
    W końcu wypadałoby !!!
    25 000 z prędkoscią 7 to w godzinę powinieneś zrobić...nie wiem może pomyliłeś czas do końca ewentu z czasem w którym miała skończyć się ta kapucha.
    W każdym bądź razie u mnie do tej pory nie zdarzyła się taka sytuacja że zliczone punkty nie pokrywały się z tym czego oczekiwałam :/
    Opcja wyłączania ewentu jest zupełnie nie potrzebna , po prostu go nie włączaj następnym razem (kliknięcie "zaczynamy" go włacza) wyłączony jest odgórnie 

Ps: Aquarius jęczmień musiał lecieć wtedy z szybkością 3 a nie 4 ...nie ma siły 
    Post edited by khaki07 (PL1) on
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Ten event to jeden z najbardziej udanych gdzie nagradzane jest prawdziwe zaangażowanie. Osobiście nie spotkałem się z błędami naliczania. Wszystkie moje obliczenia w tym evencie zawsze się sprawdzały. I jak najczęściej nowe eventy spotykają się z moją krytyka to Maszynę Georga sobie chwalę. W ostatniej edycji w TOP50 było sześciu graczy z naszego sojuszu (najwyższy przedział 65+) i bodajże 3 w niższej kategorii. Ten event daje sporo frajdy i adrenaliny :) No i realne nagrody co w eventach rzadko się zdarza.

Pozdrawiam
    Kynio
  • Witam,
    mam pytanie, czy ostatnie święto ciężkiej pracy zakończyło się wcześniej niż wskazywał licznik? Z moich wyliczeń wynikało, że spokojnie załapię się na ostatnią nagrodę. Jakież było moje zdziwienie, gdy weszłam dziś na farmę i zobaczyłam, że końcowy licznik zatrzymał się niemalże na wskazaniach z wczorajszej godziny 23... Czy ktoś jeszcze zaobserwował coś podobnego?
  • Event zakończył się w nocy z 8 na 9 marca, jakoś około godziny 4.00 (dokładnie nie wiem, nie czuwałam, ale licznik godzinowo wskazywał mi mniej więcej koniec właśnie w tym czasie). U mnie wszystko zadziałało zgodnie z moimi wcześniejszymi obliczeniami. Jako ostanie ładowałam jabłka, miałam czasowo zapas do wskazanego przez licznik końca eventu i wszystko zagrało jak trzeba. 
  • Dzięki Gavagai za odpowiedź... w takim razie nie wiem, co się w moim przypadku stało... jakieś czary mary :) Załadowałam jęczmień na ponad 6h - prędkość 5... miało starczyć do końca, a tu klops :)
  • eewaa (PL1)eewaa (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 09.03.2016
    Witam. Święto ciężkiej pracy, moim zdaniem jest nie fer.
    Zdobyłam 28 nagród, bardzo dużo poświęciłam czasu.
    Jak zbierałam jabłka, które miały starczyć do zdobycia 29 i ostatniej nagrody, to mój zbiór, który zawsze był na 5 poziomie na minutę okazał się tylko na 2 poziomie.
    Myślę, że jak miałoby się zdobyć licencję na wydobycie złota, to firma Bigfarm zrobi wszystko, żeby tego nie wygrać.

• DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie,

jeśli w związku z wydarzeniem "Święto ciężkiej pracy" zaobserwowaliście na swoich farmach jakieś anomalia, które nie powinny mieć miejsca, polecam kontakt z naszym supportem w celu wyjaśnienia sytuacji i ewentualnego naprawienia błędu, jeśli takowy wystąpił.

Proponuję jednak wcześniej wykonać czynności opisane poniżej, są to zalecenia wysyłane najczęściej standardowo przez nasz support, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek: 

• Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/.
    • Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    • Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną i ciasteczka. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię.
    • Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html, klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.
    Jeśli wszystkie te zabiegi nie rozwiążą Waszego problemu, polecam kontakt z naszym Zespołem Wsparcia Technicznego i dokładne opisanie sytuacji, najlepiej, o ile to możliwe, z dołączonymi screenami z gry. Link znajduje się pod numerkiem 3 w mojej sygnaturce.

Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

• Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 10.03.2016
    angie151 (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    mam pytanie, czy ostatnie święto ciężkiej pracy zakończyło się wcześniej niż wskazywał licznik? Z moich wyliczeń wynikało, że spokojnie załapię się na ostatnią nagrodę. Jakież było moje zdziwienie, gdy weszłam dziś na farmę i zobaczyłam, że końcowy licznik zatrzymał się niemalże na wskazaniach z wczorajszej godziny 23... Czy ktoś jeszcze zaobserwował coś podobnego?
    Tak się składa, że od dłuższego czasu różne błędy w grze mnie omijały, aż do dziś :(
    Jakież było moje zdziwienie gdy weszłam wieczorem na farmę i zobaczyłam wyniki swojej pracy w silosie. Oczekiwałam rekordu, ponieważ tym razem zawzięłam się i nie spałam prawie do 3 w nocy, aby zebrać jeszcze mleko, puścić go na 6 lub 7 biegu (nie pamiętam dokładnie) i doczłapać się do 27 nagrody, czyli 100 sztuk karmy z wodorostów. Ciekawe jest to, że tak jakbym przeczuwała, że może wydarzyć się coś niepokojącego i przed wyłączeniem farmy spisałam sobie ilość posiadanej karmy z wodorostów, aby sprawdzić czy system doliczy mi te 100 sztuk.
    Uważam się za osobę, która zna matematykę i potrafi liczyć. Silos powinien chodzić jeszcze przynajmniej około 3 godzin lub więcej, a mój wynik powinien wskazywać ponad 653 000 punktów. Tymczasem po zalogowaniu się zobaczyłam 586 258. O ile dobrze pamiętam taka ilość była na budziku jakiś czas przed zamknięciem przeze mnie farmy. To co się wydarzyło w takim razie? Po zamknięciu silos również skończył pracę?
    Do tej pory moje obliczenia co do silosa nigdy mnie nie zawiodły, aż do dziś!
    Jestem rozczarowana i przez silos niewyspana, dlatego jutro zamierzam pisać w tej sprawie do supportu.
    Takie dziwne błędy nie powinny mieć miejsca. Dodam, że czyszczenie, przelogowywanie i te inne duperele nie pomogły w tym przypadku :(
    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • Psotna, czyli mój przypadek nie był odosobniony. Spotkało mnie dokładnie to samo. Nastawiłam jęczmień, który aż z nawiązką miał starczyć do otrzymania ostatniej nagrody. Po nastawieniu wylogowałam się i poszłam grzecznie spać. Rano po odpaleniu farmy, stan licznika wskazywał ilość punktów, jaką miałam przed zapuszczeniem jęczmienia.
    Bardzo Ci dziękuję za tą informację, ponieważ myślałam, że to ze mną już coś nie tak... ale jak do tej pory nigdy nie miałam problemów z matematyką :)
    W takim razie również pozostaje mi pisać do supportu...
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Witam ponownie, 

chciałabym Was poinformować o tym, że nasz Zespół LBA bada sytuację, nadano problemowi najwyższy priorytet i z uwagą analizowane są wszelkie okoliczności zdarzenia. 

Wiele wskazuje na to, że jedną ze składowych przyczyniających się do wystąpienia usterki, było wylogowanie z gry przed zakończeniem wydarzenia, tuż po uruchomieniu produkcji na wyższych przedziałach punktowych. 

Mam nadzieję już wkrótce mieć dla Was więcej informacji w tym zakresie. 

Pozdrawiam! 
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    A za zdobycie 1 miejsca powinny być wszystkie 3 nagrody a nie tylko latawiec (takie jest moje zdanie)
    Tak by było chyba uczciwie
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 11.03.2016
    Mam ten sam problem obliczyłam sobie, że jabłka wrzucone do leja na noc zagwarantują mi 100 karmy z wodorostów na koniec wydarzenia, jeszcze z zapasem punktów...Dostałam "dumę frajera" i tyle... No nic napisałam do supportu i czekam...
    Post edited by neferetka (PL1) on
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 22.03.2016
    Witam,
    Tak wiem wiem, należy mi się złota łopata za odgrzebywanie starych tematów, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu, skoro ten temat pasuje mi idealnie do tego co chcę przekazać.

Mianowicie..

Nasz Szanowny George czy jak mu tam, mówi wyraźnie, że IM WIĘCEJ PRODUKTÓW ZAPAKUJESZ DO SKRZYNI, TYM WIĘCEJ PUNKTÓW ZA NIE DOSTANIESZ. <- TO JEST ZDANIE KLUCZ
    TO, ŻE ZWIĘKSZAMY WYDAJNOŚĆ MASZYNY WYRAŹNIE OPATRZONE JEST SŁOWEM PRZY OKAZJI. (Czyli mamy to rozumieć jako dodatkową korzyść z przekazania większej ilości produktów.)

No to lecimy:
    Sytuacja pierwsza.

Mam 7 poziom wydajności maszyny, przez 3 godziny 2 minuty 14 sekund.
    [(3*60)+2]*60+14=10 934 sekundy * 7 pkt co sekundę daje = 76 538 punktów.
    KORZYSTAJĄC Z NOWEJ KARMY DLA KRÓW ZBIERAM 12 MLEKA I PRZESKAKUJĘ NA WYŻSZY POZIOM MASZYNY. (Specjalnie robię to taką małą ilością mleka, aby sytuacja działa się na granicy dwóch wydajności maszyny).

O to co otrzymuję:

Dostaję 8 poziom wydajności maszyny, przez 1 godzinę 19 minut 18 sekund.
    79*60+14=4 754 sekundy * 8 pkt co sekundę daje = 38 032 punktów.

W pierwszej sytuacji miałem do zdobycia 76 538 punków.
    Dodałem więcej produktów (bo George stojący po lewej stronie mówi, że im dodam więcej produktów tym więcej punktów ZA NIE DOSTANĘ!!!!!!!!)
    I CO OTRZYMUJĘ?
    PONAD DWA RAZY MNIEJ PUNKTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Przy okazji faktycznie maszyna zwiększyła swoją wydajność, ale gdzie tu do cholery jest większa ilość punktów?

PROSZE KOGOŚ Z CM ŻEBY MI WYTŁUMACZYŁ TĘ SYTUACJĘ DOSADNIE.
    I nie przyjmuję żadnych tłumaczeń typu "Działanie tego eventu jest ściśle tajne i niedostępne dla CM, balans gry ma na celu ble ble ble ble ble".
    W ogóle mnie to nie interesuje!!!!!!!!!!

Proszę mi wytłumaczyć gdzie odzwierciedlenie mają słowa Georga.

• Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Oczywiście, że masz rację. Temat był poruszany już, bo to kolejna nielogiczna sprawa. To nieprawda, że im więcej produktów oddasz, to masz więcej z eventu, bo przy drastycznie skróconym czasie wychodzisz na tym jak Zabłocki na mydle. Możesz otrzymać odpowiedź w formie magicznego przypomnienia o mitycznym balansie gry. Ja się niestety niczego więcej nie spodziewam, to przykre ale niestety prawdziwe.
  • Do tej pory jakoś nie szczególnie zwracałam na czas jaki pozostał do opróżnienia leja, natomiast wczoraj specjalnie posiałam specjalną kukurydzę przed uruchomieniem leja. Kukurydza wyrosła, zaczynam zbiory, po zebraniu pierwszych dwóch pól było około 40 minut, zebrałam kolejne i co... czas na opróżnienie leja zmniejszył się do około 10 minut. Specjalnie posiałam specjalną kukurydzę i dostałam efekt odwrotny do zamierzonego. :/
  • Favierro (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Tak wiem wiem, należy mi się złota łopata za odgrzebywanie starych tematów, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu, skoro ten temat pasuje mi idealnie do tego co chcę przekazać.

Mianowicie..

Nasz Szanowny George czy jak mu tam, mówi wyraźnie, że IM WIĘCEJ PRODUKTÓW ZAPAKUJESZ DO SKRZYNI, TYM WIĘCEJ PUNKTÓW ZA NIE DOSTANIESZ. <- TO JEST ZDANIE KLUCZ
    TO, ŻE ZWIĘKSZAMY WYDAJNOŚĆ MASZYNY WYRAŹNIE OPATRZONE JEST SŁOWEM PRZY OKAZJI. (Czyli mamy to rozumieć jako dodatkową korzyść z przekazania większej ilości produktów.)

No to lecimy:
    Sytuacja pierwsza.

KORZYSTAJĄC Z NOWEJ KARMY DLA KRÓW ZBIERAM 12 MLEKA I PRZESKAKUJĘ NA WYŻSZY POZIOM MASZYNY. (Specjalnie robię to taką małą ilością mleka, aby sytuacja działa się na granicy dwóch wydajności maszyny).

O to co otrzymuję:

Dodałem więcej produktów (bo George stojący po lewej stronie mówi, że im dodam więcej produktów tym więcej punktów ZA NIE DOSTANĘ!!!!!!!!)
    I CO OTRZYMUJĘ?
    Przy okazji faktycznie maszyna zwiększyła swoją wydajność, ale gdzie tu do cholery jest większa ilość punktów?

I nie przyjmuję żadnych tłumaczeń typu "Działanie tego eventu jest ściśle tajne i niedostępne dla CM, balans gry ma na celu ble ble ble ble ble".

To jest właśnie zasada "rozpędzania leja"  :) im szybciej pracuje tym więcej towaru przerabia w krótszym czasie .....jak jazda z górki :)
    dla mnie to jest logiczne....
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Dlatego nie jest to event typu "napchaj ile wlezie". Trzeba opracować strategię, kalkulować, obliczać. Bo szybciej nie oznacza lepiej. I w tym jest jego urok, że trzeba pomyśleć, a nie bezmyślnie ładować złotem byle szybciej.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 22.03.2016
    Kocham Pana z kablówki <3
    Serio, pałam do niego wielkim, gorącym uczuciem, wprost jakbym go teraz złapała, to wyściskałabym go na śmierć ;)
    Lej rozpędzony do 8 prędkości na jajkach, zbieram kurniki, pozostaje 2 minuty 45 sekund do końca, a na smakoszu jeszcze 6 zagród kaczych jaj do zebrania. Nagle orientuję się, że nie mogę ponownie włączyć kurników, przejść na smakosza też nie i wreszcie wszystko SIADA ;)
    Pan z kablówki wybrał cudny moment, aby sobie pogrzebać w skrzynce na korytarzu... wprost wymarzony o:)
    Wychodzę na korytarz z twarzą wyrażającą chęć "mordu", na co On niewzruszony - "to tylko 3 minutki" - baaa, o 3 akurat za dużo ;)
    No słowo daję, potnę się gumką myszką :p Ja to mam jednak farta >:)  Takiego, że to gooowno warta :/
    Teraz to się już naprawdę popłaczę...

httpproprofs-cdns3amazonawscomimagesQMuser_imagesmisc2240355987gif

• neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Mam pytanie czy ktoś z Was otrzymał odpowiedź od supportu w sprawie poprzedniej edycji leja? Mnie ograbili z wodorostów, które powinnam bez problemu otrzymać, wysłałam zgłoszenie i cisza... 
  • khaki07 (PL1) powiedział(a):
    Favierro (PL1) powiedział(a):
    Witam,

Mianowicie..

No to lecimy:
    Sytuacja pierwsza.

O to co otrzymuję:

I CO OTRZYMUJĘ?

To jest właśnie zasada "rozpędzania leja"  :) im szybciej pracuje tym więcej towaru przerabia w krótszym czasie .....jak jazda z górki :)
    dla mnie to jest logiczne....

No spoko, tylko czemu to się przekłada na ponad dwa razy mniejszą ilość punktów?
    Powinno to działać na zasadzie to co mógłbym dostać w 7 godzin, po dodaniu więcej produktów - dostanę w 5 godzin....
    A NIE :
    To co mogłem dostać w 7 godzin uwalą mi o połowę i skrócą czas do godziny. Logiki w tym nie ma żadnej dla mnie...
  • neferetka (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie czy ktoś z Was otrzymał odpowiedź od supportu w sprawie poprzedniej edycji leja? Mnie ograbili z wodorostów, które powinnam bez problemu otrzymać, wysłałam zgłoszenie i cisza... 
    Jestem zawsze niecierpliwa i wczoraj poprosiłam naszą CM o sprawdzenie mojego ticketa. Po sprawdzeniu zgłoszenia dopisano mi karmę z wodorostów, którą powinnam dostać, gdyby nie wystąpił opisywany przeze mnie błąd.
    Moja rada: Pisz do naszej CM z prośbą o sprawdzenie co się dzieje z Twoim zgłoszeniem.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik