Home Panda Attività

Panda

Nome utente
Panda
Visite
6,570
Ruoli
Moderator, Guest
Iscrizione
Ultima Attività
Punti
443
Badge
18
Post
2,139

Attività

 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, chtěl bych se tě zeptat jestli můžu mít označenou hlavní farmu (první): Farmář Radek a (druhou): Farmář Radek 2. Vím že by mě FARMÁŘ RADEK neprošla, protože se jmenuje takto moje první farma, ale má pouze 2 velká písmena a ne všechna.
  30.01.2024
  • Panda
   Panda
   Ahoj z pravidel: "2.4 Hráči nesmějí vytvářet ani používat nevhodné uživatelské jméno nebo avatar. To zahrnuje, ale není omezeno na používání jmen obsahujících vulgární výrazy, sexuální narážky, nenávistné projevy nebo cokoli souvisejícího s politickými osobnostmi. Také nesmíte používat jméno obsahující „Big Farm“, „GGS“, „Support“ nebo jakékoli jiné jméno, které se vydává za zaměstnance GGS. Kromě toho nesmíte používat jména, která jsou vizuálně identická se stávajícími hráči pomocí mezer a podobně vypadajících znaků v názvu."
 • TIBOR2 (CZ1)
  AHOJ, ZASE SE MI OBJEVIL PROBLEM S PRODEJEM CASTI ZBOZI KTERE CHCI PRODAT V KOMUNITNICH BUDOVACH  PRI PLNEM SKLADU , POKUD CHCI NAPSAT URCITOU CAST TAK NITO PROSTE NEJDE BUD VSE NEBO JEN PREBYTEK A NEBO CO JE VELICE PRIJEMNE A JEDNODUCHE NAKLIKAT  TO PO JEDNOM KUSE  PRES ZNAMENKO PLUS , JESTE PRED DVOUMA HODINAMI MI TO SLO NORMALNE TO SE VTOM OPET STOURAL PAT A MAT PROTOZE SE V PATEK PRED  SOUTEZI SPOLKU NUDI A NEMAJI CO NA  PRACI , OBCAS MI TO PRIPADA ZE TO DELAJI SCHVALNE , PROSIM TE O RADU NEBO TO ROVNOU TEM SIKULUM NAHLAS , JO A HRU JSEM 3X RESTARTOVAL , HISTORII JSEM SI OPET VYMAZAL TAKZE TYTO RADY  MI ZBYTECNE NEPIS HEZKOU NOC A SKVELE ZAZITKY S TEMI JEJICH CHYBAMI 
  19.01.2024
  • Panda
   Panda
   Předáno
  • Panda
   Panda
   Ahoj Předáno, zdá se, že u tebe vše funguje normálně. Pokud se potíže objeví znovu napiš prosím na podporu.