Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Épületekkel/Építkezéssel kapcsolatos kérdések

146»

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ma vásároltam a kereskedőnél zsetonért koboldházat, amit mind ezidáig nem kaptam meg, amit azonnal megkellett volna kapnom. Miért és mikor fogom megkapni?
    Szia! A Raktárba a tematikus épületeknél, kellene lennie, ha jól tudom.
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Ott kellene lenni, de NINCS! És akkor most mi van? Kidobtam a nem kevés zsetont rá, mert nem volt bizony kevés..
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 09.09.2017
    Ma vásároltam a kereskedőnél zsetonért koboldházat, amit mind ezidáig nem kaptam meg, amit azonnal megkellett volna kapnom. Miért és mikor fogom megkapni?
    szia
    én úgy tudom h koboldHÁZ nem létezik. csak olyan h házkinézet. azt meg úgy tudod rárakni egy meglévő házra h ráviszed a kurzort a fejlesztésre majd felette megjelenik egy vödör és arra katt. majd jön egy felugró ablak és ott válogathatsz  a meglévő kinézetek közül és a házra azt teszed rá ,amelyiket akarod
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Ma vásároltam a kereskedőnél zsetonért koboldházat, amit mind ezidáig nem kaptam meg, amit azonnal megkellett volna kapnom. Miért és mikor fogom megkapni?

    Az csak egy kinézet ,menj valamelyik házadra és válaszd a kinézete,
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Köszönöm a segítséget, meg van a házacskám:-) Ott volt ahol irtátok! Mégegyszer köszi:-)
  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Sziasztok kérlek valaki homályosítson fel hogy a hajójavító mühelyt, ahol csak az információ jelenik meg a körben hogy lehet fejleszteni ,  és a Sellő -  öböl, 5-ös szinten van de ez sem fejleszthető tovább . Előre is köszönöm a segítséget,  T:  aniko53
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    A Sellő-öböl fejlesztéséhez 5-ről hatra, majd onnan hétre kell a tervező jelenléte. A hajóépítő műhelyt meg csak a játék szintje korlátozza. De 120 szint felett lehet 8-s szintű is. Te, ahogy néztem 131-s szintű vagy. Oleg minden faladata teljesítve van?
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    és az új árakat hol tudom megnézni????
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    és az új árakat hol tudom megnézni????
    Minek az új árait? A mélytengeri halakét? Ha igen, azok ott vannak, ahol régen is. A folyami, tengerparti halak árai után következnek. Azok után meg a halcsalik árai vannak felsorolva.
  • manobaba83 (HU1)manobaba83 (HU1) Bejegyzések: 2
    sziasztok! régebben nyertem szerencse keréken egy ír csirke ólat. Ki akartam helyezni és nem találom hova küldték.Ma megint nyertem igaz másik farmomon egy rusztikus csirke ólat és ki akartam tenni és nem tudtam, mert nem találtam. Kérdésem hogy hova küldik az ilyen nyereményeket hogy tudom kihelyezni a farmomon.köszönöm a választ elöre is!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    sziasztok! régebben nyertem szerencse keréken egy ír csirke ólat. Ki akartam helyezni és nem találom hova küldték.Ma megint nyertem igaz másik farmomon egy rusztikus csirke ólat és ki akartam tenni és nem tudtam, mert nem találtam. Kérdésem hogy hova küldik az ilyen nyereményeket hogy tudom kihelyezni a farmomon.köszönöm a választ elöre is!
    szia
    a rusztikus csirkeól nem ól, hanem egy kinézet. azt csak ráteheted egy már meglévő csirkeólra
    az ir csirkeólat keresd a raktárban a tematikus épületeknél
  • DodokaPlayer (HU1)DodokaPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok ! Hogyan tudom a Sellő öblöt fejleszteni ?? Sehol nem találom :) Meg a flottás feladatot se tudom teljesiteni :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Sziasztok ! Hogyan tudom a Sellő öblöt fejleszteni ?? Sehol nem találom :) Meg a flottás feladatot se tudom teljesiteni :(
    Én már régen csináltam, úgyhogy nem emlékszem pontosan.
    Azt hiszem, hogy a két dolog összefügg. A Sellő öblöt csak akkor tudod fejleszteni, ha előtte a flottás feladatot megcsináltad. Annak a módját pedig itt a fórumban megtalálhatod, többször le lett írva, utoljára nem is olyan régen (ebben az évben), de nekem most nincsen időm megkeresni helyetted.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok ! Hogyan tudom a Sellő öblöt fejleszteni ?? Sehol nem találom :) Meg a flottás feladatot se tudom teljesiteni :(
    Szia! 
    Itt a mélytengeri halászattal kapcsolatban találsz infót. A benne talált linkkre kattintva az Oleghez kapcsolódó feladatokat, egyéb infókat találsz.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/154645/melytengeri-halaszat-segedlet#latest
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok ! Hogyan tudom a Sellő öblöt fejleszteni ?? Sehol nem találom :) Meg a flottás feladatot se tudom teljesiteni :(
    szia
    a Flottás feladathoz Gazdaság már adott linket, nézd meg a feladatokat és ami még nincs kész csináld meg, csak ez után tudod a flottádat "kezelésbe" venni :) és ha jól emléxem, akkor még szükséges hozzá a 20-as horgászati szint is
    a Sellő-öblöt szintén még a horgászati szint függvényében tudod fejleszteni. 4-es szinthez asszem 61-es horgász szint szükséges
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Az olívaligetből egy kisebb területű, a hatékony olívaliget újdonságként VB érméért vásárolható.
    Azonban sajnos fejleszteni is csak VB érmével lehetséges. 2.szint 2900 érme.

    Remélem a többi spéci épület fejlesztése nem változott, azok remélem továbbra is dollárért fejleszthetők. Meg tudja ezt valaki erősíteni?

    köszi
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Sziasztok!

    Az olívaligetből egy kisebb területű, a hatékony olívaliget újdonságként VB érméért vásárolható.
    Azonban sajnos fejleszteni is csak VB érmével lehetséges. 2.szint 2900 érme.

    Remélem a többi spéci épület fejlesztése nem változott, azok remélem továbbra is dollárért fejleszthetők. Meg tudja ezt valaki erősíteni?

    köszi


    Múlt hónapban vettem Trópusi tehén istálót



    Ime a körmenű, dollárért bővithető:



    Ilse

  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!

    Az olívaligetből egy kisebb területű, a hatékony olívaliget újdonságként VB érméért vásárolható.
    Azonban sajnos fejleszteni is csak VB érmével lehetséges. 2.szint 2900 érme.

    Remélem a többi spéci épület fejlesztése nem változott, azok remélem továbbra is dollárért fejleszthetők. Meg tudja ezt valaki erősíteni?

    köszi
    Szia Katica!
    Az ír csirkeólat is lehet dollárért fejleszteni. Köszi az infót az olivaligetről, még jó, hogy nem vettem meg.
    Marika
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    köszi a válaszokat, visszatért a remény :)
  • mamaszika (HU1)mamaszika (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Szevasztok ! Valaki megtudná nekem mondani,hogyan tudok a malomban párhuzamosan termelni? Köszönöm a segítséget.
  • LuckyGirl (HU1)LuckyGirl (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Az a gondom, hogy nem tudom hogyan használjam az "Egyszeri építési hely"-et.Segítene ebben valaki nekem? Köszönöm. 
  • BM RotBM Rot Moderator, Guest Bejegyzések: 41
    Sziasztok!
    Az a gondom, hogy nem tudom hogyan használjam az "Egyszeri építési hely"-et.Segítene ebben valaki nekem? Köszönöm. 
    Szia

    Az egyszeri építési helyet építési zsetonokkal oldhatod fel. Ha összegyűjtöttél 50 építési zsetont, aktiválhatod az egyszeri építési helyet, amivel párhuzamosan indíthatsz egy meglévő építkezés mellett egy másikat. Ez egy építési alkalomra szól. Ügyelj arra, hogy építési zsetonból 50-nél többet nem enged a rendszer tárolni, így érdemes elhasználni, amennyiben összegyűjtötted az 50 darabot.

    Rot

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt