Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 7-i frissítés megbeszélése: Prime Day és Hibajavítások

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 10.01.2014 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«13

Hozzászólások

  • pekog (HU1)pekog (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 04.10.2013
    Ez sem valami sok, már hetek óta semmi érdemleges...
  • petiapo (HU1)petiapo (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 04.10.2013
    Nem sok, nem sok, de engem nem tántorít el a játéktól.
    Engem nem is annyira zavar a malom forgása (mindig termel, így ezután sem fog állni soha :) ) De például nem említette senki, hogy már nem füstölnek a házak kéményei. Az hova lett? Vagy például másnál látogatóban, a kertek virágai, növényei messze kint vannak a füvön, a kerítésen kívül, és nem rajta a kerten.
    A harmadik és egyben számomra a legzavaróbb, az örökös prime time, és prime day, meg a parkett ördögei... ÁÁÁ. Én minden hónapban veszek aranyat, és fogok is még venni, de amíg ritkák voltak, jó volt várni egy "akcióra". "Vajon jön-e az +50%? Vagy inkább a tartályos jön?" Most meg 24 órából 22-t akció van??? Az akciónak ritkának kéne lennie, nem? Lehet én látom rosszul. Napi 15-20szor bejelentkezek (nem tudok folyton online lenni) és csak ugrálnak föl a mindenféle ablakok. Nem győzöm bezárni. És most jön még egy???

    Mindegy, így is tetszik a játék... :)
  • ilonka72ilonka72 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 04.10.2013
    A kutyus mikor érkezik már meg?
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 04.10.2013
    ilonka72 írta: »
    A kutyus mikor érkezik már meg?

    Gondolom, majd az ezt követő frissítésnél...vagy ha nem, akkor majd utána valamikor.
  • -Enolk--Enolk- Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 05.10.2013
    petiapo írta: »
    Nem sok, nem sok, de engem nem tántorít el a játéktól.
    Engem nem is annyira zavar a malom forgása (mindig termel, így ezután sem fog állni soha :) ) De például nem említette senki, hogy már nem füstölnek a házak kéményei. Az hova lett? Vagy például másnál látogatóban, a kertek virágai, növényei messze kint vannak a füvön, a kerítésen kívül, és nem rajta a kerten.
    A harmadik és egyben számomra a legzavaróbb, az örökös prime time, és prime day, meg a parkett ördögei... ÁÁÁ. Én minden hónapban veszek aranyat, és fogok is még venni, de amíg ritkák voltak, jó volt várni egy "akcióra". "Vajon jön-e az +50%? Vagy inkább a tartályos jön?" Most meg 24 órából 22-t akció van??? Az akciónak ritkának kéne lennie, nem? Lehet én látom rosszul. Napi 15-20szor bejelentkezek (nem tudok folyton online lenni) és csak ugrálnak föl a mindenféle ablakok. Nem győzöm bezárni. És most jön még egy???

    Mindegy, így is tetszik a játék... :)

    Teljesen egyet értek veled mindenben! A házak füstölésének hiányát már én is észrevettem, meg hogy mikor az állatokat már "szüretelni" lehet tovább mozognak..régebben ez nem így volt lehetett látni, hogy "beértek" és csak álltak.
    A sok prime day meg tényleg kezd zavaróvá válni! Oké, gondolom ebből akarnak pénzt csinálni, de akkor is kissé túl gyakorivá vált, hogy valami mindig megy..
    Csinálják is gyorsan a kutyust mert már hiányzik egy eb a farmról! :)
    enolk
  • Kokotomy.3275Pl (HU1)Kokotomy.3275Pl (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 05.10.2013
    helló sziasztok én csak azt szeretném közölni hogy a malom miután meg termelt forog ugyan úgy tovább!!!kérdésem:Lesz ezen javítva???
  • cloe0527cloe0527 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 06.10.2013
    Olvastad?
    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?14583-Friss%C3%ADt%C3%A9s-okt%C3%B3ber-7-%C3%A9n-Prime-Day-%C3%A9s-Hibajav%C3%ADt%C3%A1sok&p=123684#post123684

    "Számos animációs hiba javításra került. Így pl. a malom sem forog már tovább ha a termelés befejeződött."
    helló sziasztok én csak azt szeretném közölni hogy a malom miután meg termelt forog ugyan úgy tovább!!!kérdésem:Lesz ezen javítva???
  • fniki (HU1)fniki (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    helló megtudja valki mondani hogy hol találom a Prime Day-t mert nem találom sehol. :confused: nekem is forog tovább a malom mikor meg termett.
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    fniki írta: »
    helló megtudja valki mondani hogy hol találom a Prime Day-t mert nem találom sehol. :confused: nekem is forog tovább a malom mikor meg termett.

    A Prime Day most éppen nincsen...ezért nem találod.
    A malom pedig a mai frissítés után fog megjavulni.
  • fniki (HU1)fniki (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    köszönöm. azt honnan tudom hogy mikor van? hol fogom megtalálni?
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    fniki írta: »
    köszönöm. azt honnan tudom hogy mikor van? hol fogom megtalálni?

    A farmon fölül megjelenik egy barna fadoboz...nem fogod tudni eltéveszteni :)
  • fniki (HU1)fniki (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    fadobozom most is van de nincs elég aranyam hogy kinyissam. miért nem lehet pénzt aranyra váltani a játékba? vagy pánzel fizetni? könnyebben hozájutnék többmindenhez
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    fniki írta: »
    fadobozom most is van de nincs elég aranyam hogy kinyissam. miért nem lehet pénzt aranyra váltani a játékba? vagy pánzel fizetni? könnyebben hozájutnék többmindenhez

    Mert a játéknak az a lényege, hogy saját "valódi" pénzedért vegyél aranyat :) A fadobozhoz feszítővas kell, a Prime Day a képernyő felső részén van.
  • fniki (HU1)fniki (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    BOCSÁNAT csat szerakodott a billentyüm. köszönöm a segítséget.
  • older4me (HU1)older4me (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    hello! Én is nagyon várom már a kutyát, de jó lenne ha nem "csak úgy" megkapnánk, hanem pl egy erősebb event végén lenne a jutalom, hogy kapsz a kutyamenhelyről egy kis árvát...és mondjuk 8-10 kölyök közül kiválaszthatnád, melyiket kéred...aki azután veled együtt nő-fejlődik, ahogy léped a szinteket :D
    de szerintem ez csak nyálcsorgatás marad...:P
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    older4me2 írta: »
    hello! Én is nagyon várom már a kutyát, de jó lenne ha nem "csak úgy" megkapnánk, hanem pl egy erősebb event végén lenne a jutalom, hogy kapsz a kutyamenhelyről egy kis árvát...és mondjuk 8-10 kölyök közül kiválaszthatnád, melyiket kéred...aki azután veled együtt nő-fejlődik, ahogy léped a szinteket :D
    de szerintem ez csak nyálcsorgatás marad...:P

    Jó ötlet, de ne csak aranyból vehető táppal lehessen etetni, hanem dollárossal is :)
  • Laci1c2Laci1c2 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    Szép napot Mindenkinek !

    Malom forgás még mindig fenn áll ,igazából azért nagyon rossz mert Én legalábbis nem teljes képernyőn látom csak a lapát forgásából tudom megítélni kész van vagy még dolgozik.
    Nagy öröm lenne ha megjavítanák.
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    Sziasztok!! A malom továbbra is csak forog állandóan,akkor is ha készen van.Mit javítottak rajta továbbra is rejtély a számomra.
  • Sőrés ErikaSőrés Erika Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    sziasztok! szintén forgok :D
  • heyjude (HU1)heyjude (HU1) Bejegyzések: 84
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    Sziasztok!
    Az állatok animációja ugyanolyan hibás, a háznak nincs füstje, a malom forog...
    A cukorrépám 20 perc múlva kész, de még ki sem látszik a földből, és én a küldetésablakon sem látok változást, de biztosan azért, mert be vagyok nevezve.
    Akkor mit takar a mostani frissítés?
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    alul a kékszalagos küldetés ablakot cifrázták ki:)
  • nemtudomkanemtudomka Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    older4me2 írta: »
    hello! Én is nagyon várom már a kutyát, de jó lenne ha nem "csak úgy" megkapnánk, hanem pl egy erősebb event végén lenne a jutalom, hogy kapsz a kutyamenhelyről egy kis árvát...és mondjuk 8-10 kölyök közül kiválaszthatnád, melyiket kéred...aki azután veled együtt nő-fejlődik, ahogy léped a szinteket :D
    de szerintem ez csak nyálcsorgatás marad...:P

    Nekem is a Te ötleted tetszik !
    Máskülönben semmi fontos változést nem észlelek.
    A malom is továbbra öröl hasztalanul, a házak, már nem füstölnek...nyár volt, nem látszott a füst mert nem melegítettek, de most már...
    alig varom lássam mi less az a nagy modosítás jővő hétfőn.
  • GirlKatalin (HU1)GirlKatalin (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    A betakarítás nem működik néha. Egyszerűen lehetetlen betakarítani, látszólag végig fut, de nem takarít be. Csak kilépés, újra belépés után lehet betakarítani. Olyankor szokott ilyet csinálni amikor a raktár tele van már. A malom se áll le.
  • holloi (HU1)holloi (HU1) Bejegyzések: 87
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    3 frissítés óta igérik a malom leállítását talán 2-év elég idő arra ,hogy össze is jöjjön 10 perces dologról beszélünk!!!!
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    holloi írta: »
    3 frissítés óta igérik a malom leállítását talán 2-év elég idő arra ,hogy össze is jöjjön 10 perces dologról beszélünk!!!!

    Érdekes...ha elkészül a takarmány, learatom...és a malom megáll. Nem így kell lennie? :)
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    holloi írta: »
    3 frissítés óta igérik a malom leállítását talán 2-év elég idő arra ,hogy össze is jöjjön 10 perces dologról beszélünk!!!!

    Ez a probléma áll fent nálam is,csak hozzá csatlakozik be ért a termés de még a földből sem látszik ki!!!!! " az utobbi hetek frissitései" nem javítanak a dolgokon hanem rontanak....kezd élvezhetetlenné válni a játék :(
  • enolk2enolk2 Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    A betakarítás és a malom nálam jól működik, amit most vettem észre új, hogy a bányánál lévő kiskocsi, nem megy be a bányába akkor sem ha épp termelek.
    A házak nálam sem füstölnek.
    Az állatok, ha betakarításra készek akkor is tovább mozognak (ez régen nem így volt) lehetett látni, ha más farmjára látogattál, hogy nem aratott le még.
    enolk
    Victus2 írta: »
    Ez a probléma áll fent nálam is,csak hozzá csatlakozik be ért a termés de még a földből sem látszik ki!!!!! " az utobbi hetek frissitései" nem javítanak a dolgokon hanem rontanak....kezd élvezhetetlenné válni a játék :(

    Azért ne túlozzunk, hogy ezek miatt nem élvezhető a játék!
    Kicsit jobban oda kell figyelni a malomra, ha kész. Nah hát nagy ügy...majd rendbehozzák!
  • cloe0527cloe0527 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    Pár héttel ezelőttig a malom megállt, ha a takarmány elkészült; nem kellett learatnod, megállt és várta a betakarítást. Most teljesen mindegy, hogy kész, vagy sem... csak forog, csak forog, csak forog és borzolja mindenki idegeit. :(
    Érdekes...ha elkészül a takarmány, learatom...és a malom megáll. Nem így kell lennie? :)
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    enolk2 írta: »
    Azért ne túlozzunk, hogy ezek miatt nem élvezhető a játék!
    Kicsit jobban oda kell figyelni a malomra, ha kész. Nah hát nagy ügy...majd rendbehozzák!

    Hát nem túlzás!!!!! de ha neked úgy jó ahogyan egyre jobban romlik,mit keresel itt,ha csak chille problémád van:)
  • enolk2enolk2 Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    Victus2 írta: »
    Hát nem túlzás!!!!! de ha neked úgy jó ahogyan egyre jobban romlik,mit keresel itt,ha csak chille problémád van:)

    Kár, hogy nem olvastad végig amit írtam...és ha neked ennyi kell, hogy valami élvezhetetlen legyen akkor a kérdés neked szól " te mit keresel itt"?!
    Türelem, rendbe fognak hozni mindet!
Ez a beszélgetés lezárult..