Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 7-i frissítés megbeszélése: Prime Day és Hibajavítások

2

Hozzászólások

  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    enolk2 írta: »
    Kár, hogy nem olvastad végig amit írtam...és ha neked ennyi kell, hogy valami élvezhetetlen legyen akkor a kérdés neked szól " te mit keresel itt"?!
    Türelem, rendbe fognak hozni mindet!

    Végig olvastam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már hosszú hetek óta igérgetnek hogy majd most ....... de egyre jobban romlanak a játékban a dolgok,már csak egy a fontos hogy VEGYÉL ARANYAT.....de az ingyenes online játék egyre élvezhetetlenebb!!!!! én sok időt vagyok játékba és elég régóta játszom de kezd siralmassá válni az egész!!! :(
  • enolk2enolk2 Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    Victus2 írta: »
    Végig olvastam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Akkor miből sikerült leszűrnöd, hogy nekem így jó? Nekem se jó, de ez van ki kell várni a javítást. Most hogy ennyit beszéltünk róla tudják, hogy gáz van azzal az idióta malommal, de hihetetlen, hogy mindenki ezen rágódik! Egyszer csak sikerül javítani..
    Én se ma kezdtem a játékot és nem is keveset fizettem már bele, de nem látok olyan orbitális nagy hibát, hogy elvegye a kedvem ez a pár kis grafika hiba...Alig várom pl az új ebet :P

    Mindenkinek jó játékot!
  • bikapete25bikapete25 Bejegyzések: 149
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    Te máson rágódsz, mert nálad amint írod, jól működik a malom. És igen, nagyon zavaró, hogy csak megy és megy. Az pedig jogos kérés, hogy ami működik, legalább azt ne izéljék el csak azért, hogy különféle felesleges ostobaságokat dobjanak be. Tegyék rendbe a malmot!!
  • holloi (HU1)holloi (HU1) Bejegyzések: 87
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    Teljesen igazad van!
    Victus2 írta: »
    Végig olvastam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már hosszú hetek óta igérgetnek hogy majd most ....... de egyre jobban romlanak a játékban a dolgok,már csak egy a fontos hogy VEGYÉL ARANYAT.....de az ingyenes online játék egyre élvezhetetlenebb!!!!! én sok időt vagyok játékba és elég régóta játszom de kezd siralmassá válni az egész!!! :(
  • H.Ella3H.Ella3 Bejegyzések: 60
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    Sziasztok! Én nem tudom mi frissült a játékban , de szerintem minuszban.
    A virágfarmon még most is 8. órát mutat az tésztás ajándék kosár, reggel 5. óra óta.
    A méhészet nem müködik csak ha prémium mézharmatot veszek hozzá gyenge 120 aranyért.
    Azt szeretném kérdezni, hogy ezt meddig lehet fokozni.
    Maradjunk ki a játékból? Egyre több az elvárás arany szinten. Tudva levő Magyarországon
    itt a "bérből ""fizetésből " levők egészítik ki a napjaikat, pedig tudnánk hol!!!
    Helyette vegyünk mérhetetlen mennyiségű aranyat, mert egy klikk,éskint az árvaház levesz 500
    aranyat kérdezés nélkül.Régen szóltam, de most meg nem is müködik semmi sem ahogy kellene!H.Ella@hu
  • MesefarnMesefarn Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    sziasztok.
    Nálam sem áll meg a malom, ha kész. köszi , ha megnézitek.
  • Zóóótán (HU1)Zóóótán (HU1) Bejegyzések: 289
    szerkesztette ezt: 07.10.2013
    Sziasztok!

    Nálam még mindig forog a malom, érdeklődnék, hogy ez a hiba mikor lesz kijavítva?
  • a7törpe (HU1)a7törpe (HU1) Bejegyzések: 33
    szerkesztette ezt: 09.10.2013
    Sziasztok!

    Nálam még mindig forog a malom, érdeklődnék, hogy ez a hiba mikor lesz kijavítva?

    Érdeklödj csak:p
    Hát nem olvastad?:confused:
    Számos animációs hiba javításra került. Így pl. a malom sem forog már tovább ha a termelés befejeződött.
    Csak rosszul látjátok
    Meg én is;)
  • fniki (HU1)fniki (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 09.10.2013
    szia megvan a prime day de nincs annyi aranyam mit tudok kezdeni vele? nem tudok aranyat gyűjteni az nem megy az elejétöl fogva. :(
  • heyjude (HU1)heyjude (HU1) Bejegyzések: 84
    szerkesztette ezt: 09.10.2013
    fniki írta: »
    szia megvan a prime day de nincs annyi aranyam mit tudok kezdeni vele? nem tudok aranyat gyűjteni az nem megy az elejétöl fogva. :(

    Szia!

    A PrimeDay alatt az a feladat, hogy vásárolj aranyat. Jelen esetben 30.000 aranyat kell megvásárolni az ajándékért.
    Hogy ez forintban mennyit jelent, az függ a fizetési módtól.
  • fniki (HU1)fniki (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 09.10.2013
    igen de nem tudok vásárolni.

    ha megadok egy bankszámlaszámot valóba leveszi a pénzt a kártyáról?
  • Farmer Ági (HU1)Farmer Ági (HU1) Bejegyzések: 70
    szerkesztette ezt: 09.10.2013
    fniki írta: »
    ha megadok egy bankszámlaszámot valóba leveszi a pénzt a kártyáról?

    Kedves Niki!
    Vagy számlaszámról utalsz: az 3-4 nap mire a játékba megérkezik az arany, nem fér bele az egy napos Prime-daybe
    Vagy kártyaszámot adsz meg + biztonsági kód (nem PIN) és azzal pár mp-en belül megérkezik az arany és igénybe veheted a Prime dayt.

    Tehát most neked ésszerű a Prim day-en keresztül megnyitni a vásárlási felületet. Ott a 3999 ft-os vásárlást és a Visa kártyás fizetési lehetőséget választani.

    Remélem tudtam segíteni.

    Szia: Farmer Ági
  • fniki (HU1)fniki (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 09.10.2013
    szia. igen tudtál. cak az a kérdésem hogy az a pénz valóban lekerül a számlárol? mert sajnos nincs rajta annyi. már levettem. de mi az a biztonsági kód?
  • csillagveni (HU1)csillagveni (HU1) Bejegyzések: 78
    szerkesztette ezt: 09.10.2013
    fniki írta: »
    szia. igen tudtál. cak az a kérdésem hogy az a pénz valóban lekerül a számlárol? mert sajnos nincs rajta annyi. már levettem. de mi az a biztonsági kód?


    A kártyád hátoldalán van egy 3 jegyű szám, az a biztonsági kód.
  • barby2barby2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 09.10.2013
    sziaszztok szeretném megkérdezni hogy hol lehet
    bányászati engedélyt venni vagy kapni már végég olvastam mindent de nem találom köszi
  • Farmer Ági (HU1)Farmer Ági (HU1) Bejegyzések: 70
    szerkesztette ezt: 09.10.2013
    fniki írta: »
    szia. igen tudtál. cak az a kérdésem hogy az a pénz valóban lekerül a számlárol? mert sajnos nincs rajta annyi. már levettem. de mi az a biztonsági kód?

    Ha nincs rajta elég pénz, akkor nem tudja levenni. Sőt még kezelési költséget is számolnak rá. Tehát többnek kell lenni rajta 4.000 ft-nál, hogy tudj vásárolni. Sajnos a kezelési költség mértékét nem tudom. kb 500-1000 között lehet.
  • fniki (HU1)fniki (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 09.10.2013
    nagyon szépen köszönöm a segítséget :D :rolleyes:
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 10.10.2013
    barby2 írta: »
    sziaszztok szeretném megkérdezni hogy hol lehet
    bányászati engedélyt venni vagy kapni már végég olvastam mindent de nem találom köszi

    Szia!
    Sima bányászati engedélyt a malom ad, venni nem lehet.
    Véletlenszerűen adja.
  • fniki (HU1)fniki (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 10.10.2013
    sziasztok végre kaptam bányászati engedélyt :cool: és most dolgozik a bánya :D
  • barby2barby2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.10.2013
    köszönöm szépen!!!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 21.10.2013
    Egy észrevétel: ma, október 21-én még mindig forog a malom, ha elkészült a takarmány.

    Egy kérdés: néhány hónappal ezelőtt le lehetett bontani a díszes házat, ma pedig nem ad lehetőséget, pedig a szabad munkások száma szerint lebontható lenne.
    bikapete25 írta: »
    Te máson rágódsz, mert nálad amint írod, jól működik a malom. És igen, nagyon zavaró, hogy csak megy és megy. Az pedig jogos kérés, hogy ami működik, legalább azt ne izéljék el csak azért, hogy különféle felesleges ostobaságokat dobjanak be. Tegyék rendbe a malmot!!

    Én, mint 30 éve programozó tudom, hogy egy ilyen bonyolult szoftvernél az egyik hiba javítása vagy bármilyen fejlesztés esetén előfordul, hogy egy új hiba jelentkezik. Nézzétek meg a Windows operációs rendszert, amit nagyon jól fizetett fejlesztők százai csinálnak, és bizonyos értelemben egyre rosszabb. Navigare necesse est!
    Szerintem nem szándékosan rontanak el valamit itt sem.
  • lencsilány (HU1)lencsilány (HU1) Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 21.10.2013
    Porrima írta: »
    Egy észrevétel: ma, október 21-én még mindig forog a malom, ha elkészült a takarmány.

    Egy kérdés: néhány hónappal ezelőtt le lehetett bontani a díszes házat, ma pedig nem ad lehetőséget, pedig a szabad munkások száma szerint lebontható lenne.
    Szia!
    Úgy tudom,már dolgoznak rajta hogy újra bontható legyen:)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 21.10.2013
    Szia!
    Úgy tudom,már dolgoznak rajta hogy újra bontható legyen:)

    Köszi a választ.
  • AnnallaAnnalla Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 29.10.2013
    Lehet tudni mikor lesz arany bánya papírunk? Vagy csak venni lehet a prime day-en? Ott a 25db a legkisebb vehető?
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 29.10.2013
    Annalla írta: »
    Lehet tudni mikor lesz arany bánya papírunk? Vagy csak venni lehet a prime day-en? Ott a 25db a legkisebb vehető?

    Szia!
    Csak venni lehet. Amikor a bányát fejleszted második szintre, akkor kapsz egyet...ez a feladatban van benne baloldalt.
  • VAMOS100 (HU1)VAMOS100 (HU1) Bejegyzések: 37
    szerkesztette ezt: 13.12.2013
    Az öcsémnek most jött egy 100% Prime Time + Prime Day ahol 8 aranybánya papírt ad + egy különleges dísz ha aranyat vásáról ( Díszes madárfürdető ) - más is találkozott hasonlóval?
    Ez a magasabb szintű játékosoknál is van?
  • bikapete25bikapete25 Bejegyzések: 149
    szerkesztette ezt: 13.12.2013
    Én nem találkoztam vele. 85. szint. Bár én még egyszer sem találkoztam 100 %-os lehetőséggel, pedig sokat játszom. Jó lenne tudni, mi az oka annak, hogy nem mindenkinél jelenik meg.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 13.12.2013
    VAMOS1003 írta: »
    Az öcsémnek most jött egy 100% Prime Time + Prime Day ahol 8 aranybánya papírt ad + egy különleges dísz ha aranyat vásáról ( Díszes madárfürdető ) - más is találkozott hasonlóval?
    Ez a magasabb szintű játékosoknál is van?

    Szia,

    ennyi akciót egyszerre biztos nem ad be a játék. Legközelebb ha ilyen van kérlek készítsetek róla képet és tegyétek fel.

    (A 100%-os prime time biztos hogy létezik, magasabb szintűeknél is, csak elég ritkán adja be.)
  • Kislány212Kislány212 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 09.01.2014
    Sziasztok.
    Lehet nem jó helyre írok és akkor előre is elnézést.Ma 80 aranyat kellet volna kapnom kezdésnél de nem kaptam meg.Tudna valaki segíteni?
    Andi.
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 09.01.2014
    Sziasztok.
    Lehet nem jó helyre írok és akkor előre is elnézést.Ma 80 aranyat kellet volna kapnom kezdésnél de nem kaptam meg.Tudna valaki segíteni?
    Andi.

    Szia!
    A supportnak kell, hogy írjál...ők tudnak utána nézni a problémádnak.
Ez a beszélgetés lezárult..