Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

halászat kemény munka kaland

A ranglista csoportokra van osztva nehézségi szintek szerint, akkor hogy létezik, hogy 65-1100 szintig van egy csoport? Így nem sok esélye van a kisebb szintűeknek hogy elől végezzenek, mert pl. egy 225-ös szintűnek a hajója sokkal fejlettebb. Ez így igazságtalan.

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sajnos van több olyan játékrész, ahol így van. Ezeket érdemes feltérképezni és amíg kisebb szintű vagy, addig megpróbálni sikereket elérni.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Szeretném tudni, hogy mit jelentenek azok az eventek, mint pl a gomba szedés, amit nem is találtam meg. Kérdezi, hogy megveszem e aranyért! De ez már nem az első event amit felkínál aranyért! Érti ezt valaki, Köszike a választ!
  • Big farmer1 (HU1)Big farmer1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Ja sikereket elérni. most is a küldetésben kukorica van. Az én szintem 30-as ezt húsz nap alatt értem el.
    a további szintek a küldetésben : 88, 236, 172, 464, 905.
    Na most ezekkel hogy érjek el sikereket? learatok 6 földről 6*17 kukoricát míi a 905 szintü bead egyszerre 2100-at akkor hogy lehet előre lépni?
    Örökös 6-ik hely pár száz ponttal.
    Ezt kellene egy kicsit jobban megoldani, hogy a küldetések nagyjábol 100 as kategorián belül legyen.

  • Big farmer1 (HU1)Big farmer1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Nem értem hogy lehet megcsinálni úgy egy feladat sort hogy nincsnnek meg a feltételek.

    32-es szintü kis játékos vagyok, nagy nehezen bejutottam az 5-ik helyre, és 8 pont / másodpercem volt.
    erre ma reggel kér kardhalat, és nem lehet horgászni, + 20 perc múlva szerver karbantartás. hát így elbukom azt az esélyt is amit eddig megxcsináltam.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt