Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm – Közösség Játékos bemutatkozások

Sziasztok én farm1234 yagyok mitgondoltok a játékrol?

farm1234 (HU1)farm1234 (HU1) Bejegyzések: 5
szerkesztette ezt: 15.09.2017 itt: Játékos bemutatkozások
 

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 16.09.2017
    A játékról jó a véleményem, rólad kevésbé!
    Felejtsd el a fórumot, értelmes gondolatod nincs, csak felesleges szemeted, amit ide ömlesztesz!!!!!
    Post edited by gazdaság11 (HU1) on
  • farm1234 (HU1)farm1234 (HU1) Bejegyzések: 5
    Én 9 éves kisfiú vagyok,de lehet, hogy több az eszem mint gazdaság11-nek. Te nem tudom hány éves vagy, de szégyeld meg magad, hogy egy kisfiú kedvét elveszed a játéktól.

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Én 9 éves kisfiú vagyok,de lehet, hogy több az eszem mint gazdaság11-nek. Te nem tudom hány éves vagy, de szégyeld meg magad, hogy egy kisfiú kedvét elveszed a játéktól.


    Kedves 9 éves kisfiú!

    Szégyellhetném épen magam, de nem teszem. Az eddigi beírásaidból nem derült ki, hány éves vagy!
    Nem a játéktól szándékozom elvenni a kedved, hanem attól, hogy a fórumra, ahová a játékosok a játékkal kapcsolatos örömüket, csalódásaikat, a játék hibáít osztják meg, kérnek tanácsot, vagy játékosok adnak ötleteket a problémák megoldására, te olyan beírásokat teszel, nyitogatod a topikokat, aminek semmi értelme, se füle, se farka.
    Örülök, ha tetszik a játék és szívesen játszol.


  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Kedves farm1234!
    Én egy 4 gyerekes anyuka vagyok, és az a véleményem, hogy egy 9 éves gyerek nem fogalmaz olyan szabatosan, ahogy azt Te tetted! Azt hiszem nem alakítassz ki magadról túl jó véleményt, ha fiatalabbnak adod ki magad, mint amennyi idős vagy! A topik nyitogatása valóban gyerekes, de nekem akkor is az a véleményem, h Te nem 9 éves vagy! Egy 9 éves gyerek is fel tudja fogni, hogy mit kell csinálni, ha tud olvasni, és értelmezni az olvasottakat! Ha megkérhetlek inkább a játékkal foglalkozz, és ne a topikok nyitogatásával.

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Te 9 éves kisfiú :D
    Tőlem kaptál egy hatalmas kacagást jelölésben,mert szerintem cuki ámokfutó vagy,de igaza van gazdaság11-nek,nem szabad rosszalkodni a fórumon.Ez azt jelenti,hogy nem szabad új topic-okat nyitni és felesleges beköszönésekkel,meg beszélgetésekkel zavarni a fórum menetét.Ha beszélgetni szerednél,akkor van olyan nevű topic,hogy dumaláda...oda írhatsz és ha vki akar majd válaszol.Ha nem akar senki,akkor sajna nincs hozzá partner :( Itt pedig inkább olvass,ha van kedved és ha nem értesz vmit,akkor kérdezz bátran és válaszolunk...
    Jó játékot Neked a farmodon :D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt