Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-04-12]Lovas rét, Szövetkezeti liga, Yarnacle

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 11.04.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by r0b33 (HU1) on
«1314

Hozzászólások

  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Szia Zsuzsi,komolyan ma indul minden ami nem mükődik a teszt farmon se :'(
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    nem ma... majd holnap. ;)
    nekem akkor is vannak kételyeim,ha holnap indul :)eddig se álltak a magaslaton a fejlesztéseik meg frissítéseik.Hogy ebből mi lessz ;)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    r0b33 mondta:
    nem ma... majd holnap. ;)
    nekem akkor is vannak kételyeim,ha holnap indul :)eddig se álltak a magaslaton a fejlesztéseik meg frissítéseik.Hogy ebből mi lessz ;)
    KÁOSZ lesz :(

    Szervusztok! 
    / no, megyek is a csudába......
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    nem ma... majd holnap. ;)
    nekem akkor is vannak kételyeim,ha holnap indul :)eddig se álltak a magaslaton a fejlesztéseik meg frissítéseik.Hogy ebből mi lessz ;)
    KÁOSZ lesz :(

    Szervusztok! 
    / no, megyek is a csudába......
    nagyi a legmesszebb menőkig egyet értek veled :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    nekem akkor is vannak kételyeim,

    Nem csak neked, mindenkinek...

    Hogy ebből mi lessz ;)

    Egyelőre egy hatalmas gombóc van tőle a gyomromban...na majd meglátjuk. :D
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 11.04.2017
    nekem akkor is vannak kételyeim,

    Nem csak neked, mindenkinek...

    Hogy ebből mi lessz ;)

    Egyelőre egy hatalmas gombóc van tőle a gyomromban...na majd meglátjuk. :D
    Remélem Zsuzsi csak a kisördög beszél belőlem és minden kafa lessz :)Minden estre nektek modiknak a legnagyobb jó kivánságom holnaptól :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    nekem akkor is vannak kételyeim,

    Nem csak neked, mindenkinek...

    Hogy ebből mi lessz ;)

    Egyelőre egy hatalmas gombóc van tőle a gyomromban...na majd meglátjuk. :D
    Remélem Zsuzsi csak a kisördög beszél belőlem és minden kafa lessz :)Minden estre nektek modiknak a legnagyobb jó kivánságom holnaptól :)

    Szerintem megjön a frissítés és azzal a lendülettel egyben kivesszük mindhárman az elmúlt hónapok "túlóráit". :D 
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    nekem akkor is vannak kételyeim,

    Nem csak neked, mindenkinek...

    Hogy ebből mi lessz ;)

    Egyelőre egy hatalmas gombóc van tőle a gyomromban...na majd meglátjuk. :D
    Remélem Zsuzsi csak a kisördög beszél belőlem és minden kafa lessz :)Minden estre nektek modiknak a legnagyobb jó kivánságom holnaptól :)

    Szerintem megjön a frissítés és azzal a lendülettel egyben kivesszük mindhárman az elmúlt hónapok "túlóráit". :D 
    Igen igen valószinüleg nagyon igazad van :)
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    sziasztok teszt farmon szombat óta nem tud az egész szövi aratni ha így hozzák be akkor káosz lesz
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    sziasztok teszt farmon szombat óta nem tud az egész szövi aratni ha így hozzák be akkor káosz lesz
    Nyugi ali igy is ugy is káosz lessz :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.04.2017
    Sziasztok!
    Szeretnék megosztani veletek egy linket, amin próbáltam összeszedni a kalandorhoz kapcsolódó infókat, és azt szeretném kérni mindenkitől, aki segíteni szeretne, s van bármi tapasztalata, amit még jó lenne beleírni a leírásba, az ossza meg velem privátban. Köszönöm. (ha bekerül holnap a játékba, és bármi olyat észleltek, ami fontos lehet, s én még nem írtam le, azt szívesen fogadom)
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/150446/yarnakle-a-kalandor/p1?new=1

    Ádámmaci

    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Ádámmaci, köszönjük:))

    A mai frissítés időpontjáról lehet tudni valamit?
    No meg arról, hogy a teszt-farm továbbra is marad?
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130

    sziasztok, az egész már nem normális. ez egy farm üzemeltetéstől nagyon távol álló zagyvaság. ennyi komoly és érthetetlen újítás egy kalap alatt... eddig is mindent elkövettek, h elvegyék a kedvünket a játéktól. ez már nem "játék" .hanem valami bődületes káosz. a rendületlenül kitartó résztvevőket is sikerül megingatni, elkeseríteni. az esetleges új belépőket fejvesztett menekülésre késztetni. nem is tudom mit mondjak..... hajrá big farm üzemeltetők, mindent bele !

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    sziasztok, az egész már nem normális. ez egy farm üzemeltetéstől nagyon távol álló zagyvaság. ennyi komoly és érthetetlen újítás egy kalap alatt... eddig is mindent elkövettek, h elvegyék a kedvünket a játéktól. ez már nem "játék" .hanem valami bődületes káosz. a rendületlenül kitartó résztvevőket is sikerül megingatni, elkeseríteni. az esetleges új belépőket fejvesztett menekülésre késztetni. nem is tudom mit mondjak..... hajrá big farm üzemeltetők, mindent bele !

    Majd ha Te üzemeltetsz egy játékot, akkor ellenkezőképpen csinálhatod. Addig meg ne féltsed a GGS-t, jobban tudják, hogy mi jó nekik...
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
    Majd ha Te üzemeltetsz egy játékot, akkor ellenkezőképpen csinálhatod. Addig meg ne féltsed a GGS-t, jobban tudják, hogy mi jó nekik...
    Kedves Porima. Ez a te véleményed, az pedig az enyém. Nem egyezik, ez van. Szép napot Neked, jó játékot !
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Majd ha Te üzemeltetsz egy játékot, akkor ellenkezőképpen csinálhatod. Addig meg ne féltsed a GGS-t, jobban tudják, hogy mi jó nekik...
    Kedves Porima. Ez a te véleményed, az pedig az enyém. Nem egyezik, ez van. Szép napot Neked, jó játékot !
    Tökéletesen igazad van, hogy más a véleményünk. Ha ragaszkodol a magadéhoz, akkor féltsed a GGS-t, de fölöslegesen aggódol, ebben biztos vagyok.
  • MM05 (HU1)MM05 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Nálam van egy hiba, kukoricáról enged learatni de a búzáról nem, azt írja kicsi a csűr. Amikor ezt írta még nem arattam le semmit , tehát teljes csűr kapacitásom üres volt, de azóta sem engedi a búzáról.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    MM05 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nálam van egy hiba, kukoricáról enged learatni de a búzáról nem, azt írja kicsi a csűr. Amikor ezt írta még nem arattam le semmit , tehát teljes csűr kapacitásom üres volt, de azóta sem engedi a búzáról.
    Szia!

    A ratárban ne csak a peremnövényt nézd meg, hanem a melléktermékét is (agyag, tégla, homok) stb, és a búzát is. Bár aratáskor csak a peremnövényt írja, de bármelyiknél tele lehet a raktár. Ezért nem tudod learatni. (tesztfarm tapasztalat)
  • MM05 (HU1)MM05 (HU1) Bejegyzések: 5
    MM05 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nálam van egy hiba, kukoricáról enged learatni de a búzáról nem, azt írja kicsi a csűr. Amikor ezt írta még nem arattam le semmit , tehát teljes csűr kapacitásom üres volt, de azóta sem engedi a búzáról.
    Szia!

    A ratárban ne csak a peremnövényt nézd meg, hanem a melléktermékét is (agyag, tégla, homok) stb, és a búzát is. Bár aratáskor csak a peremnövényt írja, de bármelyiknél tele lehet a raktár. Ezért nem tudod learatni. (tesztfarm tapasztalat)
    Köszi , de az első aratás lett volna, tehát minden üres volt , búzából pedig 670 volt a 2100 helyre. Azóta sem engedi, kukoricát meg karórépát igen perem növénnyel együtt, de a búza ott van még mindig.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    MM05 (HU1) mondta:
    Köszi , de az első aratás lett volna, tehát minden üres volt , búzából pedig 670 volt a 2100 helyre. Azóta sem engedi, kukoricát meg karórépát igen perem növénnyel együtt, de a búza ott van még mindig.
    Próbáld meg a böngésződ takarítani első körben, hátha segít.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 12.04.2017
    MM05 (HU1) mondta:
    MM05 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nálam van egy hiba, kukoricáról enged learatni de a búzáról nem, azt írja kicsi a csűr. Amikor ezt írta még nem arattam le semmit , tehát teljes csűr kapacitásom üres volt, de azóta sem engedi a búzáról.
    Szia!

    A ratárban ne csak a peremnövényt nézd meg, hanem a melléktermékét is (agyag, tégla, homok) stb, és a búzát is. Bár aratáskor csak a peremnövényt írja, de bármelyiknél tele lehet a raktár. Ezért nem tudod learatni. (tesztfarm tapasztalat)
    Köszi , de az első aratás lett volna, tehát minden üres volt , búzából pedig 670 volt a 2100 helyre. Azóta sem engedi, kukoricát meg karórépát igen perem növénnyel együtt, de a búza ott van még mindig.
    A textfarmon is volt ilyen probléma, elvben ott javították, úgy tűnik az írásod alapján, hogy ide mégsem a javított került be.
    Mindenféle bűvészkedést, praktikát ki kell próbálni, hátha itt is segít. (böngészőben előzmények, sütik törlése, Cleaner futtatása, bigdoki futtatása, stb.
    Remélem segít.
    A bigdokit itt találod:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor 
  • MM05 (HU1)MM05 (HU1) Bejegyzések: 5
    Köszi a segítséget, de egyenlőre türelmesen fogok várni ( szerencsére csak 1 földet érint).
    Mindent megcsináltam,eladtam az összes búzát, előzménytörlés, újraindítás, big doki.
    De a búza még mindig ott van...:-)
  • android32 (HU1)android32 (HU1) Bejegyzések: 1
    A probléma nálam is fenn áll, a délelőtt folyamán jelenkezett és mindegyik böngészöt érinti
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    A probléma nálam is fenn áll, a délelőtt folyamán jelenkezett és mindegyik böngészöt érinti

    Szia! :)

    Ha ez nálad már délelőtt jelentkezett, akkor ott más gond lesz. :)

    A frissítés fél 4 után volt.

    Zsu
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    A frissítéssel sikerült tönkretenni a farmomat. Egy normális frissítés képtelenek összehozni ezek a kontárok. Ültettem peremnövénynek fenyőt, erre képtelen vagyok betakarítani a kukoricámat, mert hiába van a raktárban állítólag 1000 hely, 15 se tudok betakarítani lécből. Erre egy szó van csak SZ*R!
  • VAMOS100 (HU1)VAMOS100 (HU1) Bejegyzések: 37
    A termőföldeken napraforgót vetettem peremnövénnyel és raktam rá hínár humuszt de a játék nem engedi a betakarítást. Így nem haladok a szövetkezeti faluval és az event második feladata is lassan halad mert kellene a termőföld is hozzá.
    Mikor lesz a javítás - már minden megpróbáltam.
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    Megoldottam a problémát, eladtam az összes követ, lécet és kukoricát, utána engedte betakarítani. Lúzer programozó lécre hivatkozott, de a kukorica és a kő is tele volt.
  • maria535 (HU1)maria535 (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Nekem is olyan problémám van hogy sem az ínyencen sem a virágfarmon nem tudom beszedni a növényt a peremnövény miatt.Nem értem a tesztfarmon is ez van még mindég akkor miért tették be így?A főfarmra nem is merek ültetni hisz a szövi verseny meg megy kell  a föld. 
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok a földeim a főfarmon minusz 70% irnak ez mi?
Sign In to comment.