Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm – Közösség Vidámság és szórakozás

Farmról

Jó ez a farmos játék ! Szerintetek

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Én szeretem, szerintem jó!

  • Attila10 (HU1)Attila10 (HU1) Bejegyzések: 5
    Ha rákattintotok az egyik kertre akor van egy kék nyil arra katintotok gyorsabban lesz kész a termés. :)
  • Attila10 (HU1)Attila10 (HU1) Bejegyzések: 5
    Mijen a játék?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Mert át ugrod a vetési időt aranyért.......ha sok aranyad van csak akkor csináld, mer nem könnyű aranyhoz jutni :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szerintem stratégiai, mert attól függ hogyan boldogulsz milyen szisztéma szerint építed fel a farmodat. Ha ügyes, és előre látó vagy, valamint jó a szervező készséged, sok örömöt fogsz találni benne. Lehetőségek vannak előre jutásra. Közbe vannak különböző időszakos játékok, ahol ajándékokat lehet gyűjteni, ha teljesíted a feladatot.  A rohanó világba kikapcsolódást nyújt. Jó néha fel is idegesít :) de azért szeretem :)
  • tecsika (HU1)tecsika (HU1) Bejegyzések: 191
    Margit egyetértek Veled. :)
    Tényleg kikapcsolódást nyújt a játék, főleg ha még nagyon jó szövetkezetben is vagyunk. Én szerencsésnek mondhatom magam. Másfél év kihagyás után kezdtem újra kb 3 hete a játékot és nem régen léptem be meghívásra. Kedvességet, közvetlenséget, érdeklődést tapasztaltam, ami sztem még élvezetesebbé teszi a játékot. :) Nagyon sok tanulni valóm van még, és itt a segítséget teljes mértékben megkapom. Ezért
    Nagyon hálás vagyok Nekik érte. :)
    Sajnos telón keresztül próbáltam játszani a játékkal, de olyan gyorsan leveszi az adott adat mennyiséget, hogy wifin keresztül érdemes csak telón játszani...
    Nekem ennyi szépség hibája van csak, legalábbis egyenlőre ;)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt