Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

csillaanya2

sziasztok van egy játékos aki zaklat és sértő üzeneteket küld. Mit lehet tenni? 

Válaszok

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia! Hol teszi ezt? A játékban le tudod tiltani, de a fórumon nem, így akkor csak a support tud segíteni.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Szia! Hol teszi ezt? A játékban le tudod tiltani, de a fórumon nem, így akkor csak a support tud segíteni.
    FarmerAndras78 töle én is kaptam több zaklató, primitiv levelet,.De a szövetkezetem tagjai is kaptak páran. Privátban írja a leveleket.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Akkor javaslom ezen levelek bemásolását a supportnak írt levélbe, s mellé a nevét, hogy ki ő, és hogy zaklat több lányt is privátban. Csak a support tudja kitiltani, ha tényleg sok mindenkit zaklat. Addig is a levélben a neve mellett válasszátok a felhasználó figyelmen kívül hagyását, és írjatok a supportnak.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Akkor javaslom ezen levelek bemásolását a supportnak írt levélbe, s mellé a nevét, hogy ki ő, és hogy zaklat több lányt is privátban. Csak a support tudja kitiltani, ha tényleg sok mindenkit zaklat. Addig is a levélben a neve mellett válasszátok a felhasználó figyelmen kívül hagyását, és írjatok a supportnak.
    Köszönöm válaszod

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    FarmerAndras78 töle én is kaptam több zaklató, primitiv levelet,.De a szövetkezetem tagjai is kaptak páran. Privátban írja a leveleket.
    ááá, szóval ő
    1x egy küldibe kerültem vele és minden előzmény nélkül rámirt, h ő apa lesz, stb...
    nem értettem, h miért pont nekem irta, hisz nem ismertem
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Aphro (HU1) mondta:
    FarmerAndras78 töle én is kaptam több zaklató, primitiv levelet,.De a szövetkezetem tagjai is kaptak páran. Privátban írja a leveleket.
    ááá, szóval ő
    1x egy küldibe kerültem vele és minden előzmény nélkül rámirt, h ő apa lesz, stb...
    nem értettem, h miért pont nekem irta, hisz nem ismertem
    Hát ez borzasztó !
    Hogy milyen emberek vannak ! XD
    Én személy szerint gratuláltam volna neki, és megkérdeztem volna, hogy fiú, vagy lány lesz ? XD
    Küldetésbe talált minket is . Irtam a supoortnak ,de egyedül lehet kevés leszek ezzel....
Sign In to comment.