Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Augusztus 27-i frissítés megbeszélése: A virág hatalom

ToothFairyToothFairy Bejegyzések: 11
szerkesztette ezt: 11.09.2014 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Sziasztok!

A frissítésről a hivatalost ITT olvashatjátok.

Jó játékot kívánok! :)
Post edited by ToothFairy on
«13

Hozzászólások

  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Sziasztok!
    Elég jónak hangzik a frissítés,már alig várom:)
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Magyarul:végre a virágfarmra is eljön a tervező.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    ToothFairy írta: »
    Sziasztok!

    A virág hatalomról szóló élményeiteket és véleményeiteket ITT tudjátok megbeszélni.

    Jó játékot kívánok! :)

    Nem fordítva akartál linkelni?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Porrima írta: »
    Nem fordítva akartál linkelni?

    Szia!

    Javítottam, köszi hogy szóltál. :)
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Porrima írta: »
    Nem fordítva akartál linkelni?

    a "link" talán "link"?:D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Remélem ezentúl gyakrabban jön a tervező, mert a havi-1,5 havi jövetele során sok dologra nincs mód fejleszteni. Meglátjuk mit s mennyi idő alatt lehet majd fejleszteni, és érdemes-e...
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    :confused:" · Néhány optimalizálás implementálásra került az első oktatói lépésekben. "

    "Eztet" hogyan is kell érteni? Ha magyarul lenne az összes szó, akkor sem biztos, hogy értem ;):D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    csibepatak írta: »
    :confused:" · Néhány optimalizálás implementálásra került az első oktatói lépésekben. "

    "Eztet" hogyan is kell érteni? Ha magyarul lenne az összes szó, akkor sem biztos, hogy értem ;):D

    Szia! :)

    Hát igen........ilyenkor veszi észre az ember, mennyire "alulkvalifikált". ;)
    De én csatlakoznék hozzád és a következő mondat értelmezését is szeretném kérni: "Mostantól 10,25 tapasztalati pont és 50 XP jár a bizonyos szintlépésekért."

    Előre is köszönöm a segítséget. :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Szia! :)

    Hát igen........ilyenkor veszi észre az ember, mennyire "alulkvalifikált". ;)
    De én csatlakoznék hozzád és a következő mondat értelmezését is szeretném kérni: "Mostantól 10,25 tapasztalati pont és 50 XP jár a bizonyos szintlépésekért."

    Előre is köszönöm a segítséget. :)

    Üdv.: Zsuzsi

    Szia!

    Ez azt szeretné jelenteni, hogy a virágfarmon a fülke fejlesztéséért a frissítés után több TP jár.
    10 a második szintre fejlesztésért, 25 a harmadikért, és 50 a negyedikért. Javítom ezt is pillanat :D
  • bikapete25bikapete25 Bejegyzések: 149
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Szia! :)

    Hát igen........ilyenkor veszi észre az ember, mennyire "alulkvalifikált". ;)
    [/I]

    Üdv.: Zsuzsi


    Vannak idegen szavak, amiket használunk , ez rendben is van , de ezt túlspilázta. Itt nem hiszem , hogy mi lennénk "alulkvalifikáltak" , inkább kis kedves szeretne túlkvalifikáltnak tűnni.

    " Mindenesetre, csupán egy vizuáis frissítésről van szó, mely lehetővé teszi az újabb épületszintek elérését, azonban azok termelési level szintje változatlan marad."

    A level az szintet jelent. Tehát magyarra fordítva a termelési szint szintje változatlan marad. Az implementálás pedig megvalósítást jelent.
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    bikapete25 írta: »
    Vannak idegen szavak, amiket használunk , ez rendben is van , de ezt túlspilázta. Itt nem hiszem , hogy mi lennénk "alulkvalifikáltak" , inkább kis kedves szeretne túlkvalifikáltnak tűnni.

    " Mindenesetre, csupán egy vizuáis frissítésről van szó, mely lehetővé teszi az újabb épületszintek elérését, azonban azok termelési level szintje változatlan marad."

    A level az szintet jelent. Tehát magyarra fordítva a termelési szint szintje változatlan marad. Az implementálás pedig megvalósítást jelent.

    akkor tulajdonképpen ha "vizuális frissítés" csak szebb lesz sok milláért és annyi?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Ez azt szeretné jelenteni, hogy a virágfarmon a fülke fejlesztéséért a frissítés után több TP jár.
    10 a második szintre fejlesztésért, 25 a harmadikért, és 50 a negyedikért. Javítom ezt is pillanat :D
    bikapete25 írta: »
    Vannak idegen szavak, amiket használunk , ez rendben is van , de ezt túlspilázta. Itt nem hiszem , hogy mi lennénk "alulkvalifikáltak" , inkább kis kedves szeretne túlkvalifikáltnak tűnni.

    " Mindenesetre, csupán egy vizuáis frissítésről van szó, mely lehetővé teszi az újabb épületszintek elérését, azonban azok termelési level szintje változatlan marad."

    A level az szintet jelent. Tehát magyarra fordítva a termelési szint szintje változatlan marad. Az implementálás pedig megvalósítást jelent.

    Sziasztok! :)

    Köszönöm szépen. :) Az implementálás még ment, mert bevallom, kikerestem az Idegen szavak és kifejezések kéziszótárából. :) Ott a szövegkörnyezettel volt némi problémám.
    A "10,25 TP és 50 XP": ezek szerint egy kicsit összekutyulódott a magyar és az egyéb nyelvekben használt kifejezés (TP = XP).

    Még egyszer köszönöm szépen a magyarázatot. :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Sziasztok! :)

    Köszönöm szépen. :) Az implementálás még ment, mert bevallom, kikerestem az Idegen szavak és kifejezések kéziszótárából. :) Ott a szövegkörnyezettel volt némi problémám.
    A "10,25 TP és 50 XP": ezek szerint egy kicsit összekutyulódott a magyar és az egyéb nyelvekben használt kifejezés (TP = XP).

    Még egyszer köszönöm szépen a magyarázatot. :)

    Üdv.: Zsuzsi

    Én is köszönöm, biztos hiányoztam azokról az órákról az iskolában:rolleyes:
    / mindenesetre, rég nevettem ilyen jót, ezt is köszönöm;) irtó jól jött ki a csibepatak és alatta a Zsuzsa beírása /
  • Icu-cicuIcu-cicu Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Sziasztok!
    Talán javítják a fórumot is,hogy ne a Supporton keresztül lehessen csak belépni!:(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Icu-cicu írta: »
    Sziasztok!
    Talán javítják a fórumot is,hogy ne a Supporton keresztül lehessen csak belépni!:(

    Szervusz Icu, mint írtam már, én sem tudok a játékról belépni a Fórumba, de nem a Supporton keresztül lépek be, mentsd el a Fórumot a Könyvjelződbe, mint a játékot és nem fog kelleni a Support!
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    sziasztok!én is jót röhögtem a magasröptű ismertetőn...Néhány optimalizálás implementálásra került az első oktatói lépésekben.harsanyrohej_www.kepfeltoltes.hu_.gif
    én viszont a játékról simán betudok lépni,ilyen gondom eddig nem volt.lehet szerverfüggő??na erre vajon milyen választ kapnék?
  • VAMOS100 (HU1)VAMOS100 (HU1) Bejegyzések: 37
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    vagy egyszerűen a Google keresőbe írd be " goodgame farm fórum"
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    minya írta: »
    sziasztok!én is jót röhögtem a magasröptű ismertetőn...Néhány optimalizálás implementálásra került az első oktatói lépésekben.harsanyrohej_www.kepfeltoltes.hu_.gif
    én viszont a játékról simán betudok lépni,ilyen gondom eddig nem volt.lehet szerverfüggő??na erre vajon milyen választ kapnék?

    Szia!

    Elvileg csak Chromeban és Operában nem működik, ha például Firefoxod van akkor minden gond nélkül fel tudsz lépni.
  • Lindsay DawnLindsay Dawn Bejegyzések: 327
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Elvileg csak Chromeban és Operában nem működik, ha például Firefoxod van akkor minden gond nélkül fel tudsz lépni.

    Én az Operával is be tudok lépni. Melóban azt használom, minden gond nélkül megy. Itthon Firefox van, ezzel sincs gond. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy sokaknak mégis miért nem megy a belépés a játékból.
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Sziasztok

    Nem értem, minek a fejlesztés, ha csak vizuális változás lesz? Mármint minek öljek bele sok-sok pénzt, időt, energiát, ha nem ad több terményt vagy csillagot érte? Persze, akinek minden farmrészen minden a maximumra van fejlesztve, annak lehet, hogy megéri, de a többieknek nem valószínű. Így sem győzöm a farmot és a szigetet is fejleszteni, hiszen amíg a szigetet nyomom, addig áll a virágfarm és az ínyenc is, csak termelek de nem fejlesztek.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    egyetlenM írta: »
    Sziasztok

    Nem értem, minek a fejlesztés, ha csak vizuális változás lesz? Mármint minek öljek bele sok-sok pénzt, időt, energiát, ha nem ad több terményt vagy csillagot érte? Persze, akinek minden farmrészen minden a maximumra van fejlesztve, annak lehet, hogy megéri, de a többieknek nem valószínű. Így sem győzöm a farmot és a szigetet is fejleszteni, hiszen amíg a szigetet nyomom, addig áll a virágfarm és az ínyenc is, csak termelek de nem fejlesztek.

    Szia!

    Ez is rossz fordítás :(

    Az lenne itt a lényeg, hogy a frissítés után néhány épület kinézete meg fog változni - pont mint amikor a főfarmos/ínyencfarmos épületekhez jöttek új szintek.
    Viszont az épület csak grafikailag fog "visszafejlődni", ettől még ugyanannyit termel mint eddig, csak éppen máshogy fog kinézni.

    Tehát valószínűleg ha minden maxon lesz, ugyanúgy fog kinézni a farmod mint most.
    A fejlesztők előszeretettel alkalmazzák ezt a megoldást, ha új szintek jönnek egy épülethez nem a magasabb szinteknek csinálnak új grafikát, hanem az alacsonyabbaknak. Kicsit nyakatekertre sikerült, remélem azért érthető :D
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    Szia
    Nekem nem a kinézettel van gondom, azt majd meglátjuk, ha meglátjuk, hanem azzal, hogy a szövegből az jön le, hogy hiába fejlesztem, nem fog többet termelni. Tehát fejlesztem, jön a tervező (előbb-utóbb), fejlesztem azzal is, de hiába emelem a szintet, a termelés marad ugyanazon a szinten. Ha nem így van (lesz), akkor viszont szövegértelmezési gond van, és nem csak nálam.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 25.08.2014
    egyetlenM írta: »
    Szia
    Nekem nem a kinézettel van gondom, azt majd meglátjuk, ha meglátjuk, hanem azzal, hogy a szövegből az jön le, hogy hiába fejlesztem, nem fog többet termelni. Tehát fejlesztem, jön a tervező (előbb-utóbb), fejlesztem azzal is, de hiába emelem a szintet, a termelés marad ugyanazon a szinten. Ha nem így van (lesz), akkor viszont szövegértelmezési gond van, és nem csak nálam.

    Ez volt a rossz a fordításban.

    Természetesen ha fejleszted akkor többet fogsz termelni. :)
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 26.08.2014
    Sziasztok.

    Nagyon szép és jó hogy a virág farm is tovább fejlődik...de azért csak fel kell tegyek egy kérdést ami aggaszt kicsit...

    Mint tudjuk megvoltak a nagy fejlesztések meg minden az ínyenc farmon is... aztán kezdhettünk mindent előről egy átfogóbb fejlesztés miatt...

    A jelek szerint kb ugyanez várható majd idővel a virág farmon is... van értelme egyáltalán most fejleszteni vagy esetleg 2015-ben az ínyenchez hasonlóan a virág farm is át lesz alakítva?
    Ott is elvesztünk majd több millió dollárt és esetleg a ritka megjelnésű tervezőnek köszönhetően pár száz ezer aranyat?
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 26.08.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Elvileg csak Chromeban és Operában nem működik, ha például Firefoxod van akkor minden gond nélkül fel tudsz lépni.

    Szia!
    Én Chrommal játszok,de van egy másik kép az a Firefox és ott lehet.Jó lenne,ha a Chrommal is be lehetne lépni.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 26.08.2014
    Én az Operával is be tudok lépni. Melóban azt használom, minden gond nélkül megy. Itthon Firefox van, ezzel sincs gond. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy sokaknak mégis miért nem megy a belépés a játékból.

    Chrome-mal nem megy: hogy miért, azt csak a számítógépek jó istene tudja ;)
    Tiger1977 írta: »
    Sziasztok.

    Nagyon szép és jó hogy a virág farm is tovább fejlődik...de azért csak fel kell tegyek egy kérdést ami aggaszt kicsit...

    Mint tudjuk megvoltak a nagy fejlesztések meg minden az ínyenc farmon is... aztán kezdhettünk mindent előről egy átfogóbb fejlesztés miatt...

    A jelek szerint kb ugyanez várható majd idővel a virág farmon is... van értelme egyáltalán most fejleszteni vagy esetleg 2015-ben az ínyenchez hasonlóan a virág farm is át lesz alakítva?
    Ott is elvesztünk majd több millió dollárt és esetleg a ritka megjelnésű tervezőnek köszönhetően pár száz ezer aranyat?

    Ez a stratégiától is függ: én például kifejezetten jól jártam az Ínyenc átalakítása miatt, amit már egyszer részletesen leírtam.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 26.08.2014
    Szerintem is valami várhatóan lesz a virágoson is, ott is lehetséges egyszer egy növénynemesítő, mert megvan azoknál a földeknél is a fül. Ott is van átszállítás fül, igaz nem aktív. És eleve ott még a nagy 10*10-es gyümölcsösök vannak, míg a másik 2-n csak 7x7-es. Mivel tervező kell hozzá, és nagyon ritkán jön hozzánk, így nem hiszem hogy mostanában sok fejlesztésre futná tőle részemről. Szerintem nálunk, akiknél már majdnem minden kész jöhetne 2 hetente is....
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 26.08.2014
    Ádámmaci írta: »
    Szerintem is valami várhatóan lesz a virágoson is, ott is lehetséges egyszer egy növénynemesítő, mert megvan azoknál a földeknél is a fül. Ott is van átszállítás fül, igaz nem aktív. És eleve ott még a nagy 10*10-es gyümölcsösök vannak, míg a másik 2-n csak 7x7-es. Mivel tervező kell hozzá, és nagyon ritkán jön hozzánk, így nem hiszem hogy mostanában sok fejlesztésre futná tőle részemről. Szerintem nálunk, akiknél már majdnem minden kész jöhetne 2 hetente is....

    Jöhetne, de akkor nem csak nálunk - biztos Te is így gondolod...
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 26.08.2014
    Viszont ha a virágbolt "visszafejlődik" 1 szintet,akkor elveszik az úszómedencémet....:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.08.2014
    Viszont ha a virágbolt "visszafejlődik" 1 szintet,akkor elveszik az úszómedencémet....:(

    Lassan beköszönt az ősz, majd a tél......a szabadtéri fürdőzés úgyis megszűnt volna. :) Mire jön a nyár, újra lesz medencéd. ;)
Ez a beszélgetés lezárult..