Αρχική Greek Ερωτήσεις για το παιχνίδι

Αρχηγός συνεταιρισμού-ιδρυτής -αναπληρωτές -μέλη-αποχώρηση-διαγραφή

15

Σχόλια

• Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Και πάλι πρέπει να αποχωρήσει και ο αρχηγός, άρα αυτός έχει τον τελευταίο λόγο

Φιλικά
    Πάνω σε αυτό, γνωστός μου είχε συνεταιρισμό, ήταν μερικοί παίχτες ανενεργοί για καιρό, ήταν αυτός αρχηγός, είχε να μπει πάνω από μήνα και όταν μπήκε τον είχε εκτός συνεταιρισμού και ο συνεταιρισμός δεν υπήρχε

Χαιρετώ
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, ModDarkBlue Αναρτήσεις: 7,731
    Λέτε διαφορετικά πράγματα ,

• είναι άλλο θέμα να είναι κάποιος ιδρυτής συνεταιρισμού και αρχηγός , αλλά να έχει πολύ καιρό να μπει και όταν θα αποφασίσει να μπει ,να είναι εκτός συνεταιρισμού 
    • και άλλο πως μεταφέρει αυτόματα το παιχνίδι την αρχηγία , όταν ο αρχηγός είναι για 30 συνεχόμενες ημέρες ανενεργός
    Σας τα έχω εξηγήσει όλα κατά καιρούς αναλυτικά, ένας αρχηγός εφόσον ενδιαφέρεται για τον συνεταιρισμό του , δν απουσιάζει και αν αποφασίσει να απουσιάσει ,έχει ήδη ενημερώσει τα μέλη της ομάδας του και έχει μεταφέρει την αρχηγία στον πρώτο την τάξη αναπληρωτή ή σε ενεργό μέλος της εμπιστοσύνης του.
    Θα μου πείτε ότι η ζωή έχει και απρόοπτα , μπορεί να συμβεί κάτι σημαντικό εκτός προγράμματος και να μν είναι εφικτό να ενημερώσει κανέναν.
    Δεκτό και για αυτό το παιχνίδι έχει προβλέψει την αυτόματη μεταφορά της αρχηγίας .Όταν με το καλό επιστρέψει λοιπόν,  το συζητάει εκ νέου με την ομάδα του(είτε είναι εντός αυτής , είτε εκτός},

Γενικά ,είναι  εσωτερικά θέματα των ομάδων , στα οποία το παιχνίδι δν παρεμβαίνει περαιτέρω.

Φιλικά

Και πάλι πρέπει να αποχωρήσει και ο αρχηγός, άρα αυτός έχει τον τελευταίο λόγο

Φιλικά
    Πάνω σε αυτό, γνωστός μου είχε συνεταιρισμό, ήταν μερικοί παίχτες ανενεργοί για καιρό, ήταν αυτός αρχηγός, είχε να μπει πάνω από μήνα και όταν μπήκε τον είχε εκτός συνεταιρισμού και ο συνεταιρισμός δεν υπήρχε

Χαιρετώ
    Λέτε διαφορετικά πράγματα ,

• είναι άλλο θέμα να είναι κάποιος ιδρυτής συνεταιρισμού και αρχηγός , αλλά να έχει πολύ καιρό να μπει και όταν θα αποφασίσει να μπει ,να είναι εκτός συνεταιρισμού 
    • και άλλο πως μεταφέρει αυτόματα το παιχνίδι την αρχηγία , όταν ο αρχηγός είναι για 30 συνεχόμενες ημέρες ανενεργός
    Σας τα έχω εξηγήσει όλα κατά καιρούς αναλυτικά, ένας αρχηγός εφόσον ενδιαφέρεται για τον συνεταιρισμό του , δν απουσιάζει και αν αποφασίσει να απουσιάσει ,έχει ήδη ενημερώσει τα μέλη της ομάδας του και έχει μεταφέρει την αρχηγία στον πρώτο την τάξη αναπληρωτή ή σε ενεργό μέλος της εμπιστοσύνης του.
    Θα μου πείτε ότι η ζωή έχει και απρόοπτα , μπορεί να συμβεί κάτι σημαντικό εκτός προγράμματος και να μν είναι εφικτό να ενημερώσει κανέναν.
    Δεκτό και για αυτό το παιχνίδι έχει προβλέψει την αυτόματη μεταφορά της αρχηγίας .Όταν με το καλό επιστρέψει λοιπόν,  το συζητάει εκ νέου με την ομάδα του(είτε είναι εντός αυτής , είτε εκτός},

Γενικά ,είναι  εσωτερικά θέματα των ομάδων , στα οποία το παιχνίδι δν παρεμβαίνει περαιτέρω.

Φιλικά

Πέθανε ο αρχηγός, 
    ποιος θα πάρει την αρχηγία αν και οι αναπληρωτές είναι ανενεργοί;
    Ο επόμενος την τάξη ενεργός παίκτης , μετά από σχετικό αίτημα στην υποστήριξη

Φιλικά
  • fstam (GR1)fstam (GR1) Αναρτήσεις: 4
    καλησπέρα να ρωτησω και σε μια συνχωνευση ο χρυσος τα δολαρια και τα αντικημενα τι γινωντε;;;; υπαρχει τροπος να μεταφερθουν και αυτά;;;;

Ο χρήστης fstam (GR1) είπε:
    καλησπέρα να ρωτησω και σε μια συνχωνευση ο χρυσος τα δολαρια και τα αντικημενα τι γινωντε;;;; υπαρχει τροπος να μεταφερθουν και αυτά;;;;

Γεια σας ,
    δν υπάρχει κάποια προβλεπόμενη διαδικασία συγχώνευσης από το παιχνίδι , άρα όποιος θέλει να φύγει από ένα συνεταιρισμό και να πάει σε άλλο το κάνει ,χωρίς να μεταφέρονται στοιχεία, δεδομένα και αγαθά.

Δηλαδή  με απλά λόγια, ο χρυσός ,τα $ παιχνιδιού ,οι έρευνες κ.τ.λ , δν μεταφέρονται από ένα συνεταιρισμό σε άλλο 

Φιλικά
  • SCORPION1980 (GR1)SCORPION1980 (GR1) Αναρτήσεις: 2
    μια ερωτηση σε παρακαλω γιατι πειρε αλος την αρχηγια στην φυλη μου
    χωρεις εγω να ενημεροθω?
    με ποιο δικαιομα αλαξε αρχηγο φυλης?
    Ο χρήστης SCORPION1980 (GR1) είπε:
    χωρεις εγω να ενημεροθω?
    που  κολλάει τώρα  η συγκεκριμένη  ερώτηση σε αυτό το θέμα?
    μπαίνουμε και γράφουμε ότι μας κατέβει οπουδήποτε?
    να καταλάβω το σκεπτικό δηλαδή?

επεξεργάστηκε 14.03.2019
    Ο χρήστης SCORPION1980 (GR1) είπε:

Το  σχόλιο σας φυσικά και θα μεταφερθεί στο κατάλληλο θέμα , το αφήνω για λίγο επίτηδες για να κατανοήσετε ότι δν γράφουμε όπου μας βολεύει, αλλά εκεί που πρέπει .
    Άλλωστε για αυτο ακριβώς τον λόγο δημιουργήθηκαν και οι κατηγορίες και τα θέματα,
    για να μπορούν όλοι εύκολα και γρήγορα να βρίσκουν ότι θέλουν στο σωστό μέρος

μπερδεύετε μάλλον τα παιχνιδια ,στο B.F δν έχουμε φυλές (Ινδιάνων?) αλλά ομάδες

χωρεις εγω να ενημεροθω?
    Σας έχω ενημερώσει λοιπόν, σε παλαιότερα σχετικά ερωτήματα , ότι όταν ένας αρχηγός μείνει για 31 συνεχόμενες ημέρες ανενεργός(κόκκινος),
    τότε αυτόματα το σύστημα (χωρίς ενημέρωση δηλαδή)τον ρίχνει από την αρχηγία , την οποία δίνει στο αμέσως επόμενο αναπληρωτή,
    γτ ομάδα χωρίς αρχηγό,επί μακρόν, δν νοείται στο παιχνίδι
    Όταν και αν επιστρέψει, συνεννοείται με την ομάδα του αν θέλουν να του επιστρέψουν την αρχηγία
    Η διαδικασία αυτή είναι αυστηρά εσωτερική υπόθεση  της κάθε ομάδας και δν αφορά τα φόρουμ ή την υποστήριξη του παιχνιδιού.

Φιλικά
    Post edited by -NEMESIS- on
  • pithegreek (GR1)pithegreek (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1
    ποια ειναι η διαδικασία αποχώρησης απο συνεταιρισμό και τι επακόλουθα έχει

Ο χρήστης pithegreek (GR1) είπε:
    ποια ειναι η διαδικασία αποχώρησης απο συνεταιρισμό και τι επακόλουθα έχει

Καμία συνέπεια , απλά πατάτε το κουμπί και αποχωρείτε
    χάνετε βέβαια ότι έχετε δώσει σε χρυσό και $ στο ταμείο της ομάδας
    και τον κόπο σας βέβαια , όσο μείνατε

Φιλικά

• βιβη1 (GR1)βιβη1 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 12.07.2019
    στον συνεταιρισμό μου επιτρέπονται μονό 5 μέλη. ποτέ θα μπορώ να αποκτήσω περισσοτέρους?

επίσης το ναυπηγείο δεν λειτουργεί, γιατί?

επεξεργάστηκε 13.07.2019
    Γεια σας,
    Ο χρήστης βιβη1 (GR1) είπε:
    στον συνεταιρισμό μου επιτρέπονται μονό 5 μέλη. ποτέ θα μπορώ να αποκτήσω περισσοτέρους?

πρέπει να ανοίξετε θέσεις και νέες θέσεις ανοίγουν 
    1.στο τσατ συνομιλίας , επάνω και δεξιά υπάρχει ένα εικονίδιο που λέει έρευνα

2.θα πατήσετε επάνω σε αυτό και θα σας ανοίξει μια καρτέλα με τις επιλογές στις έρευνες

3. θα επιλέξετε αυτό που λέει συνεταιρισμός 
    ενίσχυση επιπέδου 1

θα συμπληρώσετε τους ερευνητές και θα πατήσετε έναρξη έρευνας

4.μόλις ολοκληρωθεί ο προβλεπόμενος χρόνος θα έχετε 2 νέες θέσεις , (από 5 σε 7 μέλη)

επίσης το ναυπηγείο δεν λειτουργεί, γιατί?

Να μν λειτουργεί το βρίσκω αδύνατο , μάλλον κάτι άλλο εννοείται ,
    κάτι σχετικό με την αναβάθμιση του ή με τα προϊόντα που παράγει φυσιολογικά εννοείται ,
    αλλά θα θέλατε να γίνετε πιο συγκεκριμένη να σας απαντήσω σχετικά

Φιλικά

• dora.bail (GR1)dora.bail (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 20.10.2019
    Γεια σας. Όταν ξεκίνησα να καλώ φίλους και συγγενείς να παίξουμε μαζί Φάρμα, ανταποκρίθηκαν κάποιοι. Υπάρχει όμως ένα όνομα που μπήκε στους 8 καλύτερους φίλους μου χωρίς να τον καλέσω, γιατί ρώτησα όλους όσους αποδέχτηκαν την πρόσκλησή μου αν χρησιμοποιούν αυτό το ψευδώνυμο και ήταν αρνητικοί. Λέγεται //////// και από την ώρα που τον βρήκα μέχρι σήμερα (περίπου 10 ημέρες), δεν έχει κάνει καμία ενέργεια ανάπτυξης στο παιχνίδι. Θέλω να προσθέσω ενεργό φίλο και δεν μπορώ γιατί μου καταλαμβάνει τη θέση. Τι συμβαίνει εδώ; Μήπως υπάρχει πρόβλημα ασφάλειας στο παιχνίδι; Πως γίνεται να γίνεται φίλος μου κάποιος που δεν έχω καλέσει;
    Ο χρήστης dora.bail (GR1) είπε:
    Γεια σας. Όταν ξεκίνησα να καλώ φίλους και συγγενείς να παίξουμε μαζί Φάρμα, ανταποκρίθηκαν κάποιοι. Υπάρχει όμως ένα όνομα που μπήκε στους 8 καλύτερους φίλους μου χωρίς να τον καλέσω, γιατί ρώτησα όλους όσους αποδέχτηκαν την πρόσκλησή μου αν χρησιμοποιούν αυτό το ψευδώνυμο και ήταν αρνητικοί. Λέγεται //////// και από την ώρα που τον βρήκα μέχρι σήμερα (περίπου 10 ημέρες), δεν έχει κάνει καμία ενέργεια ανάπτυξης στο παιχνίδι. Θέλω να προσθέσω ενεργό φίλο και δεν μπορώ γιατί μου καταλαμβάνει τη θέση. Τι συμβαίνει εδώ; Μήπως υπάρχει πρόβλημα ασφάλειας στο παιχνίδι; Πως γίνεται να γίνεται φίλος μου κάποιος που δεν έχω καλέσει;
    Γεια σας,
    όχι δν υπάρχει κάποιο πρόβλημα ασφάλειας στο παιχνίδι , ο συγκεκριμένος παίκτη προσκλήθηκε , με κάποιο τρόπο που δν θυμάστε, από εσάς ή από κάποιον που πιθανόν μπαίνει στην φάρμα σας

Εφόσον παραμείνει ανενεργός θα αφαιρεθεί από τους φίλους σας.

Όπως σας έχω ενημερώσει σε παρόμοια θέματα , δν μεταφέρουμε ονομαστικά στοιχεία άλλων παικτών στο φόρουμ , ούτε δίνουμε screen shots με στοιχεία παικτών ,μιλάμε μόνο γενικά

Φιλικά
  • dora.bail (GR1)dora.bail (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    Συγνώμη, αλλά είμαι πολύ καινούργια παίκτρια και δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις προηγούμενες ανακοινώσεις. Σε ότι αφορά αν τον κάλεσα ή όχι, απαντώ κατηγορηματικά όχι. Ελέγχω συνεχώς τα e-mail και τους κωδικούς ασφαλείας μου, και σας έγραψα πως προτού αναρτήσω τον προβληματισμό μου, το έψαξα διεξοδικά με όλους τους φίλους μου. Δεν υπάρχει επίσης κάποιος άλλος που να διαχειρίζεται τη φάρμα μου.
    Σας ευχαριστώ πάντως για την άμεση ενημέρωση και περιμένω να δω τι θα γίνει.
    επεξεργάστηκε 20.10.2019
    τότε με κάποιο τρόπο δεχτήκατε το αίτημα 
  • Maria1972Farmer (GR1)Maria1972Farmer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 0
    Χάθηκε ο συνεταιρισμός 1900. που είχα ιδρύσει καθώς και όλες οι αναβαθμίσεις που είχα κάνει στο χωριό.
  • vouloni (GR1)vouloni (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1
    γιατι δεν μπορω 
    γιτιι ως αρχηγος δεν μπορω να διωξω παικτη ενω μεχρι τωρα το εκανα εαν χρειαζοταν
    ειμαι αρχηγος και ξαφνικα δεν μπορω να διωξω παικτη γιατι
    δεν μπορω να διωξω παικτη σαν αρχηγος ουτε να μπω στις φαρμες να δωσω δωρα γιατι?
    επεξεργάστηκε 31.10.2019
    Ο χρήστης vouloni (GR1) είπε:
    ειμαι αρχηγος και ξαφνικα δεν μπορω να διωξω παικτη γιατι
    Δν μπορεί να ισχύει αυτό
    και σας παρακαλώ μν ανοιγετε πολλαπλά θέματα με το ίδιο περιεχόμενο 
    σε όσα και να ρωτήσετε   , πάλι την ίδια απάντηση θα πάρετε 

Ευχαριστώ
  • givga (GR1)givga (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 29
    καλημερα και καλο μηνα εχουμε παιχτη με κοκκινο και δεν υπαρχει στην  γενικη καταταξη γιατι
    Ο χρήστης givga (GR1) είπε:
    καλημερα και καλο μηνα εχουμε παιχτη με κοκκινο και δεν υπαρχει στην  γενικη καταταξη γιατι
    Γτ έχει 31 ημέρες να μπει στο παιχνίδι,
    μόλις μπει θα φανεί
    Φιλικά
  • DIMITRIS98 (GR1)DIMITRIS98 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 03.01.2020
    Θέλω να διαγράψω τον λογαριασμό μου.πως θα το κάνω?βοηθήστε με σας παρακαλώ
    Ο χρήστης givga (GR1) είπε:
    Γτ έχει 31 ημέρες να μπει στο παιχνίδι,
    μόλις μπει θα φανεί
    Φιλικά

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο