Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Συζήτηση σχετικά με την ενημέρωση: 23 Ιουνίου – Περισσότεροι τρόποι για να καλέσετε φίλους

ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 399
Γεια σας,

Σε αυτό το θέμα μπορείτε να συζητήσετε για την ενημέρωση που ανακοινώθηκε ΕΔΩ.

Φιλικά,
η ομάδα του Big Farm
Post edited by Ραφαήλ on

Σχόλια

• Big Farmer 11 (GR1)Big Farmer 11 (GR1) Αναρτήσεις: 8
    επεξεργάστηκε 22.06.2015
    Καλησπέρα. Για κάποιο λόγο το παιχνίδι με οδηγεί στο αγγλικό φόρουμ, αλλά αυτό δεν με πειράζει γιατί κάποια αγγλικά τα... κατέχω. Τέλος πάντων, στο αγγλικό φόρουμ, στο πεδίο "ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ" αναφέρει ότι στη φάρμα με τα ζαχαρωτά, οι χρόνοι παραγωγής στο ζαχαρόμυλο ήταν πολύ αργοί και θα προσαρμοστούν. (Candy Farm - Sugar mill production times were too slow and are adjusted accordingly). Η ερώτησή μου είναι αν θα γίνει το ίδιο και στην ελληνική έκδοση.

Ευχαριστώ.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 22.06.2015
    Γεια σας ,
    για την πρώτη σου ερώτηση σχετικά με το κουμπί του φόρουμ από το παιχνίδι , είναι ένα τεχνικό πρόβλημα που υπάρχει εδώ και κάποιες μέρες , το έχουμε πει και στην κατηγορία τεχνικά προβλήματα και αναμένουμε να λυθεί οριστικά με την αυριανή αναβάθμιση .
    Για την άλλη παρατήρηση σου τώρα , έγιναν 2 αλλαγές της τελευταίας στιγμής στο αρχικό κείμενο , μόλις ενημερώθηκα για αυτές τις πρόσθεσα στην επίσημη ενημέρωση του παιχνιδιού .
    Οι αλλαγές στο παιχνίδι γίνονται ταυτόχρονα και ισχύουν για όλους τους κόσμους που παίζεται .
    Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου
    Φιλικά
  • jennyxe2 (GR1)jennyxe2 (GR1) Αναρτήσεις: 40
    επεξεργάστηκε 23.06.2015
    Καλησπέρα σας

Καλά κάνατε και διορθώσατε το ζαχαρόμυλο αλλά δεν είναι λίγο άδικο να γίνει αυτό στα μέσα περίπου της διάρκειας του νησιού και όχι από την αρχή ή τις πρώτες 2-3 μέρες? Δώσαμε αρκετό χρυσό να κόβουμε ώστε να μπορούμε να το προχωρήσουμε. Και ναι μεν μας δώσατε αποζημίωση δολάρια φάρμας αλλά νομίζω τα πιστοποιητικά θα ήταν μια καλύτερη αποζημίωση. Εννοείται ότι είναι παράπονο προς τη διοίκηση και όχι προς τον Ραφαήλ και τον Νemesis
  • LilaChem (GR1)LilaChem (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 23.06.2015
    Επίσης να ρωτήσω, αυτή την "αποζημίωση" των 1.000.000 ζαχαροδολαρίων την λαμβάνουν όλοι οι παίχτες; Εγώ προσωπικά δεν έλαβα στην φάρμα μου αυτό το ποσό.....

Edit: Άκυρο το post Μου. Με 2-3 ανανεώσεις το πήρα. Συγνώμη για την αναστάτωση!
  • skydiver2skydiver2 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 23.06.2015
    Μετά τη σημερινή ενημέρωση,υπάρχει θέμα με το καράβι.Τα 2 τελευταία κουτάκια είναι κλειδωμένα,με συνέπεια να μην μπορούμε να δώσουμε τους καρπούς απ'το θερμοκήπιο.Μόλις συμπλήρωσα τα 4 πρώτα,το καράβι σαλπάρισε.Αν γνωρίζει κάποιος τι συμβαίνει,παρακαλώ να απαντήσει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
  • PlayerHhhhhhh (GR1)PlayerHhhhhhh (GR1) Αναρτήσεις: 51
    επεξεργάστηκε 23.06.2015
    το ιδιο συμβαινει και σε εμενα!!!!!!!!τι συμβαινει????????
  • TATSIS2 (GR1)TATSIS2 (GR1) Αναρτήσεις: 81
    επεξεργάστηκε 23.06.2015
    Αυτο το προβλημα εχω και εγω !!!!!Και τα πεταλα που δινει ειναι πολυ λιγα αφου φευγει το καραβι χωρις τους ειδικους σπορους .Τι γινεται????
  • Ekatistar (GR1)Ekatistar (GR1) Αναρτήσεις: 269
    επεξεργάστηκε 23.06.2015
    καλησπερα
    σχετικα με το καραβι : ειναι ενημεροι κ το κοιτανε (ενημερωση απο το αγγλικο φορουμ)
    επεξεργάστηκε 23.06.2015
    Γεια σας ,
    πράγματι δόθηκε αποζημίωση για τον ζαχαρόμυλο στην φάρμα των ζαχαρωτών και προστέθηκαν στο ποσό των ζαχαροδόλαρων μας .
    Για το καράβι έχω δώσει σχετική αναφορά προβλήματος , όπως έκαναν και οι συντονιστές από τα υπόλοιπα φόρουμ του παιχνιδιού .
    Θα σας παρακαλούσα για δύο πράγματα :
    . αν θέλετε να ασκήσετε κάποια κριτική ή κάποιο παράπονο για τις αλλαγές στο παιχνίδι να το κάνετε στην αντίστοιχη κατηγορία για να μπορώ και να το μεταφέρω προς την υποστήριξη .
    . Όταν κάποιος παίκτης λέει την άποψη για κάτι που δεν του αρέσει στο παιχνίδι , να γίνεται σεβαστή και να μην κάνετε κριτική επί της κριτικής του , παρά μόνο για θέματα που σας απασχολούν . Για να απαντήσουμε σε αυτά τα ζητήματα είμαστε επιφορτισμένοι οι συντονιστές και ο διαχειριστής του παιχνιδιού .
    Σας ευχαριστώ για την κατανόηση και σας ζητούμε συγγνώμη για την όποια σας ταλαιπωρία λόγω των σημερινών αλλαγών
    Φιλικά
    επεξεργάστηκε 23.06.2015
    Και πάλι γεια σας ,
    το πρόβλημα με το καράβι λύθηκε μετά το απογευματινό hotfix .
    Σας ευχαριστώ και πάλι για την συνεργασία σας
    Φιλικά
  • Great Farm (GR1)Great Farm (GR1) Αναρτήσεις: 22
    Μήπως ξέρουμε πότε θα ανοίξει ξανά το αεροδρόμιο;
Sign In to comment.