Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Συζήτηση σχετικά με το event του Halloween

ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 399
Χαίρεται χαίρεται!

Τι είναι αυτός ο διαγωνισμός; Τι πρέπει να κάνετε; Τι κερδίζετε;

Εάν θέλετε να μάθετε τα πάντα για το διαγωνισμό μας, τότε διαβάστε την σχετκή ανακοίνωση εδώ!

Φυσικά, σε αυτό το θέμα μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας και να συζητήσετε για τον διαγωνισμό μας!

Φιλικά,
η ομάδα του Big Farm
Post edited by -NEMESIS- on

Σχόλια

• EEEE39EEEE39 Αναρτήσεις: 6
    επεξεργάστηκε 29.10.2014
    καλησπερα

πως μπορω να απαντησω, (που βρεισκετε η απαντηση με παραθεση?) για να στειλω την απαντηση.
    μπωρειτε να βοηθησετε?
  • wilmaflintstone (GR1)wilmaflintstone (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 731
    επεξεργάστηκε 29.10.2014
    Στο τέλος των μηνυμάτων - καταχωρήσεων και πάνω από τα πράσινα "κουμπάκια" γράφει: "Απάντηση στο θέμα" "Απάντηση με παράθεση" "Multi-Quote This Message". Νομίζω ότι εννοεί τη δεύτερη επιλογή. Ελπίζω να βοήθησα.
    επεξεργάστηκε 29.10.2014
    wilmaflintstone έγραψε: »
    Στο τέλος των μηνυμάτων - καταχωρήσεων και πάνω από τα πράσινα "κουμπάκια" γράφει: "Απάντηση στο θέμα" "Απάντηση με παράθεση" "Multi-Quote This Message". Νομίζω ότι εννοεί τη δεύτερη επιλογή. Ελπίζω να βοήθησα.

ευχαριστω πολυ
  • amberamber Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 29.10.2014
    Καλησπερα

Πρωσπαθω και εγω αλλα στο θεμα που ειναι δεν υπαρχει "απαντηση με παραθεση" απο κατω.:(
    επεξεργάστηκε 29.10.2014
    amber έγραψε: »
    Καλησπερα

Πρωσπαθω και εγω αλλα στο θεμα που ειναι δεν υπαρχει "απαντηση με παραθεση" απο κατω.:(

ακριβος το ιδιο επαθα και γω

την εστειλα στον ραφαηλ με μυνημα την απαντηση
    για να δουμε τι θα δουμε...
    επεξεργάστηκε 30.10.2014
    Στην ανακοίνωση του Ραφαήλ δεν υπάρχει. Υπάρχει όμως στις παλιές ανακοινώσεις, στις οποίες έχει κρύψει τις εικόνες.
  • neda71 (GR1)neda71 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 284
    επεξεργάστηκε 30.10.2014
    Καλησπέρα, ξέρει κανείς αν κερδίζουν όλοι ή μόνο ο πρώτος που βάζει την εικόνα; :?:

Γιατί στην ανακοίνωση λέει ο Ραφαήλ:

Είστε οι πρώτοι; Τέλεια, μόλις κερδίσατε κάτι τέλειο!

.... και στο αγγλικό :

You are the first one? Great, you just won something cool!
  • Maria21mavroudi (GR1)Maria21mavroudi (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 30.10.2014
    #BFHalloween
    επεξεργάστηκε 31.10.2014
    neda712 έγραψε: »
    Καλησπέρα, ξέρει κανείς αν κερδίζουν όλοι ή μόνο ο πρώτος που βάζει την εικόνα; :?:

Γιατί στην ανακοίνωση λέει ο Ραφαήλ:

Είστε οι πρώτοι; Τέλεια, μόλις κερδίσατε κάτι τέλειο!

.... και στο αγγλικό :

You are the first one? Great, you just won something cool!

Μάλλον μόνο οι πρώτοι όπως λέει και η ανακοίνωση. Εγώ πάντως που έστειλα μία φορά και δεν ήμουν η πρώτη δεν πήρα τίποτα.
  • Danae Top3Danae Top3 Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 31.10.2014
    #BFHalloween
  • MAVI2013 (GR1)MAVI2013 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 16
    επεξεργάστηκε 03.11.2014
    #BFHalloween
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
     Εκδήλωση Halloween:
     το  θέμα με την απόδοση των ανταμοιβών στο event  δεν έχει καθοριστεί ακόμα. Ως αποτέλεσμα, ορισμένοι παίκτες ενδέχεται να αντιμετωπίσουν ξανά το ίδιο θέμα. Δυστυχώς, δεν μπορούμε να διορθώσουμε το πρόβλημα ενώ εκτελείται το συμβάν. Επομένως, πρέπει να διατηρήσουμε την εκδήλωση να τρέξει χωρίς διορθωτικό για τις επόμενες 3 ημέρες. Έχουμε ήδη συζητήσει μια αποζημίωση για αυτό το θέμα, και θα το κάνουμε μετά το τέλος του γεγονότος. (Την επόμενη εβδομάδα)

-  κρατήσετε τα στοιχεία συλλογής -πτώσης του event  για να κερδίσετε μια άλλη ανταμοιβή
    - Η ομάδα έχει προγραμματίσει να αποζημιώσει σχετικά την επόμενη εβδομάδα
    - Η ομάδα έχει επίγνωση του θέματος και δεν χρειάζεται να επικοινωνήσει με την υποστήριξη για την Εκδήλωση Halloween

Φιλικά 
    η ομάδα διαχείρισης του

Γεια σας,
    σήμερα οι παίκτες που δν έλαβαν το τελικό διακοσμητικό από το event του  
    Halloween θα  την σχετική αποζημίωση και θα πρέπει να ενημερώνονται από ένα αναδυόμενο παράθυρο στο παιχνίδι.

Φιλικά
  • Alexandra-- (GR1)Alexandra-- (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 137
    την προηγουμενη εβδομαδα κ ενω τελειωσα το ιβεντ halloween δεν μ εδωσε το διακοσμητικο...εγραψα στην υποστηριξη κ ειπαν οτι το ξερουν ,εχουν καποιο προβλημα κ οταν τελειωσει θα μ το πιστωσουν,,,περιμενα κ εγω χθες μετα κ την ανακοινωση το περιβοητο παραθυρο...ενω συμπαιχτες το πηραν κ για 2η φορα ...εμενα τπτ...ουτε παραθυρο, ουτε πορτα!!!!!!!!!
    Ο χρήστης Alexandra-- (GR1) είπε:
    την προηγουμενη εβδομαδα κ ενω τελειωσα το ιβεντ halloween δεν μ εδωσε το διακοσμητικο...εγραψα στην υποστηριξη κ ειπαν οτι το ξερουν ,εχουν καποιο προβλημα κ οταν τελειωσει θα μ το πιστωσουν,,,περιμενα κ εγω χθες μετα κ την ανακοινωση το περιβοητο παραθυρο...ενω συμπαιχτες το πηραν κ για 2η φορα ...εμενα τπτ...ουτε παραθυρο, ουτε πορτα!!!!!!!!!
    θα τα αναφέρετε όλα αυτά στην υποστήριξη και θα ζητήσετε έλεγχο και το σχετικό διακοσμητικό
    Φιλικά

Sign In to comment.