Αρχική Greek Διάφορα

Safely Passwords

Not for funNot for fun Αναρτήσεις: 1
επεξεργάστηκε 28.07.2014 σε Διάφορα
Καλησπέρα!Είμαι παλιός από το παιχνίδι,και επιδή από παλιά έβλεπα προβλήματα με κωδικούς κλπ.
,είπα μήπως και βοηθήσω λιγάκι!Για να είναι ασφαλή οι λογαριασμοί πρέπει να μην έχετε αδύναμους κωδικούς (12345,password,code κλπ) ο κωδικός σας πρέπει να είναι με χαρακτήρες αλλά και αριθμούς π.χ. 124Nightmeres45 κλπ.Για περισσότερη ασφάλεια,μην λέτε κωδικούς σε όποιον δεν εμπιστεύεστε κλπ.

Ελπίζω να βοήθισα,και για λίγο καιρό που θα μίνω,ελπίζω να μην δω "ξέχασα τον κωδικό μου" από όλο το φόρουμ!

Υ.Γ.:Συγγνώμη συντονιστές,το ξέρω πως τα έχετε πεί αλλά θα ήθελα να επαναλάβω!

Ευχαριστώ!
Post edited by Not for fun on

Σχόλια

• Stef-anos2Stef-anos2 Αναρτήσεις: 136
    επεξεργάστηκε 28.07.2014
    Not for fun έγραψε: »
    Καλησπέρα!Είμαι παλιός από το παιχνίδι,και επιδή από παλιά έβλεπα προβλήματα με κωδικούς κλπ.
    ,είπα μήπως και βοηθήσω λιγάκι!Για να είναι ασφαλή οι λογαριασμοί πρέπει να μην έχετε αδύναμους κωδικούς (12345,password,code κλπ) ο κωδικός σας πρέπει να είναι με χαρακτήρες αλλά και αριθμούς π.χ. 124Nightmeres45 κλπ.Για περισσότερη ασφάλεια,μην λέτε κωδικούς σε όποιον δεν εμπιστεύεστε κλπ.

Ελπίζω να βοήθισα,και για λίγο καιρό που θα μίνω,ελπίζω να μην δω "ξέχασα τον κωδικό μου" από όλο το φόρουμ!

Υ.Γ.:Συγγνώμη συντονιστές,το ξέρω πως τα έχετε πεί αλλά θα ήθελα να επαναλάβω!

Ευχαριστώ!

Μπραβο φιλε!

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο