Αρχική Greek Διάφορα

φουρνος και αναβαθμισεις

tink25 (GR1)tink25 (GR1) Αναρτήσεις: 225
επεξεργάστηκε 22.04.2014 σε Διάφορα
γεια σας θα ηθελα και γω με τη σειρα μου να παραθεσω μερικα παραπονακια πανω στο θεμα φαρμα καλοφαγαδων και αναβαθμισεις.[δεν ξερω αν τα παραθετω στο σωστο σημειο αν οχι μεταφερτε τα οπου πιστευτε πως πρεπει]μια ανανεωση την νιωσαμε με ολες αυτες τις αλαγες δε λεω ο καθενας εκανε τις κριτικες του θετικες και αρνητικες παντα με σκοπο τη βελτιωση-ομαλοτητα του παιχνιδιου.το δικο μου θεμα προκιπτει οταν μας εχει σαν αποστολες να τα αναβαθμισουμε ολα [μερικα τα ζηταει απο 2 η και 4 κομματια]στο επιπεδο 7.και ρωτω πως και γιατι?πως δλδ με ενα αρχιμαστορα 1 φορα το μηνα και απο λιγες ωρες τη μερα??θα μπει κατα τα ξημερωματα και θα κατσει μεχρι της 8 το πρωι και μετα τουμπαλι στις 1 το μεσημερι εως[στο τσακιρ κεφι λεμε εε] το βραδακι στης 8-9.[δεν σχολιαζω τις ατελειωτες ωρες αναβαθμισεων που μονο με χρυσο θα μπορουσαμε να επισπευσουμε τη διαδικασια και να καταφερουμε να εκμεταλευτουμε και τις 2 εμφανισεις του] το γιατι προκιπτει στο οτι και στην βασικη μπορουμε να αναβαθμισουμε τις παραγωγες χωραφια κτλ στο επ.7 απλα εκει δεν μας πιεζει μεσο αποστολης στα αριστερα να τα αναβαθμισουμε.[στο σημειο αυτο να σας προλαβω εσας με την αντιθετη γνωμη στη λεξη πιεζει εννοω πως σε καθε επισκεψη της φαρμας καλοφαγαδων μου εχω ενα κατεβατο απο αποστολες που απλα μου υπενθιμιζουν οτι δεν μπορω να τις φερω ης περας χωρις τον κυριο αρχιμαστορα και κατα τη γνωμη μου ειναι καπως εκνευριστικο δεν νομιζετε??...]αυτο που θελω να πω σε οοοολο το πιο πανω κειμενο ειναι πως μια που μας βρηκατε δουλειες να κανουμε ανανεωνοντας μας ας φερνετε το μαστορα συχνοτερα για να τις κανουμε..και στην περιπτωση που ξεμινουμε παλι απο αποστολες και τα'χουμε ολα φερει ης περας σιγουρα θα βρειτε κατι αλλο να ασχολιθουμε [βαση των ενημερωσεων που συχνα πικνα διαβαζουμε εδω]τελος θα ηθελα να πω ενα τεραστιο ευχαριστω στους ηρωες που διαβασαν οοολο αυτο το κειμενο καθως και ενα συγνωμη που τους κουρασα.
καλη συνεχεια!!!

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο