Αρχική Greek Ερωτήσεις για το παιχνίδι

χωράφια-αγορά γης

stelitsa720 (GR1)stelitsa720 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 5
επεξεργάστηκε 14.11.2018 σε Ερωτήσεις για το παιχνίδι
καλησπερα ηθελα να ρωτησω εκτος απο την αποδοτικοτητα που δινουν οι αναβαθμισεις στα χωραφια τι αλλο συντελει; π.χ εχω ενα χωραφι εγω στο 7 επιπεδο κι ενας συμπαικτης μου στο ιδιο επιπεδο χωραφι7 και αυτοσ αλλα εμενα δινει παραπανω παραγωγη γιατι;
Post edited by -NEMESIS- on

Σχόλια

• appleva (GR1)appleva (GR1) Αναρτήσεις: 26
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    Παραπάνω παραγωγή μπορείς να έχεις και αγοράζοντας κάποιο βιβλίο από την βιβλιοθήκη που να αφορά την παραγωγή στα χωράφια.
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 13.01.2014
    Ναι, αγοράζοντας το βιβλιο απο την βιβλιοθηκη θα εχεις περισσότερη παραγωγή , ή απλά χρησιμοποιώντας καποιο χούμο.
  • kalipsoVkalipsoV Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 13.04.2014
    σε παρακαλώ, δεν έχω βρει πώς βάζουμε χούμο σε ένα χωράφι... μπορείς ναμε βοηθήσεις;
  • Ekatistar (GR1)Ekatistar (GR1) Αναρτήσεις: 269
    επεξεργάστηκε 13.04.2014
    πατωντας πανω στο χωραφι εχει επιλογες Στην δεξια πλευρα (κατω απο την παραλειψη)ειναι το χουμο +50% παραγωγης (οπου σου αναφερει κ τι ποσοστητα εχεις στην αποθηκη σου) Αλλα κ στην κατω πλευρα, το προνομιακο ή το σουπερ (60%-100%στην παραγωγη)
  • TOLLISTOLLIS Αναρτήσεις: 58
    επεξεργάστηκε 28.04.2014
    ποια η διαφορα στα απλα χωραφια και στα γονιμα; μου δειχνει 15 οτι παραγει και στα δυο χωραφια
  • gregor68 (GR1)gregor68 (GR1) Αναρτήσεις: 184
    επεξεργάστηκε 28.04.2014
    απλώς πιανει πιο λιγο χωρο και ετσι στη θεση του ενός χωραφιού βαζεις 2 γονιμα και ετσι είναι σαν να βγαινει διπλη ποσοτητα
  • TOLLISTOLLIS Αναρτήσεις: 58
    επεξεργάστηκε 28.04.2014
    ευχαριστω για την απαντηση καλη συνεχεια
  • gregor68 (GR1)gregor68 (GR1) Αναρτήσεις: 184
    επεξεργάστηκε 21.08.2014
    και γιατι δεν χτίζεις;φτιαξε λιγα σπιτια και να τα αναβαθμιζεις ωστε να αποκτας εργατες μεγαλωσε τον χωρο και χτισε χωραφια
  • ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 399
    επεξεργάστηκε 24.03.2016
    Γεια σας,

το θέμα απαντήθηκε
    Φιλικά,
    Ραφαήλ
    Post edited by -NEMESIS- on
  • christospap (GR1)christospap (GR1) Αναρτήσεις: 2
    πως απομακρυνουμε τη χαμηλη βλαστιση από καινούρια γη?? η μονη επιλογη που μου βγαζει είναι κατεδαφιση!
  • hhhjjj (GR1)hhhjjj (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 417
    ετσι την απομακρυνουμε, με κατεδαφιση
  • christospap (GR1)christospap (GR1) Αναρτήσεις: 2
    ααα οκκκ το τσεκαρω αμεσως!!! Ευχαριστω πολυ!!!

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο