Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Συζήτηση σχετικά με τα συνδρομητικά πακέτα

-NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
Γεια σας,
ανοίγοντας την συζήτηση σχετικά με τα μηνιαία πακέτα συνδρομών ,θα ήθελα αρχίζοντας και για την δική σας να σας βοήθεια  , να σας δώσω τις πρώτες  βασικές πληροφορίες , απαντώντας σε ορισμένες από τις πιο συχνές ερωτήσεις.
Ο κατάλογος αυτός θα επεκταθεί μόλις συναντήσουμε περισσότερες ερωτήσεις αυτού του τύπου.

• Πού μπορούν να αγοραστούν συνδρομές;
Στο μενού εγγραφής που θα είναι διαθέσιμο απευθείας στο παιχνίδι ,στην κάτω μέρος του.

• Πότε θα είναι διαθέσιμα;
 Μετά την επόμενη ενημέρωση αρχές Νοεμβρίου. Η ημερομηνία θα προστεθεί μόλις επιβεβαιωθεί.

• Τα οφέλη από το συνεταιριστικό πακέτο , υπολογίζονται και για μένα,ή  μόνο γα εκείνα τα μέλη που αγόρασαν αυτό το πακέτο, ή και για ολόκληρο τον συνεταιρισμό μου;
Ορισμένα οφέλη από το συνεταιριστικό πακέτο , μπορούν να χρησιμοποιηθούν από το σύνολο του συνεταιρισμού ανεξάρτητα εάν τα άλλα μέλη έχουν αγοράσει  ή όχι , ενώ κάποια μπορούν να χρησιμοποιηθούν μόνο από εσάς.

• Μπορεί ένας μόνο παίκτης να αγοράσει κάποιο συνδρομητικό πακέτο , για όλα τα μέλη της ομάδας του;
Όχι. Κάθε παίκτης μπορεί μόνο να αγοράσει πακέτα συνδρομών μόνο για τον δικό του λογαριασμό.

• Από ποιο επίπεδο και πάλι μπορώ να λάβω ένα πακέτο συνδρομής;
Οι παίκτες μπορούν να αγοράσουν ένα πακέτο συνδρομής από το επίπεδο 7 και μετά.

• Ποιο είναι το ακριβές κόστος;
Υπάρχουν δύο διαφορετικά πακέτα συνδρομών διαθέσιμα. Το Πακέτο Ευκολίας θα κοστίσει 4,99 € και το πακέτο συνεταιρισμού  9,99 €. Εάν αποφασίσετε να πάρετε και τα δύο πακέτα, θα είναι 14,98 €. 

• Τι περιλαμβάνουν τα πακέτα;
Το Πακέτο Ευκολίας θα περιλαμβάνει την ελεύθερη χρήση της παραγωγής Repeat και του Turbo Harvester κατά βούληση.
Το πακέτο συνεταιρισμού  αποτελείται από πολλούς διαφορετικούς ενισχυτές και μειώσεις που αυξάνονται με κάθε νέο μέλος συνδρομητή. Με κάθε νέο μέλος που θα εγγραφεί σε νέα μπόνους / μειώσεις θα ξεκλειδωθεί ή θα είναι ήδη ενεργό , αυτό το όφελος  θα αυξάνεται 

Για το σύνολο του συνεταιρισμού :

- Λιγότερο κόστος για τους ερευνητές
-Αύξηση της διάρκειας των έργων συνεργασίας
-Μείωση υλικών  που απαιτούνται για τα κτίρια του χωριού  (τράπεζα , βάρκα εξερευνητή , εργοστάσια ξυλείας και ορυκτών  , αποθήκη, λιβάδι αλόγων)
-Αντίστοιχη μείωση χρόνου  για τα κτίρια του χωριού  
-Αύξηση των αποτελεσμάτων για τις κλωστοϋφαντουργικές και ξυλουργικές παραγωγές
-Αύξηση αποτελεσμάτων για παραγωγές ορυκτών και μετάλλων

Ατομικά:

-μείωση προϊόντων  υλικά που απαιτούνται για την οργανική αγορά
-αντίστοιχη μείωση για οργανική αγορά αλιείας
-Αύξηση των ολοκληρομένων συμβολαίων όσο αφορά την απόδοση τους σε $ παιχνιδιού
-αντίστοιχη αύξηση για τα συμβόλαια αλιείας
-αύξηση για την απόδοση των Β.Ε , από για κανονικές παραγωγές
-Μάρκες κατασκευής  για τη δεύτερη υποδοχή κτιρίου
- Λιγότερο κόστος για την  εκπαίδευση αλόγων
-Μικρότερη  ζημιά από τα φυτά παρυφής
-Αύξηση του αποτελέσματος από τα φυτά παρυφής (υλικά καλλιέργειας)
-Αύξηση των αποτελεσμάτων των ειδικών εργατών

Περισσότερες λεπτομέρειες των ποσοστών και των αποδόσεων των πακέτων ,θα δείτε πιο αναλυτικά μέσα  στο παιχνίδι ,μόλις τα πακέτα συνδρομών είναι διαθέσιμα , αλλά και αρκετές σχετικές πληροφορίες στα φόρουμ μας  αργότερα .

• Πώς τα ποσοστά ενισχύσεων προστίθενται σε έναν συνεταιρισμό;
Με κάθε νέο μέλος που θα εγγραφεί ,  θα ξεκλειδωθούν οι παραπάνω  μειώσεις  ή  θα αυξηθούν οι αποδόσεις

• Το  ατομικό πακέτο ευκολίας θα περιλαμβάνεται στο συνεταιριστικό πακέτο ;
Όχι. Το κάθε πακέτο θα είναι ξεχωριστό , με ξεχωριστείς αποδόσεις και πλεονεκτήματα

• Ποιοι είναι οι πιθανότεροι τρόποι πληρωμής;
Μπορείτε να πληρώσετε με πιστωτική κάρτα, τραπεζικό λογαριασμό ή PayPal.

• Μπορούν μικροί συνεταιρισμοί να αγοράσουν το συνεταιριστικό πακέτο ;
Ναι, οποιοσδήποτε συνεταιρισμός μπορεί να αγοράσει το συνεταιριστικό πακέτο όταν ένα τουλάχιστον  μέλος του  έφθασε  στο επίπεδο 7.

• Μπορεί μια συνδρομή να ξεκινήσει ανά πάσα στιγμή,  ή μπορεί να ξεκινήσει μόνο κάθε πρώτη του  μήνα ;
Οι παίκτες μπορούν να ξεκινήσουν τη συνδρομή τους ανά πάσα στιγμή. Μια πληρωμή συνδρομής ,θα είναι ενεργή για ένα μήνα, μετρώντας από την ημέρα που ο παίκτης ξεκίνησε τη συνδρομή. Για παράδειγμα, ας πούμε ότι ξεκινάτε την εγγραφή σας στις 15, τότε μπορείτε να απολαύσετε τα πλεονεκτήματά της συνδρομής μέχρι τις 15 του επόμενου μήνα. Η 15 η ,θα είναι επίσης η κανονική ημερομηνία χρέωσής σας, οπότε ο κύκλος επαναλαμβάνεται μέχρι να ακυρώσετε τη συνδρομή σας.

• Τι πρέπει να κάνω εάν θέλω να ακυρώσω τη συνδρομή;
Μόλις ξεκινήσετε μια συνδρομή, θα λάβετε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου από εμάς για να το επιβεβαιώσετε. Βεβαιωθείτε ότι έχετε αποθηκεύσει αυτό το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σε ασφαλές μέρος, διότι με αυτό το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μπορείτε να διαγραφείτε ξανά από τη συνδρομή μας. Επομένως, βεβαιωθείτε ότι χρησιμοποιείτε μια έγκυρη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! Μια συνδρομή τρέχει μέχρι την ημερομηνία που θα γίνει η αυτόματη ανανέωση.

• Θα είναι μια αυτοματοποιημένη πληρωμή ή μπορούμε να επιλέξουμε πώς και πότε να πληρώνετε κάθε φορά;
Πρόκειται για μια αυτοματοποιημένη πληρωμή, αλλά μπορείτε να αλλάξετε τον τρόπο πληρωμής σας ακυρώνοντας και επαναλαμβάνοντας την εγγραφή σας με διαφορετικό τρόπο πληρωμής.

• Μπορούμε να πληρώσουμε με χρυσό;
Όχι, δεν είναι δυνατή η πληρωμή με χρυσό.

• Πόση είναι η διάρκεια της εγγραφής;
Είναι ένα μήνα από την ημέρα που ξεκινάτε τη συνδρομή σας - δεν υπάρχουν μακροπρόθεσμες δεσμεύσεις ή συμβάσεις. Αν η εγγραφή σας αρχίζει στις 15, ανανεώνεται την 15 η  των επομένων μηνών. Οι παίκτες μπορούν να συμμετάσχουν και να ακυρώσουν οποιαδήποτε στιγμή. Αν ακυρώσετε μια συνδρομή, η συνδρομή σας τελειώνει με την επόμενη (ή μη) ημερομηνία ανανέωσης.

• Θα μπορέσουν άλλα μέλη του συνεταιρισμού μου να δουν αν έχω αγοράσει πακέτα συνδρομών;
Όχι. Τα μέλη του συνεταιρισμού σας δεν μπορούν να δουν αν έχετε αγοράσει ένα πακέτο συνδρομής ή όχι. Για το συνεταιριστικό πακέτο ,θα  εμφανίζεται μόνο ο αριθμός των μελών που το αγόρασαν αλλά όχι ποιοι συγκεκριμένα .

Φιλικά

Σχόλια

• VasilisPlayer2 (GR1)VasilisPlayer2 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 137
    Και εγαινετο το παίγνιον με συνδρομή . βοήθεια μας μεγάλη η χάρη τους 
  • farm maniac (GR1)farm maniac (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 215
    θα πληρωνουμε και συνδρομη  και απο πανω, για γελια εισται αυτο να δω και θα την κανω
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    όπως είδατε στην σχετική ενημέρωση με τις απαντήσεις του σχεδιαστικού , οι συνδρομές δν είναι υποχρεωτικές και έχουν την μορφή ενισχύσεων,
    οπότε δν θέλετε δν τις αγοράζετε, κανένα πρόβλημα συνεχίζετε να παίζετε όπως και τώρα .

Φιλικά
    Γεια σας,
    στο κάτω μενού επιλογών , 

θα βρείτε το κουμπί επιλογής συνδρομών 
    επιλέγοντας το θα σας ανοίξει ένα νέο παράθυρο 

όπου από εκεί επιλέγετε , αν θέλετε ,ένα ή και τα δύο πακέτα συνδρομών 

Φιλικά

• Panoskanos (GR1)Panoskanos (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1
    Γιατι δεν μπορουμε να τα αγορασουμε με paysafe card;
    Ποτε ακριβως σκοπευεται να μπορουμε να το κανουμε και μ αυτον τον τροπο;
    Ο χρήστης Panoskanos (GR1) είπε:
    Γιατι δεν μπορουμε να τα αγορασουμε με paysafe card;

Έχουμε  επιλέξει αυτούς τους τρόπους πληρωμής , γιατί είναι διαθέσιμοι σε όλες τις χώρες
    Ποτε ακριβως σκοπευεται να μπορουμε να το κανουμε και μ αυτον τον τροπο;
    Δν έχω σχετική πληροφόρηση , για το αν και πότε 

Φιλικά
  • Heartkoula (GR1)Heartkoula (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 35
    καλησπερα μολις ανοιξα το παιχνιδι μετα το κλεισιμο που ειχε και μου εβγαλε συνχαρητηρια για το συνδρομητικο πακετο σας θα ανανεωνετε καθε μηνα εγω δεν εχω αγορασει κανενα πακετο λογικα προκειται για λαθος του παιχνιδιου αλλα πως μπορω να το ελεγξω αν μου εχουν χρεωσει πακετο χωρις να θελω και που το χρεωσαν το χρυσο μου ειναι οκ
  • Heartkoula (GR1)Heartkoula (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 35
    εφαγα και το μ στα συνδρομητικα λογω μεσημεριου χαχαχαχ
    Ο χρήστης Heartkoula (GR1) είπε:
    καλησπερα μολις ανοιξα το παιχνιδι μετα το κλεισιμο που ειχε και μου εβγαλε συνχαρητηρια για το συνδρομητικο πακετο σας θα ανανεωνετε καθε μηνα εγω δεν εχω αγορασει κανενα πακετο λογικα προκειται για λαθος του παιχνιδιου αλλα πως μπορω να το ελεγξω αν μου εχουν χρεωσει πακετο χωρις να θελω και που το χρεωσαν το χρυσο μου ειναι οκ
    Το κάθε συνδρομητικό πακέτο , αγοράζετε με € και όχι με χρυσό , δηλαδή με χρέωση πιστωτικής κάρτας.
    Αν το έχετε αγοράσει θα φαίνεται στις πληροφορίες του μενού που αφορούν τα συνδρομητικά πακέτα.
    Να δούμε πρώτα  αν έχει αγοραστεί κάποιο πακέτο και ξαναμιλάμε 

Φιλικά
    Γεια σας ,
    το νέο μας συνδρομητικό πακέτο , που ονομάζεται

περιλαμβάνει  τα εξής bonus αν το αγοράσετε

εφόσον είναι ενεργό λαο αγοράσετε χρυσό , με΄τα την αγορά του θα σας εμφανιστεί ένα αναδυόμενο παράθυρο που θα σας ενημερώνει για τον έξτρα χρυσό της αγοράς σας
    π.χ

θα  έχετε την δυνατότητα αγοράς στην βιβλιοθήκη

ειδικά συμβόλαια υψηλής απόδοσης στην οργανiκή σας αγορά που θα εμφανίζονται με κίτρινο -χρυσό χρώμα και δίνουν 2 bonus ανταμοιβές

μια λιγότερη περιστροφή για  thn peristrof;h JACKPOT ,δηλαδή 7 και όχι 8 περιστροφές

και τέλος μεγαλύτερη δυνατότητα -πιθανότητα απόκτησης των νέων  σπόρων , των τριαντάφυλλων του ουράνιου τόξου

Φιλικά
Sign In to comment.