Αρχική Greek Διάφορα

επανειλημμένη ερώτηση στο προσωπικό σας Π.Μ του φόρουμ

TAKIS (GR1)TAKIS (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 77
επεξεργάστηκε 08.08.2018 σε Διάφορα
  • παρακαλω θα μπορουσα να εχω τα στοιχεια επικοινωνιας του προισταμενου σας?
    υπαρχει προισταμενος οπως μου αναφερατε?
    φανταζομαι εχω το διακαιωμα σε περιπτωση αντιδικιας μαζι σας να απευθυνθω σε καποιον ανωτερο σας.
Post edited by -NEMESIS- on

Σχόλια

• -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 04.08.2018
    Ουδέποτε  μου κάνατε τέτοια ερώτηση
     ούτε σε Π.Μ
    ούτε και δημόσια
    και σας παρακαλώ μν λέτε πράγματα που είναι 100% αναληθή και ψευδή
    Η υποστήριξη είναι πάνω από εμας , εκεί θα αναφέρετε το πρόβλημα που σας απασχολεί και από εκεί θα το προωθήσουν στον αρμόδιο διαχειριστή 

Επίσης σας έχω εξηγήσει πολλές φορές ότι βρισκόμαστε σε παιχνίδι , όχι σε αίθουσα δικαστηρίου για να έχουμε αντιδικία,
    διαφωνία να το δεχτώ,
    αντιδικία όχι.

Φιλικά
    Post edited by -NEMESIS- on
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Θα αναγκαστώ να επανέλθω στο θέμα ,γτ τώρα έχω συγκεντρώσει όλα τα στοιχεία , σε συνεργασία με την διαχείριση των φόρουμ
    και αυτό για τους λόγους που θα σας εξηγήσω αναλυτικά παρακάτω
    Θα μπορούσα από την πρώτη στιγμή να κατεβάσω το θέμα , για παράβαση  3 (το λιγότερο)Γ.Ο.Χ
    όπως η διατάραξη της ήπιας συμπεριφοράς στο φόρουμ

• να διατηρεί μια  μετριοπαθή θέση, γι 'αυτό σας παρακαλούμε  να απέχετε από την έναρξη επιχειρημάτων  πέρα από αυτή  για οποιοδήποτε λόγο ή θέμα

• Η ομάδα μας θα είναι πάντα στην ευχάριστη θέση να εξηγήσει κάθε  σημείο, και να συζητήσει ένα θέμα μαζί σας, αλλά δεν θέλουμε οποιαδήποτε συζήτηση πάνω  σε ένα συγκεκριμένο γεγονός  να εκτροχιάσει τα υπάρχοντα θέματα. 

την δημόσια αναφορά σε προσωπικές συζητήσεις με τους CM/mods

• Μην δημοσιεύετε κείμενα,  E-mail συνομιλίες  με το προσωπικό των forum mods/CM ή Π.Μ από  απαντήσεις  της υποστήριξης. Εάν έχετε  ζήτημα με μια συγκεκριμένη υπόθεση, ή με τον χειρισμό από την ομάδα, στείλτε ένα Π.M που εξηγεί την άποψή σας για το εμπλεκόμενο μέλος της ομάδας (ή οτιδήποτε  άλλο, αν προτιμάτε αυτό), και θα έρθει η υποστήριξη σε επαφή με εσάς. 
    αλλά το κυριότερο για συκοφάντηση με  ψευδής και αναληθής ισχυρισμούς.
    Δν το κατέβασα το θέμα , γτ τότε θα έδειχνα πως φοβόμουν να τοποθετηθώ , 
    ότι πραγματικά είχατε δίκιο και δν σας απαντούσα
    και ότι προσπαθώ να σας φιμώσω,
    σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση , αν αφορούσε (ονομαστικά)άλλο μέλος της κοινότητας μας) , δν υπήρχε περίπτωση να μείνει τέτοιο θέμα δημόσια.

Από τον τίτλο και μόνο του θέματος 
    επανειλημμένη ερώτηση στο προσωπικό σας Π.Μ του φόρουμ
    αρχίσατε σκόπιμα την  δημιουργία εντυπώσεων προς την κοινότητα, με ανακρίβειες και ψεύδη.
    Όταν σας ζήτησα να μου δείξετε αυτά τα επανειλημμένα Π.Μ που ισχυρίζεστε ότι μου στείλατε(εννοείται πριν την έναρξη του συγκεκριμένου θέματος στις 3/8/18) , μου δώσατε ένα screen shot , μέρος ενός κειμένου , από το οποίο δν φαινότανε ποιος ήταν ο παραλήπτης , ούτε και αν το κείμενο  απεστάλη κάπου

Για επανειλημμένα Π.Μ φυσικά ούτε λόγος , γτ απλά δν υπήρχαν.
    Σας ζήτησα λοιπόν , να μου αποστείλετε άμεσα ολόκληρο το κείμενο , από το οποίο να φαίνεται ότι είναι στα εξερχόμενα σας και φυσικά να φαίνεται ξεκάθαρα ο παραλήπτης , γτ εγώ ποτέ δν έλαβα τέτοιο ΠΜ ,
    επαναλαμβάνω για επανειλημμένα ούτε λόγος , γτ επανειλημμένα σημαίνει πολλές φορές , ότι δηλαδή μου έχετε στείλει πολλές φορές Π.Μ , που να με ρωτάτε σχετικά και εγώ να σας αγνοώ.

Βέβαια και αυτό να ίσχυε , δν υπήρχε λόγος να δημιουργηθεί ένταση , γτ πολύ απλά , μπορείτε και εσείς και ο καθένας , να ανοίξει ένα εισιτήριο προς την υποστήριξη , να αναφέρει το αίτημα του και η υποστήριξη να το προωθήσει, άμεσα ,  στον αρμόδιο διαχειριστή.

Παρόλα αυτά , με 9 τουλάχιστον μηνύματα μου προς εσάς , από τις 3/8/18 και μετά , σας  ρώτησα
    • τι αφορά το θέμα που σας απασχολεί για να σας οδηγήσω στον αρμόδιο διαχειριστή
    • σας  ζήτησα όλα τα Π.Μ που αποδεικνύουν ότι με ρωτήσατε σχετικά και εγώ δν σας απάντησα
    • και φυσικά να δω ολόκληρο, έστω αυτό το 1 Π.Μ, που μου δείξατε  με ελλειπή στοιχεία
    αλλά μέχρι και αυτή την στιγμή(5 ημέρες μετά) δν έλαβα καμία απάντηση σε αυτά τα ερωτήματα μου .
    Παράλληλα έψαξα όλη την εισερχόμενη αλληλογραφία μου,γτ το Π.Μ , εισερχόμενα και εξερχόμενα δν σβήνονται ποτέ στα φόρουμ μας , και δν βρήκα απολύτως τπ σχετικό.
    Σας εξήγησα πως αν δν μου απαντήσετε  στα ερωτήματα μου , θα θεωρήσω ότι ανοίξατε το θέμα με δόλο και θα έχετε τις προβλεπόμενες συνέπειες .Εσείς αδιαφορήσατε
     .

Ήμουν σίγουρος ότι αυτό έγινε σκόπιμα , γτ πολύ απλά , αν εγώ ισχυριζόμουν κάτι τέτοιο και μου ζητούσαν να το αποδείξω , θα έλεγα ορίστε τα ΠΜ, πρώτο την τάδε ημερομηνία ,
    2 την τάδε,
    5-6-7 κ.τ.λ

αλλά τι να δείξετε όταν ο σκοπός σας ήταν η δημιουργία εντυπώσεων  .

Δν είναι η πρώτη φορά που επιχειρείτε κάτι  τέτοιο , είναι όμως η τελευταία , όπως σας έχουμε εξηγήσει και προσωπικά αλλά και η διαχείριση των φόρουμ ,  είσαστε όλοι ευπρόσδεκτοι σε αυτόν το χώρο , αρκεί να σέβεστε και να τηρείτε του Γ.Ο.Χ

Οπότε λυπάμαι πολύ , αλλά δν μου αφήνετε άλλη επιλογή 
Αυτή η συζήτηση έχει κλείσει.