Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Ψηφοφορία για τα αναδυόμενα παράθυρα ανταμοιβών

-NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
Γεια σας ,
στην  πρόσφατη διεξαγωγή του Παγκόσμιου Πρωταθλήματος, κάναμε πολλές αλλαγές με βάση τα σχόλιά σας. Ένα σημαντικό  σημείο που πολλοί από εσάς θέσατε  στα σχόλια σας την τελευταία φορά ,είναι ότι βρήκατε τα αναδυόμενα παράθυρα ενημέρωσης  ανταμοιβών ,μερικές φορές ενοχλητικά.
Ως αποτέλεσμα, σχεδιάσαμε ένα νέο σύστημα για τις ανταμοιβές στις οποίες βλέπετε μόνο τα αναδυόμενα παράθυρα αν θέλετε, κάνοντας κλικ στο γεγονός WWC, αφού κερδίσατε μία ή περισσότερες ανταμοιβές. Επιπλέον, όλες οι κερδισμένες ανταμοιβές σας, εμφανίζονται σε μια ενιαία οθόνη, δίνοντάς σας τη δυνατότητα να περάσετε από κάθε ανταμοιβή και να ενημερωθείτε για αυτή , ή απλά να κλείσετε το αναδυόμενο παράθυρο που  επιλέξατε.

Μας αρέσει πολύ το νέο σύστημα και ελπίζουμε  και σε εσάς ! Μπορεί ,αν αυτό είναι  δυνατό ,να χρησιμοποιήσουμε αυτό το ίδιο σύστημα σε άλλα γεγονότα, αλλά πριν διερευνήσουμε αυτή την επιλογή θέλουμε να γνωρίζουμε την γνώμη σας .

Επιλέξτε μία από τις παρακάτω επιλογές και υποβάλετε την ψήφο σας. Αυτήν τη στιγμή συλλέγουμε κάποιες απόψεις σχετικά με αυτό το νέο χαρακτηριστικό, επομένως τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης δεν εγγυώνται συγκεκριμένες αλλαγές - θα θέλαμε να διερευνήσουμε τη δυνατότητα και να προσδιορίσουμε εάν το χαρακτηριστικό αυτό απολαμβάνει της αποδοχής των κοινοτήτων . Γνωστοποιήστε μας  λοιπόν τι σκέφτεστε, δίνοντας την ψήφο σας!

Η δημοσκόπηση θα είναι ανοιχτή μέχρι τη Δευτέρα 20 Νοεμβρίου στις 14:00, σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!

ΘΕΛΕΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΝΑΔΥΟΜΕΝΩΝ ΠΑΡΑΘΥΡΩΝ WWC ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ?

Ψηφοφορία για τα αναδυόμενα παράθυρα ανταμοιβών 23 ψήφοι

Μου αρέσει το νέο σύστημα ανταμοιβών και θα ήθελα να το δω και σε άλλες εκδηλώσεις
91% 21 ψήφοι
Μου αρέσει το νέο σύστημα ανταμοιβών, αλλά δεν θα ήθελα να το δω σε άλλες εκδηλώσεις
0% 0 ψήφοι
Δεν μου αρέσει το νέο σύστημα ανταμοιβών
8% 2 ψήφοι

Σχόλια

• -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας 

Φιλικά
    η ομάδα  διαχείρισης του
                   B.F
Αυτή η συζήτηση έχει κλείσει.