Αρχική Greek Συστάσεις παιχτών

αποχώρηση από το παιχνίδι - αποχαιρετισμός

exantas (GR1)exantas (GR1) Αναρτήσεις: 34
επεξεργάστηκε 19.09.2018 σε Συστάσεις παιχτών
καλημερα σε ολη την κοινοτητα του παιχνιδιου! πριν λιγες μερες ειχα διαμαρτυρηθει για το παιχνιδι με πολυ βαριους χαρακτηρισμους για τους υπευθυνους της εταιρειας ιδιοκτητες και σχεδιαστες για τις αισχρες κινησεις που εκαναν και αλλαξαν ολη τη δομη του παιχνιδιου με σκοπο το κερδος τους και την αφαιμαξη των παιχτων και σκεφτηκα οτι επρεπε να εγκαταλειψω το παιχνιδι γτ οταν το ξεκινησα δεν ηταν ετσι αλλα πολυ διαφορετικο!ηθελα ενα παιχνιδι χαλαρωτικο οπως ξεκινησε και διασκεδαστικο αλλα το καταντησαν τζογο και κοντρα μεταξι παιχτων! λυπαμια αλλα δεν θα παρω! θα παρω μονο τα κουβαδακια μου και σε αλλη παραλια!φευγοντας θα ηθελα να ζητησω συγνωμη αν προκαλεσα λυπη σε καποιον παιχτη του παιχνιδιου και να σας αποχερετισω!θελω να ευχαριστησω και οποιον με βοηθεισε να φτασω μεχρι εδω που εφτασα!
φευγοντας επισης απο το παιχνιδι κλεινω και την φαρμα του aposperitis που και αυτος εγκατελειψε πριν απο μενα και μου αφησε να διαχειριζομαι την φαρμα του
ευχομαι καλη συνεχεια και επιτυχια σε ολες τις προσδοκιες της κοινοτητας 
φιλικα exantas(μιχαλης το ονομα μου )
Post edited by -NEMESIS- on

Σχόλια

• ariadni (GR1)ariadni (GR1) Αναρτήσεις: 3
      Κυριες κ Κυριοι  ιδου τα αποτελεσματα !! ποτε θα καταλαβουν αυτοι οι κυριοι οτι δεν ειμαστε αβουλα πλασματα κ να αποκομιζουν κερδη ,με αυτον το απαραδεκτο τροπο! Ηθελα να ηξερα το ερωτηματολογιο που μας στελνουν καθε τοσο , γιατι το στελνουν, μαλλον για σταχτη στα ματια!! Κανουν οτι θελουν για το ταμειο τους κ μονο!!          Ολοι καπως ετσι σαν τον πρωην συμπαιχτη μου ,Μιχαλη ,ξεκινησαμε το παιχνιδι, για χαλαρωση, ξεκουραση, παιχνιδι γενικως, κ κατηντησε τρυπιος κουμπαρας!! Λυπαμαι πολυ..... κοιταμε την πορτα πολλοι..... 
  • efi30 (GR1)efi30 (GR1) Αναρτήσεις: 163
    καλησπερα σε ολους
    για αποφυγη τυχων παρεξηγησεων κ συζητησεων θα θελα να σας πω οτι σταματησα το παιχνιδι γιατι μετα απο τοσα χρονια κουραστικα και βαρεθηκα...αυτος ειναι ο μονος λογος..
    σας ευχομαι ν περνατε καλα κ σε μενα ευχομαι να μην αλλαξω γνωμη..
    αντιο σας...
  • Efi_tsoliUser (GR1)Efi_tsoliUser (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    μπραβο  παιδια,  και  σε  μενα  κλεψανε το  αποστακτηριο,  αν  δεν  μου  το  επιστρεψουνε  θα  σας  ακολουθγσω,  το  παρατραβηξανε  το  σχοινι

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο