Αρχική Greek Ιδέες, έπαινοι και κριτική

αρχιτέκτονας

AnonymusPlayer (GR1)AnonymusPlayer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 166
επεξεργάστηκε 20.06.2017 σε Ιδέες, έπαινοι και κριτική
Με τι συχνότητα επισκέψεών που έρχεται ο αρχιτέκτονας μια το πολύ 2 φορες το μηνά εκανα ένα υπολογισμο για το ποτέ θα τελειωσο με τις αναβαθμίσεις μονο στην κυρια φάρμα, βάσει με αυτά που εχω! μόνο λοιπόν στην 1 φάρμα διχως να χαλάσω χρυσο χρειάζομαι 104 μήνες ήτοι 8 χρονιά και κατι!! δεν αναφέρω καν στις 2 υπόλοιπες, γιατί εκει τις αναβαθμίσεις θα τις αφήσω κληρονομιά στα εγγόνια μου, μπορεί και δισέγγονα!!!!  δεν ντρεπόμαστεε λιγάκι λεω εγώ τωρα??
Post edited by -NEMESIS- on

Σχόλια

• dimitrism (GR1)dimitrism (GR1) Αναρτήσεις: 45
    Εγω παλι θελω να δω ποτε θα ξεχωρισουν τις αναβαθμισεις απο φαρμα σε φαρμα  γιατι τωρα ειμαστε υποχρεωμενοι αφου βαλανε και την βαθεια θαλασσα να περιμενουμε μεχρι και 2μιση ημερες για να κανουμε μια αναβαθμιση ως ποτε??????
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 27.06.2017
    Ο χρήστης dimitrism (GR1) είπε:
    Εγω παλι θελω να δω ποτε θα ξεχωρισουν τις αναβαθμισεις απο φαρμα σε φαρμα  γιατι τωρα ειμαστε υποχρεωμενοι αφου βαλανε και την βαθεια θαλασσα να περιμενουμε μεχρι και 2μιση ημερες για να κανουμε μια αναβαθμιση ως ποτε??????
    Σύμφωνα με τα όσα ισχύουν μέχρι τώρα , δν είναι στον σχεδιασμό τους ξεχωριστή δυνατότητα αναβάθμισης για κάθε φάρμα , εκτός αν το βάλουν με χρυσό

Όπως σας είχα ενημερώσει, αυτή τη φορά ο αρχιτέκτονας  ,θα είναι διαθέσιμος στις φάρμες σας περισσότερο χρόνο , οπότε μπορείτε να κάνετε τις αναβαθμίσεις που επιθυμείτε χωρίς άγχος .

Φιλικά
    Post edited by -NEMESIS- on
  • Angela D. (GR1)Angela D. (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 13
    Δε μπορεί να γίνει κάτι ώστε να ενημερωνόμαστε για το πότε θα έρχεται ο αρχιτέκτονας στις φάρμες μας; Το θεωρώ απαραίτητο... Πάντα αναβαθμίζω κάτι, σκάει μύτη το γερόντι στο κόκκινο βανάκι και τα χέρια μου είναι δεμένα και δε μπορώ να αναβαθμίσω μιας και δεμένο κρατάω και το πουγκί μου με το χρυσό... 
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Angela D. (GR1) είπε:
    Δε μπορεί να γίνει κάτι ώστε να ενημερωνόμαστε για το πότε θα έρχεται ο αρχιτέκτονας στις φάρμες μας; Το θεωρώ απαραίτητο... Πάντα αναβαθμίζω κάτι, σκάει μύτη το γερόντι στο κόκκινο βανάκι και τα χέρια μου είναι δεμένα και δε μπορώ να αναβαθμίσω μιας και δεμένο κρατάω και το πουγκί μου με το χρυσό... 
    Γεια σας ,
    κάποιες φορές το πρόγραμμα του αρχιτέκτονα δίνεται στα φόρουμ , και στο twitter του B.F ,αλλά  συνήθως το σχεδιαστικό ,δν επιθυμεί να δίνουμε τέτοιες πληροφορίες.

Φιλικά
  • Angela D. (GR1)Angela D. (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 13
    Μας έχουνε καταυποχρεώσει στο σχεδιαστικό Nemesis.... Τέλος πάντων. Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση και ολοκληρωμένη απάντηση σου. Πάντα εξυπηρετικός και κατατοπιστικός. 

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο