Αρχική Greek Διάφορα

λεστερ

Oktapus8Gamer (GR1)Oktapus8Gamer (GR1) Αναρτήσεις: 22
καλησπέρα από ότι ξερω όταν δοσεις τις παραγγελιες στο λεστερ σου βγαζει να ξοδεψεις καποιο ποσο σε χρυσο και να σου δοσει το αντιστοιχο πισω εμενα μου εδωσε 25000 δολλαρια και την εκανε γινετε και αυτό

Σχόλια

• -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    ναι γίνεται και αυτό .
    Όπως σας ενημέρωσα και σε άλλες παρόμοιες ερωτήσεις σας , δεν μας έχουν δώσει το τρόπο  που υπολογίζει το συγκεκριμένο δρώμενο το ποσό του χρυσού που θα ζητήσει ή αν δεν θα ζητήσει χρυσό και σας δώσει μόνο $ παιχνιδιού.
    Αυτό που γνωρίζουμε , είναι ότι αν ζητήσει χρυσό ,σχεδόν πάντα σας ζητάει πολύ μεγαλύτερο ποσό χρυσού από αυτό που έχετε στον λογαριασμό σας .
    Φιλικά
  • Oktapus8Gamer (GR1)Oktapus8Gamer (GR1) Αναρτήσεις: 22
    αυτό περιμενω εδώ και καιρο και μου εδωσε ακυρο χ από ότι καταλαβα μαλλον δεν του κανουν τα λεφτα μου  θα περιμενω την επομενη φορα λοιπον γιατι σε ολουσ ζητησε να ξοδεψουν χρυσο
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 17.02.2017
    Στους 9 /10 χρυσό ζητάει , αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω , δεν γνωρίζουμε τις προυποθέσεις για αυτό
    Φιλικά
  • ΜΑΝ73 (GR1)ΜΑΝ73 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 57
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Στους 9 /10 χρυσό ζητάει , αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω , δεν γνωρίζουμε τις προυποθέσεις για αυτό
    Φιλικά
    Και σε μενα την εκανε με ελαφρα την καρδια αρα 8/10
  • eleni1978 (GR1)eleni1978 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 150
    Έχω παρατηρήσει ότι  αν την ώρα που ολοκληρώνεις τις παραγγελίες του Λέστερ υπάρχει ενεργή προσφορά για αγορά χρυσού (πχ αγόρασε 1 και πάρε 2 ή 50% επιπλεον χρυσός κλπ) ο Λέστερ φεύγει χωρίς να σου ζητήσει να χαλάσεις χρυσό . Αντιθέτως αν δεν υπάρχει ενεργή προσφορά αγοράς χρυσού τότε σου ζητάει να χαλάσεις χρυσό  όμως από εκείνη τη στιγμή και μετά δεν  σου βγάζει καμία προσφορά για αγορά χρυσού. Δηλαδή το + 50% +100 % κλπ το εμφανίζει στους υπόλοιπους παίκτες αλλά όχι  στον παίκτη που του ζητάει ο Λέστερ να αγοράσει χρυσό.Δεν ξέρω αν  συμβαίνει σε όλους αυτό σε εμένα πάντως  έχει συμβεί πολλές φορές.
  • Oktapus8Gamer (GR1)Oktapus8Gamer (GR1) Αναρτήσεις: 22

πονηρος αλεπου σκετη ο λεστερ ειδες

• elpida3 (GR1)elpida3 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 60
    καλησπερα , 

έχω την εντυπωση πως εχει να κανει με τον χρονο ..αν ολοκληρωσεις  συντομα  τις 10  παραγγελειες  σου βγαζει χρυσο  αν καθηστερεις  οχι ????  μπορει να κανω και λαθος  ..αλλα  μου εχει συμβει  και  σε μενα  ..  
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Έχω καιρό να τον δω το Lester και αυτή την προσφορά. Ξέρετε γιατί;

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο