Αρχική Greek Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

Προβλημα με συμφωνιες

Καλημερα , χτες 10/2 , ειχε στις συμφωνιες μια προσφορα για τσουγκρανες. Αγορασα τσουγκρανες για ενα σεβαστο ποσο χρυσου και πηρα 2πλασιες (οπως ηταν η συμφωνια). Δυστυχος δεν θυμαμαι τα νουμερα . Σήμερα πηγα ν ανοιξω για να δωσω και δε βλεπω να εχουν μπει. Τι κανουμε ???   Ευχαριστω για το χρονο σου.  :-)

Σχόλια

• -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    εφόσον κάνεις 
    • ένα καθαρισμό προσωρινών αρχείων
    • και μία αλλαγή browser
    τότε αν έχεις την καλοσύνη δώσε μου μία φώτο από τα δώρα και φάρσες   στα υπάρχοντα σου

Φιλικά

• chr (GR1)chr (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 12
    Έχεις 19
    πόσες έπρεπε να έχεις?
    19 ειχα και πριν το ξερω , δεν μπορω να θυμηθω .. ειμουν απο ξενυχτι και κουρασμενος .. ηταν 60 ηταν 80 ακομα ??  δε θυμαμαι.. εχω σπασει το κεφαλι μου ... ηταν συμφωνια για διπλες τσουγκρανες (ηταν 40 κ σου εδινε 80? ηταν 30 κ εδινε 60?? ) ο χρυσος ηταν  μπολικος παντως !!!!  μια φορα δε σημειωσα την αγορα το ξεχασα !!! δεν μπορουμε να βρουμε απ το log  συμφωνιες που επεσαν ??
    Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω έτσι.
    Θα πρέπει να ανοίξεις εισιτήριο προς την υποστήριξη ,με σχετικό αίτημα ,για να μπούμε στα backup του λογαριασμού σου και να δούμε τι ακριβώς έγινε
    Φιλικά
    ok  σ' ευχαριστω πολυ για το χρονο σου   :)

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο