Αρχική Greek Ιδέες, έπαινοι και κριτική

Εστιατόριο Θαλασσινών

καλησπέρα σε όλους!
θα ήθελα να κάνω μία πρόταση για τον Κόλπο της Γοργόνας
αυτή τη στιγμή παράγει μόνο συνταγές ενώ αντίστοιχες μονάδες παραγωγής όπως το κατάστημα κ ο φούρνος δίνουν συνταγές μαζί με Β.Ε.
γιατί όχι κ ο κόλπος της γοργόνας?     όλες αυτές οι μονάδες που συλλέγουμε συνταγές (όπως παλαιότερα κ το εστιατόριο στην καλοφαγάδων) δίνουν  Β.Ε. ή έστω ας προσθέσουν Β.Ε.Ψαρέματος
μήπως κ ανέβει ποτέ αυτός ο Όλεγκ επίπεδα

Σχόλια

• PlayerFrosso (GR1)PlayerFrosso (GR1) Αναρτήσεις: 165

Καλησπέρα,

σ'αυτο θα ηθελα να προσθεσω κι εγω το εξης. Τα φυτωρια γιατι δεν δινουν τιποτα, ενώ όλα τα αλλα, ακομα και τα εργαστηρια φαρμας, που είναι πιο προσφατα δινουν αντικείμενα αναλογα με το τι παραγουν?

Ευχαριστω.

• jennyxe2 (GR1)jennyxe2 (GR1) Αναρτήσεις: 40
    Ο χρήστης Jenny1979 (GR1) είπε:
    καλησπέρα σε όλους!
    θα ήθελα να κάνω μία πρόταση για τον Κόλπο της Γοργόνας
    αυτή τη στιγμή παράγει μόνο συνταγές ενώ αντίστοιχες μονάδες παραγωγής όπως το κατάστημα κ ο φούρνος δίνουν συνταγές μαζί με Β.Ε.
    γιατί όχι κ ο κόλπος της γοργόνας?     όλες αυτές οι μονάδες που συλλέγουμε συνταγές (όπως παλαιότερα κ το εστιατόριο στην καλοφαγάδων) δίνουν  Β.Ε. ή έστω ας προσθέσουν Β.Ε.Ψαρέματος
    μήπως κ ανέβει ποτέ αυτός ο Όλεγκ επίπεδα

συμφωνώ απόλυτα 
  • katerina3004 (GR1)katerina3004 (GR1) Αναρτήσεις: 7
    πολυ καλή ιδέα!
  • elpida3 (GR1)elpida3 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 60
    καλησπερα θα συμφωνησω κι εγω  σε ολα  τα παραπανω ... αλλα και κατι ακομα ... πολλους βαθμους ψαρεματος ρε παιδι μου ζητα για να αλαξει επιπεδο  ελεος  ...  

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο