Αρχική Greek Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

πυργος διακοσμητικων

Καλησπερα και χρονια πολλα!!ενω εχω τα χι ψι διακοσμητικα απο χτες δεν φαινοντε μες στον πυργο (δεν τα εχω κατεδαφισει)τι σφαλμα παιζει?ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σας

Σχόλια

• -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Μπορώ σε παρακαλώ να έχω κάποιες φώτο από αυτό το διακοσμητικό/κά
    δηλαδή , φώτο να το έχεις τοποθετημένο σε κάποια φάρμα σου και τον αντίστοιχο όροφο από τον πύργο σου.
    Υπήρχε κάποιο σφάλμα με τον πύργο των διακοσμητικών , αλλά αυτό έχει καιρό και είχε επιλυθεί με ένα παλαιότερο bugfix .
    Αν συνεχίσετε , σε εσένα ή σε κάποιους άλλους συμπαίκτες μας , παρακαλώ να με ενημερώσετε

Φιλικά 
  • ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝ (GR1)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝ (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 19
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Μπορώ σε παρακαλώ να έχω κάποιες φώτο από αυτό το διακοσμητικό/κά
    δηλαδή , φώτο να το έχεις τοποθετημένο σε κάποια φάρμα σου και τον αντίστοιχο όροφο από τον πύργο σου.
    Υπήρχε κάποιο σφάλμα με τον πύργο των διακοσμητικών , αλλά αυτό έχει καιρό και είχε επιλυθεί με ένα παλαιότερο bugfix .
    Αν συνεχίσετε , σε εσένα ή σε κάποιους άλλους συμπαίκτες μας , παρακαλώ να με ενημερώσετε

Φιλικά 

• -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Αν αναφέρεσαι στο διακοσμητικό ,
    κύκλος ρουνών 

τότε αυτό βρίσκεται στον 18 όροφο του πύργου σου
    αν αναφέρεσαι σε κάτι άλλο, πες μου εκ νέου σε τι?

Φιλικά

Καλημερα με μπερδεψε ο 36ος οροφος γιατι εχει μεσα τν κυκλο των ρουνων το πευκοδασος το προγονικο κλπ ενταξει στον 18ο οροφο τα ειχα ευχαριστω!
  • DRAGON1981 (GR1)DRAGON1981 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 18
    Καλησπέρα.
     Δεν εμφανίζονται τα διακοσμητικά μου στον πύργο διακοσμητικών. Ενώ τα έχω τοποθετήσει τα έχει ακόμα κρυφά . Έχω δοκιμάσει όλα τα γνωστά  (ανανέωση , έξοδος και είσοδος στο λογαριασμό μου , διαγραφή cookies) μήπως και λυθεί το θέμα αλλά τίποτα ακόμα . 
    Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να κάνω??????

http://prntscr.com/oe1op9
    Ο χρήστης DRAGON1981 (GR1) είπε:
    Καλησπέρα.
     Δεν εμφανίζονται τα διακοσμητικά μου στον πύργο διακοσμητικών. Ενώ τα έχω τοποθετήσει τα έχει ακόμα κρυφά . Έχω δοκιμάσει όλα τα γνωστά  (ανανέωση , έξοδος και είσοδος στο λογαριασμό μου , διαγραφή cookies) μήπως και λυθεί το θέμα αλλά τίποτα ακόμα . 
    Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να κάνω??????

http://prntscr.com/oe1op9 βαλε τις διακοσμησεις αποθηκη και ξαναβαλτες παλι ισως να πετυχει

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο