Αρχική Greek Ιδέες, έπαινοι και κριτική

τελευταία σπορά

tasos paok (GR1)tasos paok (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
επεξεργάστηκε 18.09.2017 σε Ιδέες, έπαινοι και κριτική
καλημέρα σας θα ήθελα να συμπληρώσω κάτι στο ίδιο υπάρχων σχεδιασμό για να γίνει καλύτερο όπως υπάρχει ο κύκλος όταν πάμε να σπείρουμε κάτι στα χωράφια την ατομική σπορά τελευταίου σπόρου που ισχύει τώρα, στον ίδιο κύκλο να υπάρχει η δυνατότητα  να φυτευτούν ο ίδιος σπόρος σε όλα τα χωράφια που διαθέτει το κάθε μέλος αν το επιθυμεί γλιτώνοντας έτσι πολύτιμο χρόνο αλά και κόπο 
Post edited by -NEMESIS- on

Σχόλια

• SmallSpot (GR1)SmallSpot (GR1) Αναρτήσεις: 930
    επεξεργάστηκε 01.12.2016
    Καλημέρα. Αυτό, αν δεν κάνω λάθος, κάποια στιγμή το είχαν βάλει. Μόνο που για να σπείρουμε ταυτόχρονα όλα τα χωράφια, έπρεπε να το κάνουμε με χρυσό. Επειδή όμως εμένα προσωπικά δεν με ενδιέφερε, δεν το παρακολούθησα το θέμα και έτσι δεν είμαι σε θέση να πω αν ισχύει ακόμα ή αν έχει καταργηθεί. Μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος και να μην υπήρξε ποτέ. χαχαχα  Νομίζω οτι, μόνο ο Νέμεσις είναι ο αρμόδιος για να μας απαντήσει.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    σύμφωνα με τιον σχεδιασμό  πάνω σε αυτό που αναφέρεστε  , δεν επιθυμούν ,για την ώρα, αυτοματοποιημένες διαδικασίες σποράς .

Φιλικά

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο