Αρχική Greek Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

ανταμοιβές από πρόσκληση φίλων

george03 (GR1)george03 (GR1) Αναρτήσεις: 5
επεξεργάστηκε 25.07.2016 σε Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα
Στις πληροφορίες σχετικά με την πρόσκληση φίλων αναφέρεται ότι αν ένας από τους καλύτερους φίλους μου αγοράσει χρυσό εγώ θα ανταμειφθω με ένα μπόνους χρυσού-έως και 10.000 τη μέρα.......Παρόλο το γεγονός όμως ότι σήμερα το πρωί ένας από τους καλύτερους φίλους μου αγόρασε πακέτο χρυσού εγώ ακόμα δεν έχω ανταμειφθεί με κάποιο μπόνους χρυσού.....
Post edited by -NEMESIS- on

Σχόλια

• -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    θα πρέπει να μιλήσεις απευθείας με την υποστήριξη για αυτό , ειδικά θέματα χρυσού μόνο η υποστήριξη τα χειρίζεται.
    Φιλικά
  • george03 (GR1)george03 (GR1) Αναρτήσεις: 5
    το μπονους αυτο κανονικα θα πρεπει να το παρω μολις αγορασει ο φιλος μου το πακετο χρυσου?
    Την ίδια ακριβώς χρονική στιγμή όχι , αλλά κατά την διάρκεια της ημέρας ναι
    Παρακολούθησε το και αργότερα και αν και πάλι δεν λάβεις τον χρυσό-δώρο , τότε μιλάς με την υποστηριξη που μπορεί και έχει όλα τα απαραίτητα στοιχειά .
    Φιλικά
    οκ....ευχαριστω
    επεξεργάστηκε 25.07.2016
    Για να στείλετε μήνυμα στην υποστήριξη, επιλέγεται αυτό το link

https://support.goodgamestudios.com/index/index/g/15/lang/en

επιλέγεται το σωστό παιχνίδι και την γλώσσα που είναι διαθέσιμη ,

πηγαίνετε στο κάτω μέρος της σελίδας και επιλέγετε

και συμπληρώνετε σωστά και προσεκτικά τα κενά 

αν τα κάνετε όλα σωστά , τότε σας έρχεται απάντηση -αριθμός πρωτοκόλλου στo e-mail σας 

Φιλικά
    Επίσης όπως γνωρίζετε , βάση των όρων χρήσης της GGS :

4.1 Ο χρήστης μπορεί να παίρνει μέρος σε κάθε γύρο (π.χ. Κόσμο, Σύμπαν κ.λ.π.) ενός διαδικτυακού παιχνιδιού ή παιχνιδιού για κινητές συσκευές χρησιμοποιώντας έναν λογαριασμό χρήστη μόνο, εκτός εάν οι σχετικοί κανονισμοί του παιχνιδιού επιτρέπουν εξαιρέσεις από αυτό. Δεν επιτρέπεται η χρήση πολλών λογαριασμών χρηστών από έναν χρήστη. Τέτοιοι λογαριασμοί πολλαπλών χρηστών ενδέχεται να διαγραφούν ή να αποκλειστούν κατά τη διακριτική ευχέρεια της Goodgame Studios. 

σε αυτό το παιχνίδι δεν επιτρέπεται η ίδρυση πολλαπλών λογαριασμών .
    Αν και τονίζω αν , κάποιοι αποφάσισαν να ιδρύσουν πολλαπλούς λογαριασμούς "εικονικών φίλων" για να εκμεταλλευτούν το μπόνους της ανταμοιβής της αγοράς χρυσού των "φίλων τους" , ενδέχεται , τονίζω ενδέχεται,  σε πιθανό έλεγχο η υποστήριξη να μην πιστώσει το ποσό του μπόνους  χρυσού στον λογαριασμό σας , γιατί έγινε με δόλο .
    Η πρόσκληση φίλων στο παιχνίδι , αφορά αποκλειστικά διαφορετικά άτομα που δεν έχουν εγγραφή στο παιχνίδι , αλλά θα εγγραφούν με δική σας πρόσκληση 
    Παρόλα αυτά , όπως σας ενημέρωσα τα θέματα χρυσού τα χειρίζεται αποκλειστικά η υποστήριξη του παιχνιδιού.
    Τέλος αν όλα είναι σωστά , το ποσοστό της ανταμοιβής σας  είναι 1%, επί του συνολικού ποσού του χρυσού που αγοράζει και θα αγοράζει πάντα ο κάθε φίλος σας και δεν θα ξεπερνάει σαν ανταμοιβή το ποσό των 10.000 χρυσού/ημέρα  .
    Φιλικά
    ευχαριστω για την βοηθεια νεμεσης
    οσο για τους διπλους λογαριαμους και ολα αυτα που αναφερεις στην τελευτεα απαντηση σου δεν με αφορουν και δεν εχουν καποια σχεση με την αναρτηση μου.
    Γενικά μίλησα , και για αυτό είπα "αν" και "πιθανόν" στις τοποθετήσεις μου, δεν αναφέρθηκα προσωπικά.
    Φιλικά

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο