Αρχική Greek Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

απωλεια χουμος φυκιων

θελω να καταγγείλω οτι χθες , μετα την διακοπη για συντηρηση , οταν επανηλθα στο παιχνιδι , ειχαν χαθει απο την αποθηκη μου 19 χουμος φυκιων που ειχα συγκεντρωσει και ειχαν απομεινει μονον δυο , αυτα που προσφατα ειχα κερδισει απο το γεγονος σκληρα εργαζομενου που ειναι ακομα σε εξελιξη. Απαιτω την επιστροφη τους αμμεσα .Παρακαλω τον υπευθυνο να μεταβιβασει την καταγγελια μου αναλογως.

Σχόλια

• -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 13.04.2016
    Ο χρήστης vaso42 (GR1) είπε:
    θελω να καταγγείλω οτι χθες , μετα την διακοπη για συντηρηση , οταν επανηλθα στο παιχνιδι , ειχαν χαθει απο την αποθηκη μου 19 χουμος φυκιων που ειχα συγκεντρωσει και ειχαν απομεινει μονον δυο , αυτα που προσφατα ειχα κερδισει απο το γεγονος σκληρα εργαζομενου που ειναι ακομα σε εξελιξη. Απαιτω την επιστροφη τους αμμεσα .Παρακαλω τον υπευθυνο να μεταβιβασει την καταγγελια μου αναλογως.
    καλημέρα ,
    καταρχήν σε παρακαλώ πολύ άλλαξε ύφος και στυλ στον τρόπο γραφής σου , διάβασε λίγο και τους κανόνες χρήσης του φόρουμ , σε παιχνίδι βρισκόμαστε.  όχι στο Ανώτατο δικαστήριο .

Δημοσιεύσεις  στα φόρουμ του Big Farm 

•  Σε γενικές γραμμές,  τα πιο σημαντικά: Θα πρέπει να γνωρίζετε ότι υπάρχουν πολλοί άλλοι χρήστες στα φόρουμ, έτσι θα πρέπει να είσαστε ευγενικοί και φιλικοί μαζί τους , να μην επιτίθεστε ή να προσβάλλετε άλλους παίκτες, και να σέβεστε άλλες απόψεις, όπως θα αναμένετε από τους άλλους να σέβονται τις δικές σας. 
    • Παρακαλούμε  μην αντιδράτε  αμέσως, εάν αισθάνεστε ότι δεν έχετε μια απάντηση σε δημοσίευση σας . Δώστε τους χρήστες μας τουλάχιστον 12 , καλύτερα 24 ώρες για να απαντήσουν σε ένα νέο θέμα   ή ερώτηση πριν αναρτήσετε  και πάλι δημοσίευση σας ως άμεση απάντηση. 
    • Μην  απαιτείτε από mods ή / και CMS να πάρουν θέση πάνω σε ένα θέμα
    Για το πρόβλημα σου τώρα, κάνε :  
    • μία επανεκκίνηση σελίδας ,
    • καθαρισμό προσωρινών αρχείων και 
    • αλλαγή browzer
    και αν παραμένει ξαναμιλάμε 
    Φιλικά
    Post edited by -NEMESIS- on

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο