Αρχική Greek Ερωτήσεις για το παιχνίδι

τροχος της τυχης

γιατι τις τελευταιες δυο τρεις φορες που βγεικε ο τροχος γεν εχω μαρκες για να παιξω?

Καλύτερες Απαντήσεις

• -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 21.02.2016 Απάντηση ✓
    Έχει αλλάξει ο σχεδιασμός , στην κατηγορία "ερωτήσεις για το παιχνίδι " στο θέμα "απαντήσεις του σχεδιαστικού", υπάρχει αναλυτική ενημέρωση για αυτό

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/el/discussion/119330/Ερωτήσεις-προς-το-σχεδιαστικό-και-οι-απαντήσεις-τους#latest

-Γιατί λείπει η δωρεάν μάρκα κατά  την έναρξη του γεγονότος του Τροχού της Τύχης;
     Είναι αλήθεια και η απόφαση αυτή δεν ήταν εύκολη, αλλά αυτή τη στιγμή, υπάρχουν πάρα πολλές μάρκες  διαθέσιμες στο παιχνίδι. Η δωρεάν μάρκα  σχεδιάστηκε για να είναι μια εισαγωγή για την έναρξη κάθε νέου τροχού της τύχης , αλλά τώρα μπορείτε να τα βρείτε σε τόσα πολλά γεγονότα ως έπαθλο. Έτσι, η δωρεάν μάρκα κατά την έναρξη του τροχού  έπρεπε να αποσυρθεί . Όλες οι μάρκες , συμπεριλαμβανομένων των δωρεάν εμφανίζονται τυχαία , και τις κερδίζετε όσο περισσότερο ασχολείστε με το παιχνίδι! 

Φιλικά

Post edited by -NEMESIS- on
  • melina10 (GR1)melina10 (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 08.03.2016 Απάντηση ✓
    !!!
    Post edited by melina10 (GR1) on
  • giwtapap (GR1)giwtapap (GR1) Αναρτήσεις: 1
    Απάντηση ✓
    γιατι καθε φορα που ερχεται ο τροχος της τυχης δεν εχω μαρκες;;
    Απάντηση ✓
    Ο χρήστης giwtapap (GR1) είπε:
    Σας έχω παρακαλέσει ,πριν γράψετε το πρόβλημα σας , ρίξτε μια ματιά μήπως το ερωτήματα σας έχει απαντηθεί ή επισημανθεί σε άλλο θέμα .
    Μην μπαίνετε μόνο και μόνο να γράψετε  αυτό που θέλετε , υπάρχει συνολική προσπάθεια και των συμπαικτών μας και προσωπική , αυτή η συμπεριφορά είναι σαν να ακυρώνει τα πάντα .
    Ευχαριστώ.
  • aposperitis1 (GR1)aposperitis1 (GR1) Αναρτήσεις: 47
    Απάντηση ✓
    καλησπερα!θελω να ρωτησω αφου πρωτα τοποθετηθω στο ωραριο του τροχου!πριν πολυ καιρο ο τροχος της τυχης τελειωνε στις 22.30 σε αυτην την χρονικη περιοδο απο λαθος μια η δυο φορες τον εβαλαν να τελειωνει στις 1 τα ξημερωματα αλλα διορθωθηκε και επανηλθε στην κανονικη του ωρα δηλ να τελειωνει στις 22.30!εδω ομως και αρκετους μηνες ο τροχος μονιμοποιηθηκε να τελειωνει στις 1.00 τα ξημερωματα. θελω να παιξω για το κοτετσι αλλα τετοια ωρα λογω υποχρεεωσεων πρεπει να ειμαι στο κρεββατι και να κοιμαμε!
    και ερωτω θα τον επαναφερουν να τελειωνει στις 22.30 για να μπορουμε και μεις που κοιμομαστε με τις κοτες να παιξουμε;θεωρω οτι θα ηταν δικαιοτερο να μοιραζονταν το ωραριο ληξης του τροχου για ολους τους κοσμους!
    ευχαριστω εκ των προτερων!
    Απάντηση ✓
    Ο χρήστης aposperitis1 (GR1) είπε:
    καλησπερα!θελω να ρωτησω αφου πρωτα τοποθετηθω στο ωραριο του τροχου!πριν πολυ καιρο ο τροχος της τυχης τελειωνε στις 22.30 σε αυτην την χρονικη περιοδο απο λαθος μια η δυο φορες τον εβαλαν να τελειωνει στις 1 τα ξημερωματα αλλα διορθωθηκε και επανηλθε στην κανονικη του ωρα δηλ να τελειωνει στις 22.30!εδω ομως και αρκετους μηνες ο τροχος μονιμοποιηθηκε να τελειωνει στις 1.00 τα ξημερωματα. θελω να παιξω για το κοτετσι αλλα τετοια ωρα λογω υποχρεεωσεων πρεπει να ειμαι στο κρεββατι και να κοιμαμε!
    και ερωτω θα τον επαναφερουν να τελειωνει στις 22.30 για να μπορουμε και μεις που κοιμομαστε με τις κοτες να παιξουμε;θεωρω οτι θα ηταν δικαιοτερο να μοιραζονταν το ωραριο ληξης του τροχου για ολους τους κοσμους!
    Όπως σας έχω εξηγήσει και στο παρελθόν , όλα τα γεγονότα στο παιχνίδι μπαίνουν ταυτόχρονα , σε όλους τους κόσμους του παιχνιδιού .
    Είναι λογικό σε κάποιες χώρες να μην βολεύει η ώρα έναρξης σε κάποια γεγονότα , σε άλλες χώρες η ώρα λήξης κ.τ.λ
    Ο σχεδιασμός για το πότε θα αρχίζουν ή θα τελειώνουν τα γεγονότα , γίνεται από το σχεδιαστικό , με βάση τα στατιστικά της συμμετοχής , δεν μπορεί να σχεδιαστεί κάτι μόνο με τι βολεύει την χώρα μας.
    Φιλικά
«1

Απαντήσεις

• MARYLOU0605 (GR1)MARYLOU0605 (GR1) Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Καλησπέρα σε όλους μόλις τερμάτισα τρίτη στον Τροχό βλέπω διακοσμητικο στην ενδιάμεση αποθήκη και σημαίες ξέρει κανείς τι γίνεται με το ειδικό κοτέτσι?
    Post edited by MARYLOU0605 (GR1) on
  • MARYLOU0605 (GR1)MARYLOU0605 (GR1) Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 15.07.2014
    ευχαριστώ αλλά λύθηκε με ανανέωση το θέμα μπορεί να κλείσει
  • neda71 (GR1)neda71 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 284
    επεξεργάστηκε 20.07.2014
    Καλησπέρα!
    Τι έγινε με τον τροχό της τύχης;;;;
    Γιατί έχουμε πάλι την παλιά του μορφή;;;; :huh:
  • stratosskistratosski Αναρτήσεις: 294
    επεξεργάστηκε 21.07.2014
    ειχανε ενα μεγαλο τεχνηκο προβλημα
    μαλλον θα το διορθωσουνε και θα το ξαναβαλουνε με την νεα του μορφη
  • neda71 (GR1)neda71 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 284
    επεξεργάστηκε 21.07.2014
    Τελικά τον εφτιαξαν ... Σήμερα ο τροχός εμφανίστηκε με την αναβαθμισμένη του μορφή. Αν και νομίζω ότι δεν μετράει και τις χθεσινές γύρες στην κατάταξη... χωρίς να μπορώ να είμαι σίγουρη. Καλή επιτυχία σε όλους!
  • BoomGR5BoomGR5 Αναρτήσεις: 91
    επεξεργάστηκε 21.07.2014
    εμένα τώρα που έφτιαξε μου έδωσε και την μάρκα γιατί πιο πριν δεν είχα πάρει τίποτα...
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 23.07.2014
    Το θέμα κλείνει.
  • manolis05manolis05 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    καλημερα σας.στο τροχο της τυχης εχει ενα ιρλανδεζικο κοτετσι.πως μπορω να το αποκτησω ?( .ευχαριστω πολυ.
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Γεια σας
    πρέπει να είσαι μέσα στους 5 πρώτους παίκτες του τροχού στην ειδική γενική κατάταξη που σου εμφανίζει αριστερά

Φιλικά
  • manolis05manolis05 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    σε ευχαριστω πολυ :thumbup:
    επεξεργάστηκε 21.02.2016 Απάντηση ✓
    Έχει αλλάξει ο σχεδιασμός , στην κατηγορία "ερωτήσεις για το παιχνίδι " στο θέμα "απαντήσεις του σχεδιαστικού", υπάρχει αναλυτική ενημέρωση για αυτό

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/el/discussion/119330/Ερωτήσεις-προς-το-σχεδιαστικό-και-οι-απαντήσεις-τους#latest

-Γιατί λείπει η δωρεάν μάρκα κατά  την έναρξη του γεγονότος του Τροχού της Τύχης;
     Είναι αλήθεια και η απόφαση αυτή δεν ήταν εύκολη, αλλά αυτή τη στιγμή, υπάρχουν πάρα πολλές μάρκες  διαθέσιμες στο παιχνίδι. Η δωρεάν μάρκα  σχεδιάστηκε για να είναι μια εισαγωγή για την έναρξη κάθε νέου τροχού της τύχης , αλλά τώρα μπορείτε να τα βρείτε σε τόσα πολλά γεγονότα ως έπαθλο. Έτσι, η δωρεάν μάρκα κατά την έναρξη του τροχού  έπρεπε να αποσυρθεί . Όλες οι μάρκες , συμπεριλαμβανομένων των δωρεάν εμφανίζονται τυχαία , και τις κερδίζετε όσο περισσότερο ασχολείστε με το παιχνίδι! 

Φιλικά

• melina10 (GR1)melina10 (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 08.03.2016 Απάντηση ✓
    !!!
    Post edited by melina10 (GR1) on
  • giwtapap (GR1)giwtapap (GR1) Αναρτήσεις: 1
    Απάντηση ✓
    Απάντηση ✓
    Ο χρήστης giwtapap (GR1) είπε:
    Σας έχω παρακαλέσει ,πριν γράψετε το πρόβλημα σας , ρίξτε μια ματιά μήπως το ερωτήματα σας έχει απαντηθεί ή επισημανθεί σε άλλο θέμα .
    Μην μπαίνετε μόνο και μόνο να γράψετε  αυτό που θέλετε , υπάρχει συνολική προσπάθεια και των συμπαικτών μας και προσωπική , αυτή η συμπεριφορά είναι σαν να ακυρώνει τα πάντα .
    Ευχαριστώ.
    Απάντηση ✓
    Απάντηση ✓
    Όπως σας έχω εξηγήσει και στο παρελθόν , όλα τα γεγονότα στο παιχνίδι μπαίνουν ταυτόχρονα , σε όλους τους κόσμους του παιχνιδιού .
    Είναι λογικό σε κάποιες χώρες να μην βολεύει η ώρα έναρξης σε κάποια γεγονότα , σε άλλες χώρες η ώρα λήξης κ.τ.λ
    Ο σχεδιασμός για το πότε θα αρχίζουν ή θα τελειώνουν τα γεγονότα , γίνεται από το σχεδιαστικό , με βάση τα στατιστικά της συμμετοχής , δεν μπορεί να σχεδιαστεί κάτι μόνο με τι βολεύει την χώρα μας.
    Φιλικά
    καλημερα! νεμεσης ισως δεν καταλαβες την τοποθετηση μου στο ερωτημα!δεν εθεσα αιτημα να βαζουν για την ελλαδα αλλο ωραριο ληξης του τροχου αποτι στους υπολοιπους κοσμους. αλλα αυτο που εννοουσα ειναι να αλλαζει η ωρα ληξης για ολους τους κοσμους του παιχνιδιου καθε ενα μηνα η 2 ας πουμε παντα βεβαια για ολους τους κοσμους την ιδια ωρα. δηλ 2 μηνες να ληγει στις 22.00 2 μηνες να ληγει στις 1.00 2 μηνες να ληγει στις 15.00 κοκ.και οχι ολα κομενα και ραμενα στα συμφεροντα της εταιρειας! επειδη δηλ. στις 1.00 πουλαει περισσοτερες μαρκες τον ληγουμε στις 1.00 εμεις που δεν μπορουμε να παιξουμε στις 1.00 θα κατουρησουμε στο πηγαδι!λες και εμεις δεν ειμαστε πελατες!
    επεξεργάστηκε 10.04.2016
    καλημερα! νεμεσης ισως δεν καταλαβες την τοποθετηση μου στο ερωτημα!δεν εθεσα αιτημα να βαζουν για την ελλαδα αλλο ωραριο ληξης του τροχου αποτι στους υπολοιπους κοσμους. αλλα αυτο που εννοουσα ειναι να αλλαζει η ωρα ληξης για ολους τους κοσμους του παιχνιδιου καθε ενα μηνα η 2 ας πουμε παντα βεβαια για ολους τους κοσμους την ιδια ωρα. δηλ 2 μηνες να ληγει στις 22.00 2 μηνες να ληγει στις 1.00 2 μηνες να ληγει στις 15.00 κοκ.και οχι ολα κομενα και ραμενα στα συμφεροντα της εταιρειας! επειδη δηλ. στις 1.00 πουλαει περισσοτερες μαρκες τον ληγουμε στις 1.00 εμεις που δεν μπορουμε να παιξουμε στις 1.00 !λες και εμεις δεν ειμαστε πελατες!
    Το έχω συζητήσει αυτό και σε παλαιότερα event και για τον τροχό , μου έδωσαν αόριστες και γενικές υποσχέσεις .
    Φιλικά
  • chysa (GR1)chysa (GR1) Αναρτήσεις: 1
    καλημερα σας εχθες κερδισα ενα πρασινο σουπερ κοτετσι απο τον τροχο της τυχης μου αλλα δεν μου το ενφανισε πουθενα .τι απεγεινε? αν καποιος γνωριζει ας με απαντησει .Σας ευχαρισρω εκ των προτερων.

• sofoulenia (GR1)sofoulenia (GR1) Αναρτήσεις: 1
    καλαμερα σας. εχθες κερδισα ενα πρασινο κοτετσι απο τον τροχο της τυχης μου αλλα δεν το εχω λαβει .μπορει να με εξηγησει κανεις που πηγε? και τι συνβενει?Σας ευχαρισρω εκ των προτερων
    επεξεργάστηκε 27.05.2016
    Ο χρήστης chysa (GR1) είπε:
    καλημερα σας εχθες κερδισα ενα πρασινο σουπερ κοτετσι απο τον τροχο της τυχης μου αλλα δεν μου το ενφανισε πουθενα .τι απεγεινε? αν καποιος γνωριζει ας με απαντησει .Σας ευχαρισρω εκ των προτερων.

Γεια σας 
    στα υπάρχοντα σας , και στα θεματικά κτίρια 

Φιλικά
  • SmallSpot (GR1)SmallSpot (GR1) Αναρτήσεις: 930
    Καλησπέρα. Θέλω να κάνω μία ερώτηση σχετικά με τον τροχό της τύχης. Το διακοσμητικό αιώρα το αφαίρεσαν ??
    Δεν υπάρχει κάποια Ε.Α για αυτό , το σίγουρο είναι ότι έχουν δώσει βαρύτητα στις νέες εμφανίσεις σαν έπαθλα και ανταμοιβές αυτή την στιγμή.
    Φιλικά
    Γεια σας ,
    θα ήθελα να προσέξετε  , ότι στον κλασσικό τροχό ο διπλασιασμός Β.Ε δίνεται στους παίκτες 6-500

ενώ στο τροχό στα ζαχαρωτά και στους 500 πρώτους 

Φιλικά

• ΜΑΝ73 (GR1)ΜΑΝ73 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 57
    Μήπως  ξέρει κάποιος γιατί  ο τρόχος σε αυτό το πρωτάθλημα λήγει πάντα μεσημέρι http://prntscr.com/ea9m80 ενώ στα προηγούμενα τα μεσάνυχτα παρά ένα !!!
  • eleni1978 (GR1)eleni1978 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 150
    επεξεργάστηκε 18.02.2017
    ο  χθεσινός τροχός αν θυμάμαι καλά  το βράδυ έληξε και ο προχθεσινός  νομίζω αργά τη νύχτα ....σήμερα αν δεν κάνω λάθος είναι η πρώτη φορά σε αυτό το τουρνουά  που ο τροχός  θα λήξει μεσημέρι ...

Δεν είμαι όμως σίγουρη για αυτό που λέω , αν κάποιος θυμάται καλύτερα ή θυμάται κάτι διαφορετικό ας μας πει
    Νομίζω και χθες Ελένη μεσημέρι έληξε αλλά θα δούμε και τον αυριανό !!
  • eleni1978 (GR1)eleni1978 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 150
    Χθες έληξε στις 9 το βράδυ , μόλις μου το επιβεβαίωσε μια συμπαίκτρια που  περίμενε να λήξει ο τροχός για να βγει για καφέ (τον είχε γυρίσει και ήθελα να σιγουρευτεί ότι θα παραμείνει στην 50αδα) οπότε χθες σίγουρα έληξε στις 9 το βράδυ για προχθές όποιος θυμάται ας μας πει
     Ευχαριστώ !! Θα δούμε .
    επεξεργάστηκε 18.02.2017
    Γεια σας,
    • ο πρώτος έληξε στις 01.00 τα ξημερώματα
    • ο επόμενος το βράδυ στις 21.00
    • και  ο σημερινός στις 16.00
    οι διαφορές τις λήξης είναι γιατί ζητήσανε οι κοινότητες , να έχει διαφορετική λήξη για να μπορούν όλοι, λόγω της διαφοράς ώρας , ( ο τροχός έχει την ίδια εμφάνιση-έναρξη και λήξη σε όλες τις χώρες)να έχουν δυνατότητα να είναι on line 

φιλικά

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο