Αρχική Greek Διάφορα

για το ιβεντ με της κολοκύθες

Xristoforos1949 (GR1)Xristoforos1949 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1
επεξεργάστηκε 31.10.2015 σε Διάφορα
λοιπον πρεπη να της κρυβεται τοσο καλα που ναμην μπωρουμε μια ολοκληρη ημερα να ψαχνουμε για να της βρουμε ??καντε ποιο ευκολο το παιχνηδη εγω σημερα δεν υπαρχη περιπτοση να βρω μια που μουλοιπη εχω κανη τη φαρμα 10 φορες γυρω γυρω οποτε σας την χαριζω αυτη την κολοκηθα .ευχαριστο
Post edited by -NEMESIS- on

Απαντήσεις

• -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Δεν υπάρχει λόγος για νεύρα , ένα παιχνίδι είναι για να  μας χαλαρώνει είναι  .
    Ακολούθησε τα παρακάτω για να βοηθηθείς 
    Κάνε ζουμ στο παιχνίδι από τις επιλογές του παιχνιδιού
    Κάνε μεγέθυνση στην σελίδα σου από τις επιλογές ρυθμίσεων ου browzer σου
    Πάρε κομμάτι κομμάτι τις περιοχές γύρω από την φάρμα σου 
    Ψάξε πάνω στα δέντρα , στο γεφυράκι , στο παγκάκι δίπλα στους στάβλους , στα γκρι βραχάκια δίπλα στο αεροδρόμιο , στο ποτάμι και δίπλα στη τέντα 
    Υπομονή , επιμονή και καλή επιτυχία 
    Φιλικα
  • KostasUser79 (GR1)KostasUser79 (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 29.10.2015
    Δεν υπαρχει λογος για νευρα αλλα χανουμαι τα διακοσμητικα. 
    Post edited by -NEMESIS- on
  • diavolix (GR1)diavolix (GR1) Αναρτήσεις: 5
    καλησπερα !!! εχω ενα προβλημα , μπηκα να μαζεψω τις κολοκυθες και δεν μου βγαζει ουτε μια εξω απο την φαρμα μου !! υπαρχει καποιο προβλημα σε ολους η μονο σε εμενα ειναι ? και οχι τιποτα αλλο αν δεν τις μαζεψω αποψε χανω το δωρο που περνεις με τις 100 κολοκυθες !! μπορει να μου απαντηση καποιος ? ευχαριστω !!!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    πραγματικά κάποιοι παίκτες αντιμετωπίζουν πρόβλημα με τις τελευταίες 10 κολοκύθες του συγκεκριμένου event , και αν και το έδωσα στο τεχνικό τμήμα , λόγω του Σ/Κ , είναι πολύ δύσκολο να λυθεί .
    Η πρόταση της διαχείρισης είναι να προσπαθήσετε να συνδεθείτε με ένα άλλο browzer , όπως τον opera ή τον comodo , χωρίς να μπορώ να σας πω με βεβαιότητα , .ότι αυτή είναι και η λύση .
    Θα είμαστε σε επικοινωνία , ελπίζω να βρεθεί άμεσα λύση και σας ζητώ εκ μέρους της εταιρίας συγγνώμη για αυτή σας την ταλαιπωρία
    Φιλικά
  • diavolix (GR1)diavolix (GR1) Αναρτήσεις: 5

ευχαριστω πολυ για την απαντηση !!! τελικα μετα απο πολες μπες βγες στο παιχνιδι τα μαζεψα !!! και παλι ευχαριστω !!!

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο