Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

vysoké ceny

Eskymo (CZ1)Eskymo (CZ1) Komentářů: 2
Myslím, že všeobecně za výrobní objekty nebo rozšiřování farmy chcete neúměrně vysoké částky.
Post edited by Eskymo (CZ1) on
«1

Komentáře

• dinosam (CZ1)dinosam (CZ1) Komentářů: 47
    upraveno 26.05.2013
    Keby boli ceny nižšie, o chvílu by si nemal čo robiť tak ako tí prvý v rebríčku.
  • Eskymo (CZ1)Eskymo (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 26.05.2013
    To si nemyslím, práce mám dost, ale 420000 za zlepšení plotu nebo přes milion za kozí chlívek? Ani nemluvím o cenách za vylepšení objektů
  • Breberka77 (CZ1)Breberka77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    upraveno 26.05.2013
    tak tak, ceny vysoké jsou, ale tento fakt mi tedy vůbec nevadí ... vždyť je to hra na dlouho a dlouho :)

dodatek: teď škudlím 4 mega na vylepšení hlavní budovy :D ... takže 420 tis. je směšná částka
  • - eXo -- eXo - Komentářů: 72
    upraveno 26.05.2013
    Ahoj, ceny na gurmanskej farme su skutocne vyssie ako na hlavnej. Ty si len na levely 25 tak je jasne ze ti to pride vela. Hlavne ale taky kozi chliev stavat ani nemozes pretoze ti to nedovoli level. Cim budes dalej postupovat budes mat aj lepsie zarobky. Dolezite je ale stale drzat spokojnost v zelenych cislach aby si nemal vysoke naklady na prevadzku. A jedna rada pre teba - nestavaj stale zeleninove zahony ale zacni stavat drahsie dekoracie ktore pridavaju viac spokojnosti, tak ci tak ich vo vyssom levely budes musiet burat. Prebehol som tvoju farmu a mas tam tych zahonov zbytocne moc.
  • DavDejvDavDejv Komentářů: 18
    upraveno 27.05.2013
    420 000 na levlu 60 pak vyděláš za hodinu ani ne a co třeba 10 000 000 za obchod?
    Vydělám to za cca 4 - 5 dnů.
  • babinafamababinafama Komentářů: 0
    upraveno 03.12.2013
    tuto hru jsem začala hrát pro zábavu.Ale omyl,čekám na vylepšení mlýnu 17 hod. Tak že nemohu hrát.Každé vylepšení trvá hrozně dlouho.
    Post edited by babinafama on
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 03.12.2013
    popravdě řečeno, 17 hodin trvá vylepšení až 5. úroveň.... v té době už můžeš mít plné sklady zásob na tu dobu, než se mlýn vylepší... :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 03.12.2013
    Tak si holt chvíli počkáš a budeš se věnovat jiným věcem. ;-)
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 03.12.2013
    nebuď nešťastná, sú tam aj dlhšie vylepšenia! Nemusíš predsa stále sedieť pri hre! Vonku je tak krásne! :-D
  • le Katkale Katka Komentářů: 1
    upraveno 21.01.2014
    Mám problémy z rozširovaním :/ je to strašne drahé na všetkých 3 farmách :/ neviem si s tým radi. Prosím Vás aspoň o 100 tisíc by ste všetky tie pozemky mohli zlacniť ...

Ďakujem Katka.
    Post edited by le Katka on
  • Desidia2Desidia2 Komentářů: 469
    upraveno 21.01.2014
    le Katka napsal: »
    Mám problémy z rozširovaním :/ je to strašne drahé na všetkých 3 farmách :/ neviem si s tým radi. Prosím Vás aspoň o 100 tisíc by ste všetky tie pozemky mohli zlacniť ...

Ďakujem Katka.
    Na toto téma je na foru dokonce hlasování.

Napřed se vždycky podívej na foru a až nenajdeš svůj problém, tak teprve zakládej nové vlákno!

http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29381-Ceny-roz%C5%A1i%C5%99ov%C3%A1n%C3%AD-farem
  • LucicinQaLucicinQa Komentářů: 89
    upraveno 21.01.2014
    myslím, že pri územiach s cenou niekoľko miliónov by ti tých 100tisíc aj tak nepomohlo :D
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 27.12.2017
    Ahoj. Vlákno je zbytečné si myslím, proto není třeba v něm pokračovat. Níže máš odkaz, kde můžeš hlasovat. Navíc opravdu je 100.000 při ceně pozemku přes 20 milionu "směšná" částka.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • HramsaHramsa Komentářů: 0
    upraveno 13.04.2014
    Ahojte,
    chcem sa opytat, ci by nebolo mozne, ziskat ako odmenu pri dokonceni uloh aj nejaky penazny obnos. Gro odmien za ulohy predstavuju body za skusenosti, prip. nejake to krmivo, peniaze sa dostavaju malokedy a v malych sumach. Potom vznika problem, ze clovek dosiahne vyssiu uroven, ale nema si za co kupit nove vybavenie alebo zaplatit rozsirenia.
    Dakujem za odpoved.
    Hramsa
    Post edited by Hramsa on
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 13.04.2014
    To bych bral. :D
  • vojtuli (CZ1)vojtuli (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 13.04.2014
    SouhlasÍm!!!!
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 13.04.2014
    súhlassimon
  • paranet (CZ1)paranet (CZ1) Komentářů: 13
    Došel jsem k závěru, že provoz  farmy se stává stále dražším. V cukrové  farmě nelze získat dolary jinak než výměnou za zelené, a to nebylo ani v té drahé vánoční/  s denními úkoly/ . V odměnách v dostihové soutěži z odměny  zaměněna výhra dolarů za zelí, které je málo využitelné, jelikož  je veliký přebytek prasat. Asi ji nechám zkrachovat a poohlédnu se jinde.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já třeba výměnu za zelí kvituju s nadšením, protože speciálních semen na úkoly v událostech mám zejména na nízkých levelech málo (často limitně se blížící k nule :D).

Na vánoční farmě šlo sněžné dolary získat také výměnou v bance za běžné dolary, v tom se žádná dočasná neliší. Farma sladkostí akorát nemá klasický systém úkolů v kapitolách, ale cukrový palác.

Ono spíš máš ještě dost nízký level na to, abys dočasné farmy hrál, finančně to nemůžeš dlouhodobě utáhnout, je to nějak rozumně hratelné od vyšší levelů, byť je událost zpřístupněna už od 30. levelu. Ale na nižších levelů by se člověk měl věnovat budování stálých farmách, které mu v budoucnu na hraní těch dočasných pomůžou.
  • Podzimek (CZ1)Podzimek (CZ1) Komentářů: 4
    taky s ní končím
    upraveno 28.01.2016
    Podzimek (CZ1) napsal(a):
    taky s ní končím
    ... přijdou napsat ještě ostatní účty z vašeho spolku? :D 

Možná by stálo za to zmínit, že každý může mít na jednom serveru jen jeden účet ;)

a co když mé několik hráčů k dispozici pouze jeden počítač

upraveno 28.01.2016
    paranet (CZ1) napsal(a):

a co když mé několik hráčů k dispozici pouze jeden počítač

Tak věřím, že tuto skutečnost mají nahlášenou na podpoře a mají jasně doloženo, že se jedná o různé osoby.
    upraveno 28.01.2016

pošlu ti fotku,  najdu jinou farmu tak se tu měj, nemám ani trochu chut dokazovat že já jsem já a syn je můj syn, nebo  budeš chtít i  zkoušku otcovství

ušetři si odpověď už ji neuvidím

upraveno 28.01.2016
    A ten třetí je babička? :D 

Mně nic dokazovat nemusíš, stačí když to dokážeš podpoře, jinak mohou být všechny farmy zablokované za porušení obchodních podmínek.

PS: Doufám, že synkovi je víc než 13 let, jinak také porušuje obchodní podmínky :p 

Přeji pěknou hru :D 
  • aranis (CZ1)aranis (CZ1) Komentářů: 1
    Tato hra je celkem dobrá, ale trochu tam vše trvá:(
    aranis (CZ1) napsal(a):
    Tato hra je celkem dobrá, ale trochu tam vše trvá:(
    A to je naopak to, co se mi na ní líbí, člověk nemá za chvíli "hotovo" :)
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    u každý takovýhle hry je podle mě cílem vývojářů udržet u toho jak lidi, kteří chtějí hrát jen chvíli denně, tak lidi, kteří u toho sedí často. a myslím, že u týhle hry se jim to celkem dobře povedlo - když nemám čas, mám oklikáno za pár minut, když čas mám, můžu si hrát klidně celý den. 
      no a pokud jde o ty truhly- hodně často mi z nich vypadne voda nebo třeba pro mě směšných 8tis dolarů, takže než tohle, to radši to zelí :) 
  • romisko2347 (SK1)romisko2347 (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 30.01.2016
    Pekný den. Hra je poriadne predražená. No ale poviem vám že táto hra má poriadne daleko od farmy .farma je Farma a nie cirkus. hrám ju ale tie mince si nekúpim lebo je to veľmi drahé a terajšie dobe si človek poriadne rozmyslí kde dá peniaze.prečo sá dá stavať len jedna vec a nie viac.. môj názor- predražená,pomalá a premenujte ju lebo tá hra je daleko od farmy. pekný den.

Neviem ako vám ale mne tá hra je moc predražená na zlataky .kto je za aby bola o polovicu lacnejšia však to by som tam za mesiac vrazil pol platu.prečo ne ni normálna cena.kto je za aby sa mohli 2.budovy stavať na raz či rozširovať . Po jednom to je blbosť,.jednou vetou povedané je moc predražená celá hra .Este niečo tá hra by potrebovala šmrnc. proste staváš a velmi dlho ,všetko velmi dlho trvá .ja neviem ale ja ked som začiatočník to chodím sem 3.krat za den a to na 20.min.viac sa nedá. však nech stým niečo spravia pre boha iné hry su lepšie ale nie farma. Táto farma je dobrá len pomalá a drahá.

edit: sloučení příspěvků, přesunutí do správného vlákna, nebylo třeba zakládat nové navíc s téměř totožným příspěvkem, viz směrnice.. (black-.-angel)
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495

Pekný den. Hra je poriadne predražená. No ale poviem vám že táto hra má poriadne daleko od farmy .farma je Farma a nie cirkus. hrám ju ale tie mince si nekúpim lebo je to veľmi drahé a terajšie dobe si človek poriadne rozmyslí kde dá peniaze.prečo sá dá stavať len jedna vec a nie viac.. môj názor- predražená,pomalá a premenujte ju lebo tá hra je daleko od farmy. pekný den.

Neviem ako vám ale mne tá hra je moc predražená na zlataky .kto je za aby bola o polovicu lacnejšia však to by som tam za mesiac vrazil pol platu.prečo ne ni normálna cena.kto je za aby sa mohli 2.budovy stavať na raz či rozširovať . Po jednom to je blbosť,.jednou vetou povedané je moc predražená celá hra .Este niečo tá hra by potrebovala šmrnc. proste staváš a velmi dlho ,všetko velmi dlho trvá .ja neviem ale ja ked som začiatočník to chodím sem 3.krat za den a to na 20.min.viac sa nedá. však nech stým niečo spravia pre boha iné hry su lepšie ale nie farma. Táto farma je dobrá len pomalá a drahá.

edit: sloučení příspěvků, přesunutí do správného vlákna, nebylo třeba zakládat nové navíc s téměř totožným příspěvkem, viz směrnice.. (black-.-angel)

Naopak, já jsem spokojený, že vše neudělám dílem okamžiku. To by mě to potom nebavilo, alespoň si toho pak více vážím. Na to, že je "drahá" - když je zadara a je čistě na tobě jestli něco utratíš nebo ne (max. čas), co víc dodat. Hraji pár měsíců a zadara jsem na úrovni 44.
    Pro ostatní to může být málo, ale mě tyto podmínky vyhovují.  :blush:   :blush: 
Sign In to comment.