Domů Czech Otázky ke hře

Obsidián

Lucie5691 (CZ1)Lucie5691 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
upraveno 07.01.2022 v Otázky ke hře
Ahoj,
hlavní budovu mám vylepšenou a stejně se nedá získat obsidián na výzkum, a přitom výzkumem je podmíněno další vylepšení a vstup na obsidiánovou farmu. Obsidián nemám ani za odměnu za ligové akce. Není to chyba??? 
Taky už několikátý den nemůžu zobrazit   zprávy - jak kliknu, celá hra zamrzne. Také technická chyba?
Lucie5691

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Lucie5691 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    hlavní budovu mám vylepšenou a stejně se nedá získat obsidián na výzkum, a přitom výzkumem je podmíněno další vylepšení a vstup na obsidiánovou farmu. Obsidián nemám ani za odměnu za ligové akce. Není to chyba??? 
    Taky už několikátý den nemůžu zobrazit   zprávy - jak kliknu, celá hra zamrzne. Také technická chyba?
    Lucie5691
    Ahoj
    Ano, neklikej na tu ikonku pro novinky, je tam chyba, opravují to.
    Jakou máš ve hře úroveň?
  • Lucie5691 (CZ1)Lucie5691 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    ....úroveň 117
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Obsidián je v odměnách farmářské ligy od lvl 115. Musíš mít lvl 115, když začala Farmářská liga.
  • Lucie5691 (CZ1)Lucie5691 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 07.01.2022
    ..tomu moc nerozumím, to jsem měla, tak čekám, až tato liga skončí a začne nová a v ní bude obsidián?  (Teď mám level 117)
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Lucie5691 (CZ1) napsal(a):
    ..tomu moc nerozumím, to jsem měla, tak čekám, až tato liga skončí a začne nová a v ní bude obsidián?  (Teď mám level 117)
    No pokud jsi nebyla lvl 115, když tahle liga začala tak v ní ještě obsidián mít nebudeš až v té další.
    Pokud jsi byla lvl 115 když liga začala budeš asi muset psát na podporu, ještě se ale na to zeptám. Dej mi vědět. Hrajete ligové události doufám?
  • Lucie5691 (CZ1)Lucie5691 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    ...ano, hraju. A myslím si, že už jsem byla ve 115 levelu, když liga začala. Ale počkám, jestli bude obsidián v té další lize. Díky.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Lucie5691 (CZ1) napsal(a):
    ...ano, hraju. A myslím si, že už jsem byla ve 115 levelu, když liga začala. Ale počkám, jestli bude obsidián v té další lize. Díky.
    Není zač, počkej. Pokud nebude dej mi vědět.
  • Lucie5691 (CZ1)Lucie5691 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Ahoj, v nové lize obsidián taky není.
    Je to chyba ve hře? Nebo něco dělám špatně?
    Ono je to dost zklamání, mám level 118.....
    Díky za odpověď.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Lucie5691 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, v nové lize obsidián taky není.
    Je to chyba ve hře? Nebo něco dělám špatně?
    Ono je to dost zklamání, mám level 118.....
    Díky za odpověď.
    Ahoj
    Obsidián má být v odměnách z Farmářské ligy. Od lvl 115 + musíš být v době začátku události ve spolku a hrát spolkové události.
    Budeš muset napsat na podporu. A počkat na odpověď. Kontroluj i hromadné zprávy a spam ve svém emailu, někdy odpovědi spadnou tam. Pokud budeš potřebovat pomoc piš.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    @Lucie5691 (CZ1)
    Ahoj
    Ještě k Farmářské lize, můžeš sem dát screeny jak jsi na tom v lize?
    např. 


    první událost v tomto běhu ligy byla Těžká práce. Teď máme soutěž pro spolky. Odměny získáváš za konec každé akce ale musíš v ní získat body v divizním žebříčku. A pak za dosažení titulu.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Tady vidíš odměny na konci ligové události.

  • Lucie5691 (CZ1)Lucie5691 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    ......O.K., už to funguje. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Lucie5691 (CZ1) napsal(a):
    ......O.K., už to funguje. 
    Děkuji za zprávu.
  • Lenka24 (CZ1)Lenka24 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj, nevím jestli zde píšu správně, ale jsem už v levelu 130, makám jako barevná, včetně ligy, postupuji ... a zatím jsem nikdy nedostala žádný obsidián, pořád jsem na nule :-/ ... takže nemohu vylepšovat hlavní budovu, atd. Je mi to dost líto ... Bohužel neumím anglicky či německy, abych napsala na podporu a zeptala se ... Máte prosím někdo stejné zkušenosti ??? Ted třeba jede liga a když se podívám do odměn, zase tam obsidiány nevidím :-/ .... děkuji Lenka 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Lenka24 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nevím jestli zde píšu správně, ale jsem už v levelu 130, makám jako barevná, včetně ligy, postupuji ... a zatím jsem nikdy nedostala žádný obsidián, pořád jsem na nule :-/ ... takže nemohu vylepšovat hlavní budovu, atd. Je mi to dost líto ... Bohužel neumím anglicky či německy, abych napsala na podporu a zeptala se ... Máte prosím někdo stejné zkušenosti ??? Ted třeba jede liga a když se podívám do odměn, zase tam obsidiány nevidím :-/ .... děkuji Lenka 
    Ahoj
    Obsidián začneš sbírat jako odměnu ve Farmářské lize pokud máš lvl 115 při zahájení daného kola ligy. Pokud lvl 115 dosáhneš až po zahájení Farmářské ligy musíš si počkat na další spuštění události. A samozřejmě musíš hrát soutěže přiřazené do ligy a získávat medaile. Odměna je za postup  v titulu a za ukončení události. Teď bude liga za 7 dní končit.
    Pokud jsi byla lvl 115 na jejím zahájení a nemáš odměny budeš muset psát na podporu.
  • Lenka24 (CZ1)Lenka24 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Děkuji za odpověď, ale já jsem už v levelu 130 ... a farmářskou ligu samozřejmě hraju, soutěže, sbírám tituly, atd. ... a v odměnách jsem do této doby neměla jediný obsidián ... Takže v levelu 130 jsem na nule :-/ ... Když jsem si teď rozklikla farmářskou ligu a podívala se na odměny, které mohu získat, zase jsou tam jen diamanty ... obsidiány ne. A přitom někteří hráči z našeho spolku jsou v levelu 117 a obsidiány již sbírají. Asi to bude nějaký technický problém. Bohužel neumím jazyky, takže nevím jak napsat na podporu ... 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Lenka24 (CZ1) napsal(a):
    Děkuji za odpověď, ale já jsem už v levelu 130 ... a farmářskou ligu samozřejmě hraju, soutěže, sbírám tituly, atd. ... a v odměnách jsem do této doby neměla jediný obsidián ... Takže v levelu 130 jsem na nule :-/ ... Když jsem si teď rozklikla farmářskou ligu a podívala se na odměny, které mohu získat, zase jsou tam jen diamanty ... obsidiány ne. A přitom někteří hráči z našeho spolku jsou v levelu 117 a obsidiány již sbírají. Asi to bude nějaký technický problém. Bohužel neumím jazyky, takže nevím jak napsat na podporu ... 
    Pokud jsi byla v lvl 115 nebo vyšším, když začala liga a hraješ, máš mít za postup v titulu a na konci ligové události obsidián v odměnách. Pokud je nemáš, piš na podporu. Použij překladač. Piš tam krátké, holé věty. Půjde to, neboj se. Pokud chceš pomoc napiš mi zprávu.
  • Majkka (CZ1)Majkka (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj, nerozumim tomu na obsidianove farme. Chci zvetsit vyrobu semen na xl, ale stále mne to pise pri výzkume že nemám body stavba na pevnine... Jako kde na pevnine a co mám delat? Majka
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Majkka (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nerozumim tomu na obsidianove farme. Chci zvetsit vyrobu semen na xl, ale stále mne to pise pri výzkume že nemám body stavba na pevnine... Jako kde na pevnine a co mám delat? Majka
    Ahoj
    co ti to píše? Nejlíp sem dej screen, obrázek.
    Ale pro zahájení výzkumu a pak produkce XL osiva na obsidiánové farmě potřebuješ tohle:



    vyzkoumat zimní zahradu na úroveň 3 
    a mít 36 bodů výzkumu v záložce Stavba obsidiánové farmy (v té prostřední)
Sign In to comment.