Domů Czech Otázky ke hře

Profilový obrázek

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
upraveno 14.06.2018 v Otázky ke hře
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze nevím jak na to.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    Dobrý den, prosím o radu, jak změnit obrázek uživatele nad jménem na farmě? Nemohu na to přijít.. mám tam barák a u jiných vidím obrázek.. díky
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 28.01.2016
    fexovka (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, prosím o radu, jak změnit obrázek uživatele nad jménem na farmě? Nemohu na to přijít.. mám tam barák a u jiných vidím obrázek.. díky
    Ahoj, ty obrázky jsou vyhrané z koňských turnajů. Klikni na nástěnku u přepravníku, záložka výhry a vyber si profilový obrázek.
  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    pexi (CZ1) napsal(a):
    fexovka (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, prosím o radu, jak změnit obrázek uživatele nad jménem na farmě? Nemohu na to přijít.. mám tam barák a u jiných vidím obrázek.. díky
    Ahoj, ty obrázky jsou vyhrané z koňských turnajů. Klikni na nástěnku u přepravníku, záložka výhry a vyber si profilový obrázek.
    díky :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    fexovka (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    fexovka (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, prosím o radu, jak změnit obrázek uživatele nad jménem na farmě? Nemohu na to přijít.. mám tam barák a u jiných vidím obrázek.. díky
    Ahoj, ty obrázky jsou vyhrané z koňských turnajů. Klikni na nástěnku u přepravníku, záložka výhry a vyber si profilový obrázek.
    díky :-)
    není zač :smile: 
  • bobes51 (CZ1)bobes51 (CZ1) Komentářů: 1
    ahoj mám dotaz  na profilovém obrázku -stodola -mám zelený rámeček a zatrhnutí chci se toho zbavit - co mám udělat?
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 13.06.2018
    bobes51 (CZ1) napsal(a):
    ahoj mám dotaz  na profilovém obrázku -stodola -mám zelený rámeček a zatrhnutí chci se toho zbavit - co mám udělat?
    do budúcna daj otázku do správneho vlákna, nie haj buj, nech sa tu dá v tom vyznať, a aby aj ďalší to vedeli nájsť, ak budú mať taký problém.
    a k veci: ak klikneš na svoj profilový obrázok, tak tam máš také šípky po bokoch. v konských turnajoch vyhrávaš profilové obrázky, šípkami preklikáš na ten, ktorý chceš. zelený obdĺžnik a háčik ti len naznačia, že máš vybraný PRÁVE ten obrázok.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Měl bych dotaz - nešlo by, aby bylo možno nahrát svůj profilový obrázek?
    Tohle mne vystihuje lépe :-)))
     
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    No, pokud chceš takový podpis asi by to šlo. Ale nelíbí se mi.
    Můžeš se zeptat FarmerJohn jestli by to nějakého kostrouše udělal.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Já nemyslím podpis - profilový obrázek ve hře :-)))
Sign In to comment.