Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Dotaz

159

Komentáře

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):

    Děkuji za screen. Počítají se vějíře po splnění úkolu do celosvětového mistrovství? Protože v základní části se přičítají i když na obrázku nejsou.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    jestli se počítají? nevím, když tam vějíře nejsou, tak dodatečné úkoly nedělám, zkusím to
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    chci se zeptat -
    1. - na snové spolkové farmě i na sladké farmě došlo ze změně - po nákupu pozemků se již nemusejí bourat???
    2. - co znamenají limity na nákup některých hnojiv na sladké farmě? ( ono se to ukázalo již v minulé dočasce po aktualizaci)

    - jde o plánovanou změnu, nebo ?? 
    - proč to nebylo oznámeno?
    - jaký to má smysl?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    chci se zeptat -
    1. - na snové spolkové farmě i na sladké farmě došlo ze změně - po nákupu pozemků se již nemusejí bourat???
    2. - co znamenají limity na nákup některých hnojiv na sladké farmě? ( ono se to ukázalo již v minulé dočasce po aktualizaci)

    - jde o plánovanou změnu, nebo ?? 
    - proč to nebylo oznámeno?
    - jaký to má smysl?
    Ahoj
    Co se týká změn po nákupu pozemků a některé další věci oznámeny byly v posledním oficiálním oznámení o aktualizaci hry:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/215551/vyjedte-si-na-tuto-aktualizaci

    Na další změny se zeptám.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj @japefi (CZ1)

    2. - co znamenají limity na nákup některých hnojiv na sladké farmě? ( ono se to ukázalo již v minulé dočasce po aktualizaci)

    - jde o plánovanou změnu, nebo ?? 
    - proč to nebylo oznámeno?
    - jaký to má smysl?

    Tady je odpověď na zbytek dotazu:
    To vše bylo nedávno zavedeno jako změna vyvážení hry a aby bylo ve hře vše spravedlivější ve všech oblastech.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    ok, tak nákup pozemků vidím, byť by si tahle změna zasloužila výraznější prezentaci
    o rovnějším přístupu ke hře se nedá nepochybovat - když hráč hraje intenzivně dočasku, nasbírá lízátka(nebo jiné platidlo) tak je ve finále odměněn limitací nákupu na zvýhodnění - na rozdíl od nákupu za zlatky, kde je limit nula :::))))) - to je opravdu výrazně spravedlivější :::)))) - co na to říci - nepřekvapuje mne to a jde o další tlak na nákupy zlata, neb to je co tu hru živí - byť by mne zajímala statistika o nákupu zlata při spokojených hráčích a nyní , když hraje čím dál méně hráčů

    děkuji za odpověď, dobrou hru Tobě i všem pozůstalým 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    ok, tak nákup pozemků vidím, byť by si tahle změna zasloužila výraznější prezentaci
    o rovnějším přístupu ke hře se nedá nepochybovat - když hráč hraje intenzivně dočasku, nasbírá lízátka(nebo jiné platidlo) tak je ve finále odměněn limitací nákupu na zvýhodnění - na rozdíl od nákupu za zlatky, kde je limit nula :::))))) - to je opravdu výrazně spravedlivější :::)))) - co na to říci - nepřekvapuje mne to a jde o další tlak na nákupy zlata, neb to je co tu hru živí - byť by mne zajímala statistika o nákupu zlata při spokojených hráčích a nyní , když hraje čím dál méně hráčů

    děkuji za odpověď, dobrou hru Tobě i všem pozůstalým 
    Promiň, to se nedozvíme. Dobrou hru.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    není možné , můžu psát na forum, to už je spravené, jestli jo tak posílám jedno kladné plus
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    bedru (CZ1) napsal(a):
    není možné , můžu psát na forum, to už je spravené, jestli jo tak posílám jedno kladné plus
    Ahoj
    Vítej. Bohužel, nemáme informace, že by to bylo opravené. Asi spíše štěstí. Promiň.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    funguje,taky se mi to povedlo po letech
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Možná to tu někde proběhlo, ale nezaregistroval jsem to. DOTAZ : On se už v sile nedostává PT za umístění do padesátého místa?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Možná to tu někde proběhlo, ale nezaregistroval jsem to. DOTAZ : On se už v sile nedostává PT za umístění do padesátého místa?
    Myslím ne. Pokud je tedy PT - licence k těžbě zlata. Změnilo se to se změnou odměn za jablka. Nejsem si ale jistá. Příští týden se zeptám.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jj - těžba zlata.
    Pokud jsou jenom jablka, tak už i silo ztrácí smysl.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Jj - těžba zlata.
    Pokud jsou jenom jablka, tak už i silo ztrácí smysl.
    Rybie silo sa ti oplatí hrať. Vyzbieraním všetkých „odmien za námahu“ získaš 35 500 zlatých jabĺk a k tomu za umiestnenie na 11.-50. mieste ďalších 30 000 zl. jabĺk. Za 65 500 zl.j. kúpiš 3 licencie a ešte ti ostane na 8 semien zl. kvetov. Myslím, že to je lepšia odmena ako špeciálne osivo, ktoré si vieš vyrobiť sám alebo obyčajné skleníkové osivo a iné blbosti.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Máš pravdu. Ještě stále si nemohu zvyknout na to rolovací menu, tak jsem si nevšiml. :D
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj ve spolku si předělalo pár lidí jméno ale v chatu se objevuje pořád to původní co s tím nebo je to chyba díky

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 05.04.2022
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj ve spolku si předělalo pár lidí jméno ale v chatu se objevuje pořád to původní co s tím nebo je to chyba díky

    Ahoj
    Jsou to 2 možnosti: je potřeba nějaký čas aby se se změnou server srovnal a ta druhá ve hře je chyba, takže někdy počkat nezabere.
    Jak dlouho mají ta jména změněná?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 05.04.2022
    Možní zkusit aktualizovat hru. A dejte vědět

    @jarka1953 (CZ1)
    Ta stará jména jsou v chatu nebo v seznamu členů nebo jak to vypadá?


  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    když rozkliknou chat tak v seznamu je nové jméno ale když na chat napíšou třeba dejte dárky na pole tak to píše to jméno původní tak že jsme s toho trochu vedle když si musíme ještě psát pod kterým jménem v seznamu jsou snad jsem to popsala srozumitelně Pando dík
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    když rozkliknou chat tak v seznamu je nové jméno ale když na chat napíšou třeba dejte dárky na pole tak to píše to jméno původní tak že jsme s toho trochu vedle když si musíme ještě psát pod kterým jménem v seznamu jsou snad jsem to popsala srozumitelně Pando dík
    A zkoušeli aktualizovat hru? tlačítko F5?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    @jarka1953 (CZ1) bude potřeba screen od toho hráče, který má problém s nickem. Jak to vypadá.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Panda napsal(a):
    @jarka1953 (CZ1) bude potřeba screen od toho hráče, který má problém s nickem. Jak to vypadá.
    předala jsem info jak si s tím každý poradí nevím Pando dík
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Nějak se cosi nepovedlo - avizované rybí silo spojené s FL není.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Nějak se cosi nepovedlo - avizované rybí silo spojené s FL není.
    Ahoj
    Můžeš sem dát screen? Začala soutěž pro spolky farmářů a ta je i ve farmářské lize. Rybí silo nemám na farmě.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Asi jsem se špatně vyjádřila. Ano, začala soutěž pro spolky farmářů spojená s FL. Ale byla zároveň avizovaná velká novinka, že bude rybí silo spojené s FL. Tak, jak byl text formulovaný, jsem to pochopila (a nejen já), že obě soutěže začnou dnes. Proto ta moje poznámka. 

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Asi jsem se špatně vyjádřila. Ano, začala soutěž pro spolky farmářů spojená s FL. Ale byla zároveň avizovaná velká novinka, že bude rybí silo spojené s FL. Tak, jak byl text formulovaný, jsem to pochopila (a nejen já), že obě soutěže začnou dnes. Proto ta moje poznámka. 

    Děkuji. Ve FL může být v jeden okamžik zařazená jen jedna soutěž. Zatím, co vím se na tom nic nezměnilo.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj to jako na těch třech farmách se hledá i něco jiného než vejce? není to moc srozumitelné a taky by bylo dobrý napsat jestli nám to ukáže taky ručička a nebo kde se nám ty najité předměty ukáží dík za odpověd
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj to jako na těch třech farmách se hledá i něco jiného než vejce? není to moc srozumitelné a taky by bylo dobrý napsat jestli nám to ukáže taky ručička a nebo kde se nám ty najité předměty ukáží dík za odpověd
    Ahoj
    Ne, hledají se jen vejce. Nic jiného. To píšou o vejcích.Je to trochu tajuplně popsané
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Panda napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj to jako na těch třech farmách se hledá i něco jiného než vejce? není to moc srozumitelné a taky by bylo dobrý napsat jestli nám to ukáže taky ručička a nebo kde se nám ty najité předměty ukáží dík za odpověd
    Ahoj
    Ne, hledají se jen vejce. Nic jiného. To píšou o vejcích.Je to trochu tajuplně popsané
    ahoj já bych to teda nazvala blbě napsané předmět a vejce je rozdíl promiň vím že za to nemůžeš dík za vysvětlení 
Sign In to comment.