Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Akce těžce pracujících

124»

Komentáře

  • Ygor (CZ1)Ygor (CZ1) Komentářů: 5
    lll123 (CZ1) napsal(a):
    Ygor (CZ1) napsal(a):
    lll123 (CZ1) napsal(a):
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz ohledně otročiny co teď jede. Jedná se o to že máme soupeře v otročině od 66- 999 lv. Je to normální. Nebo je to chyba? Není šance se vůbec dostat na slušné umístnění. Díky za odpověď za spolek farmářů Odpočinek. Jinak mám Lv. 90


    Je dost velký rozdíl mezi tím, co máš sklidit ty, aby ses mohla dostat na nějakou rychlost a co vyšší levely. Např ty aby ses dostala s jablkama na rychlost 10, tak ji musíš sebrat 105 981 ks, level 100-149 jich musí sebrat 115 639 a od levelu 150 dokonce 169 454. Vůbec jim to na těch vyšších úrovních nezávidim :-)
    PS: ty čísla jsou z crasy severu a nesedí vždy stopro, tak to ber orientačně

    Ahoj, jak se jde prihlasit na crasy server? Mne to nejde..., Popr - nemate nekdo tyhle cisla ode vseho? nejen od jablek?


    http://crazybigfarm.tk/events/hard_worker/HWE.htm
    je dobrý, že se tam dá i najít, na jak max dlouho ti to vydrží (co mi tam chybí je, na kolik spadnu, když najedu na rychlost 10:-)

    Ahoj, nevim co myslis tim "na olik spadnu". Ja tam tedy vidim vsechny informace.ale prijde mi, ze ty cisla nesedi, tak to neresim. Mozna nekdy casem udelam nejakou inteligentnejsi tabulku. Je stejne mozne, ze se to uplne zmeni.
    Ja se jen bojim jakkoli na cokoli reagovat, protoze mam pocit ze u vseho vyvolam nejakou desnou reakci.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Předpokládám, že tím myslí, na kolik spadne čas po vstupu do vyšší rychlosti. Aspoň to bych řekla, že je právě ta nejpodstatnější informace. Někdy se totiž na to maximum rozhodně nevyplatí jet, byť bonusové body s tím trochu zamíchaly.
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    upraveno 17.05.2018

    Jedu podle toho a ty čísla mi zatím vždy seděly.
    Uvedené časy znamenají maximální dobu, po kterou na té dané rychlosti můžeš jet.
    Ale mnohem víc by mě zajímala doba minimální. Takže pokud bys nějakou tabulku Ygore tvořil, tak to tam prosím přidej a poděl se s námi ;)

  • Inox (CZ1)Inox (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Zdravím, dnes kolem oběda jsem se nemohl dostat do hry. Já už v ní byl celé dopoledne, ale bez varování nebo nějakého vysvětlení se mi hra nechtěla načíst ani potom, co jsem obnovoval prohlížeč a vymazal cookies, apod. Nechápal jsem to. Až teď jsem to tedy zkusil a NESTAČÍM SE DIVIT!!! Vše je jako bych se dnes přihlašoval po prvý (denní odměna, denní úkoly na ostrově, ...) - což mi tak extra nevadí. To, proč sem píšu, je to, že třeba úkol "Incident", krok 5, jsem měl mít užuž hotový a vrátil jsem se o 3000 (TŘITISÍCE!) jablek zpátky. Co to jako je?!?
      Vrátilo se jen něco a netuším co přesně se "vrátilo v čase" a co mi zůstalo. Prostě je po spuštění tý akce ve hře bordel :( Hnus!
  • Inox (CZ1)Inox (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    A ještě jsou rozbití zákazníci. Jakmile jednoho obsloužím (nebo všechny 3), okamžitě jde místo něho další. Není to špatný, peníze se jen hrnou, ale takhle budu mít sklady za chvilku prázdný :D Nebo je ignorovat.
  • Inox (CZ1)Inox (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    další vlákno k ničemu,co takhle si nejdříve něco přečíst,o problémech se tady už píše všude
  • Inox (CZ1)Inox (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    V tom případě děkuji za radu a omlouvám se, že jsem nikde nic na fóru o TOMHLE problému nic nenašel.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    To je holt tím, že těch lidí, co kvůli každé věci dávají nové vlákno, je tu víc. To se pak hledá těžko.
  • pe_tr (CZ1)pe_tr (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Dobrý den , chci se zeptat při akci těžce pracujících při sklizni se mi na chvilku ukáže jinej odpočet času delší a potom kratší a ten tam zustane je to v pořádku díky :) 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pe_tr (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den , chci se zeptat při akci těžce pracujících při sklizni se mi na chvilku ukáže jinej odpočet času delší a potom kratší a ten tam zustane je to v pořádku díky :) 
    Ahoj
    A není to tím, že jsi přešel na vyšší rychlost v té surovině? Pokud máš sklízet a najedeš nad silo, ukáže to čas a množství potřebné do další úrovně (rychlosti připočítávání bodů za sekundu). Pokud dodáš více, čas se zkrátí. Dalším dodáním roste, podle druhu suroviny a rychlosti.
  • Sosack (CZ1)Sosack (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    CELEÝ STROJ SI STRČTE ZA KLOBOUK JEN Z LIDÍ ŽDÍMAT PENÍZE TO VÁM JDE
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Akce těžce pracujících 13.3.2019.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    upraveno 01.09.2019
    Chtěla bych nahlásit chybu v akci těžce pracujících na servru SK a píšu za spoluhráčku jelikož se nemůže přihlásit na forum.Je to farma - kleali - když poprvé klikla na věž,okamžitě jí naskákalo moc bodů a i ceny.Teď má strach aby jí nezablokovali farmu.Je tam v žebříčku ještě i jedna hráčka a má taky asi stejný problém.Děkuji  za nahlášení chyby.

    Dodávám,jak přichází další hráči,mají to samé .Je to velká chyba
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Chtěla bych nahlásit chybu v akci těžce pracujících na servru SK a píšu za spoluhráčku jelikož se nemůže přihlásit na forum.Je to farma - kleali - když poprvé klikla na věž,okamžitě jí naskákalo moc bodů a i ceny.Teď má strach aby jí nezablokovali farmu.Je tam v žebříčku ještě i jedna hráčka a má taky asi stejný problém.Děkuji  za nahlášení chyby.

    Dodávám,jak přichází další hráči,mají to samé .Je to velká chyba
    O problému se ví a pracuje se na řešení - kamarádka se tedy ničeho bát nemusí :)
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Děkuji za odpověď,bála se aby nebyla zablokovaná hezký zbytek dne.
  • Andrejčička (CZ1)Andrejčička (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Příjde mi ta akce těžce pracující dost nefér,když jsem přiřazena do skupiny s levly 280 až 411,protože co oni získají bodů za hodinu,já nezískám za celý den at dělám,co dělám.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Upřímně řečeno, je mi šumafuk kam jsem zařazen. Zvláště když tady straší věž opět po věži, což je "poněkud" na hlavu a fakt, že první byla vedená jako soutěž pro spojky, na tom  nic nemění. Odmítli jsme opět strašit ve věži a jdeme házet bobky, což je deleko zábavnější. (toto není vtip, který by byl opakován a ztrácí na vtipnosti, i když se tomu někde v týmu GS můžou řehtat až do padnutí, jak se jim povedlo protáhnout hráčském ksichty). Bobek(Bob bude následovat)
  • Lucy Loo (CZ1)Lucy Loo (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj. Chtěla jsem se zeptat ,jak je možné ,že někdo má miliony bodů v akci těžce pracujících a na farmě 4 políčka ,na kterých má slunečnice stále, tak 4 sady ,farmu maličkou , asi tak 3 kravíny a zbytek podobně. Děkuji za odpověď .
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Lucy Loo (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Chtěla jsem se zeptat ,jak je možné ,že někdo má miliony bodů v akci těžce pracujících a na farmě 4 políčka ,na kterých má slunečnice stále, tak 4 sady ,farmu maličkou , asi tak 3 kravíny a zbytek podobně. Děkuji za odpověď .
    Ahoj
    Pokud myslíš, že je v akci něco v nepořádku. Napiš to na podporu a dodej jim k tomu screeny.
Sign In to comment.