Domů Czech Technické problémy & bugy

Kočičí strom - nepřičítání/nevypadávání přívěsků

2

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A nejsi jediná, tato chyba stále ještě na opravu čeká, pořád ještě se nic nezměnilo...
  • eva78 (CZ1)eva78 (CZ1) CZ1 Komentářů: 21
    dobrý den všem,problém s přemístěním kočičky vyřešen,ale problém další nepadají mi žádná srdíčka na gurmánu .první den začaly padat a najednou mám 0 bodů a nepadají a nepadají.jinak hra je zábava a ne aby si pořád někdo stěžoval trpělivost a čas to je potřeba.hrajte si a ono se to vyvrbí 

  • jarda 2580 (CZ1)jarda 2580 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Potřeboval bych opravit kočičí strom na gurmánu,z ničeho nepadají kočičí kouzla,a stále ukazuje, že ještě chybí 670 000 kouzel.Jestli  nejde zprovoznit ,tak ho vymažte,dám místo něj jinou dekoraci ,děkuji jarda 2580
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    jarda 2580 (CZ1) napsal(a):
    Potřeboval bych opravit kočičí strom na gurmánu,z ničeho nepadají kočičí kouzla,a stále ukazuje, že ještě chybí 670 000 kouzel.Jestli  nejde zprovoznit ,tak ho vymažte,dám místo něj jinou dekoraci ,děkuji jarda 2580
    To by potřebovaly opravit i další desetitisíce hráčů. Smazat opravdu nijak nejde. Nezbývá než počkat na opravu.
  • dotysa (CZ1)dotysa (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    dobré ráno, chci se zeptat na problémy s kočičím stromem. snížil se mi počet nutných bodů na 670 tisíc, ale přesto že už jsem měla něco nasbírané tam mám nulu a nikde žádná srdíčka nepadají. s tím mám dělat co ???
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dotysa (CZ1) napsal(a):
    dobré ráno, chci se zeptat na problémy s kočičím stromem. snížil se mi počet nutných bodů na 670 tisíc, ale přesto že už jsem měla něco nasbírané tam mám nulu a nikde žádná srdíčka nepadají. s tím mám dělat co ???
    Dá - čekat. Viz celé vlákno.
  • Zygisha (CZ1)Zygisha (CZ1) Komentářů: 3
    Ahoj :) mam problém s kočičím stromem. Postavila jsme si ho jak na hlavní farmu tak i na gurmánskou. Na obou stromech se  mi přičítaly ty srdíčka a všechno fungovalo... Najednou se mi ale srdíčka ze stromu na gurmánský farmě smazaly a ukazuje mi to 0 i přesto, že vyrábím a tak... prostě z mlýnu, kompostu ani ze sila mi nic nepadne... Přitom na hlavní farmě funguje všechno jak má. Zkoušela jsem hru několikrát vypnout zapnout, snažim se pořád dokola něco vyrábět a pořád nic. Počkala jsem i pár dní jestli se to nespraví ale nic... :(
    Nevíte prosím co s tím mám? Nebo jak to opravit? 

    Předem děkuju za odpověď :):) 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Zygisha (CZ1) napsal(a):
    Ahoj :) mam problém s kočičím stromem. Postavila jsme si ho jak na hlavní farmu tak i na gurmánskou. Na obou stromech se  mi přičítaly ty srdíčka a všechno fungovalo... Najednou se mi ale srdíčka ze stromu na gurmánský farmě smazaly a ukazuje mi to 0 i přesto, že vyrábím a tak... prostě z mlýnu, kompostu ani ze sila mi nic nepadne... Přitom na hlavní farmě funguje všechno jak má. Zkoušela jsem hru několikrát vypnout zapnout, snažim se pořád dokola něco vyrábět a pořád nic. Počkala jsem i pár dní jestli se to nespraví ale nic... :(
    Nevíte prosím co s tím mám? Nebo jak to opravit? 

    Předem děkuju za odpověď :):) 
    No ty to neopravíš, to přenech vývojářům.
  • fík1 (CZ1)fík1 (CZ1) Komentářů: 2
    dobry den hrac vilik1   ?musim oznamit chybu nejde mi kocka na gurmansky far.nepocitaj se mi kouzla   a jeste za spolek snehurkyy u stana595 nemem stejny pocet na kvetinove far.dolaru.mam na kazde jiny pocet jak je to mozne.odpovedet mi muzete na tyhle uvedene farmy dekuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    fík1 (CZ1) napsal(a):
    dobry den hrac vilik1   ?musim oznamit chybu nejde mi kocka na gurmansky far.nepocitaj se mi kouzla   a jeste za spolek snehurkyy u stana595 nemem stejny pocet na kvetinove far.dolaru.mam na kazde jiny pocet jak je to mozne.odpovedet mi muzete na tyhle uvedene farmy dekuji
    Chyba s kočičím stromem čeká na opravu.

    Ohledně dolarů se obrať na podporu (tedy pokud jsem to vůbec správně pochopila).
  • atram9 (CZ1)atram9 (CZ1) Komentářů: 1
    mám tři kočičí stromy. na hlavní farmě a květinové farmě padají srdíčka a je vše v pořádku.
    na gurmánské farmě mi to vůbec nejde. kde je chyba? a jde ten strom odstranit?
    děkuji za info. atram9
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    atram9 (CZ1) napsal(a):
    mám tři kočičí stromy. na hlavní farmě a květinové farmě padají srdíčka a je vše v pořádku.
    na gurmánské farmě mi to vůbec nejde. kde je chyba? a jde ten strom odstranit?
    děkuji za info. atram9
    Ve hře je chyba, viz celé vlákno. A strom zbourat nejde.

    Bohužel oprava veškerých souvisejících chyb s kočkou i psem potrvá déle.
  • RedSonja (CZ1)RedSonja (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    black-.-angel napsal(a):
    Přívěsky budou padat z:
    - gurmánská farma: vodní mlýn, silo, hromada kompostu, pekařství
    Ahoj, ohledně těch přívěsků, které mají padat na gurmánu, mám problém. Mě ty přívěsky padají jen z bublin nad pracovníky na gurmánu, ale z ničeho jiného. Nevím, jestli někdo tento problém hlásil, nebo jsem v tom sama. Ráda bych, aby se to nahlásilo jako problém a budu doufat, že to opraví.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    RedSonja (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Přívěsky budou padat z:
    - gurmánská farma: vodní mlýn, silo, hromada kompostu, pekařství
    Ahoj, ohledně těch přívěsků, které mají padat na gurmánu, mám problém. Mě ty přívěsky padají jen z bublin nad pracovníky na gurmánu, ale z ničeho jiného. Nevím, jestli někdo tento problém hlásil, nebo jsem v tom sama. Ráda bych, aby se to nahlásilo jako problém a budu doufat, že to opraví.
    Hlásilo to už moře lidí... pořád ještě čekáme na opravu.
  • RedSonja (CZ1)RedSonja (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    black-.-angel napsal(a):
    RedSonja (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Přívěsky budou padat z:
    - gurmánská farma: vodní mlýn, silo, hromada kompostu, pekařství
    Ahoj, ohledně těch přívěsků, které mají padat na gurmánu, mám problém. Mě ty přívěsky padají jen z bublin nad pracovníky na gurmánu, ale z ničeho jiného. Nevím, jestli někdo tento problém hlásil, nebo jsem v tom sama. Ráda bych, aby se to nahlásilo jako problém a budu doufat, že to opraví.
    Hlásilo to už moře lidí... pořád ještě čekáme na opravu.
    Děkuji za odpověď a omlouvám se, nevšimla jsem si tohoto vlákna.
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    V našem spolku si hráčka pardubanka na gurmánské farmě postavila kočičí strom,ale nepadají jí tam srdíčka a stav má stále na nule.Na ostatních to funguje normálně.Neumíte někdo poradit,co s tím?
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    máš toho plné forum....satčí číst..... je tam chyba, nedá se s ní nic dělat, musíme čekat (jsem v tom taky)
  • janina14 (CZ1)janina14 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    dobrý den chtěla bych nahlásit za mončičá, že náprava kočky, co jí nejde na gurmánce, se ještě nekonala, slíbili že to v nejbližší době spraví , ale stále nic, mohla byste nahlásit tuto chybu znovu, prostě nepadají srdíčka a od začátku má stále nulu, na obou dalších jako hlavní a květinka tam je to v pořádku ale gurma nic, tak at to opraví zabírá to moc místa, radši bych tam dala jinou dekorku, když je kočka k ničemu- at dají variantu zbourat, když to neumí opravit, at to aspon přiznají že na to kašlou. trvá to dost dlouho, stačí že takhle to načítání srdíček je na měsíce. prostě tato blbost se jim moc nevydařila, děkuji za informování dál. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    janina14 (CZ1) napsal(a):
    dobrý den chtěla bych nahlásit za mončičá, že náprava kočky, co jí nejde na gurmánce, se ještě nekonala, slíbili že to v nejbližší době spraví , ale stále nic, mohla byste nahlásit tuto chybu znovu, prostě nepadají srdíčka a od začátku má stále nulu, na obou dalších jako hlavní a květinka tam je to v pořádku ale gurma nic, tak at to opraví zabírá to moc místa, radši bych tam dala jinou dekorku, když je kočka k ničemu- at dají variantu zbourat, když to neumí opravit, at to aspon přiznají že na to kašlou. trvá to dost dlouho, stačí že takhle to načítání srdíček je na měsíce. prostě tato blbost se jim moc nevydařila, děkuji za informování dál. 
    Nikdo žádnou brzkou opravu nesliboval, naopak jsem psala, že oprava potrvá delší dobu.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Přidám jednu aktuální - asi nepřekvapivou - po "vyhrání" 2.500 přívěsků na gurmu v soutěži spolků nemám u kočky samozřejmě nic... :-( Asi jsem to ani nečekal, ale přeci jen jsem v koutečku doufal.... Takže trvá stav 0/670.000.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vzhledem k tomu, že se u mnoha hráčů na gurmě nepřičítají, dalo se to čekat.
  • vevverca (CZ1)vevverca (CZ1) CZ1 Komentářů: 11

    AHOJ, mě nepadají na gurmánce vůbec taky

  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    získala som na MS mačacie prívesky, ale neodpočítalo mi ich ani v inventári nie sú, kam išli....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    beba1 (SK1) napsal(a):
    získala som na MS mačacie prívesky, ale neodpočítalo mi ich ani v inventári nie sú, kam išli....
    V inventáři nejsou, připočítávají se přímo na kočičí strom na vybrané farmě.

    Pokud sis ovšem vybrala přívěsky pro gurmánskou farmu, kde se ti nepřičítají ani normálně, nepřičtou se ti ani jako výhra. Je to chyba a na opravě se pořád ještě pracuje.
  • fík1 (CZ1)fík1 (CZ1) Komentářů: 2
    black-.-angel napsal(a):
    Bohužel zobrazení mřížky nepomáhá ve všech případech, problémy nastávají zejména při umístění kočky hned u plotu, nebo pokud je zcela obestavěna.
    no me bohuzel nenaskakuje kocici kouzlo na gurmansky farme
  • ginger7 (CZ1)ginger7 (CZ1) Komentářů: 1

    Moje kočka na gurmě mi asi 3 dni nedala ani ň a navíc, co jsem nasbírala,

    to zmizlo. Teď vykazuje stav 0/670.000. Třeba má někdo stejný problém, ale

    nechci projíždět všechny diskuze. Díky za info.

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    ginger7 (CZ1) napsal(a):

    Moje kočka na gurmě mi asi 3 dni nedala ani ň a navíc, co jsem nasbírala,

    to zmizlo. Teď vykazuje stav 0/670.000. Třeba má někdo stejný problém, ale

    nechci projíždět všechny diskuze. Díky za info.

    Je to chyba, pracuje se na jejím odstranění, takže do "Mikuláše" to snad stihnou...  :smiley:
  • Mil24 (CZ1)Mil24 (CZ1) Komentářů: 0
    Proč mě stále nepadají srdíčka na gurmánské farmě. Díky za opravu. mil24
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    bylo uvedeno, že na gurmánské farmě je kočičí dům "polámaný", srdíčka se tam nepadají a chyba je nahlášena.
  • janulka555 (SK1)janulka555 (SK1) Komentářů: 4
    Ahojte, mám otázku, na gurme mám "domček pre mačku", mala som tam okolo 500 srdiečok a sú fuč...a teraz, pri zbere nepadajú...vie mi s tým niekto poradiť?
Tato diskuze je zavřená.