Domů Czech Technické problémy & bugy

Výpadek herních serverů GGS 28.3.2017

146

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    ráda bych vás ujistila, že dnešní výpadek vedl alespoň z mé strany k nutnosti přehodnocení komunikačních kanálů. Řada fór nemohla být o problémech včas informována, mějte na paměti, že moderátoři jsou dobrovolníci, co se fóru věnují ve svém volném čase. Není v jejich silách být na fóru 24 hodin denně (já vím, byť to tak u mě někdy vypadá). Bohužel informace chyběly i na fóru, které vlastní CM má.

    Z toho důvodu budu tlačit na zvýšenou informovanost CM směrem k nám a především na využívání minimálně twitteru, který vidí zde každý na fóru.

    Zkusím navrhnout i další řešení, jako např. zobrazení informačního okna po pokusu při připojení na server.

    Za veškeré problémy se opravdu omlouváme, osobně udělám vše, co bude v mých silách, aby minimálně informovanost směrem k hráčům byla kvalitnější na všech dostupných kanálech.

    A informace závěrem - jako kompenzaci dostanete při otevření hry tento balíček:



    Hezký a poklidný večer,

    vaše black-.-angel
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    upraveno 28.03.2017
    to odskodnenie, no ja neviem...pre mna smiesne...mensie farmy sa snad potesia  ;)

    opravujem, tie nastroje potesia, hlavne co padaju tak malo...u mna dvojdnovy zber k dobru, takze fajn :))

    @black-.-angel tak keby sa aspon to podarilo, co pises tak ten vypadok skoro aj stal za to  ;)
    Post edited by LenkaBodka (SK1) on
  • Tessie (CZ1)Tessie (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Ani po aktualizaci stránky mi nenaskočily žetony zpět...sice je fajn,že stejný počet mám "zadarmo",ale snaha při akcích je fuč...
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    upraveno 28.03.2017
    Bude nějaká kompenzace i za nedokončené UFO? Zvolila jsem nejtěžší variantu a zbývá mi cca 2000 stop, kdyby to fungovalo, tak to dohraju, ale za 2 hodiny se to stihnout nedá :-( Náklady byly nemalé a na konci mě čeká jenom zklamání :-(

    Taky jsme kvůli tomu nedodělali projekt, ve kterém jsme utopili hroudu zlata a fialového hnojiva - chybělo nám jenom 10tisíc jablek, když to spadlo :-( Dá se to nějak individuálně řešit?

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    takže mam problem,stale sa mi nedari prihlasit a ked mi už konečne zobralo heslo a meno a moju farmu tak mi otvorilo novu farmu uplne od začiatku,,,,to mam akože teaz začat uplne od začiatku????
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    LenkaBodka (SK1) napsal(a):
    a mne sa zda ze tentoraz tu toho nareku neni az tak vela ale to asi preto ze je problem s tym pripojenim na forum  :D
    ktovie, či nebolo fórum odpojené... alebo iba preťažené
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bude nějaká kompenzace i za nedokončené UFO? Zvolila jsem nejtěžší variantu a zbývá mi cca 2000 stop, kdyby to fungovalo, tak to dohraju, ale za 2 hodiny se to stihnout nedá :-( Náklady byly nemalé a na konci mě čeká jenom zklamání :-(

    Taky jsme kvůli tomu nedodělali projekt, ve kterém jsme utopili hroudu zlata a fialového hnojiva - chybělo nám jenom 10tisíc jablek, když to spadlo :-( Dá se to nějak individuálně řešit?

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Více informací teď bohužel poskytnout nemůžu, aktuálně je v práci už jen vývojář, který nám servery nahodil. Ohledně dalšího postupu vád budu informovat zítra ;)

    henusko (SK1) napsal(a):
    takže mam problem,stale sa mi nedari prihlasit a ked mi už konečne zobralo heslo a meno a moju farmu tak mi otvorilo novu farmu uplne od začiatku,,,,to mam akože teaz začat uplne od začiatku????
    Nezapomeň vybrat správný server, Slovensko 1.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj všem,

    ráda bych vás ujistila, že dnešní výpadek vedl alespoň z mé strany k nutnosti přehodnocení komunikačních kanálů. Řada fór nemohla být o problémech včas informována, mějte na paměti, že moderátoři jsou dobrovolníci, co se fóru věnují ve svém volném čase. Není v jejich silách být na fóru 24 hodin denně (já vím, byť to tak u mě někdy vypadá). Bohužel informace chyběly i na fóru, které vlastní CM má.

    Z toho důvodu budu tlačit na zvýšenou informovanost CM směrem k nám a především na využívání minimálně twitteru, který vidí zde každý na fóru.

    Zkusím navrhnout i další řešení, jako např. zobrazení informačního okna po pokusu při připojení na server.
    ďakujem aj ja, že robíš čo môžeš, aj čo nemusíš(20hodín denne moderovania :D ) a aj za zváženie zapojenia sociálnych sietí ako relevantného zdroja informácií pre hráčov (a naivne si budem myslieť, že som k tomu názoru prispela aj ja, nech si vraví kto chce čo chce :D )
    (nech ťa boh žehná a kravy ti doja veľa mlieka ... keby som na českom BF, tak by som ti dala prívesok pre šťastie na kravín :D )
  • podtkan (CZ1)podtkan (CZ1) Komentářů: 2
    takže.. během výpadku kamsi vypadl i můj čet.. přišla jsem o všechno, čeho jsem zatím dosáhla, nemluvě o času stráveným nad tím, abych toho dosáhla!.. můžete mi říct, jak na toto mám teď reagovat! vážně nemám chuť začínat znovu od 1.úrovně a nahrávat vše znovu! vím, že je to jen hra, ale co třeba ty peníze, za které jsem si koupila zlaťáky, které teď vlastně nemám! tohle mi nepřijde zrovna jako dobrá reklama Vaší hře a stránkám!!!
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Nehlásíš se náhodou na jiný server? Hlásíš se na CZ1? Někdy to přeskočí ačlověk si toho ani nevšimne....
  • bluebo (CZ1)bluebo (CZ1) Komentářů: 1
    Kompenzace je tak trochu směšná..co UFO?????..celý den v háji???? Už mě to vážně přestává bavit :-(
  • podtkan (CZ1)podtkan (CZ1) Komentářů: 2
    Nehlásíš se náhodou na jiný server? Hlásíš se na CZ1? Někdy to přeskočí ačlověk si toho ani nevšimne....
    to bych se i docela ráda podívala, ale nemůžu se z tý nový farmy vůbec odhlásit.. :/
  • dotysa (CZ1)dotysa (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    já myslím že kompenzace je dost hezká - za mně pochvala :) a to tedy nijak malou farmu nemám. žetony a podkovy rozhodně potěší :)
  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    Je to diskutabilné mne sa zdá byť kompenzácia slabá a radšej by som dostala nejakú kompenzáciu aj za vymeškanie cukríkovej farmy no na druhej strane keď GGS nemôže za to že to celé spadlo tak môžeme byť radi aj za to že sme vôbec niečo dostali a hlavne že to konečne ideeee  <3
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    přišla jsem poděkovat za odškodné a říci,že nebylo třeba..kdybych mohla nacpala bych ho klidně některým až do krku,,při odpoledním a večerním procházení fóra se  mi z té české komunity obrátil bachor..
    to je asi vše co bych k celé situaci řekla
    ps-kdybych mohla poděkovala bych týmu,věřím,že tohle musel být pořádnej ořech..
    pěkný večer všem ještě normálním hráčům..

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    podtkan (CZ1) napsal(a):
    Nehlásíš se náhodou na jiný server? Hlásíš se na CZ1? Někdy to přeskočí ačlověk si toho ani nevšimne....
    to bych se i docela ráda podívala, ale nemůžu se z tý nový farmy vůbec odhlásit.. :/
    Odhlas se v pravém horním rohu (jak jsou čtyři ikonky.

    Pak by se ti měla načíst přihlašovací stránka. Pokud ne, bude třeba smazat cookies.

    Následně už stačí jen zvolit správný server a zadat správné jméno a heslo.
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    To má být kompenzace za utracené zlaťáky a dolary utracené za spuštěné spolkové i osobní bonusy, za spuštěné speciální osiva, za vyhozené fialové hnojiva atd.atd. a za to že jsme nemohli dojet spolkovku dokonce? Bojovali jsme o první místo ve Zlaté lize.To si z nás dělají srandu nee?No je vidět jak si hráčů váží za to že díky nim mají vejvar.
  • danikaty (CZ1)danikaty (CZ1) Komentářů: 680
    hra nejde od 10:00
    preto si tu vymiename nazory, ktore by si mal precitat niekto kompetentny a nieco zacat robit s chybami v hre. Nejedna sa len o dnesok.

    Nemozeme hrat, tak piseme :)

    Ale teda velmi som zvedavy na kompenzaciu, ked to padlo aj inde. Dufam, ze daju na vyber nejaky trapny ozdobny predmet, co uz mam, je mi zbytocny a rozoberiem ho u architekta.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Nekteri sme ani nemohli psat,protoze sme se nemohli prihlasit ani na forum.Takze sme jenom cetli.  :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    To má být kompenzace za utracené zlaťáky a dolary utracené za spuštěné spolkové i osobní bonusy, za spuštěné speciální osiva, za vyhozené fialové hnojiva atd.atd. a za to že jsme nemohli dojet spolkovku dokonce? Bojovali jsme o první místo ve Zlaté lize.To si z nás dělají srandu nee?No je vidět jak si hráčů váží za to že díky nim mají vejvar.
    V době výpadku však nebyly servery dostupné pro nikoho, takže se pořadí nijak nezměnilo.
  • Turinka13 (CZ1)Turinka13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    upraveno 28.03.2017
    black-.-angel napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    To má být kompenzace za utracené zlaťáky a dolary utracené za spuštěné spolkové i osobní bonusy, za spuštěné speciální osiva, za vyhozené fialové hnojiva atd.atd. a za to že jsme nemohli dojet spolkovku dokonce? Bojovali jsme o první místo ve Zlaté lize.To si z nás dělají srandu nee?No je vidět jak si hráčů váží za to že díky nim mají vejvar.
    V době výpadku však nebyly servery dostupné pro nikoho, takže se pořadí nijak nezměnilo.
    S tím bohužel nemohu souhlasit. Před výpadkem sme byli na 16té pozici ve zlaté lize a s vysokým rozdílem a stejně sme po znovu zapojení serverů zjistili, že jsme opět ve stříbrné lize...
  • dumbopotkan (CZ1)dumbopotkan (CZ1) Komentářů: 1
    Proboha, je smutný, jak někdo může prožívat výpadek nějaký hry takovym způsobem. Doufám, že nikdo nespáchal sebevraždu, i když zřejmě už k tomu mělo dost lidí nakročeno. Hru hraju dlouho, ale nikdy by mě nenapadlo brečet kvůli tomu, že 7 hodin nejde spustit. No, tak jste holt zvedli zadnice a šli si je opálit na sluníčko. To zas bude melanomů... Neprožívejte to tak! Svět se točit nepřestal ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Turinka13 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    To má být kompenzace za utracené zlaťáky a dolary utracené za spuštěné spolkové i osobní bonusy, za spuštěné speciální osiva, za vyhozené fialové hnojiva atd.atd. a za to že jsme nemohli dojet spolkovku dokonce? Bojovali jsme o první místo ve Zlaté lize.To si z nás dělají srandu nee?No je vidět jak si hráčů váží za to že díky nim mají vejvar.
    V době výpadku však nebyly servery dostupné pro nikoho, takže se pořadí nijak nezměnilo.
    S tím bohužel nemohu souhlasit. Před výpadkem sme byli na 16té pozici ve zlaté lize a s vysokým rozdílem a stejně sme po znovu zapojení serverů zjistili, že jsme opět ve stříbrné lize...
    A kdo vás tedy předběhl, když do hry nikdo nemohl? :grimace:

    Jinak gratuluji, že jsi aspoň výslednou tabulku ze spolkovky dostala, já nikoli :D 
  • Turinka13 (CZ1)Turinka13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    black-.-angel napsal(a):
    A kdo vás tedy předběhl, když do hry nikdo nemohl? :grimace:

    Jinak gratuluji, že jsi aspoň výslednou tabulku ze spolkovky dostala, já nikoli :D 
      Byl to spolek Cherry farm, ale jak sem psala měli sme dost velký náskok, takže pokud podle tvých slov tam nikdo nemohl, jak je to možné?

  • 171paladin (CZ1)171paladin (CZ1) Komentářů: 7
    Zdravím,
    za to, že hra tak dlouho nefungovala, kompenzace opravdu super...
    Strčte si ji za klobouk..
  • sarah farm (CZ1)sarah farm (CZ1) Komentářů: 3
    Ahoj všem,

    osobně jsem v UFO měl nejtěžší variantu a díky výpadku jsem jej nedokončil. Nebudu tvrdit, že bych hrál celou dobu výpadku, ale minimálně o tři hoďky dýl určitě a za tu dobu bych těch cca 1400stop, co mně chyběli, nahrál. Buď ať pustí UFO na stejnou dobu co byl výpadek nebo daj odměny jako bych dokončil. A samozřejmě započíst do ÚSPĚCHŮ.
    Kompenzace co dávaj je nedostatečná!!!
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    black-.-angel napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    To má být kompenzace za utracené zlaťáky a dolary utracené za spuštěné spolkové i osobní bonusy, za spuštěné speciální osiva, za vyhozené fialové hnojiva atd.atd. a za to že jsme nemohli dojet spolkovku dokonce? Bojovali jsme o první místo ve Zlaté lize.To si z nás dělají srandu nee?No je vidět jak si hráčů váží za to že díky nim mají vejvar.
    V době výpadku však nebyly servery dostupné pro nikoho, takže se pořadí nijak nezměnilo.
    Tak tahle odpověď mě fakt pobavila.To je snad jasné,že se pořadí nezměnilo,když nemohl nikdo hrát :smiley: Ale změnit se mohlo,kdyby jsme měli možnost hrát....
  • Clonmel (CZ1)Clonmel (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Dobrý den,chci se zeptat a zároven si stěžovat.Jak je možné aby se hra zakousla 24 hodin před koncem tak prestižní akce jako je SPOLKOVKA....abzch to upřesnil s přestávkami.První na co člověk narazí po otevření je.....AKCE.Prominte ale to je k smichu,patřím k velmi akčnímu spolku a tohle nás velmi poškodilo...Dokud nebude tato hra důvěryhodná nepošlu na účet ani cent a udělám reklamu v Irsku,jak to v ČECHÁCH chodí.Děkuji, že jste si přečetli můj komentář.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj,

    bohužel se stane, že hra někdy nejde naší vinou, někdy je to však i vinou třetích stran a to my nijak neovlivníme. Přesto jsme všem hráčům jako kompenzaci za vzniklé potíže dali balíček v hodnotě téměř 100 000 zlatých (konkrétně 96 060 zlatých).

    Ať už by v kompenzačním balíčku bylo cokoli, pokrok v událostech to stejně nikdy nenahradí, to je jasné. Vrátit čas však není v našich silách, jsme farmáři, ne kouzelníci :) Ani žádný rollback by nepomohl, čas opravdu nijak vrátit nelze, události skončily tehdy, kdy měly. 

    Byť to bude znít otřepaně a chladně, možnost výpadku hry je uvedena i ve smluvních podmínkách společnosti. Nelze než se s tím smířit. Koneckonců naštěstí pro nás, tak velké výpady bývají opravdu velmi výjimečné. Mnozí si jistě pamatují doby, kdy slovo kompenzace firma vůbec neznala. Nyní můžeme být rádi alespoň za to, co nám nabídli.

    Vašich nedokončených událostí nebo nedosažených úspěchů je mi líto, ale opravdu není příliš možností, jak vás "odškodnit". Věřím, že i tak balíček odměn přijde k užitku ;)

    Zda bude možné o nějaké individuální kompenzace (typu vrácení sbírkových předmětů při nedokončení projektu apod.) žádat podporu, vám upřesním až zítra. Do té doby prosím o trpělivost. Všichni farmáři o nějaký postup v události výpadkem přišli, zvlášť když ve hře vždy běží tolik událostí najednou. Toho jsme si samozřejmě plně vědomi. Ale vás také prosím o to, abyste si uvědomili, že je to pořád jen hra a takové věci se zkrátka mohou stát, zvlášť v online světě. Obdobné problémy skutečně nejsou cílené a tým se je snaží vždy řešit nejlépe a nejrychleji, jak dokáže. V případě zapojení dalších partnerů je však řešení situace vždy obtížnější.

    Nezbývá než věřit, že se takové problémy budou vyskytovat opravdu minimálně a vaše zvířátka na farmách nebudou strádat :)

    Pěkný večer,

    black-.-angel
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Black-.-angel, promiň - hodnota 100.000 zlatek???? To nemůžeš myslet vážně. Tahle argumentace selhává už sama o sobě na vlastním antropickém principu - pokud GGS rozdala něco, co "má cenu" 100.000zl. Musí to pro ni být úplně to samé, jako by všem dala právě těch 100tis. zl. A víš proč nedá? Protože to pro ni není ani zdaleka stejné. Protože rozdat zlatky - to by rozdala opravu něco "s cenou" - ceník zlatek je jasný. Takhle rozdá šrot, na kterém má nalepené svoje nesmyslné cenovky, za které to nekupují ani zlatkaři.


  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 28.03.2017
    Mam dalsi problem, chcem postavit na uroven 1 vysokozdvizny vozik, vsetko mam (dolare, certifikaty a nastroje), ked odkliknem postavit, vypise mi, ze na tuto cinnost nemam dostatok zlata a nepostavi mi to. Tiez inak kravina, lebo mam vyse 21-tisic zlatiek, tak neviem, co zasa chcu a vymyslaju.
Tato diskuze je zavřená.