Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k testovacímu serveru

11051

Komentáře

  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    tak se mi zdá, že neexistující observatoř je naprosto správně a fér - když jsem skončila událost ufo, nabídla se mi možnost sféry (s obrázkem dekorky) a nebo observatoř - bez obrázku, jen se točila ozubená kolečka... kdybych odklikla, observatoř, dostala bych přesně to, co jsem si vybrala - nic, co zabere místo a dodá spokojenost :lol:
    (btw u neexistující vlajky je to stejné, taky ji jako odměnu nevidím :wink:)
  • Luckafarm (CZ1)Luckafarm (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Prosím poradíte mi ? Asi 3 dny mi na testovacím serveru nejde sklidit ani pole ani vejce.
    Nevím co dělám špatně.Co s tím ? Díky 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Luckafarm (CZ1) napsal(a):
    Prosím poradíte mi ? Asi 3 dny mi na testovacím serveru nejde sklidit ani pole ani vejce.
    Nevím co dělám špatně.Co s tím ? Díky 
    Pak hzkus smazat cookies - návod najdeš zde:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    black-.-angel napsal(a):
    Luckafarm (CZ1) napsal(a):
    Prosím poradíte mi ? Asi 3 dny mi na testovacím serveru nejde sklidit ani pole ani vejce.
    Nevím co dělám špatně.Co s tím ? Díky 
    Pak hzkus smazat cookies - návod najdeš zde:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862.
    Další do "týmu". Jsem na tom stejně, už jsem to tu i psal. Cookies jsem smazal asi destkrát, zkoušel jsem to ve ve dvou prohlížečích, na dvou noťasech, nic. Jednou jsem spustil kurník, zasel kukuřici a od té doby nic. Ke všemu jsem neviděl jediný úkol, pozadí všech farem jsou stejná.... O tom jak funguje test server se dozvím jen z diskuse, sám se na něj nepodívám.
    Má to řešení?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Luckafarm (CZ1) napsal(a):
    Prosím poradíte mi ? Asi 3 dny mi na testovacím serveru nejde sklidit ani pole ani vejce.
    Nevím co dělám špatně.Co s tím ? Díky 
    Pak hzkus smazat cookies - návod najdeš zde:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862.
    Další do "týmu". Jsem na tom stejně, už jsem to tu i psal. Cookies jsem smazal asi destkrát, zkoušel jsem to ve ve dvou prohlížečích, na dvou noťasech, nic. Jednou jsem spustil kurník, zasel kukuřici a od té doby nic. Ke všemu jsem neviděl jediný úkol, pozadí všech farem jsou stejná.... O tom jak funguje test server se dozvím jen z diskuse, sám se na něj nepodívám.
    Má to řešení?
    Řešením může být taky trpělivost ;) Testovací server byl spuštěn před víkendem, o víkendu nikdo bugy neopravuje. Opravdu ti nemohu nic slíbit, chyb máme hlášených stovky...
  • Milka82 (SK1)Milka82 (SK1) SK1 Komentářů: 4
    Ahojte, zatial som si všimla,ze ozdobny predmet observatorium plutox hodnota 58  sa mi vobec nezobrazuje na farme iba ukazuje miesto,kde je ulozena ozdoba. Taktiez sadenie kvaky ktore trva cca 9 min v skutočnosti zozbieranie trva necelých 5 min. Neviem,či je to novinka ale ked člen spolku nie je na farme, tak nejde mi poliat jeho stromček.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Milka82 (SK1) napsal(a):
    Ahojte, zatial som si všimla,ze ozdobny predmet observatorium plutox hodnota 58  sa mi vobec nezobrazuje na farme iba ukazuje miesto,kde je ulozena ozdoba. Taktiez sadenie kvaky ktore trva cca 9 min v skutočnosti zozbieranie trva necelých 5 min. Neviem,či je to novinka ale ked člen spolku nie je na farme, tak nejde mi poliat jeho stromček.
    1.) dekorace observatořee se nezobrazuje nikomu, jedná se o nahlášený bug,
    2.) je aktivní bonus na kratší čas produkce a výstavby o polovinu,
    3.) přechody mezi farmami, včetně zalévání stromů, způsobuje sekání a tato chyba je rovněž nahlášena.
  • siska7 (CZ1)siska7 (CZ1) Komentářů: 3
    v poradku ze se zajimate o lidi ve hre Strelec2
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Nejde na gurme stavet...




  • Oleandra (CZ1)Oleandra (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Nejde mi na hlavní farmě postavit zahradnictví s hláškou špatná pozice editoru, postavit dekoraci po restartu na stejném místě jde. Ale po novém pokusu o zahradnictví opět hláška o chybě.
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Nejsem si jistá, jestli jsem to tu už nezahlídla, ale pro jistotu...

    Při pokusu o zlepšení sportovišť u koní píše staveniště není k dispozici...

  • RulerAla (CZ1)RulerAla (CZ1) Komentářů: 1
    zdravím a prosím o radu:
    nemohu testovací server otevřít ? jak na to...   :'(
  • kacenka_1 (SK1)kacenka_1 (SK1) Komentářů: 15
    Zatiaľ sa mi celko páči...dosť zábavné naraz toľko udalosti..uvidíme dokedy to bude také zaujímavé..:D len to bude problém, ako zvládnuť potom 2 farmy na vyšších úrovniach aj tu aj tam...
  • JaneXL (CZ1)JaneXL (CZ1) Komentářů: 17
    V anonymním okně to zlobí.... takže tam to bude tím.. a doma zkus tím pádem promazat cookies v prohlížeči zda to nepomůže...

    Vymazala sem co člo, vyčistila vše opakovaně a stale mě to při načítání vrátí na přihlašování a server přeskočí na CZ. Na odkaze kde mam uložene hesla a pokazilo se to zrovna při přihlášení na test mi to píše pořád, že spojení se servrem bylo prerušeno.. občas problikne aktualizuj stranku. Udělám a vratim se k hlášce, spojení přerušeno... :( Mrzi mě to, neb nemůžu pomáhat spolku a nebudu mit dekorace. Má ještě někdo takový problém?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    to wolfka - a prečo nenačítaš 1 farmu v v 1 prehliadači a druhu v 2 prehliadači.
    mam v PC 4 priehliadače a akurát sa bije občas MSIE s Firefoxom. inač ide všetko nezávisle.
    Protože v jiných prohlížečích mi běží farma dost blbě nebo (skoro) vůbec. :D

    black-.-angel napsal(a):
    A chceš k vlajce prozradit ještě další tajemství? Na jednotlivých farmách je třeba ji změnit zvlášť :smiley:
    To je možná pro všechny ty brblací hráče, co si stěžovali, že se dá vystavit jen jedna, jediná, vlajka. takto se bude dát vybrat si jich víc. :D

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 22.08.2016
    RulerAla (CZ1) napsal(a):
    zdravím a prosím o radu:
    nemohu testovací server otevřít ? jak na to...   :'(
    Ahoj. Podívej se tady:https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3139978/#Comment_3139978
  • ivic (SK1)ivic (SK1) Komentářů: 2
    Prosíím,urobte voľačo už s tým trhom na test serveri:(plním každý kontrakt a stále mám len 4 kontrakty a 0 provízie :( a prepáčte,klikám za kamošku na dovolenke,tu kleali :) som si neuvedomila:)) ale to je fuk,proste ten trh je o ničom takto:(  Potrebujeme zarábať,ked chceme aj výskumy robiť,rozširovať a stavať ,zlato tam nekúpim ani za nič :)
  • Hela2005 (CZ1)Hela2005 (CZ1) Komentářů: 2
    Asi mám smůlu, ale od včerejška mi na některá místa nejde nic zasadit a nezobrazila se mi observatoř. Píše mi to špatnou pozici editoru. Co mám dělat, když angllicky se nedomluvím.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 22.08.2016
    ivic (SK1) napsal(a):
    Prosíím,urobte voľačo už s tým trhom na test serveri:(plním každý kontrakt a stále mám len 4 kontrakty a 0 provízie :( a prepáčte,klikám za kamošku na dovolenke,tu kleali :) som si neuvedomila:)) ale to je fuk,proste ten trh je o ničom takto:(  Potrebujeme zarábať,ked chceme aj výskumy robiť,rozširovať a stavať ,zlato tam nekúpim ani za nič :)
    Co by s tím dělali? Tak to přece fungovat má :D Nejprve máš 2, pak 4, pak 6 kontraktů, a až pak teprve začne po čase růst hodnota :) Tak to je i na klasické farmě. To trvá. Chce to trpělivost.
    Hela2005 (CZ1) napsal(a):
    Asi mám smůlu, ale od včerejška mi na některá místa nejde nic zasadit a nezobrazila se mi observatoř. Píše mi to špatnou pozici editoru. Co mám dělat, když angllicky se nedomluvím.
    Mrkni na seznam nahlášených chyb, o kterých se ví, a pak do diskusí k testovacímu serveru. Hned zjistíš, že takových problémů má spoustu i většina ostatních hráčů :)

    Diskuze k testovacímu serveru
    Aktuální technické problémy ve hře

    A nenaděláš nic, musíme čekat, až to někdo opraví. Na testovacím serveru se s problémy počítá.

    edit: Díky za linky, téma přesunuto do diskuze :) (black-.-angel) + doplněna citace, ať to v diskuzním vlákně neztratí smysl.
    edit2: sloučení vláken
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • dotysa (CZ1)dotysa (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    tak zatím jsem docela příjemně překvapená, grafika je fajn, člověk si na ni musí zvyknout ale líbí se mi. a mám radost že se zprovoznili tak rychle naše návrhy na vánoční stromeček :)

  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    mě se to taky pomalu začalo líbít jde o zvyk asi to rozlození farem je to i trochu přehlednejší a větši v prohližeči google chrome mi to  zlobilo hrozně(třeba dosla produkce casově sklizel sem jak -----  a nic aktualizoval sem a zbejvala třeba minuta do sklizně bylo to divné stačila změna a je to o poznaní lepší 
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 22.08.2016
    Včera jsem upozornila na tuto chybu:


    Nešlo stavět. Stalo se mi to několikrát a nebyla to párminutová záležitost. Ztráta minimálně půl dne.
    No teď mi nejde umístit dekoraci. Ne postavit, ale jen umístit. Kdyby to byl jen trávníček, kašlu na to. Ale jde o dekoraci z události, která výrazně snižuje náklady. A to mne už štve, byť se jedná o pokusnou farmu. Chci si užít to rychlé budování a ne se rozčilovať nad tím, že vlastně budovat nemohu. >:)

    Doplnění: zašla jsem do inventáře přes režim návrhu a dekoraci se mi povedlo umístit. Proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě, že?
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Funguje někomu oficiální fórum? Když se tam zkouším dostat, tak je to prázdné a nedá se ani přihlásit. Bylo by hezké mít alespoň nějaký seznam chyb a do něj zadávat status, aby byl alespoň trochu přehled.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 22.08.2016
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Funguje někomu oficiální fórum? Když se tam zkouším dostat, tak je to prázdné a nedá se ani přihlásit. Bylo by hezké mít alespoň nějaký seznam chyb a do něj zadávat status, aby byl alespoň trochu přehled.
    Ahoj
    Tady něco je na našem fóru: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3140743/#Comment_3140743

    P.S. testforum normálně funguje
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • yveta61 (CZ1)yveta61 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1

    ahojky chtěla jsem se zeptat co mam dělat když mi nejde sklidit testovaci farma.

    Děkuji za odpověď  yveta61

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    yveta61 (CZ1) napsal(a):

    ahojky chtěla jsem se zeptat co mam dělat když mi nejde sklidit testovaci farma.

    Děkuji za odpověď  yveta61

    Ahoj.
    Nevím, možná skus smazat historii prohlížení a cookies ale taky je možné, že to je nějaká chyba a nezabere to a pak musíš čekat na opravu asi.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.08.2016
    RulerAla (CZ1) napsal(a):
    zdravím a prosím o radu:
    nemohu testovací server otevřít ? jak na to...   :'(
    Šlo by to nějak upřesnit? Hází ti to nějakou chybu, hra se nenačte?

    kacenka_1 (SK1) napsal(a):
    Zatiaľ sa mi celko páči...dosť zábavné naraz toľko udalosti..uvidíme dokedy to bude také zaujímavé..:D len to bude problém, ako zvládnuť potom 2 farmy na vyšších úrovniach aj tu aj tam...
    Neboj, o postup na testserveru můžeš kdykoliv přijít ;)

    ivic (SK1) napsal(a):
    Prosíím,urobte voľačo už s tým trhom na test serveri:(plním každý kontrakt a stále mám len 4 kontrakty a 0 provízie :( a prepáčte,klikám za kamošku na dovolenke,tu kleali :) som si neuvedomila:)) ale to je fuk,proste ten trh je o ničom takto:(  Potrebujeme zarábať,ked chceme aj výskumy robiť,rozširovať a stavať ,zlato tam nekúpim ani za nič :)
    Jsi hodná, že jsi na vás právě práskla, že porušujete smluvní podmínky. Až vám jednoho dne oběma zablokují farmy, aspoň se nebudeš divit ;)

    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Doplnění: zašla jsem do inventáře přes režim návrhu a dekoraci se mi povedlo umístit. Proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě, že?
    Protože jak bylo oznámeno, tam jsou bugy a je třeba na to brát ohled.

    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Funguje někomu oficiální fórum? Když se tam zkouším dostat, tak je to prázdné a nedá se ani přihlásit. Bylo by hezké mít alespoň nějaký seznam chyb a do něj zadávat status, aby byl alespoň trochu přehled.
    Ahoj, fórum funguje - dostaneš se tam přes odkaz https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/testboard. Na seznamu chyb se pracuje, věř, že je to trochu šílenství, ale já nám věřím, že to zvládneme, pracuju na tom dnem i nocí. Aktuálně můj seznam čítá 53 evidovaných chyb a to jsem tak ve čtvrtině, prosím o trochu shovívavosti ;)
  • farmár Pišta (SK1)farmár Pišta (SK1) Komentářů: 206
    upraveno 22.08.2016
    black-.-angel napsal(a):
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    mě se moc libí u chovu ten rozložení žrádel v kruhu je to využitelnější, nechápu ty vesnické dolary k čemu a jak je získat? 

    jinak se mi to moc nelíbí 
    Vesnické dolary jsou zatím obestřeny tajemstvím :) Až přijde ten správný čas, jistě se to dozvíte :)

    black-.-angel napsal(a):
    dada1964 (SK1) napsal(a):
    ako dlho pojde testovací server..
    Dost možná už bude napořád ;) Ale postup tam může být kdykoli zresetován.

    pexi (CZ1) napsal(a):
    jilll (CZ1) napsal(a):
    mám dotaz , co jsou vesnické dolary a jak je dostanu ?
    Ahoj. To myslím ještě nikdo neví.
    Ale jo, ví, jenomže nepoví :) Počkejte si, až přijde ten správný čas :)

    Tipujem, že sa za ne bude budovať ranč. Hmm, ale či to tam v strede bude ďalšia aréna alebo štvrtá farma (možno sa na nej budú chovať kone)?

    edit: smazání duplicitního příspěvku (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já zas hádám, že budou mít co do činění se spolkem.

    Na ranči nějaký prostor pro budování určitě bude, protože ranč má vlastní ukazatel spokojenosti. Ale co tam bude, kdo ví :)
  • Kami4 (CZ1)Kami4 (CZ1) Komentářů: 2
    Buďme rádi že se vše testuje tady a ne na našich původních farmách,Zde se s chybami počítá a mělo by se k tomu i tak přistupovat.Taková hra ve hře kde nic není dokonalé,ani trvalé.A seznam chyb se najde,stačí si přečíst vždy alespoň některé starší příspěvky.A vývojáři jistě mají svůj bodový,ten by se zde mezi příspěvky ale stejně po chvíli ztratil a neustálým obnovováním a doplňováním by zas ztrácely potřebný čas na opravy.Jedině nějaké speciální podfórum,ale to by zas zabralo čas.Takže nebuďte líní a nejprve si projděte starší příspěvky jestli tam právě ta vaše chyba není hlášená.Já tam zatím vše našla co se mi přihodilo.
    Na umístění jednotlivých farem jsem si taky musela zvyknout,ale graficky jsou pěkné,každá trochu jiná
Sign In to comment.