Domů Czech Otázky ke hře

Tajné úspěchy (o nápovědu pište moderátorům!)

137

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Přátelé, tady se zprávy mohou psát napříč všemi fóry, na serveru nezáleží ;)

    sofia535 (SK1) napsal(a):
    ahoj, už dlho sa mi neda spraviť úlohu v tajny úspech Pomoc!
    Odpovězeno soukromě, ke zprávě jsem se dostala i dřív než sem ;)
  • lenzys (CZ1)lenzys (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj prosím o radu,jak dosáhnout bonusu pomoc?děkuji za odpověď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lenzys (CZ1) napsal(a):
    Ahoj prosím o radu,jak dosáhnout bonusu pomoc?děkuji za odpověď

    Nápověda zaslána SZ ;)
  • dotysa (CZ1)dotysa (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    ahoj, mám hned dva tajné úkoly - expert přes logistiku a expert přes informace. mohu poprosit o radu ? ráda bych moderátorům napsala, ovšem za boha nedokážu přijít na to jak :( 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dotysa (CZ1) napsal(a):
    ahoj, mám hned dva tajné úkoly - expert přes logistiku a expert přes informace. mohu poprosit o radu ? ráda bych moderátorům napsala, ovšem za boha nedokážu přijít na to jak :( 
    Ahoj. Nejsem moderátor ale máš to posláno v soukromé zprávě. A návod jak napsat moderátorům je v prvním příspěvku tohoto vlákna. 
  • kjituskaa (CZ1)kjituskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Zdravím, také prosím info jak najít tajný herní bonus u EXPERTA PŘES INFORMACE, děkuji!!!
  • koláč1 (CZ1)koláč1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Zdravím, také prosím info jak najít tajný herní bonus u EXPERTA PŘES INFORMACE, děkuji!!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kjituskaa (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, také prosím info jak najít tajný herní bonus u EXPERTA PŘES INFORMACE, děkuji!!!
    koláč1 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, také prosím info jak najít tajný herní bonus u EXPERTA PŘES INFORMACE, děkuji!!!
    Zasláno soukromě ;)
  • FastMarkéta (CZ1)FastMarkéta (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Zdravím, také prosím info jak najít tajný herní bonus u EXPERTA PŘES INFORMACE, děkuji!!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Zdravím, také prosím info jak najít tajný herní bonus u EXPERTA PŘES INFORMACE, děkuji!!!
    Ahoj, stačí napsat na jedno místo, odpověď již máš soukromou zprávou.
  • Alextraza (CZ1)Alextraza (CZ1) Komentářů: 3
    Zdravim, prosim o info jak na tajný herní bonus Expert přes logistiku, děkuji :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Alextraza (CZ1) napsal(a):
    Zdravim, prosim o info jak na tajný herní bonus Expert přes logistiku, děkuji :-)
    Zasláno SZ ;)
  • danikaty (CZ1)danikaty (CZ1) Komentářů: 680
    Blak,take prosim o info ohledne ukolu expert pres informace,hraju uz skoro rok,mam splneno 8 z 10 a stale mi nedoslo co jsem pro to udelala  :-(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    danikaty (CZ1) napsal(a):
    Blak,take prosim o info ohledne ukolu expert pres informace,hraju uz skoro rok,mam splneno 8 z 10 a stale mi nedoslo co jsem pro to udelala  :-(
    Rovněž zasláno ;)
  • danikaty (CZ1)danikaty (CZ1) Komentářů: 680
    Diky za bleskovou odpoved  :-)
  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97

    Ahoj,

    prosím o radu: co je za úkol expert přes informace? diky moc

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    fexovka (CZ1) napsal(a):

    Ahoj,

    prosím o radu: co je za úkol expert přes informace? diky moc

    Prosím, stačí napsat pouze jednou - sem, pak na mou zeď a ještě do soukromé pošty, to je trochu příliš. Divím se, že jsi nevyužil ještě soukromou poštu ve hře. Nicméně zasláno...
  • MamkaChampion (CZ1)MamkaChampion (CZ1) Komentářů: 18
    Ahoj prosím jak můžu splnit tajný úkol expert přes informace děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj prosím jak můžu splnit tajný úkol expert přes informace děkuji
    Také zasláno.

    Příště se ale prosím řiďte prvním příspěvkem - říci si o nápovědu soukromou zprávou. Je to výrazně rychlejší a usnadní mi to hodně práce, díky ;)
  • MariaNNS (SK1)MariaNNS (SK1) Komentářů: 1
    Dobrý deň, 
    neviem si rady s tajným bonusom odborník na logistiku.
    Pošlete mi prosím nejakú nápovedu? 

    Ďakujem :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    MariaNNS (SK1) napsal(a):
    Dobrý deň, 
    neviem si rady s tajným bonusom odborník na logistiku.
    Pošlete mi prosím nejakú nápovedu? 

    Ďakujem :)
    Zasláno soukromou zprávou ;)
  • Farmářka Marťa (CZ1)Farmářka Marťa (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Dobrý den, prosím Vás můžete mi prozradit o čem to tu píšete. vůbec tomu nerozumím. ráda bych také něco hledala. prosím pomozte mi a naveďte mě co mám dělat. moc vám děkuji.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dobrý den, prosím Vás můžete mi prozradit o čem to tu píšete. vůbec tomu nerozumím. ráda bych také něco hledala. prosím pomozte mi a naveďte mě co mám dělat. moc vám děkuji.
    Ahoj, tajné úspěchy jsou součíst alba nálepek, které najdeš dole na liště. U většiny úspěchů máš napsáno, co je tvým úkolem - např. sběr vajec, kukuřice, ale některé jsou tajné a je na tobě zjistit, k čemu se úkol vztahuje. Většinou napoví název úspěchu a zašedlá ikonka :)
  • Farmářka Marťa (CZ1)Farmářka Marťa (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Moc vám děkuji. Zkusím se podívat a najít to. doufám, že se nebudete příliš zlobit pokud se na vás opět obrátím s žádostí o pomoc. opravdu moc děkuji.
  • fialka (SK1)fialka (SK1) Komentářů: 11
    ahojte mozem aj ja poprosit o nejaku napovedu k Expertovi cez informacie? stale pozeram na tu ikonku a doteraz neviem co mam robit:( Dakujem pekne za odpoved. Uz som bezradna:(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    fialka (SK1) napsal(a):
    ahojte mozem aj ja poprosit o nejaku napovedu k Expertovi cez informacie? stale pozeram na tu ikonku a doteraz neviem co mam robit:( Dakujem pekne za odpoved. Uz som bezradna:(
    Zasláno soukromě ;)
  • Christin (CZ1)Christin (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj - prosím pošlete mi cestu, jak najít tajný herní bonus - nejsem schopna si sama poradit už nad tím bádám skoro 14 dní. :-( moc děkuji
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Přijatá odpověď ✓
    Christin (CZ1) napsal(a):
    Ahoj - prosím pošlete mi cestu, jak najít tajný herní bonus - nejsem schopna si sama poradit už nad tím bádám skoro 14 dní. :-( moc děkuji
    Ahoj.
    Je jich více, o který ti jde?
  • Christin (CZ1)Christin (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj po pravně ani nevím že jich je více. Jsem ve hře nová takže zjišťuji jak to funguje. Ale asi myslím hned ten první v katogorii ÚSPĚCHŮ. :-(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 18.02.2017
    Christin (CZ1) napsal(a):
    Ahoj po pravně ani nevím že jich je více. Jsem ve hře nová takže zjišťuji jak to funguje. Ale asi myslím hned ten první v katogorii ÚSPĚCHŮ. :-(
    Ten co se jmenuje Pomoc?Dobrá. Máš to v soukromé zprávě na foru.
Sign In to comment.