Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Koňský ranč (Turnaje)"

12427

Komentáře

  • Still242 (CZ1)Still242 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 24.08.2015
    Ahoj, díky za odpověď. Mě to právě bylo divný že jsem nic nedostal a docela mě to vyděsilo. Nezbývá než čekat :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 24.08.2015
    Zdravím,

    objevil se nám bug, díky kterému neuvidíte závěrečný dialog a odměny, které byste měli získat na konci událostí jako jsou koňské závody, vikingská farma, atd. Ceny jsou stále přičteny v systému, ale neukáží se na vašem účtě.

    Zítra ráno pravděpodobně proběhne hotfix, který by měl pomoci postiženým hráčům dostat své odměny zpět.

    Zítra budeme vědět víc!
    Přeji poklidný zbytek večera.
    Foxes
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 24.08.2015
    No ty kokso, to je zase dáreček. Mně se teda všechny odměny připsaly, ale mám takový neodbytný pocit, že se nám GGS začíná v těch chybách opravdu topit. Než stihnou vyřešit jednu, vyskočí další tři na místech, kde doteď všechno fungovalo... :D
  • malymirko (SK1)malymirko (SK1) Komentářů: 7
    upraveno 25.08.2015
    Ahoj
    Hotfix prebehol ale mne odmeny za turnaj aj tak nepripisalo!
    co s tym??
  • blanche (SK1)blanche (SK1) SK1 Komentářů: 46
    upraveno 25.08.2015
    stále mi neprišli odmeny za ostrovnú
  • BIBIKA.12BIBIKA.12 Komentářů: 18
    upraveno 25.08.2015
    Mě také ne :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.08.2015
    Za vikingskou by odměny měly být připsány, za turnaje se to nepodařilo. Bude dnes ještě jeden hotfix - viz:
    Foxes napsal: »
    Milí hráči,

    po napůl zdařeném bugfixu, kdy se připsaly odměny pouze za vikingskou farmu, se dnes uskuteční ještě jedna údržba serveru, která by měla opravit odměny pro poslední sezónu koňských závodů.
    Sledujte oficiální oznámení pro bližší informace o době proběhnutí tohoto bugfixu.

    S pozdravem
    váš tým BigFarm

    Pokud se ani po tomto druhém hotfixu neobjeví odměny za vikingskou, doporučuji kontaktovat herní podporu.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 25.08.2015
    Zdravím,

    prosím sledujte oficiální oznámení.

    Bohužel dnešní hotfix spravil pouze část problému. Odměny z koňských závodů budou správně přiřazeny, doufáme, že ještě dnes.

    Foxes
  • Oskeruska (CZ1)Oskeruska (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    upraveno 28.08.2015
    Tak mi nějak uniká, v čem jsou "nové" odměny v dostizích nové. Nějak tam nemůžu najít rozdíl....celou dobu se těším,jak budu překvapená a teď tedy opravdu jsem :-)
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 28.08.2015
    No jo, co pozoruji, změnili se zase jen jako vždy avatary, které....no už tu byli horší, ale osobně zůstávám u štěněte, ať už to dotáhnu kamkoliv, pak dekorace, tituly..., ale to je všechno u nové sezóny běžné, takže taky nějak nevím, o co má jít :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.08.2015
    Oskeruska2 napsal: »
    Tak mi nějak uniká, v čem jsou "nové" odměny v dostizích nové. Nějak tam nemůžu najít rozdíl....celou dobu se těším,jak budu překvapená a teď tedy opravdu jsem :-)

    Nové avatary, trofeje a nová dekorace za diamantovou ligu :) Princip není nijak změněn. Nevím, co jste čekali :) Viz:
    Foxes napsal: »
    Milí hráči,

    aktualizace by měla proběhnout dnes okolo 13:00.

    Další body, které budou její součástí:
    • Nová sezóna koňských závodů - Nové odměny a profilové obrázky (kráva, prasátko, ovečka, osel, kachna)
    • Oprava několika dalších bugů - Nejsou zobrazeny probíhající projekty, Mizení dekorací v meziskladu

    Nové odměny jsou, nové obrázky taky :)
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 28.08.2015
    Tak tohle jsou změny, které už považuji za běžnou součást hry, ne novou aktualizaci :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.08.2015
    Vlník napsal: »
    Tak tohle jsou změny, které už považuji za běžnou součást hry, ne novou aktualizaci :D

    Byla to jen součást miniaktualizace - co to znamená? Do věže bylo přidáno místo pro novou dekoraci.

    Jinak odměny právě byly někdy stejné, zřejmě proto teď na to bylo zvláštně upozorněno :) Takový zlatý hřebec šel získat ve 3 sezónách, chce to přece nějakou změnu :)
  • kuba1832kuba1832 Komentářů: 1
    upraveno 28.08.2015
    Ahoj,už jste někdo zkoušel koupit zlatáky,funguje to....když zaplatíte dostanete je?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.08.2015
    kuba1832 napsal: »
    Ahoj,už jste někdo zkoušel koupit zlatáky,funguje to....když zaplatíte dostanete je?

    Sice to do tohoto vlákna ani trochu nepatří, nicméně.. dobrá.. odpovím :o

    Zlaťáky kupuje hodně hráčů a dostanou je :) V případě, že nastane nějaký problém, je tady podpora, která vše vyřeší.

    Doporučuji zlaté kupovat během nějaké výhodné akce (ať už prime time, kdy jsou procenta k nákupu navíc, nebo výhodné nabídky, kdy je k nákupu odměna ve všech možných formách - to uvidíš ve hře) a jiným způsobem než převodem (protože trvá déle) a SMS (protože tam není takový bonus). Doporučuju paysafecard, je to rychlé a anonymní.

    Více o nákupu zlatých se dozvíš zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?42334-N%C3%A1kup-zla%C5%A5%C3%A1k%C5%AF-n%C3%A1vod.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 28.08.2015
    začínam v bronzovej V, pritom som minule skončila v diamantovej lige, takze by som mala v bronzovej I? Dalsia chyba alebo nejaká zmena???
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.08.2015
    začínam v bronzovej V, pritom som minule skončila v diamantovej lige, takze by som mala v bronzovej I? Dalsia chyba alebo nejaká zmena???

    Žádná změna, "jen" chyba:
    Foxes napsal: »
    Zdravím,

    jak správně poznamenala tantenka, tak bohužel po migraci a bugfixu odměn z minulé sezóny byli někteří hráči špatně přiřazeni v nové sezóně. Zatím netušíme, zda tato situace bude napravena ihned, ale vypadá to, že si budeme muset počkat až na další sezónu. Za potíže se omlouváme.

    Foxes
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 28.08.2015
    začínam v bronzovej V, pritom som minule skončila v diamantovej lige, takze by som mala v bronzovej I? Dalsia chyba alebo nejaká zmena???

    Vítej v klubu. Sice jsem byl jen platinový, ale začínám takhle už potřetí. Dokonce mi to pokaždé provokativně sdělí, že začínám ve dvojce, ale pak si to systém rozmyslí a pošle mi novou zprávu a hodí mě na dno. Asi nemáme dost natrénováno. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.08.2015
    Kajula5 napsal: »
    Vítej v klubu. Sice jsem byl jen platinový, ale začínám takhle už potřetí. Dokonce mi to pokaždé provokativně sdělí, že začínám ve dvojce, ale pak si to systém rozmyslí a pošle mi novou zprávu a hodí mě na dno. Asi nemáme dost natrénováno. :D

    Nedáváš Zubejdě nějaký levný oves? :confused: Trénink není všechno, chce to i kvalitní stravu a oddaného páníčka. Takže si koukej vyrobit transparenty, takové ty blbiny, co mají roztleskávačky, a hurá na závodiště podporovat! :D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 28.08.2015
    Nedáváš Zubejdě nějaký levný oves? :confused: Trénink není všechno, chce to i kvalitní stravu a oddaného páníčka. Takže si koukej vyrobit transparenty, takové ty blbiny, co mají roztleskávačky, a hurá na závodiště podporovat! :D

    Náhodou, já povzbuzovat umím, nepamatuješ, jak jsem povzbuzoval Lamici v lamích závodech. :D
    Jak se jmenuje ten tvůj chudinka??? Kostitřas?

    Já myslím, že to budou spíš obavy soupeřů, že bychom je převálcovali. Kdyby to šlo, šoupnou nás ještě níž. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.08.2015
    Kajula5 napsal: »
    Náhodou, já povzbuzovat umím, nepamatuješ, jak jsem povzbuzoval Lamici v lamích závodech. :D
    Jak se jmenuje ten tvůj chudinka??? Kostitřas?

    Já myslím, že to budou spíš obavy soupeřů, že bychom je převálcovali. Kdyby to šlo, šoupnou nás ještě níž. :D

    Nechceš doufám podat návrh, aby třídy šly ještě do mínusu?! :D

    Lamí závody? Hmm... ne, co to bylo? :D

    A já ti dám chudinku, Kostitřas v této sezóně zatím prohrál jen jednou! Ale už má taky dost, chudák jede už druhou sezónu, ještě ani z té poslední si nestihl odpočinout. Ale bohužel k němu nemám žádnou paní Kostitřasovou :D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 28.08.2015
    Nechceš doufám podat návrh, aby třídy šly ještě do mínusu?! :D

    Lamí závody? Hmm... ne, co to bylo? :D

    A já ti dám chudinku, Kostitřas v této sezóně zatím prohrál jen jednou! Ale už má taky dost, chudák jede už druhou sezónu, ještě ani z té poslední si nestihl odpočinout. Ale bohužel k němu nemám žádnou paní Kostitřasovou :D

    Zubejda taky prohrála jen jednou, ono to s koni co mají úroveň desetkrát menší docela jde soutěžit.:D

    Nevěřím tomu, že jsi zapomněla na to, když jsem Lamici povzbudil prohlášením, že její tlapku dám prvnímu, kdo si o ni řekne, i kdyby to byl jeden nejmenovaný lůzr. :D Lamice pak mazala až do cíle jako blesk. :D
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 28.08.2015
    Malej dotaz. V minulé sezoně jsem skončila v platinové sezoně, tedy teď jsem měla začínat v bronzové III, což mi i na začátku napsalo. Ale přesto jsem začínala v bronzové I, jako bych se minulé sezony vůbec nezúčastnila :-( Je to v pořádku?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.08.2015
    aluska666 napsal: »
    Malej dotaz. V minulé sezoně jsem skončila v platinové sezoně, tedy teď jsem měla začínat v bronzové III, což mi i na začátku napsalo. Ale přesto jsem začínala v bronzové I, jako bych se minulé sezony vůbec nezúčastnila :-( Je to v pořádku?

    Není, viz x příspěvků zpět - bohužel se vyskytla chyba.

    Jediná šance je to asi individuálně řešit přes podporu, nicméně si netroufám odhadnout vzhledem k ubíhajícímu času sezóny, jak se tento problém bude řešit.
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 28.08.2015
    Není, viz x příspěvků zpět - bohužel se vyskytla chyba.

    Jediná šance je to asi individuálně řešit přes podporu, nicméně si netroufám odhadnout vzhledem k ubíhajícímu času sezóny, jak se tento problém bude řešit.

    Inu, pak si bude muset firma GGS zase chvilku počkat na mé reálné peníze...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.08.2015
    AwesomeTest napsal: »
    Inu, pak si bude muset firma GGS zase chvilku počkat na mé reálné peníze...

    Chyby se zkrátka vloudí. A pokud dojde ke ztrátám na účtech hráčů, podpora je vždy vyřeší.
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 28.08.2015
    No nevím nevím, ale jestli to neopravili nějak moc :-/, mám dalšího trojského koně ve skladu. Ten první už postává na farmě. Nezkoušela jsem ho postavit, to by možná ani nešlo.
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 28.08.2015
    Není, viz x příspěvků zpět - bohužel se vyskytla chyba.

    Jediná šance je to asi individuálně řešit přes podporu, nicméně si netroufám odhadnout vzhledem k ubíhajícímu času sezóny, jak se tento problém bude řešit.


    Tak to mi za to nestojí. Je to jen hra :-)
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 28.08.2015
    Chyby se zkrátka vloudí. A pokud dojde ke ztrátám na účtech hráčů, podpora je vždy vyřeší.

    Nerozumíme si. Vůbec nejde o účet hráče. Jde o to, že GGS ve hře nedodržuje pravidla vyhlášené jim samým. To nedodržení je opakované. Proto říkám, že dávat reálné peníze do této hry jsem přestal a dávat je budu, až hra bude předvídatelně fungovat. Do té doby smolík-pacholík...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.08.2015
    AwesomeTest napsal: »
    Nerozumíme si. Vůbec nejde o účet hráče. Jde o to, že GGS ve hře nedodržuje pravidla vyhlášené jim samým. To nedodržení je opakované. Proto říkám, že dávat reálné peníze do této hry jsem přestal a dávat je budu, až hra bude předvídatelně fungovat. Do té doby smolík-pacholík...

    Jaká pravidla nedodržuje? Jsou prosím někde k přečtení? :)

    Bugy jsou a bugy budou, to už je zkrátka nedílná součást veškerého internetového počínání :)
Sign In to comment.