Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

12027

Komentáře

  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 19.08.2015
    Mě se trh moc líbí.Mám už 6 kontraktů a nestačím vyrábět produkty tak hold musím i občas nějaký odmítnout.Sousedi chodí dost často kdyby místo sousedů chodili reálný hráči nad nima bublina s jejich nickem a tak by to bylo zajímavější a navzájem by jsme si pomáhali i se zbožím co komu chybí Vím GGS by se to nelíbilo :D
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 19.08.2015
    JaneXL3 napsal: »
    Od včerejší aktualizace jsem si všimla male grafické chybky. Hraji pohadku. Momentalne již druhy den sbírám drobečky a občas mi to k ikonce napíše upozornení Novy úkol. I třes to, že je sbírám až dlouho a dlouho ještě budu. Nebo upozirnení na postup. (driv byvalo, pokud se plnilo vic ukolu v 1 bode).

    Ahoj Jane,

    měli jsme teď s Pohádkou nějaké problémy, ale již by měly být opraveny. Pokud budeš mít stále potíže, tak nám neváhej napsat :).

    Foxes
  • talia65 (CZ1)talia65 (CZ1) Komentářů: 115
    upraveno 19.08.2015
    Chtěla jsem se zeptat, co je ten omezený kontrakt. To mi po nějaké době zmizne? Nebo odměna se snižuje?
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 19.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj Jane,

    měli jsme teď s Pohádkou nějaké problémy, ale již by měly být opraveny. Pokud budeš mít stále potíže, tak nám neváhej napsat :).

    Foxes
    opět mi zmizela pohádka,,hlásí hotovo
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 19.08.2015
    Dnes jsem si všimla, a doufám, že se nemýlím, že bonus u kontraktu neplatí jen na dolary. Dostanete navíc i bonusovou odměnu, třeba podkovy :-)
    talia65 napsal: »
    Chtěla jsem se zeptat, co je ten omezený kontrakt. To mi po nějaké době zmizne? Nebo odměna se snižuje?
    Zmizí. Začne se odpočítávat čas, když vložíš některý z objednaných produktů. Pokud ho nestihneš splnit, tak o vložené produkty přijdeš.
  • talia65 (CZ1)talia65 (CZ1) Komentářů: 115
    upraveno 19.08.2015
    Malletka napsal: »
    Zmizí. Začne se odpočítávat čas, když vložíš některý z objednaných produktů. Pokud ho nestihneš splnit, tak o vložené produkty přijdeš.

    Děkuju za odpověď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.08.2015
    lutanela napsal: »
    opět mi zmizela pohádka,,hlásí hotovo

    Mizející pohádka opět nahlášena, díky za info :)
  • danielaha (SK1)danielaha (SK1) SK1 Komentářů: 4
    upraveno 19.08.2015
    aj mne stale mizne rozpravka musim sa vypnut a zas zapnut aby sa vratila neni to nic prijemne
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    upraveno 19.08.2015
    chci se zeptat bubliny od souseda se mají odklikávat mi nejdou i když jdu za nimi tak zmizí samy a procenta se připíšou i když je neodkliknu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.08.2015
    novokol napsal: »
    chci se zeptat bubliny od souseda se mají odklikávat mi nejdou i když jdu za nimi tak zmizí samy a procenta se připíšou i když je neodkliknu
    Moc tomu nerozumím... jako že si sami sousedi berou zboží, aniž bys je obsloužil?
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    upraveno 19.08.2015
    nene když mi nabídne soused zboží tak to odkliknu a jde panáček s bublinou nad hlavou pryč někdy tam má napsané % jindy nic a právě nevíme jestli ta bublina se má odklikávat někde to bylo napsané že ano, tak se ptám když ji neodkliknu a ona zmizí sama jestli ty % co tam má napsané se připíšou
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.08.2015
    novokol napsal: »
    nene když mi nabídne soused zboží tak to odkliknu a jde panáček s bublinou nad hlavou pryč někdy tam má napsané % jindy nic a právě nevíme jestli ta bublina se má odklikávat někde to bylo napsané že ano, tak se ptám když ji neodkliknu a ona zmizí sama jestli ty % co tam má napsané se připíšou

    Má se odklikávat, jinak objednávku nevyřídíš... Když ji neodklikneš, soused sám po čase neobsloužen odejde. Jinak ta bublina sama nezmizí, pouze z vyřízením nebo s odchodem souseda.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 19.08.2015
    Ahoj, myslím, že novokol myslel tu bublinu potom co sousedovi prodá zboží,někdy tam svítí % někdy je to jen smajlík. Asi myslel toto. Ta se ale neodklikává, má to jen ukazovat spokojenost s vyřízením nebo co.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.08.2015
    pexi napsal: »
    Ahoj, myslím, že novokol myslel tu bublinu potom co sousedovi prodá zboží,někdy tam svítí % někdy je to jen smajlík. Asi myslel toto. Ta se ale neodklikává, má to jen ukazovat spokojenost s vyřízením nebo co.

    Á, díky za osvětlení! Jak jsem psala, moc jsem neporozuměla, co má pisatel na mysli :) Tak tato bublina se neodklikává, je to jen informace, jak velký procentní bonus byl.
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 19.08.2015
    Ahoj, po poslední aktualizaci mám takový menší problémek. Tabulka s aktuálním projektem spolku je umístěna místo dole, tak skoro uprostřed farmy. Je to řešitelný, po minimalizaci se schová tam, kam patří. Ale při soutěži je to nepříjemné, neustále otvírat - zavírat. Při aktualizaci se někdy usadí, někdy ne. Resp je třeba aktualizovat min. 5x. Má ještě někdo tento problém?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.08.2015
    aluska666 napsal: »
    Ahoj, po poslední aktualizaci mám takový menší problémek. Tabulka s aktuálním projektem spolku je umístěna místo dole, tak skoro uprostřed farmy. Je to řešitelný, po minimalizaci se schová tam, kam patří. Ale při soutěži je to nepříjemné, neustále otvírat - zavírat. Při aktualizaci se někdy usadí, někdy ne. Resp je třeba aktualizovat min. 5x. Má ještě někdo tento problém?

    Uf, nikdo nic podobného nehlásil. Cache prohlížeče promazána, flash player i prohlížeč aktuální...?

    Osobně bych to viděla na problém ve flashi, ale někdy se verze neshodnou s prohlížečem, proto je fajn vše aktualizovat a pročistit.
  • sofia535 (SK1)sofia535 (SK1) SK1 Komentářů: 11
    upraveno 19.08.2015
    ahojte,,nie ,ja nemam tento problem,mne seka hra a ide velmi pomaly od aktualizacie TRH,,
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.08.2015
    sofia535 napsal: »
    ahojte,,nie ,ja nemam tento problem,mne seka hra a ide velmi pomaly od aktualizacie TRH,,

    Tento problém jsme již předali. S trhem souvisí více nových animací, proto může na pomalejším počítači načítání hry trvat déle.
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 19.08.2015
    katarin2 napsal: »
    ahojte, odkedy mame aktivovany TRH, mam problemy s prechodom z farmy na farmu, trva to velmi dlho a aj hru seka a je velmi spomalena,,

    pripajam sa ku Katarin,sme zo spolčného spolku a mám ten isty problém.Pišem teraz v mene ostanych hráčov z našho spolku ktorí majú tak isto ten problém. Nemáme rovnaké prehliadače ale problém máme rovnaky aj ked čistime pamäť a reštartujeme hru denne viackrát. Tak že tu netreba chybu hľadať u hráčov ale chyba je v tom že máme riadne preťaženu hru.Po každom ked sa prida niečo naviac ,začne sekať,spomaly hru.Ked konči udalosť ako nap. ostrovná farma,majstrovstva tak hra ide lepšie.To že trh tu dali nastálo ,máme sa načo tešiť. Aktualizacia ako Rozprávka doteraz išla bez problému,teraz to ide katastrofalne a rada od vás? reštart a znova reštart.Pre niekoho možná je to dobra zabava,no mňa to vytača riadne.Ked chcem napisať správu niekomu v spolku alebo spolkovu správu tak zase problém.Doteraz to dobre fungovalo teraz nech najprv vyčistim obsah ktory je tam,teda to že mám slušne pisať,až potom môžem napisať text. Ulohy už máme habadej ale čo ztoho ked nemôžeme plynule pracovať ale stále riešiť chybí. Hrám už to hru veľmi dávno ale to už sme tu často riešili a ako tu už hrači napisali : menej je niekedy viac. Pomaly v spolku ani pisať na chat nemáme času ,už len otročime a to už nie je zabava a ani relax.
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 19.08.2015
    Uf, nikdo nic podobného nehlásil. Cache prohlížeče promazána, flash player i prohlížeč aktuální...?

    Osobně bych to viděla na problém ve flashi, ale někdy se verze neshodnou s prohlížečem, proto je fajn vše aktualizovat a pročistit.

    vše promazáno, vyčištěno, aktualizováno. Nezkoušela jsem tedy jiný prohlížeč, jedu pod googlem.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.08.2015
    liloja napsal: »
    pripajam sa ku Katarin,sme zo spolčného spolku a mám ten isty problém.Pišem teraz v mene ostanych hráčov z našho spolku ktorí majú tak isto ten problém. Nemáme rovnaké prehliadače ale problém máme rovnaky aj ked čistime pamäť a reštartujeme hru denne viackrát. Tak že tu netreba chybu hľadať u hráčov ale chyba je v tom že máme riadne preťaženu hru.Po každom ked sa prida niečo naviac ,začne sekať,spomaly hru.Ked konči udalosť ako nap. ostrovná farma,majstrovstva tak hra ide lepšie.To že trh tu dali nastálo ,máme sa načo tešiť. Aktualizacia ako Rozprávka doteraz išla bez problému,teraz to ide katastrofalne a rada od vás? reštart a znova reštart.Pre niekoho možná je to dobra zabava,no mňa to vytača riadne.Ked chcem napisať správu niekomu v spolku alebo spolkovu správu tak zase problém.Doteraz to dobre fungovalo teraz nech najprv vyčistim obsah ktory je tam,teda to že mám slušne pisať,až potom môžem napisať text. Ulohy už máme habadej ale čo ztoho ked nemôžeme plynule pracovať ale stále riešiť chybí. Hrám už to hru veľmi dávno ale to už sme tu často riešili a ako tu už hrači napisali : menej je niekedy viac. Pomaly v spolku ani pisať na chat nemáme času ,už len otročime a to už nie je zabava a ani relax.

    Nikdo neřekl, že zpomalená hra je chybou hráčů - víme, že není, a také jsem napsala, že jsme tuto chybu předali dále.

    Co se týče mizení a předčasného ukončování pohádkové události, aktualizace stránky je momentálně jediným lékem. Chyba bohužel zatím odstraněna nebyla. Alespoň je to chyba, která lze (byť otravným způsobem) bez nějakých ztrát rychle řešit.

    Stejně tak nutnost smazat předdefinovaný text ve zprávách, žebříčku atd. je chyba, která je nahlášena k opravě.

    Vím, že se chyby jeví jako otravné, ale buďme rádi, že na ně stačí jen pouhá aktualizace stránky nebo označení textu, který ve zprávě nechceme. Všechny uvedené chyby jsou nahlášeny k opravě a na jejich odstranění se pracuje.

    Pochopitelně děkujeme za zpětnou vazbu, ovšem není jednoduché vyhovět všem. Někomu stačí mít pár událostí, na víc nemá čas ani chuť, někdo má rád výzvu plnění mnoha událostí zároveň. Je nicméně na každém z nás, které akci se chce věnovat a kterou bude ignorovat, já už jsem ve stádiu, kdy ignoruju zhruba polovinu funkcí a akcí na farmě a ze zábavy mi to nikterak neubírá, naopak tak lze pokračovat v pohodovém hracím tempu :)
    aluska666 napsal: »
    vše promazáno, vyčištěno, aktualizováno. Nezkoušela jsem tedy jiný prohlížeč, jedu pod googlem.

    A on právě google má tendence zlobit :) Zkus to ještě jinde a dej vědět :) Případně prosím dodej i screen.
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    upraveno 19.08.2015
    tak nevím, přijde mi, že tady někdo neumí počítat. dostal jsem kontrakt na 2685 jablek s hodnotou 25 tedy 15% navíc

    prodejní cenu jablek mám 56 za kus tedy při prodeji systému dostanu 2685x56=150360 dolarů

    nabídka na trhu je 2685 jablek za 157 878

    ať počítám jak počítám, 15,62 procenta ze 150k je 173 846 dolarů

    předpokládám teda, že používají jiný prodejní ceny a ne mých 56 za kus, ale logicky by to mělo vycházet z oněch 56 za kus v mém případě. tak jsem z trhu nějak rozladěn

    edit - nebo těch 157k je cena bez bonusu, který dostanu po splnění kontraktu "bokem"?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.08.2015
    Nemej2 napsal: »
    tak nevím, přijde mi, že tady někdo neumí počítat. dostal jsem kontrakt na 2685 jablek s hodnotou 25 tedy 15% navíc

    prodejní cenu jablek mám 56 za kus tedy při prodeji systému dostanu 2685x56=150360 dolarů

    nabídka na trhu je 2685 jablek za 157 878

    ať počítám jak počítám, 15,62 procenta ze 150k je 173 846 dolarů

    předpokládám teda, že používají jiný prodejní ceny a ne mých 56 za kus, ale logicky by to mělo vycházet z oněch 56 za kus v mém případě. tak jsem z trhu nějak rozladěn

    edit - nebo těch 157k je cena bez bonusu, který dostanu po splnění kontraktu "bokem"?

    Ta odměna je uvedena bez bonusu (z nějakého prazvláštního důvodu), ten pak dostaneš bokem. "Vyletí" ti u trhu dolary dvakrát, jeden za základ, druhý za bonus.
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    upraveno 19.08.2015
    Potrebuju vymenit obchodnika, ktery mi smlouva kontrakty na trhu. Momentalne mam aktivni tri (na ctvrty cekam) a vsechny tri po mne chteji kolem 1000 jednotek mleka. A to uz jsem rano dva vyridila - oba na podobne mnozstvi mleka. Chudinky moje kravicky, maji uplne vytahana veminka a stejne nestihaji. Ten, kdo mi smlouva kontrakty, asi dostane padaka!

    Aaa vyborne. Dalsi kontrakt a opet mleko. A hadejte co poptava lod ;). No nic, ted uz z tech chuder kravicek nic nevymacknu a kozy nemaji dostatecnou produktivitu. Nezbyva nez cekat do zitra.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 19.08.2015
    K čemu jsou ta čísla ve čtverečku vedle odměny za kontrakt? Pohybují se od 0 do 25 (co jsem zatím viděl) a nad 20 jsou zelená. Snažil jsem se v nich vysledovat nějakou logiku, ale marně. Jednou jsem měl Zoo a ve čtverečku 0, kontrakt jsem odmítnul a další Zoo bylo s 21, ten jsem pro změnu splnil, ale další Zoo zase 0. :D Kulturní společnost třikrát po sobě s 0, i když jsem pokaždé splnil... a tak podobně.

    Jinak sousedi na trhu jsou banda zlodějská. Přijde jeden, že ode mě koupí 88 humusů za cca 330 000 (s tím jsem ho poslal do někam) a za chvilku přije druhý, že pro mě má něco super za 150 000. No hádejte, co to bylo.... jeden humus. :D A to se vyplatí. :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 19.08.2015
    K čemu jsou ta čísla ve čtverečku vedle odměny za kontrakt? Pohybují se od 0 do 25 (co jsem zatím viděl) a nad 20 jsou zelená. Snažil jsem se v nich vysledovat nějakou logiku, ale marně. Jednou jsem měl Zoo a ve čtverečku 0, kontrakt jsem odmítnul a další Zoo bylo s 21, ten jsem pro změnu splnil, ale další Zoo zase 0. :D Kulturní společnost třikrát po sobě s 0, i když jsem pokaždé splnil... a tak podobně.

    Jinak sousedi na trhu jsou banda zlodějská. Přijde jeden, že ode mě koupí 88 humusů za cca 330 000 (s tím jsem ho poslal do někam) a za chvilku přije druhý, že pro mě má něco super za 150 000. No hádejte, co to bylo.... jeden humus. :D A to se vyplatí. :D

    Ahoj. To číslo je bonus k odměnám za splněný kontrakt. Podrobnosti nevím tak taleko jsem se v trhu nedostala, moc to neřeším. Ale ten prodavač co nabízí "výhodně" za 150 000 by zasloužil.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 19.08.2015
    K čemu jsou ta čísla ve čtverečku vedle odměny za kontrakt? Pohybují se od 0 do 25 (co jsem zatím viděl) a nad 20 jsou zelená. Snažil jsem se v nich vysledovat nějakou logiku, ale marně. Jednou jsem měl Zoo a ve čtverečku 0, kontrakt jsem odmítnul a další Zoo bylo s 21, ten jsem pro změnu splnil, ale další Zoo zase 0. :D Kulturní společnost třikrát po sobě s 0, i když jsem pokaždé splnil... a tak podobně.

    Jinak sousedi na trhu jsou banda zlodějská. Přijde jeden, že ode mě koupí 88 humusů za cca 330 000 (s tím jsem ho poslal do někam) a za chvilku přije druhý, že pro mě má něco super za 150 000. No hádejte, co to bylo.... jeden humus. :D A to se vyplatí. :D

    Ty čtverečky jsou podle popisu úroveň kontraktu a čím vyšší číslo, tím vyšší bonus. Jestli to je tak jak píšeš, že hodnota u jednoho odběratele takhle kolísá, tak úroveň asi úplně nesouvisí s tím, jestli se dodává do Zoo nebo někam jinam, ale podle toho, co se dodává. Já to nehlídám, tak to nemůžu potvrdit ani vyvrátit. Myslím, že u mě ty úrovně stoupají.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 20.08.2015
    Vím, že tady každej nadává na "toho zloděje", co chce 150.000 dolarů a dá za ně desítku krmení nebo 1 humus a pod. Ale... není chyba, když k někomu chodí (denně) a u někoho ještě nebyl ani jednou od začátku trhu (ani po slavný opravě, kdy údajně měl začít dávat hodnotnější ceny)? Docela bych si chtěla zkusit taky zanadávat nad tím, co mi prodal. :D Ale u mě prostě nic nechce a nechce...
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 20.08.2015
    wolfka napsal: »
    Vím, že tady každej nadává na "toho zloděje", co chce 150.000 dolarů a dá za ně desítku krmení nebo 1 humus a pod. Ale... není chyba, když k někomu chodí (denně) a u někoho ještě nebyl ani jednou od začátku trhu (ani po slavný opravě, kdy údajně měl začít dávat hodnotnější ceny)? Docela bych si chtěla zkusit taky zanadávat nad tím, co mi prodal. :D Ale u mě prostě nic nechce a nechce...

    Pošli si pro něj ke mě, já ho tam mám nasáčkovaného v jednom kuse. Zrovna teď tam zase přešlapuje :D

    Tak jsem mu říkal, běž k wolfce, čeká na tebe, ale nic. Asi je nahluchlý.:D
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 20.08.2015
    muže mi někdo vysvetlit proč sousedí davají max 20 procent,,a přitom tam na trhu na obrazku je až 99 procent že muže dat.a jěště po mě chtějí jen nektar pořad dokola
Sign In to comment.