Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuse: Postav třetí stodolu

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Dobrý den.
V tomto vlákně máte možnost diskutovat o poslední aktualizaci hry. Text oficiálního oznámení najdete zde.

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Aktualizace už byla nebo teprve bude. Přišel jsem později a mám oznámení bez času.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Aktualizace už byla nebo teprve bude. Přišel jsem později a mám oznámení bez času.
    Ahoj
    Teprve bude, momentálně má zpoždění 30 minut.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nj - tak jdu zase hajat :-)))
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Nj - tak jdu zase hajat :-)))
    Jsou nějaké potíže a pracuje se na tom. Po nápravě bude aktualizace spuštěna.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Do prd.. Ona teprve běží. No - prostě GGS. To budou zase nějaké blbosti.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 30.03.2022
    Ahoj
    Co přináší dnešní aktualizace v novém menu správy účtu:

    - změna jména: první změna je zdarma. Pokud jméno změníte a rozhodnete se pro další změnu cena je 10 000 zlata. Mezi změnami jména musí být pauza 12 hodin. Cenu za 3. změnu neznám.

    - možnost smazání účtu: pro smazání účtu je lhůta 14 dní, během které můžete požadavek zrušit. Po uplynutí 14 dnů bude účet smazán, pokud nebude žádost zrušena.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 30.03.2022
    mlýn: grafická chyba, ukazuje delší čas produkce ale pokud spustíte výrobu trvá jako obvykle

    edit: je to kvůli tomu, že to k produkčnímu času připočte bonus pro krmivo z knihovny, je to ale jen grafika. Po spuštění mlýna je čas a množství stejné jako dříve.
    Post edited by Panda on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Sice je to k jiné aktualizaci, ale budiž.
    Opět se jim aktualizace "povedla". Chci naplnit mlýn, zadám max množství a ono mne to nepustí na celý max a musím odklikat, než se objeví množství, které mám na mletí ve stodole.
    PROČ nenechali původní verzi, která rovnou dala potřebné množství k mletí podle stavu zásob?
    Je to celkem maličkost, ale štve mne.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Sice je to k jiné aktualizaci, ale budiž.
    Opět se jim aktualizace "povedla". Chci naplnit mlýn, zadám max množství a ono mne to nepustí na celý max a musím odklikat, než se objeví množství, které mám na mletí ve stodole.
    PROČ nenechali původní verzi, která rovnou dala potřebné množství k mletí podle stavu zásob?
    Je to celkem maličkost, ale štve mne.
    Ahoj
    Právě jsem šla kolem. Ve mlýně se vyskytla chyba. Musíme počkat na opravu. 
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze diskuze: Vyjeďte si na tuto aktualizaci.
Sign In to comment.