Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuze: O Centru odměn

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Zde máte možnost diskutovat o novince ve hře.
Text oficíálního oznámení.

Komentáře

  • janojar (CZ1)janojar (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Vůbec se mi ty jabka nelíbí, všechno je moc drahé nebo limitované a v podstatě nás to šidí o spoustu odměn které jsme dostávali dřiv.    janojar
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jako taky mám k tomu připomínku: zrušily se odměny ze soutěží z beden a daly se místo toho jabka budiž, ale abych u stříbrných jablek koupila pouze 50 žetonů stavebních za těch 7dnů ,než se to opět obnoví a já potřebuju vylepšovat , tak budu čekat a  to nemluvím o katalyzátorech které jsou důležité, takže celá hra šla do kytek, pozdravuju vedení co mají v mozku?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    bedru (CZ1) napsal(a):
    jako taky mám k tomu připomínku: zrušily se odměny ze soutěží z beden a daly se místo toho jabka budiž, ale abych u stříbrných jablek koupila pouze 50 žetonů stavebních za těch 7dnů ,než se to opět obnoví a já potřebuju vylepšovat , tak budu čekat a  to nemluvím o katalyzátorech které jsou důležité, takže celá hra šla do kytek, pozdravuju vedení co mají v mozku?
    Myslíš nas*áno? To tedy mají a jen mne to utvrzuje v tom, že jsem odešel ze spolku a omezil hru.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A máme tu další, devalvovanou měnu, za kterou si nic kloudného nekoupíš. To platí i pro peníze na externích, dočasných farmách. K tomu si přidejte další různé žetony a už se v tom  ani Matýsek nevyzná. Cca 28 (možná více, a to jsem nepočítal další žolíky). Jak jednoduché a přehledné :-))) Už dávno jsem jsem říkal, že zavedení jednoho šušníku(pro všechny nákupy a mít možnost si koupit, co opravdu chceš nebo potřebuješ) + vesnické dolary na stavby + zlaté(pro fajnšmekry, co na to mají). Chaos a nepřehlednost je jediným cílem. Předpokládám, že bude následovat speciš měna na velikonoce. Kurzovní lístek neexistuje, možnost výhodného nákupu (a to je i o té strategii) v kelu. Lituji nové hráče, co vstupují do hry, možná že i zainvestují nějaký nákup za zlaté, aby po půl roce s celou hrou sekli. Rozhodně je neudrží ve hře škudlením měn, které se objeví na vánoce nebo se opět otevře externí farma.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Tak by ma zaujímalo z akého dôvodu zobrali z jablkového centra Veľký dom (10x5)? Konečne sa táto budova dala získať a oni ju vymažú z obchodu. Sklamanie. Miesto toho tam strčili Letný domček, ktorý nie len, že stojí toľko isto ako pred tým Veľký dom (150 000 zl. jabĺk), ale vylepšovanie vyžaduje ďalšie zlaté jablká. Proti Veľkému domu je neskutočne predražený! Idú porovnávať krabicu od topánok, ktorá dá 80 ľudí s lunaparkom, ktorý dá 208 ľudí pri 10. úrovni za tú istú cenu.

    A vôbec nechápem tie limity. Načo ich vôbec dali? Veď sme limitovaní samotným silom, kde sa dajú jablká získať v obmedzenom množstve.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Tak by ma zaujímalo z akého dôvodu zobrali z jablkového centra Veľký dom (10x5)? Konečne sa táto budova dala získať a oni ju vymažú z obchodu. Sklamanie. Miesto toho tam strčili Letný domček, ktorý nie len, že stojí toľko isto ako pred tým Veľký dom (150 000 zl. jabĺk), ale vylepšovanie vyžaduje ďalšie zlaté jablká. Proti Veľkému domu je neskutočne predražený! Idú porovnávať krabicu od topánok, ktorá dá 80 ľudí s lunaparkom, ktorý dá 208 ľudí pri 10. úrovni za tú istú cenu.

    A vôbec nechápem tie limity. Načo ich vôbec dali? Veď sme limitovaní samotným silom, kde sa dajú jablká získať v obmedzenom množstve.
    Ahoj
    Velký dům není odstraněný, jen se změnily odměny v Centru odměn jak to bylo oznámeno. Za čas se ta odměna zase vrátí.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Ahoj, v centre už piaty krát po sebe nie sú licencie na zlato ani semená zlatých kvetín. To je zámer? Ako beriem, že sa tam tovar mení, ale 5x po sebe nič? Čím ďalej je ťažšie a ťažšie sa dostať k licenciám. :confused:
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Ahoj, v centre už piaty krát po sebe nie sú licencie na zlato ani semená zlatých kvetín. To je zámer? Ako beriem, že sa tam tovar mení, ale 5x po sebe nič? Čím ďalej je ťažšie a ťažšie sa dostať k licenciám. :confused:
    Ahoj
    Bohužel. Odměny se v centru mění. Možná se časem vrátí i tyhle ale nevím.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    No, ja dúfam, že sa vrátia. Potrebujem a veľa. :joy::joy:
    Inak, keď už menia ten tovar, uvítala by som, keby sa v centre objavila budova-Poriadny kurín.

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Sariona (SK1) napsal(a):
    No, ja dúfam, že sa vrátia. Potrebujem a veľa. :joy::joy:
    Inak, keď už menia ten tovar, uvítala by som, keby sa v centre objavila budova-Poriadny kurín.

    Ahoj
    Předám ale nemůžu slíbit, že tam bude. 
Sign In to comment.